PDA

View Full Version : Da 4akam li o6te za da spq s nego???



^SeXyTo^^^
07-20-2006, 01:57
:smt007 Mn sam vlubena.Ot 2 meseca i 25 dni hodq s edno mom4e.Az sam na 15,a toi e s 4 godini po-golqm ot men.O6te ne si e poiskal direktno da spi s men,no za sega samo mi namekva,za da razbere dali 6te mu dam.Az stra6no mnogo go obi4am i mai sas deistviqta si samo mu pokazvam 4e iskam toi da mi bade parviq.No mnogo me e strah ot parviq pat,pro4etoh mn temi po toz vapros,no ako se stigne do sex s nego i to4no v nai nepodhodq6tiq moment se otkaja toi moje da me zareje ili da se po4ustva nelovko.Mislq 4e 4ustvata i na dvama ni sa vzaimni za6toto toi mi go e dokazval mn pati.Iskam va6eto mnenie:Da 4akam li o6te ili 6tom go iskam da go napravq??? :smt008
P.S. sorry za dalgoto obqsnenie :mrgreen:

Ловец
07-20-2006, 02:13
:!: Няма да му пускаш на тоя тапир-ше държиш яко до край-държиш на твойто-не даваш и това е :!:

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 02:17
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008

Angel_Girl
07-20-2006, 02:21
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008
Emi vij ako se 4uvstav6 sigurna v nego i toi te obi4a istinski i ne si igrae s teb napravi go, no trqbva ne samo v nego da se 4uvstva6 sigurna no i v teb

КАИШКОВ
07-20-2006, 02:21
Правилно каза човека-няма да му пуска6-да видиме какво 6е стане-ако е луд по теб-6е си трае и няма да се обажда.

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 02:28
Angel_Girl blagodarq ti mnogo mila!dano se spravq,a i toi mn dobre znae 4e sam neopitna i ne trqbva da o4akva mn ot men.

КАИШКОВ toi si trae i ne se objda,ama men zapo4na da mi se priiskva.... :lol: :lol: :lol:

Ловец
07-20-2006, 02:32
Ще си трае я-аз с мойта ходих около 10 месеца и тогава ми пусна-е аз съм ходил и по курви-не съм стоял на сухо де :D Няма да му пускаш-няма да умре я-за секс не е умрял никой досега. :D :D

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 02:34
Xax:) Ami to4no tva e 4e predi da bade smen si be6e golqm mrasnik se namira6e nqkva za po edna ve4er kato mu se doebe6e,no otkakto e s men se e na suho,po4vam da go sajalqvam,gorki4kiq.... :lol:

Ловец
07-20-2006, 02:37
Така си мислиш ти че е на сухо-надявай се

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 02:38
Hmm....Stiga pak i ti!Po4vam da se pla6a,a i ako ne e samo s men,nqma pak da mu pusna da si 4aka togava :( Az 6te vi napuskam.Leka No6t sladur4eta.Utre 6te vi navestq pak:)

Ловец
07-20-2006, 02:53
Ти си мислиш че седи на сухо или той така ти казва защото така му изнася-я помисли малко-дори и по голямата част от времето да е с теб/което е съмнително/през останалото време не може ли да иде да изплющи някоя?А и винаги може да намери време за това-да каже че му е лошо например,че ще закъснее поради някакви много вайни причини-има милиони комбинации за да намери време да изчука някоя-а ти си малка :D и му се връзваш че е на сухо и едва ли не ще гръмне от сухотата-хахахаахха :D Помисли малко върху написаното-тези номера с измислените проблеми за да има време да чука нещо чуждо са много стари-и аз сум ги прилагал много пъти-а и други хора-ама повечето няма да си кажат :D

Angel_Girl
07-20-2006, 03:45
Ти си мислиш че седи на сухо или той така ти казва защото така му изнася-я помисли малко-дори и по голямата част от времето да е с теб/което е съмнително/през останалото време не може ли да иде да изплющи някоя?А и винаги може да намери време за това-да каже че му е лошо например,че ще закъснее поради някакви много вайни причини-има милиони комбинации за да намери време да изчука някоя-а ти си малка :D и му се връзваш че е на сухо и едва ли не ще гръмне от сухотата-хахахаахха :D Помисли малко върху написаното-тези номера с измислените проблеми за да има време да чука нещо чуждо са много стари-и аз сум ги прилагал много пъти-а и други хора-ама повечето няма да си кажат :D
q ne palni glavata na momi4eto s gluposti i sas samneiq glupak takav :smt013 :smt019 :smt013

jerry_rsg
07-20-2006, 04:32
SORRY, но аз също смятам, че човекът иска само секс от теб! Всичко, което ти казва е с цел да те вкара в леглото. Много трудно можеш да опитомиш мъжкар, който всяка вечер си е правил поредната бройка, да седи на сухо 3 месеца без да има някаква цел. Може човекът да не ти изневерява ... ако поне малко му пука за теб ... поне това не би трябвало да прави, но според мен иска само секс от теб!

