PDA

View Full Version : Как да накараш бройкаджия да се влюби?



07-19-2006, 20:13
Здравейте на всички!Искам да ви попитам нещичко :arrow: значи преди няколко дни тръгнах с едно момче,което колкото съм чувала доста лесно му омръзват момичетата.Знам,че с мен той няма да постъпи както с останалите "бройки" защото родителите ни се познават и не би ме метнал по този начин.И съм сигурна,че в момента си ме харесва доста :-D Обаче,ми се иска да го накарам да се влюби.Просто той го заслужава да изпита това чувство... :smt007 Та въпросчето ми е :arrow: някой да има предположение как мога да го накарам да се влюби :-k Не ми казвайте да го свалям,защотото това вече си го знам...
Благодаря предварително :smt039

koalka
07-19-2006, 20:19
Здравейте на всички!Искам да ви попитам нещичко :arrow: значи преди няколко дни тръгнах с едно момче,което колкото съм чувала доста лесно му омръзват момичетата.Знам,че с мен той няма да постъпи както с останалите "бройки" защото родителите ни се познават и не би ме метнал по този начин.И съм сигурна,че в момента си ме харесва доста :-D Обаче,ми се иска да го накарам да се влюби.Просто той го заслужава да изпита това чувство... :smt007 Та въпросчето ми е :arrow: някой да има предположение как мога да го накарам да се влюби :-k Не ми казвайте да го свалям,защотото това вече си го знам...
Благодаря предварително :smt039Ами няма как да го накараш да се влюби.Той сам трябва да го изпита и почувства.Момичетата му омръзват лесно,защото той само бройката търси в тях и нищо друго.Дори не се стреми да ги опознае.Дано теб те опознае като човек и се влюби.И без това свалката е неуместна,защото вече сте гаджета.

07-19-2006, 20:21
мислиш ли? :-k
Той е човек,който заслужава най-накрая да се влюби... ](*,) Ех,дано успея да го накарам...Обаче моля дайте някой съвет,че аз направо незнам какво да мисля :|

In{}Love
07-19-2006, 20:24
Аз успях да го укротя единия , след което ходихме месец и половина , което определено не беше в стила му и ... какво да ви кажа доста е трудно и аз съм много горда със себе си тъй като не очаквах , че ще успея :wink: а за влюбването - не можеш да накараш който и да било да се влюби това е въпсрос на чувства ;)

lost_girl
07-19-2006, 20:27
Здравейте на всички!Искам да ви попитам нещичко :arrow: значи преди няколко дни тръгнах с едно момче,което колкото съм чувала доста лесно му омръзват момичетата.Знам,че с мен той няма да постъпи както с останалите "бройки" защото родителите ни се познават и не би ме метнал по този начин.И съм сигурна,че в момента си ме харесва доста :-D Обаче,ми се иска да го накарам да се влюби.Просто той го заслужава да изпита това чувство... :smt007 Та въпросчето ми е :arrow: някой да има предположение как мога да го накарам да се влюби :-k Не ми казвайте да го свалям,защотото това вече си го знам...
Благодаря предварително :smt039Ами няма как да го накараш да се влюби.Той сам трябва да го изпита и почувства.Момичетата му омръзват лесно,защото той само бройката търси в тях и нищо друго.Дори не се стреми да ги опознае.Дано теб те опознае като човек и се влюби.И без това свалката е неуместна,защото вече сте гаджета.

доста добре казано! :)

Bloodlust
07-19-2006, 20:29
ami receptata pri broikadjiite e onova kli6e: "narani edin m1j za da stane6 jena na jivota mu". oba4e mislq, 4e v tvoq slu4ai(vsi4kite semeini vr1zki i fakta, 4e si go haresva6)nqma da stane. nemislq i, 4e 6te uspee6 da go nakara6 da se vlubi. ako v nego samiq ne trepne ne6to, ti si bezsilna :? podkrepqm kolaka - dano ti si momi4eto koeto 6te go nakara da se vlubi :mrgreen:
In{}Love kaji taktikata, 4e i nie da ukrotqvame broikarite ;-)

07-19-2006, 20:37
Трябва да му влезеш под кожата просто :lol:
Това естествено не става лесно и най-често не подлежи на плануване,така че мога единствено да ти пожелая Успех :D

