PDA

View Full Version : Хора помогнере! полудявам ли? нз!



Lost Soul
07-19-2006, 19:32
Здравейте! Просто съм в задънена улица мамка му ](*,) Преди два дни (двата дни не ги приемайте буквално) си имах всичко приятелка която обичах, приятели на който си мислех че мога да разчитам, а днес ](*,) не мога да понасям приятелката си страшно много ме дразни #-o заради нея гаджето на най добрия ми приятел го кара да не общува с мен следователно той го прави, трие ми Skype ICQ и просто за 1 минута заличава цял живот приятелство (тфа вече е буквално). Ставам сутрнинта с простичката мисъл че когато се върна от работа няма да има с кой да изпуша една цигара.... има и друго освен че оставам без приятели и без гадже.... имаше едно момиче в дискотеката танцувах с нея после тя си тръгна (отиде на село/вила нз кво е) там ще е до 27 август... нз дали защото ми се струпва всичко в един момент или нещо друго, но не мога да спра да мисля за нея, постоянно искам да и се обадя (и се обаждам де)... но главата ми се е запалила найстйна не виждам накъде от сега нататък... смисъл винаги съм имал разни проблеми но с приятелите до мен всико минаваше а сега когато съм сам найстина просто не виждам изход... минават ми някакви супер безумни мисли през главата но никога няма да направя това което си мисля (предполагам се сещате) прото щото тфа не е решението..... боже мой сега си давам сметка колко съм зле че искам помощ от форум по интернет... ужас... все пак помогнете ако знаете как де

seksi_kote_f
07-19-2006, 19:37
Vseki 4ovek imatakiva periodi kato tvoq(daje i az sum imala)No nai vajnoto budi silen ne padai duhum gledai napred i ne misli za minali ne6ta misli si samoza hubavi ne6ta koito 6te stanat v bude6te :wink: I nai vajnoto uspeh :)

koalka
07-19-2006, 19:44
Съветвам те да си оправиш отношенията с приятелите си и да им обясниш какво е станало.

Lost Soul
07-19-2006, 19:50
проблемът е в това че нищо не е станало ](*,) ](*,) :smt010 :smt010

lost_girl
07-19-2006, 20:39
това че най-добрия ти приятел те заразва и отказва да има нещо общо с теб е много гадно....................а според мен щом мислиш за това момиче малко или много го харесваш!съветвам те да си оправиш отношенията с всички и това може да стане като им разкжеш и обясниш всичко!

Bloodlust
07-19-2006, 20:39
проблемът е в това че нищо не е станало ](*,) ](*,) :smt010 :smt010
e vij 6tom taka te otrqzvat zna4i ima ne6to. opitai da pogovori6 s tqh, da se izqsnite. ne ostavqi ne6tata taka - na proizvola na s1dbata ni6to nqma da se opravi. otnosno tova momi4e - mislq, 4e ti prosto si samoten i t1rsi6 nqkoi, koito da te izbavi ot taq samota. a za6to ne q iznenada6 i ne i otide6 na gosti ;-) a taq sega6nata si priqtelka q zareji(ako vse o6te si s neq) 6tom te drazni zna4i ne6to ne e nared v1v vr1zkata vi. uspeh s taq ka6a. i ne se trevoji - s malko k1smet vsi4ko 6te se opravi :-D

In{}Love
07-19-2006, 20:42
Всеки попада в такива ситуации от време на време.Но не можах да разбера какви са проблемите с приятелите ти?!Само заради приятелката ти ли?Не мисля , че ако наистина сте приятели от много време те ще те зарежат заради вече бившатата ти приятелка :?