TALIBANA
07-20-2006, 05:12
Da be-toi sedi 3 meseca blizo na suho-i ti mu vqrva6-jalko za teb ako naistina mu se vruzva6:)

Frank_Lampard
07-20-2006, 05:22
Като цяло връзката ви е извратена ... Все тая ... това дали ще спиш с него ти го решаваш и никой не бива да ти се меси в решението

kiki riki
07-20-2006, 07:13
Uj tvardi6 4e te obi4a a pak te e strah da ne te izostavi ako se otkaje6 da mu pusne6 toi ako te obi4ai darji na teb nikoga nqma da go napravi obedi se v iskrenostta na 4uvstvata mu i togava go napravi ako pita6 men 2 meseca sa tvarde malko vreme

olive_oil
07-20-2006, 07:17
поговорете как точно ще протече първия път.Мисля,че така ще си по-спокойна

alkobalko
07-20-2006, 08:17
Hora, prestanete da plashite momicheto. Nikoi ne moje da i kaje dali toi e s druga ili ne. Taka che nikoi ne moje da i kazva s druga e. Oshte poveche, che vie ne go poznavate i ne moje da govorite taka. Momicheto nai-dobre poznava priqtelq si i znae nai-dobre dali toi bi postupil taka. Moje puk naistina da q oicha i da durji na neq. Zamislete se, che ne vsichki momcheta sa gadni. A kum avtorkata, ne pravi neshto, koeto ne siaksh ili zakoeto ne se chuvstvash gotova. Ako naistina go obichash i si sigurna, che i toi te obicha i se chuvstvash dostatuchno gotova, napravi go. No ne go pravi, zashtoto iskash da mu dostavish udovolstvie. Napravi go samo, ako ti go iskash, za da ti bude priqtno i na teb. No purvo pomisli mnogo dobre, zada ne sujalqvash sled tova.

ALiZee
07-20-2006, 09:04
az sam 100% saglasna s Alenadra ...prava e ot kadeto da go pogledne6
tova e tvoqt parvi pat!badi egoistka..neka na tebe tie hubavo , ako toi darji 6te 4aka...davam ti primer..priqtelkata mi si be6e haresala edno mom4e po golqmo s 3 godini ot neq(mom4e s slava)...4aka q esdna godina...sega 6te pravqt 5 godini...i ne moje6 da si predstavi6 po ludo vliuben maj ot nego...opredeleno toi ne preigrava i opredeleno az ne si izmislqm :) priqtelqt mi s koito sme ot 2,5 godini sa6to qko hoika6e predi da se zapoznaem(prosto be6e razo4arovan ot jenite i gi izpolzva6e za podmetki..kakto i da e)..sega e kato agance , napravihme go sled 1-iq mesec...povqrvai mi..ima razli4ni slu4ei..parvo trqbva da si sigurna v nego!!!naprimer parvoto vpe4atlenie za mene e mn vajno i nikoga dosega za 18 godini ne me e lagalo...

HanoMnaH
07-20-2006, 09:28
Кво да кажа за мене...и аз много я лов и тя уж...ходим 5 месеца ама на сухо...ама щото е девствена и я е страх...само ма заблуждава че не е ...прецени си сама.,..

Chiana
07-20-2006, 09:31
Е, в крайна сметка не всички мъже са свини.
Пък и той е на 19, не е чак толкова голям... Погледнете го от другата страна.. като тинейджър е имал разни бройки и не е искал сериозна връзка, но сега като е посъзрял малко и иска нещо по-сериозно. Възможен вариант... Не го познавате, та да го съдите. А и нз според мен ходите от достатъчно време, за да спите. Даже предостатъчно. Да ти кажа, аз ако бях на негово място, хич нямаше да те чакам 3 месеца... Не, просто тук не опира само до любов, но и до потребности. В крайна сметка една връзка без секс, не е чак толкова пълноценна. Секса доста сплотява двойката. Стига връзката им да се базира на любов и доверие, а не на секс. Друг е въпросът дали ти си физически и психически готова. И гледаш на секса като нормално продължение на връзката ви. А не като на ПЪРВИЯ ПЪТ ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ... Възрастта ти не е особено голяма, но не си и много малка. Според мен, за 1вия си път ще си готова, когато прецениш, че ще ти е еднакво гадно ако те зареже, и без да си спала с него, и като си спала с него. А не да се тръшкаш, че той ти е отнел девствеността и такива неща. :roll:

koalka
07-20-2006, 11:01
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008Не е чакал толкова много,за да си поиска.Ти как го изкара.Дано чувствата ви да са взаимни.Ами според мен щом питаш още не си готова.Трябва да го искаш,а не да питаш дали д аправиш секс с него.Говори с него за тази тема.

onzi__
07-20-2006, 11:06
:smt007 Da 4akam li o6te ili 6tom go iskam da go napravq??? :smt008
:mrgreen:

Е след като го искаш темата е излишна..

passion92
07-20-2006, 11:37
ако си готова му пусни ... ама ако мислиш че ако не му пуснеш ще те зареже ... той не те обича ... ами само зарад секса е с теб ... и направо не си струва

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 12:20
Mersi mnogo za savetite,no mai samo me razubejdavate i me hvarlqte v samneniq.Moga samo da vi kaja 4e sam sigurna v 4ustvata mu kam men,ne za6toto kakto kazvate sam malka,a za6toto po-bezbroi na4ini mi gi e dokazal.I DA izbora si e samo moi,prosto iskah savet da vidq dali mislq pravilno,no mai vsi4ki samo me razubejdavate,zatova o6te 6te si pomislq,6te iz4akam o6te 1 mesec. :-k :-k :-k

07-20-2006, 15:23
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008

6tom te e 4akal tolkova dalgo li???? Ti na tova li mu vikash dalgo 2-3 meseca....moq priqtel me 4aka ve4e 7 meseca i dosega nito edin pat ne mi e kazval direktno "aide da pravim sex ili lubov" Za men li4no 2 meseca sa si malko vreme....a i 6tom mislish 4e ne6to moje da se provali i da te zareje zna4i e s teb samo zaradi sexa....misli malko s taq glava :smt011 :smt013