07-19-2006, 20:45
Prosto zabravi - nqma na4in. Otkaji se navreme, za6toto sled tova ti 6te si stra6no naranenata i s razbito surce. Li4no sum se zanimavala s u4ili6tniq playboy i znam mnogo dobre za kakvo stava vupros - manipulirane, luji i izneveri. Bqh ubedena 4e sum mu vlqzla pod kojata, 4e prosto ne moje da me zareje....za6toto...me obi4a - xaxa bila sum dosta naivna i est sgre6ih. Prekrati tazi vruzka - kolkoto po rano, tolkova po dobre. Po dobre sama, ot kolkoto s nqkoi, koito e vsi4ko drugo no ne i tvoi :wink:

thirteen
07-19-2006, 20:48
Не съм успявала по простата причина , че не ми харесват такива пичове...=> не съм и пробвала.

07-19-2006, 20:48
е мацка,нали ти казах,моя пич 100 на 100 не би ме наранил по този начин,все пак се познаваме от деца... [-X По скоро би ми казал в очите,че иска да се разделим отколкото да ми върти такива гадни номера ..Поне за това съм обедена на 100% ... Но на мен толкова много ми се иска да ме обикне,защото той явно не се е влюбвал до сега и затова не се е задържал по-дълго с момиче.. :cry:

07-19-2006, 21:14
ooo ot tezi broikadjii rqdko izliza istinska vrazka!kazva6 4e se poznavate ot deca i nqma da te narani sas izneveri i t.n,no edvali nqma da te zaboli dori kogato ti go kaje v o4ite,za6toto predpolagam ti izpitva6 4uvstva!bqh s takav tip predi 2-3 meseca usetih oba4e 4e toi prosto ne e s men zaradi 4uvstvata i kolkoto i mnogo da me bolq prosto osaznah 4e ne trqbva da sam s nego!no o6te sajelqvam 4e daje tragnah s nego za6toto o6te me boli za nego!taka 4e po dobre da si nqma6 rabota s takiva dokato ne poporastnat malko!e4 vse pak ti pojelavam uspeh!no za da go spe4li6 spored men trqbva da se darji6 sas samo4uvstvie i ne samo da mu povtarq6 kolko go obi4a6,haresva6 i t.n,da se darji6 po nedostapno!uspeh! :lol:

techCandy
07-19-2006, 21:16
Но на мен толкова много ми се иска да ме обикне,защото той явно не се е влюбвал до сега и затова не се е задържал по-дълго с момиче.. :cry:
Не мога да разбера какво толкова си си го навила това на пръста. Това
или ше се случи или няма да се случи, ако насилваш нещата можеш да го отблъснеш, ше вземеш да го уплашиш така. Успокой се малко, ако не се влюби в тебе, все някога ше се влюби в друга, нали това била целта, той да се влюби? Тия неща не стават, като кажеш просто "искам". Няма формула, няма определен начин. Остави обстоятелствата да текат, и това е. А и на колко сте години всъщност?

obi4ana :)
07-19-2006, 21:21
moje bi kato mu pokaje6 4e lubovta e edno naistina prekrasno 4uvstvo i toi zaslujava da go izjivee pokaji mu 4e ti si razli4na ot ostanalite momi4eta badi nejna i mila s nego dai mu tova koeto drugite momi4eta ne sa uspqvali :) .. a edno vapros4e moje li- ti vlubena li si v nego? :-k 6e ti e po lesno da go nakara6 da se vlubi ako i ti samata si vlubena O:) .. uspeh mila ...

JiMiTo
07-19-2006, 22:15
кажи му че искаш сериозна връзка, поговорете си , и в никакъв случаи не си лягаи с него, най-малко 1-2 месеца насухо за да се увериш че държи на теб и че не е с теб сам озаради секса...така си мисля поне аз...а ако не стане не се отчаиваи имаи други мъже който могат да изпитват истински чуства и да бъдат верни ! :)

`Death`Whore`
07-19-2006, 22:17
Много си интересна - един ден казваш, че си влюбена в някого и той те обича, искаш съвети за секс, а на следващия си влюбена в някого, който иска само да те ебе.

07-19-2006, 22:18
това за секс-а е писано от сестра ми,аз още за такива работи не мисля :-D

07-19-2006, 22:20
и това момче за което писах тук в темата неиска само секс,дори не го е намеквал ако трябва да съм откровенна :!:

`Death`Whore`
07-19-2006, 22:21
Последвай примера на сестра си и намери човек, който поне те уважава.

