PDA

View Full Version : ujasno sajalqvam!!!



{ot4aqna}
07-19-2006, 21:40
ako mojeh da varna vremeto....sramuvam se ot sebe si :oops: :smt010 :-# :smt011 napravih neshto naistina nepopravimo.na pryv pogled nishto osobeno-prosto spah s edno mom4e.no kato se vzemat vpredvid obstoqtelstvata-okaza se 4e prez
tezi 2 meseca prez koito bqhme zaedno me e lagal,imalo e i dr momi4e,daje nz dali ne sa bili i pove4e,a na men tova mi be6e pyrviq pyt i osven tva sam samo na 14.tolkova go obi4ah 4e
bqh absolutno slqpa.toi me mame6e pred o4ite mi,no az prodaljavah da mu vqrvam.a sled kato spa s men na sledva6tiq den se obadi da mi kaje 4e kasame.sega se 4uvstvam ujasno za6toto vmesto da mi ostane nezabravim spomen za pyrviq pyt,6te se se6tam za onzi glupak :smt010 :smt011 :smt013 :smt010

lost_girl
07-19-2006, 21:43
такива са момчетата само за едно е**не мислят
споко мила не си заслужава да тъжиш за тоя ................забрави този момент и толкоз

mnogomili4kata-sf
07-19-2006, 21:47
Въпросът е в това да продължиш с гордо вдигната глава...тва е-просто поддала си се,никой не е застрахован,но човек така се учи от "грешките си"

obi4ana :)
07-19-2006, 21:49
bih iskala da ti pomogna no neznam kak.. prosto zabravi za slu4iloto se moga samo da ti kaja 4e vremeto lekuva vsi4ko 6te preodolee6 tozi truden moment .. jelaq ti uspeh mila ne si zaslujava da pla4e6 zaradi takaf kreten makar 4e tolko podlo te e izmamil

priti_kiti
07-19-2006, 21:49
и аз съм праила много глупости и съжалявам ама.. тфа е.. не можеш да върнеш времето назад [-( за твааа гледай напред и много много не мисли за тоя.. не си засужава

Samsara`f`
07-19-2006, 22:04
Ti sama kazva6 4e mn te boli!Ne se samnqvam,toq e golqm bokluk,no ti ne se sduhvai i gledai napred s visoko vdignata glava,6te sre6ne6 4ovek koito da te razbira i ceni i vaob6te nqma da se se6ta6 za toq bokluk!

teenage_drama_queen
07-19-2006, 22:13
Ti sama kazva6 4e mn te boli!Ne se samnqvam,toq e golqm bokluk,no ti ne se sduhvai i gledai napred s visoko vdignata glava,6te sre6ne6 4ovek koito da te razbira i ceni i vaob6te nqma da se se6ta6 za toq bokluk!

napulno sam saglasna :roll:

Vodo
07-20-2006, 00:47
такива са момчетата само за едно е**не мислят

Моля моля не всички сме такива :) аз мисля и за след това!А и тоя дето те е зарязал е мноо тъпо копеле щом така е "злоупотребил"(ако така може да се каже) с тебе по тоя начин!

exelero
07-20-2006, 00:57
тей става като се прайте на толкоз влюбени и не гледате реално на нещата мислите че живейте у прикаските там кат пепеляшка.

Ся не ти е хубаво на 14 и да са те използвали като кърпичка.
Ама съм сигурен че преди това като си била мнооооооооого влюбена както ти казваш си пускала теми как да спя със него и как да му дам след като ме е страх още съм на 14 обаче го ОБИЧАМ много и искам да му дам това :mrgreen:

Е добре дошла във реалния свят във който никой не та гледка заради хубавите ти очики ам всеки гледа как да те приебе :wink:

Frank_Lampard
07-20-2006, 05:48
Съжалявам ... Прецакала си се. Щеше да е по-добре да го опознаеш 1во преди да спиш с него ... т.е. грешката до голяма степен е в теб. Вече и да съжаляваш и да не съжаляваш, станалото станало ... забрави го и продължавай напред :)

playful_baby
07-20-2006, 07:15
тей става като се прайте на толкоз влюбени и не гледате реално на нещата мислите че живейте у прикаските там кат пепеляшка.