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 16:28
Гост iskam da znae6 4e mom4eto s koeto sam ne e s men zardi sexa,toi ne si e poiskal i mi kaza 4e nqma da me nasilva ako az go jelaq da mu kaja,no az ne se 4ustvam gotova.A i az mn go obi4am i toi si zaslujava,a otnosno teb i tvoq priqtel-sigurno toi ne e mn po golqm ot teb.A we vse pak re6enieto si e moe =; =; =;

santRi
07-20-2006, 16:42
чакай още.. чакай.. без секс никой не е умрял..ама бая връзки са се прецакали :) тка че мисля че ако толкова му се кефиш лошо няма да му пуснеш

MimityYy
07-20-2006, 17:12
abe o6te malko spored men po4akai :) pone 3meseca i ne6to da stane :) da vidi6 dali te izpolzva ili naistina te obi4a ;)tai kato ako ne mu pusne6 i toi te zareje .... 6te e dosta gadni4o spec za teb :D

Mike-Jones
07-20-2006, 18:11
= :P :P toi moje da e xitra lisica i dobre da si izigraq kartite i na kraq da padnesh v kapana :0 i da usetish smoka

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 23:53
Mersi mnooogoooo na vsi4ki,6te se opitam da napravq nai dobirq izbor,kato se slu4i 6te vi kaja,no mai 6te po4akam o6te mesec :mrgreen:

ПростоМинавам
07-21-2006, 04:19
А ти какво искаш момчето да ти каже айде а те чукам след малко....може да не е от тези директните типове,а да ти го казва по заобиколният път....ти какво искаш да ти каже?

Ivanna99
07-21-2006, 10:02
Ami,mila kakvo da ti kaja tui kato ne bih iskala da te oburkvam kakto ti sama kaza,zatova 6te ti dam primer sus samata sebe si:oredi da se otdam na mom4eto si hodihme 8 meseca,no prez vsi4kite tezi meseci nikoga ne mi e namekval dori za sex ama NIKOGA!Da imahme trudni periodi poradi sex-a i ne za dr ami,za6toto tva prosto sa si nujdi i da moeto mom4e me be6e popitalo dali bih mu prostila ako spi s nqkoe momi4e,no samo zaradi sex-a i dosta dulgo vreme bqhme v tova polojenie,no toi ne se oplakva6e vupreki,4e edva li e mn priqtno da hodi6 s momi4e bez da pravite sex,da q obi4a6,a da spi6 s dr,no kakto ida e nakraq osuznah,4e sum sigurna v nego,4e dostatu4no dulgo sum bila s nego da znam,4e to4no toi 6te podhodi po podhodq6tiq za purviqt mi put na4in!Po4uvstvah se sigurna v svoite i negovite 4uvstva,no pak imah tvoite sumneniq,zatova nedei slu6a tezi koito ti kazvat 6tom pita6,zna4i ne si sigurna,za6toto ne e taka!Hubavo e 4e pita6,no ot men zapomni ne6to dori i tvoeto mom4e da spi s drugi momi4e(koeto ne se znae) tova samo dokazva,4e ne e s teb zaradi sex-a ne misli6 li?!Ako naistina go obi4a6 i znae6,4e toi 6te bude vnimatelen,mil,nejen i kogato mu kaje6:"spri,4e me boli"ne samo,4e 6te spre ami i 6te te pregurne,6te ti kaje,4e te obi4a i 4e ako ne se polu4i tozi put ima i sledva6ti!No e vqrno tova,4e sexut spored men splotqva dvoikata i gi pravi po-blizki!Ne se sumnqvai v priqtelqt si i 2 meseca i ne6to ne sa malko,no ako preceni6 moje6 da iz4aka6 o6te malko,no samo ako ti iska6 da iz4aka6 ako ne-za6to trqbva da 4aka6 kato i dvamata 6te se po4uvstvate strahotno sled kato stanete o6te po-blizki!!!Nz az mislq po tozi na4in,moje i da ne sum prava zatova ti i dadoh primer s men i moqt priqtel ottuk natatuk ti sama preceni dali sli4aqt e kato tvoq,no i az imah tezi bezpokoistva,mila,ne se pritesnqvai normalno e i pitai v tova nqma ni6to lo6o!!!4ao za sega i pi6i kakvo si re6ila ili kakvo e stanalo ;-) :)

Heartbreaker
07-21-2006, 10:05
Ако се обичате и желанието ви за секс е взаимно и ако самата ти се чустваш си готова не виждам , защо се колебаеш.

07-21-2006, 10:21
Pri moq priqtel beshe sushtoto az na 15 toi s 3 godini po-golqm ot mene i mu dadoh na 5-ia mesec

^KaSiDi^
07-21-2006, 11:10
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008Не е чакал толкова много,за да си поиска.Ти как го изкара.Дано чувствата ви да са взаимни.Ами според мен щом питаш още не си готова.Трябва да го искаш,а не да питаш дали д аправиш секс с него.Говори с него за тази тема.


ooo daaa...i spored tebe kolko vreme tr pak da chaka ?! cql jivot,za da i dokaje napylno liubovta i chuvstvata si...o tva sa gluposti... [-X
do avtorkata na temata"milichka vyobshte ne gi slushai,che te izpolzval i t.n.,vse pak ti poznavash frenda si,ne nie, i ako si sig v chuvstvata i liubovta mu i ti q e dokazal,mislq che mojesh da mu se doverish i da pravish sex s nego" aide uspeh :wink:

