PDA

View Full Version : Kak da razli4a narkomanite



anonims
07-19-2006, 21:04
Gadjeto mi e dosta stranno.Postoqnno si meni nastroenieto,a na posledak sam mu kriva bez pri4ina. Imam samneniq, 4e moje bi se drusa. Kajete mi kakvi sa simptomite na narkomanite. Za6toto moje da e po4nal ot skoro i iskam da mu pomogna ako naistina e taka, no bez da sam sigurna ne moga da go pitam dali pu6i treva ili se bocka........plss pi6ete po informiranite ot men....

fake
07-19-2006, 21:12
ъъъ..мацко...между това да пуши трева и да се боцка има ОГРОМНА от земята до небето разлика...интересно ми е как точно я друса тревата....
имаш ли повод за притеснение-приятелят ти има ли приятели, които друсат(или УАУ...пушат трева), събира ли се с такава компания...
защо просто не го питаш?

/wan`a`doo/
07-19-2006, 21:47
Хах ти май си доста неинформирана... може да си има някой проблем момчето,а ти го прати да се боцка... хах не вярвам,че ще ходиш с някой,който се боде и няма да разбереш...най0малкото,че щом дори не можеш да разбереш да пуши трева, то няма от къде да го изкопаш някой,дет се боде... не се тревожи толкова, ти къв филм си вкарала, а и дори да пуши трева примерно не е голям проблем а и всъщност от тревата не ставаш нервен...от амфети понякога афтър ефектите ти правят да се дразниш много,ама не вярвам. Той няма да си се друса сам човека, би трябвало да знаеш дали приятелите му друсат или пушат, не вярвам тва да е световна тайна хах... абе не се притеснявай

Master_88
07-19-2006, 22:24
Много са ми смешни такива предположения. Така един познат редполага,че щом някой е в лошо настроение,депресия или се държи странно,е тревоман. Всякакви хора има

sk8er_girl
07-26-2006, 13:40
saglasna sam sas vsi4ki nagore, pogovori s nego otkroveno kaji mu 4e si s nego kvoto i da stava i tn

cskamoni4ka
07-26-2006, 13:41
Попитай го...иначе ако се боцка трябва да има белези по ръцете!

macy_day_parade
08-08-2006, 09:52
ako se dup4i 6te mu vidi6 r1cete i 6te razbere6...ina4e kvi simptomi dr1nka6 be? :-k :smt009

vesitu
08-08-2006, 10:58
разширени зенници, не го свърта на едно място, приказва много (философства), по зъбите му се появява един слой, все едно не ги е мил от една седмица.....а ако се друса от повече време - по зъбите му се появяват едни черни неща - като кариеси!

Между другото не е задължително да се боцка,за да е наркоман - хапчета , амфети и т.н!

TaRaNTyLa
08-09-2006, 01:03
Ami mnogo sa nervni, izpadat v isteriq i si izmislqt nqkakvi neshta, koito izobshto nqmat nishto obshto s istinata, lujat ii kakto ti kaza dosta chesto si promenqt nastroenieto, NO tova ne oznachava, che tvoqt priqtel e narkoman.Moje da e iznerven ot neshto drugo.Pogovorete si i vij kude e problema, a moje izobshto da nqma takuv.. :wink:

Cool_Boy
08-11-2006, 01:38
Айде стига моце и да зима амфетамини ако си барше носа през дво секинди също може да разбереш че зима амфетки а всъщност амфетамина може и да се шмърка един приятел ги праи тия номера

vesitu
08-11-2006, 17:30
Cool_boy прибърсват си носа, ама ако са взели нещо преди 10-20 мин....после най- лесния начин да ги познаеш е по очите:)

Cool_Boy
08-11-2006, 18:02
Cool_boy прибърсват си носа, ама ако са взели нещо преди 10-20 мин....после най- лесния начин да ги познаеш е по очите:)Аха и определено гледат на дълго се едно не са спали от 2543536 часа.

Муки_рулз
08-11-2006, 21:35
Муки донт юз дръгс.Муки ис туу куул фор дръгс!

