PDA

View Full Version : MONSTERS OF ROCK - пълен провал!!!



DarkSanctuary
07-19-2006, 23:52
Скъпи фенове и групи на ІІ-я фестивал "Чудовища на рока в България" MONSTERS OF ROCK BULGARIA

За съжаление трябва да Ви съобщим, че ІІ-ят фестивал "Чудовища на рока в България" няма да може да се състои.

Кметът на град Варна, господин Кирил Йорданов, съвсем наскоро промени радикално известните ни приети условия на официалните власти и по този начин съзнателно провали мероприятието. Между другото той искаше да наложи забрана върху консумацията на алкохол по време на фестивала, както и да промени вечерния час по такъв начин, че мероприятието да не може да бъде проведено нормално и сигурно.

10-те месеца на усилен труд, организация и огромни разходи за реклама, телевизия, радио, преса, изпълнители и т.н. не впечатлиха кмета, нито го отказаха от намерението му.

Въпреки публичното писмено решение на Общинския съвет на град Варна, разрешаващо провеждането на Ч.Н.Р., то бе игнорирано, защото политическите борби за власт в общината изглежда са по-важни, отколкото да се направи нещо за града и хората.

Моля, изпращайте вашите оплаквания и предложения до град Варна: www.varna.bg.

Даваме си сметка, че и Вие сте също толкова разочаровани, колкото и ние; ние обаче искахме да организираме нормално и сигурно мероприятие, както ни бе обещано, за да предотвратим всякакъв хаос, безредие и щети за всички участници, в отговор на което последва и настоящият отказ.

Разчитаме на Вашето разбиране и още веднъж се извиняваме.

Естествено, ще Ви възстановим парите за всички билети, продадени за ЧнР, чрез www.eventim.bg.
През 2007 година ЧнР ще се състои в Албена и ние ще се опитаме да осигурим всички групи за планирания за 2006 год. ЧнР.

Ваш екип - Универсум Ентъртейнмънт

Уте и Неди Крос

www.monstersofrock.org


_______________________________________

Кмета на Варна да мрееееееееееее!!!!!!!!!!!!!!! Некадърник, прост, смотан, шибан, олигофрен, дебил, идиот! Аааааааааааааааааа! Искам си Monsters of Rock-а! Бахти! Нееее, ще колабирам! Аре стига беееее! Реве ми се! Не съм в състояние да кажа друго в момента!!!

Swinkenhoffer
07-20-2006, 00:00
ти щеше да ходиш ли? :-s

аз го отписах още след като смениха списъка с Ин Флеймс и другите на ... да де.

акана работа бих казала... то пък и всичко беше такова мазало - почти нищо не се знаеше. а те с какви изгъзици се занимаваха, са като се сетя... пфф, рекорди на Гинес, бандите щели да свирят колкото публиката иска (как пък не) и разни подобни, а то една биричка не може да мушнеш :-)

поредната разбита мечта на българския фен.

както и да е...

Boot
07-20-2006, 00:03
Навреме се сетих аз да бойкотирам таковата.
Обаче съм със смесени чувства.
Кефъ се, щото поне няма да има за какво да съжалявам. Супер егоистично е, обаче ще знам, че не съм изпуснала разни неща.
Ама до тук с якото.
Другото е акано. Здраво.
Имаше потенциал за развитие, имаше надежда поне другата година да дойде нещо, което ме кефи. Сега... липсва.
Освен това много хора са преебани, щото групите ги кефеха.

Но пък на Киро нема да му е мъчно, че изпуска Гама рей :)

Абе гадно е. Чалгари. Да умрат. Още от фрапиращите разлики в двата списъка с групите си личеше, че куцат нещата. Поне не се бях навила за Бодъм... :mrgreen:


И все пак http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/bigwhack.gif (ЗЛАТА емотиконка...)

Mo6no
07-20-2006, 00:05
:lol: :lol: :lol: Какво ли не може да се очаква то Universumen Entertaiment. При тях винаги има ще има концерт на таз група, групата няма да има концерт. А сега стана още по-смешно след като се провали целият фестивал. Само ми е жал, защото исках да гледам Opeth, но какво да се прави такова е положението. Надявам се поне Twisted Sister и Lordi да дойдат в Каварна и като се им в предвид, че организаторите не са Universumen шансовете са по-големи.

Swinkenhoffer
07-20-2006, 00:05
а кво щеше да е гадно да бяха запазили първия списък и сега да ти изтърсят, че няма да зяпаш скандинавско?! баааа... щях да се фърля от ГМИ!

Boot
07-20-2006, 00:08
Ако бяха запазили стария списък (Бодъм!!!) аз вече щях да съм избухнала. Нямаше да има второ такова. Ама... оф както и да е. Изнервих се.

Гледах некъф лайф на Пааво и компания и ми стана мъчно, ебасиии!! ИСКАМ ПАК!

DarkSanctuary
07-20-2006, 00:16
ти щеше да ходиш ли? :-s

Ами за всичките дни нямаше да съм, не ти приличам на рокфелер, нали?! :lol: Обаче поне за 1-2 дни щях да съм там, например на 3-ти август 100% щях да отида, списъка с групите този ден беше много як, а и имах толкова прекрасни офертички! :smt007 Уф, както и да е, мамка му!!!

Дано поне Thrash till death в Каварна да се осъществи!!!