Ся не ти е хубаво на 14 и да са те използвали като кърпичка.
Ама съм сигурен че преди това като си била мнооооооооого влюбена както ти казваш си пускала теми как да спя със него и как да му дам след като ме е страх още съм на 14 обаче го ОБИЧАМ много и искам да му дам това :mrgreen:

Е добре дошла във реалния свят във който никой не та гледка заради хубавите ти очики ам всеки гледа как да те приебе :wink:

hey vseki pravi gre6ki!ne mislq 4e polojenieto 6te se podobri ako obvinqvame gorkoto momi4e!
a kolkoto do teb {ot4aqna}gore glavata!!!vseki moje da sgre6i!!!golqma rabota!hi4 da ne ti puka!a kolkoto do tozi....... :smt074 bez komentar

sladkata_hilary
07-20-2006, 07:27
Ti sama kazva6 4e mn te boli!Ne se samnqvam,toq e golqm bokluk,no ti ne se sduhvai i gledai napred s visoko vdignata glava,6te sre6ne6 4ovek koito da te razbira i ceni i vaob6te nqma da se se6ta6 za toq bokluk!

napulno sam saglasna :roll:

podkrepqm

07-20-2006, 08:06
Ама съм сигурен че преди това като си била мнооооооооого влюбена както ти казваш си пускала теми как да спя със него и как да му дам след като ме е страх още съм на 14 обаче го ОБИЧАМ много и искам да му дам това :mrgreen:

ne sam puskala takiva temi za6toto dori nqmah vreme da obmislq tova a kamo li da puskam i temi.no sigurno ako bqh pusnala tema,vsi4ki 6tqha da kajat - 6tom ne si gotova nedei ili ne6to ot sorta.i togava moje bi 6tqh da se osaznaq i da go zareja,vmesto da napravq taq glupost.

07-20-2006, 08:10
Ахахха баси да приемете ,че едно момче нормално момче не би стояло с едно момиче "само" каквото и да казва мухахахххах смехория.

luda`flirtajika
07-20-2006, 10:35
macka ujas..... napraoo ti su4uvstvam :P nqmam dumi... toq bil bati kretena we :smt010 6tqh da kaja moite suboleznovani :D:D molqti se otka4am :P :(:(:( iskreno sujalqvam za tova :P

07-20-2006, 10:52
:smt018 :smt004 :smt018 :smt019 :smt017 :smt016 :smt015 \:D/ :smt017 :smt007 :smt005 :oops: :oops: :---) :---) :smt014 :---) :x =P~ O:) O:) =D> :smt082

koalka
07-20-2006, 11:28
ako mojeh da varna vremeto....sramuvam se ot sebe si :oops: :smt010 :-# :smt011 napravih neshto naistina nepopravimo.na pryv pogled nishto osobeno-prosto spah s edno mom4e.no kato se vzemat vpredvid obstoqtelstvata-okaza se 4e prez
tezi 2 meseca prez koito bqhme zaedno me e lagal,imalo e i dr momi4e,daje nz dali ne sa bili i pove4e,a na men tova mi be6e pyrviq pyt i osven tva sam samo na 14.tolkova go obi4ah 4e
bqh absolutno slqpa.toi me mame6e pred o4ite mi,no az prodaljavah da mu vqrvam.a sled kato spa s men na sledva6tiq den se obadi da mi kaje 4e kasame.sega se 4uvstvam ujasno za6toto vmesto da mi ostane nezabravim spomen za pyrviq pyt,6te se se6tam za onzi glupak :smt010 :smt011 :smt013 :smt010Ами доста тъпо си постъпила.Как така не е нищо особено.Ами ако приятелят ти те обичаше истински???Какво щеше да стане?Адски много щеше да го нараниш.Ами щом си го обичала,което не ми се вярва,но това е мое мнение.Не мога да разбера как с ясното съзнание,че си го обичала си изневерила.Доста странно наистина.Лъгал те е,защото е видял,че може да го направи.Има всякакви момчета.Ти нещо не можеш да направиш.Трябва да го преглътнеш,няма начин.

