PDA

View Full Version : Искам да и пиша,но не смея



07-20-2006, 09:50
Искам да пиша на едно момиче,което обичам но не смея.Тя знае какво изпитвам към нея,но не съм я виждал от около седмица.Имам съмнения че си има гадже.За мен не ми пука обаче ме е страх да не и навредя на нея.Посъветвайте ме какво да правя. :smt010

lost_girl
07-20-2006, 10:05
пиши и!!!!!!!!!!!ако ти не и пишеш и тя може да не ти пише с векове(казвам го от личен опит)може би тя чака ти да и пишеш,а ако си пипшете само това няма нишо мередно!

sladkata_hilary
07-20-2006, 10:07
еми щом искаш да й пишеш -направи го,с това няма да навредиш на никого! :wink:

sladkata_hilary
07-20-2006, 10:08
пък и само в твой плюс е да й пишеш-може пък да стане нещо,айде успех :D

ani13
07-20-2006, 15:17
pi6i i ne se pritesnqvai tq 4aka teb obiknovenno mom4etata pravqt purvata stupka :lol: :D

maybelline
07-20-2006, 16:57
Пиши й - нищо не губиш,а и тя също.Ще разбереш дали е имало смисъл или не да й пишеш

ninsy
07-20-2006, 16:58
Пиши й - нищо не губиш,а и тя също.Ще разбереш дали е имало смисъл или не да й пишеш
=D> :wink:

LP_girl_14
07-20-2006, 17:17
И аз смятам че тярбва да й пишеш.Всичко си зависи от теб.Ако искаш нещо да се получи между вас,трябва да събереш смелост и да вземеш нещата във свои ръце.Може да си има гаедже,може и да няма.Може да те харесва,може и да не те харесва.Но няма как да се отървеш от тези съмнения ако не гоивориш с нея или не й пишеш.Така че давай!

koalka
07-21-2006, 08:24
Искам да пиша на едно момиче,което обичам но не смея.Тя знае какво изпитвам към нея,но не съм я виждал от около седмица.Имам съмнения че си има гадже.За мен не ми пука обаче ме е страх да не и навредя на нея.Посъветвайте ме какво да правя. :smt010Ами срамуваш се-това е ясно.Но щом я харесваш трябва да превъзмогнеш срама си,защото може и да я изпуснеш.Ако тя си има гадже или се опасяваш най-добре да я питаш.Как по-точно ще и навредиш?Като признаеш чувствата си ли?

Avtora
07-21-2006, 13:58
Да се уточня:
Да срамежлив съм,но въпреки това съм говорил с нея;тя ми каза че има гадже,но преди два месеца,тогава ми каза че ме обича много като приятел;виждаме се все по-рядко;знам и телефона,а пощата не;пратих и SMS да я питам как е,но отговор така и не получих.

07-21-2006, 14:56
Ми се някоя нейна приятелка 6те ти го каже имейла и.А като и прати смс тя дали е разбрала точно от кой е?Пак и прати смс и ако и тогава не ти отговори и пиши.

07-22-2006, 07:49
Ми се някоя нейна приятелка 6те ти го каже имейла и.А като и прати смс тя дали е разбрала точно от кой е?Пак и прати смс и ако и тогава не ти отговори и пиши.

Разбрала е няма как да не е разбрала,защото и тя ми знае номера и си го има записан на нейният GSM .

theraven_nz
07-22-2006, 08:54
Ми кво чакаш тогава? :evil:
Действай да не се излагаме \:D/

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 10:31
Пиши и!!! За да не съжалаваш, че не си го направил [-o<

malko mace
09-13-2006, 08:58
Пиши й и смело напред!Повярвай ми,няма да й навредиш!Може тя да 4ака да направиш то4но това!Все пак ако не го направиш,може да съжаляваш доста дълго време! :-)

TeditoOoo
09-13-2006, 10:09
Zavisi kakvo tochno iskash da i pishesh.No spored men-PISHI I!

09-13-2006, 21:54
Я мойта стара тема :D Та да кажа.Писах и около 5-6 SMS-а вече и няма никакъв отговор.Не съм я виждал вече от повече от 2месеца и половина.Такъв е живота.Едни те харесват други те смятат просто за приятели или поне така казват, :)

mechtaq_za_teb
09-14-2006, 06:19
pishi i !

whatthe
09-14-2006, 15:43
Искам да пиша на едно момиче,което обичам но не смея.Тя знае какво изпитвам към нея,но не съм я виждал от около седмица.Имам съмнения че си има гадже.За мен не ми пука обаче ме е страх да не и навредя на нея.Посъветвайте ме какво да правя. :smt010

имах 1 гаже на което още държа нищо че не сме заедно от почти 2 години...чак след година посмях да и се обадя и тя ме напвуса каза ми че не иска да има нищо общо с мене и ми затвори телефона :)) беше кофти....

sherry
09-14-2006, 15:47
Само аз ли мисля, че не трябва да й пишеш? :-k
Значи, след като ти е казала, че си има приятел и не ти е отговорила на смс-а, вероятно наистина е така и можеш да им причиниш разправия с тея писания...Второ - казала ти е, че те обича КАТО ПРИЯТЕЛ. Ако питаш мен, откажи се от нея, явно изпитва чувства към друг, а и не ти е отвърнала на смс-а...

sherry
09-14-2006, 15:48
Я мойта стара тема :D Та да кажа.Писах и около 5-6 SMS-а вече и няма никакъв отговор.Не съм я виждал вече от повече от 2месеца и половина.Такъв е живота.Едни те харесват други те смятат просто за приятели или поне така казват, :)
Още след първия трябваше да се сетиш, че не е искала да ти пише. Ако искаше, щеше да намери от къде да дразне два реда...