Swinkenhoffer
07-20-2006, 00:19
ти щеше да ходиш ли? :-s

Ами за всичките дни нямаше да съм, не ти приличам на рокфелер, нали?! :lol:



да бе, верно... аз пък :lol:
на 3ти кво имаше? аз много исках за Nevermore, ама... на, яж :smt011

DarkSanctuary
07-20-2006, 00:21
motorhead UK
edguy DE
fear factory USA
kreator DE
opeth FIN
ufo UK
soulfly BR
atrocity CAN
leaves eyes CAN
](*,)

Boot
07-20-2006, 00:22
Да, ама билети за 1 ден не са продавали и не е предвиждано да продават...

DarkSanctuary
07-20-2006, 00:25
Как не било предвиждано бре, по последни информации билетите за един ден бяха само 30 лв. Оф, не мога да говоря беее, потресена, разтресена и не знам си к'во още съм!

А и другите дни имаше толкова хубави групи! Ааааааа! ](*,)

Лека нощ! Отивам да удавя мъката си във (този път не алкохол) възглавницата! :smt010

Swinkenhoffer
07-20-2006, 00:26
аз исках, когато още не бяха заявили, че нямало да има за един ден ;-)

аз все още си искам, де...

midian
07-20-2006, 00:28
Лайнааа се сипят от небетооо,тра ла ла!:smt013 :smt021 :smt068

Boot
07-20-2006, 00:30
Е според мойта последна информация, са го направили така да няма за 1 ден, щото нямало как да изкарат човек, който е платил само за 1 ден примерно. Некфи такива шитз, ама звучи логично.


Абе както и да е. И без това нищо не стана.

Axxxel
07-20-2006, 01:29
Баси...тотално ми се скапа деня като прочетох новината в автора...а така се бях надъхал :(

Dr. Kazimbutt
07-20-2006, 08:15
motorhead UK
edguy DE
fear factory USA
kreator DE
opeth FIN
ufo UK
soulfly BR
atrocity CAN
leaves eyes CAN
](*,)
Фестивалът се казва "Monsters of Rock", ама няма нито една рок група. Смях... :lol: Въобще не съжалявам, че той няма да се проведе.

TikvenaElhichka
07-20-2006, 09:57
*Подсмърча* , ходеше ми се за деня, в който бяха Leaves' Eyes :cry:
Е, поне аз си имам своето успокоение- http://pro-rock.net/news/shNews.php?id=1771& ,нали съм си от Русе

`Death`Whore`
07-20-2006, 10:37
ДА ГИ ЕБА В ГЪЗА!

Swinkenhoffer
07-20-2006, 12:11
нещата се нареждат идеално... поне за хората, които нямаше да ходят по фестове това лято (визирам себе си :mrgreen: )... и Lordi няма да идват. на тяхно място - Helloween.

няма да има за какво да съжалявам...

Boot
07-20-2006, 12:21
Пак ли Хелоуин?
То стана като със Соулфлай.
Уотевъ, аз бих отишла пак.
Единственото, за което ме е яд е Били Айдъл... ](*,)
Бахти, как се насраха сички.

поре, помниш ли какво лято предвиждахме...

Swinkenhoffer
07-20-2006, 12:23
мани, Бууте, мани :?

тва ще ни е за урок да не залитаме по бикината на Сашо :lol:

Mo6no
07-20-2006, 12:45
нещата се нареждат идеално... поне за хората, които нямаше да ходят по фестове това лято (визирам себе си :mrgreen: )... и Lordi няма да идват. на тяхно място - Helloween.
Ужас и Lordi ли няма да идват? Helloween са много добра група, но като знам какви обещания дават, а пък какво става може след някой друг ден да обявят друга група.

DemonicChrist
07-20-2006, 13:55
хехехе... то беше ясно, че така ще стане... ВАРНА съкс :twisted: УБИЙТЕ КМЕТААА :smt029 :smt067 :smt075 :smt074 :smt072 :smt070 :smt071 искам само нещо да кажа на г-н Йорданов, т.е. да покажа - :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097
Да та вземат светлите копеле гадно, да умреш дано !!!

Mo6no
07-20-2006, 15:07
хехехе... то беше ясно, че така ще стане... ВАРНА съкс :twisted: УБИЙТЕ КМЕТААА.
Защо всички се сърдите на кмета. Той просто иска да бъде преизбран, а както знаем възрастните хора (пенсионерите) гласуват, а на тях няма да им е много приятно да има шум, да има хора облечени в черно, с дълги коси и т.н.. Още повече, че доста от хората на фестивала нямаше да са от Варна и няма как да гласуват за него.

Ако Universumen искаха да има феситвал, щяха да го преместят в някой друг близък град (примерно Каварна). Но не, не го преместиха. Защото знаят, че фестивалът щеше да бъде абсолютен провал и деиствията на кмета са идеален повод за отаказване от фестивала.

Mo6no
07-20-2006, 21:08
Аз чух, че ще местят MOR във Инстанбул. Скапан кмет и аз му се сърдя.

07-20-2006, 21:44
Супер. Вярно че исках да гледам Kreator и Morbid Angel, ама НАЛИ ВСЕ ПАК ЩЕ ИМА МОТОРХЕД!?!?!??

А това за Хелоуин от тук го разбирам...направо онемях от радост... Туистед Систър и Хелоуин. ДА ЖИВЕЕ РОК ЕДН РОЛА!

Рокендрол шматка
07-21-2006, 19:54
Да ги еба в скапаните лайняри... :x Мислех да ходя, но добре, че не си бях купил билет все още.