^SeXyTo^^^
07-21-2006, 12:31
Sweet girl мерси много,твоя савет най-много ми помогна.Ще направя това което почуствам за най-добро за мен,каквото стане-тва.Ако стане нещо ще ви кажа :::

Mike-Jones
07-21-2006, 13:20
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008Не е чакал толкова много,за да си поиска.Ти как го изкара.Дано чувствата ви да са взаимни.Ами според мен щом питаш още не си готова.Трябва да го искаш,а не да питаш дали д аправиш секс с него.Говори с него за тази тема.


ooo daaa...i spored tebe kolko vreme tr pak da chaka ?! cql jivot,za da i dokaje napylno liubovta i chuvstvata si...o tva sa gluposti... [-X
do avtorkata na temata"milichka vyobshte ne gi slushai,che te izpolzval i t.n.,vse pak ti poznavash frenda si,ne nie, i ako si sig v chuvstvata i liubovta mu i ti q e dokazal,mislq che mojesh da mu se doverish i da pravish sex s nego" aide uspeh :wink:
kolkoto sa naloji tolkos sha 4aka ;) pak to edva 3 meseca xodqt za tolkos malko vreme :) edva li tolkova dobre go poznavash :0 :)to ima sqkakvi lisici :) i taq ako e edna ot tqx i ako si e izigrala :) dobre kartite ;) she usetish smoka ;)

cecko_boy
07-21-2006, 13:35
Ako se 4ustvash gotova go napravi no trqbva i da si sigurna v nego dali naistina tolko te obi4a i te 4aka tolkova mnogo vreme ti si znaesh uspeh i kazvai kvo e stanalo :P

Shmatka`
07-21-2006, 14:04
Mila az she ti dam i primer s mene shtoto i az sym na 15 a priqtelq mi e s 4 godini po golqm ot mene ima edna malka razlika i na nego mu beshe za pyrvi pyt ama mn mu se praishe sex de... chaka me 7 meseca i togava mu pusnah zashtoto togava se pochustvah napylno gotova i sigurna v nego i razbirase usetih che i az go iskam ;] Poneje pyrviq pyt ne beshe mn uspeshen i toi mn se pritesni apak i men me boleshe mn toi mi kaza nali ako te boli nqma da go pravim... koeto spored men dokazva kolko dyrji na men ;] taka che mojesh da izchakash oshte malko i sama trqbva da usetish che toi ne si igrae s tebe shtoto az ne bqh mn sigurna predi tva no kogato usetih naistina momenta bam:) Vij ako naistina si sigurna napravi go no mislia che tva e malko vr i ne moje da go poznavash dostatychno nie s moia priqtel se poznavahme i godina predi da trygnem:) vse pak ti si znaesh nai dobre az moga da ti pojelaia uspeh {}

basi i zadrustnite
07-22-2006, 11:31
kvi deset meseca e ludi li ste q mu dai na mom4eto aaaaaaaaaa maaaaaaqqqqqqqqqqqqqq nai mnogo da ti izigrae redovniq nomer boc i aide putq ku4ko as li {: {: 8)

California
07-22-2006, 12:01
Ами... значи първо само да вметна, че за човек, на когото предишните връзки са били от типа "за по една вечер", както ти казваш 2 месеца са доста време... но за него! На теб предполагам ти се струват малко...
Не мисля, че някой от форума би могъл да ти даде адекватен отговор на въпроса, защото ние нито го познаваме, нито знаем какви са ви отношенията... Възрастта ти не знам дали е от значение за теб, но поне не си на 13, а пък да правиш секс на 13 все пак е доста "fashion"...
Моя съвет е да изчакаш още месец може би... и наблюдавай неговото държание, начина по койо говори и т.н...

Но не прекалявай с чакането! Всеки нормален мъж има нужда от секс!

koalka
07-22-2006, 12:52
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008Не е чакал толкова много,за да си поиска.Ти как го изкара.Дано чувствата ви да са взаимни.Ами според мен щом питаш още не си готова.Трябва да го искаш,а не да питаш дали д аправиш секс с него.Говори с него за тази тема.


ooo daaa...i spored tebe kolko vreme tr pak da chaka ?! cql jivot,za da i dokaje napylno liubovta i chuvstvata si...o tva sa gluposti... [-X
do avtorkata na temata"milichka vyobshte ne gi slushai,che te izpolzval i t.n.,vse pak ti poznavash frenda si,ne nie, i ako si sig v chuvstvata i liubovta mu i ti q e dokazal,mislq che mojesh da mu se doverish i da pravish sex s nego" aide uspeh :wink:Ами няма точно определено време!Просто все пак тя е девствена и се притеснява,така че е добре да изчакат поне 4 месеца.А той,ако я обича ще изчака колкото време е нужно.любовта е най-важната.

koalka
07-22-2006, 12:53
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008Не е чакал толкова много,за да си поиска.Ти как го изкара.Дано чувствата ви да са взаимни.Ами според мен щом питаш още не си готова.Трябва да го искаш,а не да питаш дали д аправиш секс с него.Говори с него за тази тема.


ooo daaa...i spored tebe kolko vreme tr pak da chaka ?! cql jivot,za da i dokaje napylno liubovta i chuvstvata si...o tva sa gluposti... [-X
do avtorkata na temata"milichka vyobshte ne gi slushai,che te izpolzval i t.n.,vse pak ti poznavash frenda si,ne nie, i ako si sig v chuvstvata i liubovta mu i ti q e dokazal,mislq che mojesh da mu se doverish i da pravish sex s nego" aide uspeh :wink:Ами няма точно определено време!Просто все пак тя е девствена и се притеснява,така че е добре да изчакат поне 4 месеца.А той,ако я обича ще изчака колкото време е нужно.любовта е най-важната.

^SeXyTo^^^
07-22-2006, 16:02
Благодаря ви много!!!Снощи започнах темата за секса когато бяхме сами,и му казах,че незнам колко ще се наложи да ме чака докато се уверя че съм напално готова за първия път,и той се отнесе много добре,каза ми:"Аз вече близо 3 месеца издаржах без секс,ще те чакам колкото трябва,обичам те и дори 1 година ако се наложи ще те чакам,аз не искам да правим нещо за което не се чустваш готова,и не искам да те насилвам,все пак и ти трябва да го искаш,не само аз."Незнам вие как мислите,но след тези думи,май не е с мен заради секса,а и аз много си го обичкам :-)

07-22-2006, 16:13
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008Не е чакал толкова много,за да си поиска.Ти как го изкара.Дано чувствата ви да са взаимни.Ами според мен щом питаш още не си готова.Трябва да го искаш,а не да питаш дали д аправиш секс с него.Говори с него за тази тема.


ooo daaa...i spored tebe kolko vreme tr pak da chaka ?! cql jivot,za da i dokaje napylno liubovta i chuvstvata si...o tva sa gluposti... [-X
do avtorkata na temata"milichka vyobshte ne gi slushai,che te izpolzval i t.n.,vse pak ti poznavash frenda si,ne nie, i ako si sig v chuvstvata i liubovta mu i ti q e dokazal,mislq che mojesh da mu se doverish i da pravish sex s nego" aide uspeh :wink:Ами няма точно определено време!Просто все пак тя е девствена и се притеснява,така че е добре да изчакат поне 4 месеца.А той,ако я обича ще изчака колкото време е нужно.любовта е най-важната.


Да ви кажа честно...няма значение времето, щом я обича...ще чака...в крайна сметка, не е важно от колко време си заедно с един човек, а дали си готова да имате интимни отношения! Не всичко в една връзка е секс...говоря за връзка, не за по 1 вечер

honey_reflection
07-22-2006, 21:30
Spored men po dobre e da izchakash .. ! ; )))

07-22-2006, 23:56
pri men otvarqneto s prusti pomogna doosta, posle kato go pravih ne me bole6e ama izob6to i be6e super qko.ako si gotova - napravi go,no ako ne si-iz4akai pone o6te malko.trqbva da se po4uvstva6 napulno gotova i ti da go poiska6,togava I udovolstvieto 6te e na lice,ne go pravi samo za6toto ti e mu4no za nego,pomisli i za sebe si malko,macka!uspex!pi6i kakvo si re6ila da napravi6:)

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 01:04
Ami... ne e tapanar!mom4eto si zaslujava,6tom me 4akal tolko vreme a i o6te ne si e poiskal,no az o6te ne se 4ustvam mn gotova i mai naistina 6te iz4akam o6te.Trqbva mi savet ot nqkoe momi4e ,koeto e minalo prez toq pat. :smt008

6tom te e 4akal tolkova dalgo li???? Ti na tova li mu vikash dalgo 2-3 meseca....moq priqtel me 4aka ve4e 7 meseca i dosega nito edin pat ne mi e kazval direktno "aide da pravim sex ili lubov" Za men li4no 2 meseca sa si malko vreme....a i 6tom mislish 4e ne6to moje da se provali i da te zareje zna4i e s teb samo zaradi sexa....misli malko s taq glava :smt011 :smt013

Еи това мн ме дразни ... Колко трябва да чакам .... БЕ ХОРА ТОВА НЕ ВИ Е РЕЦЕПТА ..... ПРИБАВЯТе 5 мец без секс и ако мъжа е с вас ... го скъсвате от е**не...

Лично при мен как е .... приятелката ми е на 15 аз съм на 19 ... Преди няколко дни направихме 8 мец откакто сме заедно ... от 8 мец не съм видял секс ... и не съжалявам ...... Незнам винаги Момичетата ви е било страх да не ви нарани някой да не ви използват само за секс-а .... Досега ми е правила няколко "Капана" ако така мога да се изразя 1-пат ми се направи на пиана
2-ри пат почти "секС" и тя каза НЕ ....
3-ти пат пак нещо подобно и така ......
До сега съм уважил всяко нейно желание прищявка Болка .... .В най-трудните моменти сме били заедно и т.н.
А тя Както Ти ... (*2 мес) продължава явно да чака подходящ момент)
Вярно имали сме разговори ... на тази тема и тя изтъква че е Малка ... релно на 15 не си мн мн малак но не си и голям ... Но Тъй като си я обичам прекалено мн немисля че ще бъде проблем да изчакам докато се почуства голяма .... така че Мило момиче имаш няколко начина да се справиш с проблема
1-во правите секс (ако се чустваш готова)
2-ро говорите по въпроса и ти му казваш какво чустваш и че може би не си готова
3-то НЕ ПРАВИТЕ СЕКС .... и изчакваш някой др месец .....


САМО ЧЕ ИМАМ ЧУСТВОТО че колкото повече се изчаква .... толкова не ви се иска ... сякаш де да знам ....
бе оставете .... Просто направи това което искаш от сърце и душа .....
Относно тия изневяри Същото Го казаха и на моята приятелка и тя ми Порева на рамото ... но аз и обясних че няма нищо такова .... Незнам Никога не съм бил като "Всички ОстаналИ" Дет Ходят изневеряват наляво надясно както се изразиха по горе някой хора .... Пр Прекалено много я обичам ... и точно в тия критични моменти когато си с момиче и има 1-3 секунди в които ти трябва да решиш .... до каде ще стигнеш дали само до приятен разговор или до Свалка/романтика/и секс/ .... винаги Ми се появява нейния облик и се сещам колко мн я обичам .... и всичко остава само в Приятен разговор с момиче !!

Доктор SEX
07-23-2006, 01:08
Ако мен питаш, извади му пишката и му направи един минет. После го карай да те лиже. Ммммм бас хващам че незнаете кфо правя в момента, нали, ще ви дам жокер, пиша, ама с лявата, макар че съм десничар ;)

^SeXyTo^^^
07-23-2006, 01:13
NicknameANdPasswORd твоето мнение най-много ме изкефи,сякаш слушам приятеля си... :mrgreen: Между другото аз съм говорила за това снего,сащо сме имали такива моменти в който стигаме до почти секс,но не продалйаваме-просто целувки,нежности възбуждане и до там спираме.Той ми каза същото за изневерите.
Мн ме кефи мнението ти като момче,за пръв път да ме изкефи мнението на някое момче,като изклучим приятеля ми....БЛАГОДАРЯ!!! :smt008

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 01:22
NicknameANdPasswORd твоето мнение най-много ме изкефи,сякаш слушам приятеля си... :mrgreen: Между другото аз съм говорила за това снего,сащо сме имали такива моменти в който стигаме до почти секс,но не продалйаваме-просто целувки,нежности възбуждане и до там спираме.Той ми каза същото за изневерите.
Мн ме кефи мнението ти като момче,за пръв път да ме изкефи мнението на някое момче,като изклучим приятеля ми....БЛАГОДАРЯ!!! :smt008


Мерси мерси .... трябва да те почерпя ... Имам доста подобни мнения дето на авторите им харесват на батко ти мОдератор-а на форума нещо не им се нравят ... Понякога казвам истината такава каквато е ... Надявам се че не съм засегнал никой ..... Относно изневерите си е до човек .... Ако оБичаш истински Няма ИЗневяра .... Ако не е така обаче положението е друго яче ...... нз Вие жените сте странни .... Хем нямате нищо общо 1 с друга ... Хем Сте като 2 капки вода ..... И Както е казано да се мъчиш да разбереш какво иска ... ако неможеш да го усетиш със сърцето си няма да направиш правилния избор ... Тук в тоз форум могат да ти дадат 1001 Рецепти какво да направиш .... Да те предупредят как може да те използва приятеля ти .... Да ти дадат съвет как да го провериш дали ти е верен и т.н. Но никой неможе да вземе решението вместо теб ... ТИ РЕШАВАШ ... После никой няма да седне и да поеме отговорност за нещата които си направила .... Седни помисли дай си малко време Замисли се какво искаш истински .... Добре ли върви вашата връзка .... достатъчно ли го обичаш ? а дали той теб .... ПРОВЕРИЛА Ли си верността му .... сигорна ли си .....
ВЯРНО Е СЪМНЕНИЯ ВИНАГИ ЩЕ ИМА !!! ИНТРИГА ВИНАГИ ЩЕ ИМА .... не се притеснявай ... Хорските усти никога няма да се затворят ....
Важното е да правиш това което ти харесва с човекът които обичаш и те обича !! :) и УМНАТА >>>>>>>
После можеш да обадиш как са минали нещата !! и какво си избрала

DrX
07-23-2006, 01:27
NicknameANdPasswORd, дискари-пидирасти кат теб най-обичам да ги ритам. Да ти ебъ путката майна селска на майкати в путката да ебъ путката да ебъ. Вече като ми мина гневът ще ти кажа ДА ТИ ЕБЪ ПУТКАТА ПУТКАТА МАЙНАААА
дА Я ЕБЪ ВСЕКИ ДЕН
ША ЕБЪ ПУТКАТА ПУТКАТА МАЙНАААА
ЩЕ Я БУЧА КАТ ДОНАПРАН,
ЕХЕЙ!

^SeXyTo^^^
07-23-2006, 01:33
Drx я моля без обиди и то в моята тема,момчето си е мн печено,тва че на теб никой не ти обраща фнимание не ти дава право да критикуваш останалите.[-X
:oops: Аз съм сигрна в него,и ж чуствата ми към него и неговите към мен,но май имам нужда от още малко време,да насабера кураж за да бада с него.мен не ме е страх че той ще ми е първия,напротив искам той да ми бъде първия,страх ме е от самия секс,защото съм неопитна и нз как да се държа,затуи имма нужа от още малко време :oops: :oops:

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 01:34
Дрх ..... абе Момиченце такова .... ела само ми ела .... ела де .... ??? какво чакаш адрес-а ли да ти напиша ... но като дойдеш да не те приберат с катафалка м-ту с линейка ....
Какви като мен .. ???? какво съм направил съвет у-а ???? че някой са пианденца мислещи само как да Е*нат поредната бройка ..... знаеш ли ???? нз мислил съм чуството е мн гадно .... и аз имам сестра ... и ако някой такъв опита да й направи нещо ... ще му отрежа пикалото ще го опека и ще му го дам да го изяде .... след това ще го фурля някаде сред гората и дивите животни ....... Писнало ми е от глупаци с начално образование .... дето псуват като дърти каруцари ..... СелянДур съм бил .... ??? а ти от каде си от Провинцията на МАРС ???? от лУната .... или от поредната кръчма дето 40 стотинки е голяма водка с мента .....
Съвземи се ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Поблъскай си главата в стената ..... яко обаче дано ти се получи някоя друга мозъчна гънка