08-18-2006, 21:21
Няма особени белези ( зависи какво взимаш де).Аз например от 5 години взимам натурални и някой синтетични вещества но никога до сега не съм си менил насторнието вингаи съм добър и отворен за хора.А пък да се карам с някой даже и не знам какво е.Никога не съм се разочаровал от нещо.Също така зависи и от човека де , щото има и такива които ги зимат та да се мислят за голямата работа вършат глупости и после лепат лошо мнение за дадени неща и хора.

C0mIx_Girl
08-24-2006, 01:20
za da vidish dali nqkoi se bode trqbva da mu vidish racete????? mili hora naistina li ste tolkova tupi i davate saveti bez da znaete ili samo se pravite???vqrno nqkoi se bodat po racete...no te stanaha po malko...koi noemalen narkoman shte ostavi takava qvna sleda.che zashto gospod im e sazdal kraka be?shte vi kaja..za da ne si lichi tolkova...puk po cqloto tqlo ima tolkova mesta koito moje da se bodat za da ne si lichi

Boni_bon
10-01-2006, 23:19
:lol: :lol: :lol:

britney_04
10-02-2006, 02:42
от всички мнения които прочетох от тази тема единствено 3 човека наистина казаха нещо вярно другите са писали това което са чували в дом,училище,някои познат които "уж се прави че ги разбира много нещата" както наи-вече и самата авторка на темата.
1-Тревата се пуши не се друса,също така може и да се яде като се пребави към някои ястие или се свари с мляко но тези работи се правят обикновенно когато имаш доста ганджа,ане едно две джоинчета.От продължителната употреба ставаш доста разсеян затова и повечето хора казват, че от тревата се затъпява.
2-СТИМУЛАНТИ(амфети,бонбони, ся от скоро излязлата мания-аис(амфети на кристали)които като шмъркат после като им слезе в гърлото не пари толкова мн както асъл амфета.Аз лично от близо година използвам мн често такива неща особено амфети и на последък това аис,бонбони бях зела само 2 пъти това лято и то когато съм ходила на мания и какао.Тези неща ти опресняват адски много нещата(без някои видове бонбони които те мажът прекалено много)Ще ви дам един пример миналата година към април месец баба ми се разболя дотолкова че 2 месеца беше на легло,тя живее на село самичка и когато стана това нещо трябваше непременно да има някои малко от малко да се грижи за нея,нащи нямаха тази възможност някои от тях да я гледа и тогава реших аз да отида.Обесних на класната ми как седят нещата за да може да ми извини отсъствията защото през това което бях при баба ми трябваше и да ходя на училище обаче просто нямаше как,както и да е,към средата на юни се върнах вече в Бургас и първата ми работа беше да отида до даскало да видя какво става и тогава класната ми каза че може по 7 предмета да ме оставят без оценка защото нямам достатъчно брои оценки.Ако ви кажа че точно за три дена аз си направих оценки преписах си всички планове които са писали по тези предмети и представих всички тетрадки с упражненията и другите работи и освен това бях научила последните няколко урока от всеки от тези 7 предмета и сега ще кажите това не е възможно ами да ви кажа съвсем възможно е като си взимал амфети.Затова ,че към авторката се обръщам щом ходиш с това момче си го попитаи но според мен това не са някви то4но симптони че употребява някакви опиати

britney_04
10-02-2006, 02:55
по точно са симтоми, че момчето си има някви проблеми които много се съмнявам да са свързани с това което ти си мислиш,апък сега видях че и боцкане си намесила,наи-малкото по което можеш да съдиш че не се боцка е това че все още се занимава с теб,защото хора в това състояние говоря специално за момчета,защото момичета не съм виждала на помпа неща и да виждам де,те просто си избиват от главата секс,момичета,дискотеки и т.н. те остават сами със себе си,дано на никои да не му се случи близък приятел/ка да попадне в такова състояние,защото ти едва ли не го виждаш как малко по малко умира,почват да му измръзват краиниците,ушите им става червени като жар и при наи малак допир с тях умират от болка,и наи лошото когато получат криза и започват да се гърчат като червии.Ужас от това нещо се пазете и се страхуваите,ане от трева,амфети,бонбони и др стимуланти аз до ся не съм чула някои да почине от точно такива неща.Хаиде чао сега че пак мн писах