qgodkata__
07-20-2006, 23:39
тей става като се прайте на толкоз влюбени и не гледате реално на нещата мислите че живейте у прикаските там кат пепеляшка.

Ся не ти е хубаво на 14 и да са те използвали като кърпичка.
Ама съм сигурен че преди това като си била мнооооооооого влюбена както ти казваш си пускала теми как да спя със него и как да му дам след като ме е страх още съм на 14 обаче го ОБИЧАМ много и искам да му дам това :mrgreen:

Е добре дошла във реалния свят във който никой не та гледка заради хубавите ти очики ам всеки гледа как да те приебе :wink:

Я по-спокойно,моля те мислиш ли,че така ще се оправи тя. На мен скоро също ми беше първият път,с момчето също се разделихме,но не по негово желание!Но тогава в онзи момент аз изпивах,към него чувства,който ми бяха най-силните до тогава.После се разделихме като приятели.Първият път понякога не е с най-подходящия човек.Мога да кажа,че почти никой няма да се ожени за първи си и ще има поне 1-2 по-добри връзки,с по-големи чувства!Важното е мила,че това са ти били най-големите чувства до момента и че ти си го направила заради това,а не от зор да се проебеш,да се правиш на по голяма.Понякога е по-важо какво даваш ти,не какво ти дават,защтото собствение ти чувства трябва да са водещи за постъпките ти.Иначе какво я да си легне с някой който я обича,а тя него не,за да не е преебана а? По-добре да се осланя на собствените си чувства.Вярно,че е по-добре ти да обичаш човека и той теб,но искрено.Обаче това не винаги става и когато не се получи като по филмите трябва да знаеш,че тойта чувства са най-важните,защто те са те подтикнали към постъпката ти!!!

qgodkata__
07-20-2006, 23:43
ako mojeh da varna vremeto....sramuvam se ot sebe si :oops: :smt010 :-# :smt011 napravih neshto naistina nepopravimo.na pryv pogled nishto osobeno-prosto spah s edno mom4e.no kato se vzemat vpredvid obstoqtelstvata-okaza se 4e prez
tezi 2 meseca prez koito bqhme zaedno me e lagal,imalo e i dr momi4e,daje nz dali ne sa bili i pove4e,a na men tova mi be6e pyrviq pyt i osven tva sam samo na 14.tolkova go obi4ah 4e
bqh absolutno slqpa.toi me mame6e pred o4ite mi,no az prodaljavah da mu vqrvam.a sled kato spa s men na sledva6tiq den se obadi da mi kaje 4e kasame.sega se 4uvstvam ujasno za6toto vmesto da mi ostane nezabravim spomen za pyrviq pyt,6te se se6tam za onzi glupak :smt010 :smt011 :smt013 :smt010Ами доста тъпо си постъпила.Как така не е нищо особено.Ами ако приятелят ти те обичаше истински???Какво щеше да стане?Адски много щеше да го нараниш.Ами щом си го обичала,което не ми се вярва,но това е мое мнение.Не мога да разбера как с ясното съзнание,че си го обичала си изневерила.Доста странно наистина.Лъгал те е,защото е видял,че може да го направи.Има всякакви момчета.Ти нещо не можеш да направиш.Трябва да го преглътнеш,няма начин.

Е тя май не е изневерявала просто е била заблудена ,че този я обича.
мила забравих да ти кажа този е пълен кретен обвинявай него не теб.Ти не си виновна