PDA

View Full Version : Най-силното чувство в сърцето ви ...



Frank_Lampard
07-20-2006, 06:05
Кое е най-силното чувство, което сте изпитвали със сърцето си... разкажете за него.

Общо взето при мен случаите са 2:
- 11 август 2004 година. Бях на "Стамфорд Бридж" /Стадионът на моят любим отбор Челси в Лондон/ на мач Челси 1:0 Манчестър Юнайтед /Ейдур Гудийонсен 21'/. Няма да давам коментари :)
- преди няколко дни... с приятелката ми си говорехме доста искрено и откровено за това, какво изпитваме един към друг и сравненията,а и самата откровеност накараха сърцето ми да се разтупти :)

sladkata_hilary
07-20-2006, 07:31
еми..беше на 14 февруари и тогава едно момче,с което си бях чатила доста дълго време ме покани да излезем и така..Преди това в училище получих мн валентинки и едната беше от него,пишеше мн мили неща и след като се видяхме направо :smt007 .Каза ми че ме обича ала бала и т.н. :D

07-20-2006, 08:18
Ми най-яко беше като ме тресна тока докато бърках в един телевизор беше много яко чувство направо като пред умиране.

А да и е много яко като си бил гладен и се наядеш много.Май други чувства не съм изпитвал мухахахахах.

JiMiTo
07-20-2006, 09:30
първата целувка... сърцето ми щеше да изкочи просто беше невероятна, но може би не трябваше да е с този човек...
и инцидент с кола... колата се преобърна няколко пъти след това едно малко дръвче я спря от поне още 4-5 обръщания след който надали щяхме да сме живи аз и мойто приятели вътре в колата, за което съм благодарен много... на никого не пожелавам инцидент с кола ужасно е :(

lost_girl
07-20-2006, 09:32
най-голямото чуство което съм изпитвала е да си с всички твой любими хора,и също така това велико чуство наречено Любов макар че тя беше несподелена!

alkobalko
07-20-2006, 09:41
Purvata mi celuvka. Nezabravimo chuvstvo, ot koeto surceto ti izkacha.
Purviqt put, kogato pravih lubov s priqtelq si. Iskashe mi se tozi moment da ne svurshva nikoga.
Kogato priqtelqt mi zamina v chujbina i ne znaeshe dali shte se vurne i sled tova go vidqh. Tova beshe nai-shtastliviq mig v jivota mi.

mnogomili4kata-sf
07-20-2006, 09:53
Ами като дати не чак толкова да помня...попринцип хубави спомени много,но нито първата целувка,нито първият път са ми чак толкова запомнящи се.Всеки последен щастлив момент,който съм преживяла така наскоро, ми влияе в настоящето.чак толкова назад във времето не се връщам.Например вчера бяхме в едно кафе,където с моят приятел за първи път бяхме заедно...погледнах за секунда сепарето, на което тогава седяхме...но в този момент минахме двамата оттам,но нещата вече не са както тогава...стана ми едновременно топло на душата и гадно за това,че този момент беше преди месец и половина,а сега сякаш остана само спомена.

CVETELLINA
07-20-2006, 10:13
Беше на 4 или 5 април,бяхме с гаджето ми (вече бивше де :cry: )у тях,и се целувахме и той ми каза,едни невероятни неща,усещах сърцето му,че ще изкочи....та и аз бях така,сърцето ми биеше със страшна сила,тогава.....

koalka
07-20-2006, 11:30
Ами когато се блюбих в любовта на живота си и чувствата са взаимни. :smt007 :smt007 :smt007 И когато той ми каза,че съм единствена за него.

Знам ли и аз ...
07-20-2006, 12:36
Най-силното ....не е едно, но сега се сещам за това как се чувствах, когато едно момиче ми се обади - няколко поредни пъти, колкото и да се набутваше.След като приключехме разговора поне по 10 мин обикалях като ...не знам какво из стаята.Сърцето ми щеше да изскочи от вълнение.

Absconding
07-20-2006, 12:53
При мен беше сравнително скоро с бившия ми приятел.. той ми каза неща, които ме накараха да почувствам, че имам нещо, което до сега не съм имала.

Въпреки това не съм сигурна дали най-силното чувство, което съм изпитвала, не е гняв.. защото имаше и един такъв момент преди години.