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 01:38
Drx я моля без обиди и то в моята тема,момчето си е мн печено,тва че на теб никой не ти обраща фнимание не ти дава право да критикуваш останалите.[-X
:oops: Аз съм сигрна в него,и ж чуствата ми към него и неговите към мен,но май имам нужда от още малко време,да насабера кураж за да бада с него.мен не ме е страх че той ще ми е първия,напротив искам той да ми бъде първия,страх ме е от самия секс,защото съм неопитна и нз как да се държа,затуи имма нужа от още малко време :oops: :oops:

Само така !!! трябва да знаеш какво искаш .... Относно страха и това какво да правиш .... Поразгледай тук има доста теми :)

И все пак ! задължително КонДоми .....
1-во Хубава музика (бари Уайт) примерно
2-ро Място където няма никои които да ви обезпокой ... да си сигорна че няма да ви прекъснат ... да влезнат да потропат на вратата .... или да ви пречат
3-то Изключете ТЕЛЕФОНИТЕ да не звънне някой по време на ГОлЕмия момент Ще СТАНЕ ГАФ
4-то Нека да е приглушена светлината ... Смисал за предпочитане вечер ... или щори или някой чаршаф на прозореца .... Вие момичетата се отпускате повече ако е тъмно .... и ще ти е по лесно
5-то за кураж можеш да удариш една малка голяма водка (не ти го препоръчвам но все пак е нещо)
и така все пак се познавате 2-та ... знаете кой какво обича най-мн ... Не би трябвало да ви е мн мн трудно !!! \:D/

^SeXyTo^^^
07-23-2006, 01:39
NicknameANdPasswORd Недей чак толко пали за сестра ти. [-X аз имам брат на 18,и ходя с един от най-добрите му притятели,представяш ли си ако на теб ти се случи сащотото.брат ми ми забраняваше да ходя с момчета все критикуваше тез с който съм била,но сега след като съм с негов приятел,той има правото само да мълчи....Тва ващо нз кво е ,ама май е братска ревност ааааа??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 01:48
NicknameANdPasswORd Недей чак толко пали за сестра ти. [-X аз имам брат на 18,и ходя с един от най-добрите му притятели,представяш ли си ако на теб ти се случи сащотото.брат ми ми забраняваше да ходя с момчета все критикуваше тез с който съм била,но сега след като съм с негов приятел,той има правото само да мълчи....Тва ващо нз кво е ,ама май е братска ревност ааааа??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Как да не критикувам момиче как ?!?! като виждам Момчетата Какво правят ... Не всички но повечето ... Чувам разговорите .... Брутални гадни отвратителни ... Няма любов А Ебане не е секс а е чукане ...
речника е съвсем различен едва ли ще ти стане приятно ако разбереш че за теб се говори като за 1 парче месо а не като за живо същество ....
Готови са на всичко ... Да свалят звезди ... да харчат пари безброй ... да те напият ... да те ДРОГИРАТ .... да правят мили оченца ... и само и само зада ти влезнат под гащичките !!! нищо друго .... Като си помисля че сестра ми може да попадне на такава Отрепка ми прилошава .... А какви ще са последствията за него Просто да не ти споменавам ... Нямам против да си намери приятели гаджета ... Партньор в живота и за секс и всичко ... Само да не допуска глупави грешки който могат да и струват живота и бъдещето .... Искам добро за нея ... Понякога може да прекалявам с грижите и братската обич .... но няма да позволя на някой Глупак да я замаява ... Ще и казвам истината както може би и брат ти ... Ще бъда груб и нежен когато се налага !!!! живота не е Китка .... Той е бодлив трън .... можеш да му се кефиш ... но в крайна сметка ще те набоде !!!!
За това пиша и тук .... отчасти защотто имам мега много проблеми с околните .... Но покрай тях натрупвам опит ... А защо да не помогна на някой друг в беда ... да не го боли както ме е боляло мен ? да не страда .... ако може да спася 1 човек ...... (КолкоТо и смешно да ти звучи ... Може би има Бог ... и добрите дела се възнаграждават някога) :smt012

DrX
07-23-2006, 01:49
Софийски малък боклук. Аде кажи де живейш бе, да ти удеръ нежната бяла кожа. Кат толкоз ти ареса тая ^SeXyTo^^^, путка няква, вари я питай къф хуй иска. Тиба майката!


П.С. DrX е тук! Тези които посещават LadyPil ще ме знаят!

^SeXyTo^^^
07-23-2006, 01:54
NicknameANdPasswORd Леле,момче много ме кефи начина ти на мислене.Благодаря ти мн ми помогна O:) А тоя DrX мога само да му кажа ДГД!!!Писна ми от простаци в тоя форум-селянин прост иди некаде другаде да си предаваш важностите тук не си ни интересен!!! :-#

NicknameANdPassw0Rd
07-23-2006, 02:13
Овцо ела тука да те питам ти къф хуй искаш?

NicknameANdPasswORd
07-23-2006, 02:17
Овцо ела тука да те питам ти къф хуй искаш?


Хахахаха имиТАТОРЕее ... Имитаторе ... аиде спри да флоодиш форума ... Спри моля те за твое добро е .... :) не си хаби нервите ... ако ще помогнеш помогни по някакъв начин ако не фани си дупето и ходи да лягаш сънчо свърши отдавна !!! Писнало ми е от глупаци като теб ](*,) Мн е зле днешната младеж !