07-19-2006, 22:24
ами ако това е човека,който ме уважава,просто да не е минало достатъчно време...тогава какво :?:

`Death`Whore`
07-19-2006, 22:27
1. Това, че родителите ви се познават, не е предпоставка за дълготрайна връзка.
2. Щом принципно е бройкаджия и не е искал секс от теб, значи има чувства. Наслаждавай се на това - и двамата имате чувства един към друг.
3. Самата идея, че искаш с трикове да го накараш да се влюби в теб, показва несигурността ти в неговите чувства. Каквото и да правиш, не можеш да го накараш да се влюби.

07-19-2006, 22:33
малко объркваш
първо казваш,че според теб има чувства
но после твърдиш,че немога да го накарам да има чувства към мен?
аз ли нещо не съм разбрала или ти даде две коренно различни мнения ](*,)

`Death`Whore`
07-19-2006, 22:40
Не си противореча. Казах просто, че не можеш да НАКАРАШ никого да се влюби в теб. Не мисли за това, защото може да ти стане фикс идея и да правиш глупости само за да се влюби в теб.

07-19-2006, 22:42
аха ясно :) е благодаря за съвета ще се възползвам :wink:

Frank_Lampard
07-20-2006, 06:07
С усет, ако имаш такъв :)

priti_kiti
07-20-2006, 06:23
Ха! :lol: Любимата ми част :)
Начи бройкаджийте са ми много интересни.. мислят си,че не съществува любов,че всичко е единствено и само секс.. А като се влюбат.. е тогава става яко :lol:
С удоволствие бих ти дала съвет,но това си е до усет както казаха и няма строги правила,които трябва да спазваш.. Но ти стискам палци мацка! :lol:

playful_baby
07-20-2006, 07:05
Не си противореча. Казах просто, че не можеш да НАКАРАШ никого да се влюби в теб. Не мисли за това, защото може да ти стане фикс идея и да правиш глупости само за да се влюби в теб.
:smt023

FaTaLn0t0_LaDy
07-20-2006, 08:04
Ха! :lol: Любимата ми част :)
Начи бройкаджийте са ми много интересни.. мислят си,че не съществува любов,че всичко е единствено и само секс.. А като се влюбат.. е тогава става яко :lol:
С удоволствие бих ти дала съвет,но това си е до усет както казаха и няма строги правила,които трябва да спазваш.. Но ти стискам палци мацка! :lol:

:smt041

07-20-2006, 08:11
Неможеш а ако постигнеш нещо ще е за момента много за кратко.

ODB36
07-20-2006, 09:48
значи номера е да го накараш да те забележи,да види че си по различна от другите и самият тои да поиска повече време с теб и нали знаеш че любовта е химия!Как става тва - ми връзвай му номера :idea: и в същото време му прави приятни изненади примерно тои е на работа и без тои да знае отиваш да го посрещнеш повярваи ми това ще го изненада доста положително!

07-20-2006, 10:15
благодаря за съветите 8)

anichkaaa
07-20-2006, 14:42
Moqt savet-badi sebe si,ako te haresa takava zna4i nqma6 problem i toi 6te bade s teb i 6tete obi4a.Ako ne stane prosto go ostavi.

black_dimond
07-20-2006, 21:09
da no beshe dosta trudnichko

07-21-2006, 08:09
определено е трудничко :-k особенно като е с високо самучувствие :arrow: както той ](*,)

07-21-2006, 09:12
i v moq sluchai momcheto sushto beshe s mnogo visoko samochuvstvie no za da go spechelish ti sushto trqbav da imash visoko samochuvstvie za sebesi ne da si naduta a da se haresvash dostatuchno

seksi_kote_f
07-21-2006, 09:27
I az si imah edin takuv broikadjiq :roll: toi po priincip nai dulgata mu vruska be6e 1 mesec no s men izdurja 11 meseca i az si msilih 4e sum mu vlqzla pod kojata i 4e me obi4a mislih si tova do momenta v koito sprq da me tursi i mi kaza 4e nikoag ne me e obi4al(no o6te vqrvam 4e pone ne6to trqpva v nego ni ne iska da si priznae ili po to4no ako se vidim vsi4ko 6te se vurne i zaredi tova ne iska da se vidim kato priqteli)Broikadjiite trudno se vlubvat :smt013

`Death`Whore`
07-21-2006, 09:57
определено е трудничко :-k особенно като е с високо самучувствие :arrow: както той ](*,)
А защо общуваш с човек с високо самочувствие? Дори да се влюби в теб, пак ще остане надувка.

07-21-2006, 10:05
просто ужасно много си падам по него :oops: :oops: :oops:

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:09
И не си се заглеждала в характера му? На колко години си?

07-21-2006, 10:18
На 15 съм :oops:

Напротив,заглеждала съм се,просто има много положителни черти и тази не ми прави огромно впечатление,но нали ти казах иска ми се да сме по близки,а той малко трудно допуска хората до себе :-#
оффф в какъв човек хлътнах ](*,) ](*,) ](*,)

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:20
Ама вие заедно ли сте?

07-21-2006, 10:23
дам,ходим от няколко дена :oops:

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:28
Значи идеята, че не е искал секс, отпада като плюс. :)

07-21-2006, 10:36
да неиска секс,поне за това съм обедена :wink:
обаче нали ти казвам,много трудно допуска хората до себе си,а мен това ме измъчва...и незнам как да станем по близки ](*,)

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:38
Изчакай малко...нали сте заедно от няколко дни..не очаквай да отвори душата си пред теб още в началото.

07-21-2006, 10:41
даno ми си права [-o<

ANGEL4E
07-25-2006, 07:53
badi estestvena tova e nai sigurniq na4in da go nakara6 da se vlubi

Ice_Queen
07-25-2006, 08:31
Момчето с което въм в момента и с което сме луди 1 по друг ...си беше точно женкар...и не знам как точно стана..и аз бях много упорита..но сега не искаме да живеем 1 без друг :)

freaky_FK
07-25-2006, 08:59
ama kak shte karash nqkoi da se vlubva v teb zashtoto si reshila che bi bilo dobre za nego?ti purvo iskash li da si s nego i sled kato vashte se poznavat kak se opravqsh v takava vruzka?a puk ako e broikadjia, ami te vsichki sa takiva chestno kazano, no vse pak 1 savet v stremeja si da go vlubish v sebe si ne padai na kolene che da ne vzemesh nakraq ti da se okajesh mnogo vlubena, a puk toi ne. i vse pak uspeh ;)

07-25-2006, 09:37
Мисля,че лека полека той се привързва...но определено е леко,поне за сега 8)

kristin_
07-28-2006, 11:11
не не съм си го и поставяла за цел защото вълка кожата си мени но нрава НЕ

Voice
07-28-2006, 11:34
Успявала съм. :roll:

sLaDicHK{}7{}
07-28-2006, 13:47
Трябва да направиш така че да успееш да му влезеш под кожата и да се влюби до такава степен в теб,че изобщо да не изпитва нужда да поглежда към друга,затова прави нещата които харесва най-много-ти си знаеш,щото го познаваш най-добре :P

07-28-2006, 20:11
Отказвам се!
Явно немога да го накарам да се промени!
Благодаря все пак за мненията.

macka123
07-29-2006, 08:56
Здравейте на всички!Искам да ви попитам нещичко :arrow: значи преди няколко дни тръгнах с едно момче,което колкото съм чувала доста лесно му омръзват момичетата.Знам,че с мен той няма да постъпи както с останалите "бройки" защото родителите ни се познават и не би ме метнал по този начин.И съм сигурна,че в момента си ме харесва доста :-D Обаче,ми се иска да го накарам да се влюби.Просто той го заслужава да изпита това чувство... :smt007 Та въпросчето ми е :arrow: някой да има предположение как мога да го накарам да се влюби :-k Не ми казвайте да го свалям,защотото това вече си го знам...
Благодаря предварително :smt039Ами няма как да го накараш да се влюби.Той сам трябва да го изпита и почувства.Момичетата му омръзват лесно,защото той само бройката търси в тях и нищо друго.Дори не се стреми да ги опознае.Дано теб те опознае като човек и се влюби.И без това свалката е неуместна,защото вече сте гаджета.

babyyyyy
07-29-2006, 15:35
И аз съм успявала да накарам един бройкаджия :) Ходихме 4 месеца,което за него беше наистина много.Но според мен няма как да го накараш да се влюби,той сам трябва да усети това чувство ;)

iskamTe_vednaga
07-29-2006, 17:14
hah ami trqbva da ostane6 interesna za nego.vinagi da ima ne6to novo koeto da moje da nau4i za teb...a do tova 4e si misli6 4e nqma da te zareje zaradi tova 4e roditrelite vi se poznavat mn barka6.re6ili 6te te razkara(da se nadqvame ne)ne go kazvam prosto taka ami ot drugi moi poznati sadq