`Death`Whore`
07-20-2006, 12:56
Много щастлива се почувствах, когато приятелите на мъжа ми започнаха да ми се кефят и родителите му - също.

eXciTiNg-BabY
07-20-2006, 13:29
za mene nai silnoto 4uvstvo v sarceto e liubovta i omrazata!lo6oto e 4e v momenta pri mene gi ima i dvete i to kam edin i sa6ti 4ovek :|

thirteen
07-20-2006, 13:41
Не помня дати... но приятелят ми ме е карал да се чувствам,че нямам нищо когато има проблеми м/у нас.. а сега ме кара да се чувствам че имам ВСИЧКО.. просто ми пълни сърчицето..

la4ezara
07-20-2006, 13:48
a ima li tema za nai- lo6ite momenti 6totoaz mai hubavi nqmam,.... :(

santRi
07-20-2006, 14:01
ами.. беше на 15-ти юни 2005 година.. като се разделих с едно момче, което много обичах.. супер много ревах, беше много болезнено

anichkaaa
07-20-2006, 14:31
1.Na 6 mai 2005 godina,kogato za purvi pat s ecelunah s gadjeto si(togava trugnahme) :) Cqlata ve4er se 4uvstvah taka.
2.Kogato be6e zaminal s klasa si sled kato zavur6iha-ve4erta i sutrinta bqh super nervna,za6toto ne mi se be6e obadil po4ti celi dva dni. :?

Frank_Lampard
07-20-2006, 18:52
Общо взето всички се обединявате около първата си целувка или нещо, което ви е казало гаджето, което наистина е страхотно, но искам да ви задам въпрос. Така ли няма други неща, които да вълнуват сърцата ви ?

alkobalko
07-20-2006, 19:22
Общо взето всички се обединявате около първата си целувка или нещо, което ви е казало гаджето, което наистина е страхотно, но искам да ви задам въпрос. Така ли няма други неща, които да вълнуват сърцата ви ?
Razbira se, che ima i drugi neshta. Mnogo se nakefih kato si kupih kolata, no tova veche e neshto materialno i ne ostavq takuv dulbok spomen. Silno chuvstvo e straha, koito izpitah, kogato za malko da katastrofiram, zashtoto edna priqtelka si misleshe, che moje da kara. Ima mnogo takiva momenti, no tezi koito izbroih predi sa nai-zapomnqshtite se.

ycMuBkaTa
07-20-2006, 21:11
Сега ще ви се стори малко глупаво, но това, което развълнува сърцето ми и ме накара да плача от щастие, беше след един изпит, понеже ми бяха казали грешна оценка и след това се оказа, че имам доста над това...А аз дяволски много се бях блъскала. Та тогава плаках от щастие или по-скоро удовлетворение.
Със сегашния ми приятел веднъж бяхме в тях и той ми каза страхотни неща, беше искрен и това ме трогна.
Много щастлива бях и тази година на рождения ми ден, защото точно в 12 ми се обадиха и започнах да получавам невероятни поздравления. Един човек ми каза нещо мило, което трогна сърцето ми и разбрах какво се крие под неговата опаковка.
Абе като се замисля доста пъти сърцето ми се е вълнувало и то не само поради любовни причини :)

iiirish
07-21-2006, 22:58
най-силното чувство... :-k може би болката, която изпитвам след една огромна лъжа и едно предадено доверие

Absconding
07-22-2006, 01:14
Общо взето всички се обединявате около първата си целувка или нещо, което ви е казало гаджето, което наистина е страхотно, но искам да ви задам въпрос. Така ли няма други неща, които да вълнуват сърцата ви ?

При мен има...Например братовчедка ми като замина да живее в Канада.

onzi__
07-22-2006, 02:20
Ми най-яко беше като ме тресна тока докато бърках в един телевизор беше много яко чувство направо като пред умиране.

А да и е много яко като си бил гладен и се наядеш много.Май други чувства не съм изпитвал мухахахахах.

Тва е истината... :lol: :lol: :lol: :lol:
Не не базикам се.. Но май и аз не съм имал запонящи се чувства..

Matik
07-22-2006, 02:30
29.06.2006 okolo 22 00 h ... 6tqh napravo da otka4a !

Angel_Girl
07-22-2006, 03:03
Vsi4ki 6tastlivi momenti koito sam prekarala s priqtelq si :D :smt007 i o6te edin kogato go vidqh da pla4e zaradi moite gre6ki :smt010

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 08:47
Значи бяхме се скарали с момчето което харесвам, и той ми се обади и ме помоли да изляза (попринцип рядко го прави тварде е горделив за такива неща) аз излязох и той ми наговори страхотни неща, неща който не съм очаквала, че ще чуя някога точно от него, бях мн щастлива!
Другото нещо което направо ме разби и накара сърцето ми да трепери, беше на 17.07.2006г (именния ми ден), когато моята приятелка беше сложила за топик страхотни неща, неща които сгряват сърцето ти, който те карат да се чувстваш незаменим, адски много се зарадвах, никои до тогава не ми беше пожелавал толкова хубави неща! O:)

IKisseDAGirL
07-22-2006, 10:34
ми сега като се замисля като че ли съм нямала кой знае колко големи изблици на любов или омраза или щастие или възхищение и т.н.
е да, имала съм най-различни моменти, в които са надделявали различни чувства, ама нещо дето особено се е откроявало... май няма :wink:

преди време мислех по друг начин и сигурно нямаше да се изкажа така, но сега като дам реална преоценка стигам до тоя извод :roll:

Frank_Lampard
07-22-2006, 14:52
Искам да поздравя всички, които са изпитвали това чуство благодарение на половинката си и да ги посъветвам... щом на вас ви е харесало толкова много, може би и на него/нея ще му/й хареса, така че ако го/я обичате, направете го заради него/нея ! :)
Sylver - Lay all your love on me

kudravoto
07-22-2006, 14:55
mi kogato sre6tnah tova mom4e s koeto sum v momenta

i kogato mi kazaha 4e sum imala bliznak i 4e e po4inal' :cry:

donkihot
07-22-2006, 15:25
1.parvata mi sreshta s parvoto mi gaje[gotino se 4uvstvah]
2.parvata mi celuvka[super osobenno sled stranniq poogled na celuvashtiq se s men]
3.kogato se zapoznah s segashnata mi liubov[smqh se kato patka no kakto i da e..to ot sram kakvo iskate]
4.parvata ni sreshta s bivshoto mi gaje[jalko 4e ve4e e samo spomen no beshe neveroqtno]
5.parvata ni celuvka s nego
ostanalite ve4e sa ujasnite momenti sled skasvaneto ni

Krem4eto
07-22-2006, 15:30
Хубави?Всички мои хубави моменти,завършват зле...

™bLaCk`RoSe™
07-22-2006, 17:48
Май да обичаш някого,без той да знае и да знаеш,че няма да го имаш...

strange__
07-22-2006, 21:53
Най-силното чувство....интересно :-k Ако е свързано с момче,беше преди около 7-8 месеца,когато ме поздравиха с една песен и отбелязаха нещо за текста и...осени ме идеята каква глупачка съм и ревах твърде дълго,а момчето ми е много близък и до днес,а аз продължавам да мисля,че щяхме да сме хубава двойка,ноо.... :wink: Друг момент...с настоящия ми приятел си стояхме на една пейка и аз се бях разпалила,в смисъл коментирах нещо с голям ентусиазъм и в един момент просто видях,че той не говори,не мърда,просто стоеше и ме гледаше...тогава ми прекъсна речта и каза,че съм красива ;-)
Иначе ако оставим любовта настрани...ооо да,помня го сякаш беше вчера.Бях на около 4-5год и майка ми работеше като дистрибуторка на тези прахосмукачките Rainbow и имаше оферта да замине за САЩ,случайно подучух разговора им с тате и се съсипах от рев,тя ме чу че плачамдойде да види какво става,аз и обясних и от тогава темата накой от тях двамата да замине за чужбина не е засягана :wink:

skunks
07-27-2006, 01:53
Nai silnoto chuvstvo v syrceto mi......opredeleno beshe predi 3 meseca kogato choveka, kogoto obicham mi kaza ' obicham te'. znaex che ne e istina obache samo kato go chuc da go kazva i :cry: ne sme zaedno i moje da se kaje che nikoga ne sme bili no tozi moment shte go pomnq vinagi, tochno sled tova se celunaxme i stoqhme taka s chasove

priti_kiti
07-27-2006, 06:35
Определено по-силно чувство от любовта за мен няма..
не мога да кажа точни дати,но винаги когато бях с гаджето си,бях щастлива.. честно казано не съм предполагала,че пак мога да се влюбя в момче и да го обичам толкова силно.. но се случи..
Второто най-силно чувство е болката.. всеки път когато сме се разделяли ми беше страшно кофти.. а пък последния път ми беше най-зле с тоя емоционален срив.. и въобще целия свят ми се виждаше черен и ужасен.. но въпреки всичко не съжалявам.