^SeXyTo^^^
07-23-2006, 02:22
Уахахаха... :lol: Имитаторче такова,тва такива прости хора като теб провалиха даржавата... :? я се драж като нормален човек или се омитай от форума!!! :smt018

DrX
07-23-2006, 02:41
Неможеш да си представиш колко ме нервиш, неможеш! Малък, Софийски, Анус! Тоз форум можеш да си го начукаш в столичното дупенце, щото DrX род не признава ебе и продължава! Ето нещо над което да мислиш.

Mike-Jones
07-23-2006, 15:56
NicknameANdPasswORd Леле,момче много ме кефи начина ти на мислене.Благодаря ти мн ми помогна O:) А тоя DrX мога само да му кажа ДГД!!!Писна ми от простаци в тоя форум-селянин прост иди некаде другаде да си предаваш важностите тук не си ни интересен!!! :-# are kakvo stana naebaxte li sa nesa li 4e mi pisna ve4e ebati tupata tema skoro godishnina she praime ot ebaneto ti mai eee mi pisna ot teb ve4e ti sama ne mojesh li da precenish maloumna li si kakva si

Mike-Jones
07-23-2006, 15:58
Овцо ела тука да те питам ти къф хуй искаш?


Хахахаха имиТАТОРЕее ... Имитаторе ... аиде спри да флоодиш форума ... Спри моля те за твое добро е .... :) не си хаби нервите ... ако ще помогнеш помогни по някакъв начин ако не фани си дупето и ходи да лягаш сънчо свърши отдавна !!! Писнало ми е от глупаци като теб ](*,) Мн е зле днешната младеж ! ti pi4 shto se pravish na voltron zashtitnika ima nqkoi momi4eta deto si go tursqt i sami sa si vinovni kakvo napadash mom4etata

NicknameANdPasswORd
07-24-2006, 10:53
Овцо ела тука да те питам ти къф хуй искаш?


Хахахаха имиТАТОРЕее ... Имитаторе ... аиде спри да флоодиш форума ... Спри моля те за твое добро е .... :) не си хаби нервите ... ако ще помогнеш помогни по някакъв начин ако не фани си дупето и ходи да лягаш сънчо свърши отдавна !!! Писнало ми е от глупаци като теб ](*,) Мн е зле днешната младеж ! ti pi4 shto se pravish na voltron zashtitnika ima nqkoi momi4eta deto si go tursqt i sami sa si vinovni kakvo napadash mom4etata
E
ако съм Волтрон ?!
Нз немисля че това е начина вярно има много момичета дето си го търсят ... а трябва ли някоя която не си го търси да изгори покраи другите защо невинни трябва да страдат ... щото съм бил в нейното положение и знам какво е !!! за това щото мразя идиоти като тоз по горе да ме убиждат и да се правят на мн Яки по форумите а на живо като се видим и само дет не почват да ми се извиняват ала бала .... Що сичко трябва да опира до мусколи бой .. пари и оръжие .... искам да ги бия с Ума си не с другите неща !!!! по добре е и за тях !

07-24-2006, 14:38
евала на момчето аз бих му пуснала

SMoKe_BoY
07-24-2006, 14:43
Овцо ела тука да те питам ти къф хуй искаш?


Хахахаха имиТАТОРЕее ... Имитаторе ... аиде спри да флоодиш форума ... Спри моля те за твое добро е .... :) не си хаби нервите ... ако ще помогнеш помогни по някакъв начин ако не фани си дупето и ходи да лягаш сънчо свърши отдавна !!! Писнало ми е от глупаци като теб ](*,) Мн е зле днешната младеж ! ti pi4 shto se pravish na voltron zashtitnika ima nqkoi momi4eta deto si go tursqt i sami sa si vinovni kakvo napadash mom4etata
E
ако съм Волтрон ?!
Нз немисля че това е начина вярно има много момичета дето си го търсят ... а трябва ли някоя която не си го търси да изгори покраи другите защо невинни трябва да страдат ... щото съм бил в нейното положение и знам какво е !!! за това щото мразя идиоти като тоз по горе да ме убиждат и да се правят на мн Яки по форумите а на живо като се видим и само дет не почват да ми се извиняват ала бала .... Що сичко трябва да опира до мусколи бой .. пари и оръжие .... искам да ги бия с Ума си не с другите неща !!!! по добре е и за тях !
Ти да не си педерас дето плете с баба си и гледа сапунки бе ?

07-24-2006, 15:47
Мила моя ти знаеш както и аз,4е ицо не е такъв към теб.Според мен ако се 4увства6 готова го направи,но ако не се 4увства6 просто не го прави.Аз много си те оби4кам и не искам да сгре6и6.Но ако пита6 мен потрай о6те поне 1 месец и тогава действай.Ама да не му го кагзва6.4ао мила аз съм Хриси \:D/ :D

^SeXyTo^^^
07-24-2006, 16:08
:smt008 Милинка и аз мн те обичкам душко!!!Ти най-добре ме познаваш,както мен така и него за разлика от останалите във форума,тай че...май си права :mrgreen:

07-25-2006, 00:25
Ако наистина чустваш, че не си готова тва' е друг въпрос и можеш да му кажеш и тогава да видиш дали ще те зареже. А ако мислиш да си играеш и да видиш до колко ще издържи без секс пф накрая ще те зареже не за друго, а щото си нагла. И после като се почустваш готова зимаш вибратора и айде.... :D :D :D

^SeXyTo^^^
07-25-2006, 00:37
ТОй знае че не се чувствам готова и ми каза че ще ме чака колкото е нужно защото ме обича :oops: :oops: :oops: