PDA

View Full Version : VaPrOs4e....?



Angel_Girl
07-20-2006, 03:19
Iznevqra li e ako nqkoi te celune i ti se drapne6 sled kato minat nqkolko sekundi? I laja li e ako ne kaje6 na gadjeto si za tova kato se ima predivid 4e si kazvate vsi4ko i ste si obe6ta li da ne se lajete??? Blagodarq na vs koito 6te otgovorqt na moq glupav vapros :-D

Frank_Lampard
07-20-2006, 05:42
Сериозно, по-тъп въпрос не бях чувал ... Ще се лиша от правото си на коментар, защото не ми е на нивото да отговарям на такива въпроси с повишена трудност и логика ;)

priti_kiti
07-20-2006, 06:18
Поне да беше казала колко секунди! :smt011 Бе ти добре ли си?
Изневярата е къде къде повече от целувка за няколко секунди ( ако правилно съм разбрала.. ) пък дали ще кажеш на горкото си гадже.. само ти решаваш

П.П. "Въпросче" не "ВъпросТче" :smt005

playful_baby
07-20-2006, 07:06
Поне да беше казала колко секунди! :smt011 Бе ти добре ли си?
Изневярата е къде къде повече от целувка за няколко секунди ( ако правилно съм разбрала.. ) пък дали ще кажеш на горкото си гадже.. само ти решаваш

П.П. "Въпросче" не "ВъпросТче" :smt005

i az taka mislq :-D

sladkata_hilary
07-20-2006, 07:34
целувката за няколко секунди не е изневяра според мен 8-[

07-20-2006, 08:13
Смехория мухахахха бе за дърпането нормално ,но само за мен мразя да ме лигавят много предпочитам да целуват други неща агагага.

А това какво си казвате и какво не де да знам и аз казвам какво ли не на кого ли не.

Black_Cat
07-20-2006, 08:25
Iznevqra li e ako nqkoi te celune i ti se drapne6 sled kato minat nqkolko sekundi? I laja li e ako ne kaje6 na gadjeto si za tova kato se ima predivid 4e si kazvate vsi4ko i ste si obe6ta li da ne se lajete??? Blagodarq na vs koito 6te otgovorqt na moq glupav vapros :-D
Lopa ti duskata! :smt005

lost_girl
07-20-2006, 09:27
според мен е изевяра............а относто това за гаджето според мен трябва да му кажеш................макар че риск да ти се разсърди,но поне ще знаеш че ти си ми казала,а не някой друг който може да е наговорил пълни лъжи и т.н

`Death`Whore`
07-20-2006, 09:28
Eстествено, че е изневяра, защото няколко секунди са много. Ако не ти е приятно, ще се дръпнеш още преди да са се докоснали устните.

alkobalko
07-20-2006, 09:47
Eстествено, че е изневяра, защото няколко секунди са много. Ако не ти е приятно, ще се дръпнеш още преди да са се докоснали устните.
I az sum na tova mnenie. Ako naistina ti e nepriqtno nqmashe vuobshte da pozvolish da te celunat. A otnosno gadjeto bi trqbvalo da mu priznaesh, shtom ste si obeshtali da si kazvate vsichko i da ne se lujete.

luda`flirtajika
07-20-2006, 09:49
spored men ne e-vse pak se e drupnala,no puk trqbva da kaje na gadjeto :P

CVETELLINA
07-20-2006, 10:08
ами ако ти го приемаш като изневяра.... :roll: мисля,че не е кой знае какво,все пак по тежката е душевната изневяра...ако ти си почувствала,че харесваш това момче,с което си се целунала,вече мисля,че трябва да се замислиш дали изобщо искаш да си с гаджето си :|

П.С май се пише "Въпросче",а не "ВъпросТче",нали?! :-s :-D

Twix`f
07-20-2006, 10:09
Aми щом си се отдръпнала и нямаш чувства към това момче значи че не е изневяра;
3ащото изневярата е в чувствата а не толкова в действията...но ако смяташ да си откровена му кажи ти за да не разбере от някой друг

Nadelina
07-20-2006, 12:05
Tezi koito sa glasuvali s DA.. sa Deca..!

teenage_drama_queen
07-20-2006, 12:24
Ne smqtam 4e edna celuvka e iznevqra.....

Лили
07-20-2006, 12:43
Всеки възприема изневярата различно. За някои е дори целувката за други секса.
За мен това не е изневяра :wink:

la4ezara
07-20-2006, 13:54
Ne razbira se pone ot moq gledna to4ka. Vupreki 4e az bqh pusnala 1 takava podobna temi4ka dali kogato se celunat 2-ma du6i bez da izrazqvat 4uvstva e iznevqra...i otgovorite ne se ravnqvaha pod edin znamenatel s moite....nqma zna4enie za men ne e iznevqra

thirteen
07-20-2006, 13:57
Eстествено, че е изневяра, защото няколко секунди са много. Ако не ти е приятно, ще се дръпнеш още преди да са се докоснали устните.
Абсолютно си права.. Ако не ти е приятно защо би позволила такава близост.

santRi
07-20-2006, 13:58
че защо пък да е изневяра?

anichkaaa
07-20-2006, 14:35
Eстествено, че е изневяра, защото няколко секунди са много. Ако не ти е приятно, ще се дръпнеш още преди да са се докоснали устните.
I az sum na tova mnenie. Ako naistina ti e nepriqtno nqmashe vuobshte da pozvolish da te celunat. A otnosno gadjeto bi trqbvalo da mu priznaesh, shtom ste si obeshtali da si kazvate vsichko i da ne se lujete.

Az san na sa6toto mnenie.Nqkolko sekundi,no vse pak celuvka,koqto moje bi si mojela da predotvrati6.A 6to se otnasq do priqtelq ti...po-dobre ti da mu kaje6 otkolkoto da go nau4i ot drug-pone az taka mislq i mnogo pove4e bi me naranilo da go nau4a ot drugi hora.

CaRaMeL4eTo
07-20-2006, 14:42
за мен това не е изневяра,но по-добре му кажи ти отколкото да го научи от някой друг и то доста по-украсено :)

KpuCeTo
07-20-2006, 14:58
!tochno puk celuvkata e nai-golqmata iznevqra.celuvkata e nai-hubavoto neshto!!iznevqra e sporde men.i gadjeto mi ako mi izneveri kato celune nqkoq shte me boli poveche otkolkoto da znam che e spal s neq!

xOtkiSsSs
07-20-2006, 15:05
Eстествено, че е изневяра, защото няколко секунди са много. Ако не ти е приятно, ще се дръпнеш още преди да са се докоснали устните.
Напълно съм съгласна

Krem4eto
07-20-2006, 16:38
Iznevqra li e ako nqkoi te celune i ti se drapne6 sled kato minat nqkolko sekundi? I laja li e ako ne kaje6 na gadjeto si za tova kato se ima predivid 4e si kazvate vsi4ko i ste si obe6ta li da ne se lajete??? Blagodarq na vs koito 6te otgovorqt na moq glupav vapros :-D

Зависи ако ти си го искала значи е било!Имаше една поговорка,но сега не мога да се сетя :? та тя казваше,че не е важно че не си искала важно е че си дала да те целунат!

Angel_Girl
07-20-2006, 23:21
Emi ok mn vi blagodarq za podkrepata na tezi koito me podkrepiha s polojitelen vot, a drugite koito kazaha 4e neznam si kvo...emi vse mi e edno. A i da ne az sam go napravila tova ne6to a gadjeto mi a tova pitah za6toto az si mislq 4e e iznevqra

qgodkata__
07-20-2006, 23:47
Eстествено, че е изневяра, защото няколко секунди са много. Ако не ти е приятно, ще се дръпнеш още преди да са се докоснали устните.
I az sum na tova mnenie. Ako naistina ti e nepriqtno nqmashe vuobshte da pozvolish da te celunat. A otnosno gadjeto bi trqbvalo da mu priznaesh, shtom ste si obeshtali da si kazvate vsichko i da ne se lujete.
съгласна,абсоютно

Th3WildAng3l
07-21-2006, 00:38
nz dali e iznevqra ili ne , no opredeleno ako gadjeto me vidi da se celuvam s nqkoi drug .. dori i da se drypna 6te si pomisli 4e mu izneverqvam

Mystery
07-21-2006, 20:07
За мен това не е изневяра. Ако не кажеш на гаджето си - това не е лъжа, но все пак е по-добре да му кажеш. Лъжа бибибло ако той те попита дали това се е случвало и ти отречеш. За мен една целувка не е изневяра, ако в нея не се влагат чувства.

ne6i4
07-21-2006, 20:14
Поне да беше казала колко секунди! :smt011 Бе ти добре ли си?
Изневярата е къде къде повече от целувка за няколко секунди ( ако правилно съм разбрала.. ) пък дали ще кажеш на горкото си гадже.. само ти решаваш

П.П. "Въпросче" не "ВъпросТче" :smt005

i az taka mislq :-D


i az!

light_purple
07-21-2006, 20:53
Mi spored men e mnogo nevinno za da e izneviara.Izlugala si gadjeto ti za tova 4e 6te mu kazva6 vsi4ko i niama da luje6,no v tozi slu4ei prosto si skrila istinata.Vij ve4e ako te pita ne6to i ti otre4e6 za celuvkata ve4e e luja.No za sega spox.Nz kak bi reagiral,no ako ne pluznat sluhove po-dobre ne mu kavai.

07-21-2006, 22:02
Mi spored men e mnogo nevinno za da e izneviara.Izlugala si gadjeto ti za tova 4e 6te mu kazva6 vsi4ko i niama da luje6,no v tozi slu4ei prosto si skrila istinata.Vij ve4e ako te pita ne6to i ti otre4e6 za celuvkata ve4e e luja.No za sega spox.Nz kak bi reagiral,no ako ne pluznat sluhove po-dobre ne mu kavai.

подкрепям мах

iiirish
07-21-2006, 22:53
това пък що за въпрос е?! самата целувка не е изневяра по никакъв начин. не виждам как тази целувка би се нарекла по този начин. разбирам да преспиш с даден човек или нещо такова... но една целувка... засегнатия ще я приеме като предадено доверие, но винаги можеш да видиш една ситуация в друга светлина :)

`Death`Whore`
07-21-2006, 22:56
това пък що за въпрос е?! самата целувка не е изневяра по никакъв начин. не виждам как тази целувка би се нарекла по този начин. разбирам да преспиш с даден човек или нещо такова... но една целувка... засегнатия ще я приеме като предадено доверие, но винаги можеш да видиш една ситуация в друга светлина :)
Чувала ли си за едно нещо, което е първа предпоставка, за да има изневяра - връзка? По думите ти не си изпитвала истински чувства. Защо говориш тогава? Знаеш ли какво е целувката? Целувката е израз на чувства.

Matik
07-22-2006, 02:49
bahti tapotiqta

Angel_Girl
07-22-2006, 02:56
bahti tapotiqta
6to za mnenie e tova?Kato nemoje6 ne otgovorai s tapi mneniq. Blagodarq ti za koeto predvaritelno

Matik
07-22-2006, 03:01
mnenie kat mnenie kvo tolkova

cskamoni4ka
07-22-2006, 09:48
Да!

e_l_i_z_a
07-22-2006, 10:50
Изневяра е,ако целувката ти е харесала и искаш нещо повече...и го направиш.Но дотам има време.. :lol:
Няма да е зле ако държиш на приятеля си,да му кажеш.А пък ако не държиш,..прави каквото искаш,но не го лъжи.А ако все пак решиш да му кажеш,защото искаш да си си с него,то това ще е и един вид тест на връзката ви-доколко той държи на теб :wink: и доколко те обича и ти вярва :wink:

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 16:59
Eстествено, че е изневяра, защото няколко секунди са много. Ако не ти е приятно, ще се дръпнеш още преди да са се докоснали устните.
точно така [-(

ANGEL4E
07-25-2006, 07:42
ne e iznevqra da se celune6 s nqkoi za sekundi iznevqra stava kato go skrie6
moje da imam problemi posle no za men e vajno da spodelq
i gadjeto mi da razbere ot men a ne ot nqkoi drug

freaky_FK
07-25-2006, 09:56
Сериозно, по-тъп въпрос не бях чувал ... Ще се лиша от правото си на коментар, защото не ми е на нивото да отговарям на такива въпроси с повишена трудност и логика ;)
ABE GLUPAKO TI NESHTO MNOGO NAVISOKO LI MISLISH CHE SA TI AKCIITE.NO PO TUPIA TI OTGOVOR SHTE TI KAJA CHE SI MALOUMEN
A ti mila kaji za sluchkata na priqtelq si zashtoto toi vinagi moje da nauchi ot drugade i pri tova moje da popadne na greshna informacia.

SlaDko{P}BuKu
07-25-2006, 10:08
ne ne e iznevqra,samo 4e trqbva6e da mu kaje6

sladkoto_neli
07-25-2006, 10:43
аз мисля че не е изневяра.но все пак бих се чувствала гузно пред гаджето.

fuck_you_baby
07-25-2006, 11:00
mi 6tom si se otdrapnala(makar 4e e sled nqkolko sekundi(vapreki 4e ne otu4nqva6 kolko sekundi?))zna4i ne si iskala(vapreki 4e si pozvolila tova da stane za nqkolko sek)i e mojelo tazi celuvka da prodalji i pove4e.e vze pak ne e trqbvalo da pozvolqva6 tova da se slu4i.....ina4e az mislq 4e trqbva da kaje6 na gadjeto si za tova.po dobre da razbere ot teb a ne ot nqkoi drug :wink: