PDA

View Full Version : Въпроси без отговор...



Йоанна
07-20-2006, 09:58
Няколко въпроса...
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата?
2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си
3. Как може да те интересува мнението на някой( ойто всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек.....
4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....?
:smt012 :smt010 :smt017
Благодаря за вниманието!

lost_girl
07-20-2006, 10:02
ми значи
1.ми това за чуствата много лесмо,когато си объркан и незнаеш какво изпитваш
2.аз нямам човек до себе си казвам го на приятелите си и после ги гледам
3.на този въпрос отговарям с НЕЗНАМ!
4.ми възможно е ако те грее какво мислят другите и да знаеш че не одобряват връзнаката ви

luda`flirtajika
07-20-2006, 10:09
ми значи
1.ми това за чуствата много лесно,когато си объркан и незнаеш какво изпитваш
2.аз нямам човек до себе си казвам го на приятелите си и после ги гледам
3.на този въпрос отговарям с НЕЗНАМ!
4.ми възможно е ако те грее какво мислят другите и да знаеш че не одобряват връзнаката ви

suglasna sum-taka i taka ne mi se misli :Ppone dai da se suglasq :Ps nqkoi,no ina4e:

1.az tova ne moga da go opisha,prosto zashtot ti stava edno hubavo,kogato vidish 4oveka,koito haresvash i ti stava gadno i unilo,kogato ne go vijdash :P
2.prosto na sledvashtiq den shte go poglednesh
3.lesno-nqma da te interesuva
4.samo,ako iskash nqkoi da ne razbere-ina4e e po4ti nevuzmojno-pr uslovie i 4e go obi4ash
:smt006

dEnIsTy
07-20-2006, 10:51
Няколко въпроса...
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата?
2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си
3. Как може да те интересува мнението на някой( ойто всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек.....
4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....?
:smt012 :smt010 :smt017
Благодаря за вниманието!
1.ако си объркан е възможно.. ](*,)
2.еМм няМам смелост..рядко казвам на някого"обичам те" :wink:
3.няма да ме интересува...
4.Не... :!:

07-20-2006, 11:28
1.moje!
2.vazmojno e!
3.ne bi trqnbvalo,no i tova se slu4va!
4.da-!!!

Moito obqsnenie na situaciqta e slednoto: stranata koqto trqbva da otgovori na vaprosite e1.oburkan 4ovek-nai-veroqtno prejivqva nqkakvi vutre6ni konflikti sas sebe si-2.6tom E VLIUBEN 4ovek(a i ako mu e za pruv put)i ili se strahuva da ne bude naranen t.e. ne e dostatu4no uveren v sebe si(ili v drugiq 4ovek) ili puk 4uvstavata mu sa tolkova silni,4e ne znae kak da gi izrazi ili se strahuva da ne upla6i drugata strana!!!!Otnosno mnenieto na drugite-pak povtarqm 4ovekut prosto ne e siguren v sebe si i moje bi mu trqbva vreme da se osuznae...I da opredeleno e vazmojno da obi4a6 nqkogo i da ne iska6 da si s nego-ako ne se 4uvstav6 gotov za tova...AKO SE STRAHUVASH-ni6to 4e e kazano 4e koito se strahuva ne obi4a-straha se lekuva s liubov!-o4evidno tozi 4ovek ima mn. nujda ot neq.!!!ne znam kakva e to4no tvoita situaciq,no imai predvid 4e VLIUBENITE hora oslepqvat i ne razsujdavat trezvo- ne moje6 da tursi6 racionalni obqsneniq za 4uvstvata....re6enieto e da vduhva6 pove4e kuraj na tova OBURKANO i STRAHLIVO sa6testvo,za6toto to qvno e takova-ako i ti go obi4a6 opitai se da go razbere6-a moje6 i da go popita6 vnimatelno(! vinagi nejno) zashto se durji taka.... :wink:

07-20-2006, 11:33
1.moje!
2.vazmojno e!
3.ne bi trqnbvalo,no i tova se slu4va!
4.da-!!!

Moito obqsnenie na situaciqta e slednoto: stranata koqto trqbva da otgovori na vaprosite e1.oburkan 4ovek-nai-veroqtno prejivqva nqkakvi vutre6ni konflikti sas sebe si-2.6tom E VLIUBEN 4ovek(a i ako mu e za pruv put)i ili se strahuva da ne bude naranen t.e. ne e dostatu4no uveren v sebe si(ili v drugiq 4ovek) ili puk 4uvstavata mu sa tolkova silni,4e ne znae kak da gi izrazi ili se strahuva da ne upla6i drugata strana!!!!Otnosno mnenieto na drugite-pak povtarqm 4ovekut prosto ne e siguren v sebe si i moje bi mu trqbva vreme da se osuznae...I da opredeleno e vazmojno da obi4a6 nqkogo i da ne iska6 da si s nego-ako ne se 4uvstav6 gotov za tova...AKO SE STRAHUVASH-ni6to 4e e kazano 4e koito se strahuva ne obi4a-straha se lekuva s liubov!-o4evidno tozi 4ovek ima mn. nujda ot neq.!!!ne znam kakva e to4no tvoita situaciq,no imai predvid 4e VLIUBENITE hora oslepqvat i ne razsujdavat trezvo- ne moje6 da tursi6 racionalni obqsneniq za 4uvstvata....re6enieto e da vduhva6 pove4e kuraj na tova OBURKANO i STRAHLIVO sa6testvo,za6toto to qvno e takova-ako i ti go obi4a6 opitai se da go razbere6-a moje6 i da go popita6 vnimatelno(! vinagi nejno) zashto se durji taka.... :wink:

Много ти благодаря! Мнението ти ме накара да се замисля над някои неща, и осъзнах че когато обичаш трябва да дадеш всичко от себе си , и най вече разбиране към другия човек :roll:

koalka
07-20-2006, 11:33
АМИ ТОВА ПРОСТО НЕ Е ЛЮБОВ!!!При никакви положения.

07-20-2006, 11:43
"АМИ ТОВА ПРОСТО НЕ Е ЛЮБОВ!!!При никакви положения. "

nai-elementarnata reakciq na horata e da otri4at tova koeto ne razbirat!qsno mi e 4e e po-lesno taka-kakto i da sudi6 bez da se postavq6 n amqstoto na sudeniq!vseki e nevinen do dokazvane na protivnoto!

LP_girl_14
07-20-2006, 17:38
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата? :arrow: Понякога има моменти в живота на човек когато наистина се чувства объркан и незнае какво чувства и към кой.но това е временно.Ако постоянно незнаеш какво искаш,как да го постигнеш и каво чувства..тогава вече е лошо
2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си ? :arrow: Има 2 варианта-това "обичам те" е казано без чувства,или просто се страхува от това,което изпитва и не иска да направи първата крачка(първия ми изглежда по-логичен)
3. Как може да те интересува мнението на някой( ойто всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек..... :arrow: Различни хора,различни характери.някои се интересуват от мнението ан другите,на някои пък не им пука!
4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....? :arrow: Не!Ако обичаш някой би трябвало да се гордееш с него,а не да го криеш от другите :!:

07-20-2006, 22:45
moje li o6te mneniq po temata?blagodarq predvaritelno, :?

qgodkata__
07-20-2006, 23:08
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата?-Еми понякога когато имаш и други проблеми или постоянно си с гаджето започваш да се замисляш любов или навик е това?!Когато нещата преминават от просто ходене към сериозна връзка и се питаш дали обичаш достатъчно човек за да се впуснеш в нещо сериозно?Ако приятелите не харесват гаджето ти,изтъкват лошите му черти,ти започваш да се замисляш струва ли си и самата ти започваш да виждаш само лошото в него? И ако тази връзка ти носи проблеми,чувствата пак рано или късно се опбъркват.Еднообразието също може да доведе да объркванве.Ако с този човек не спорите за нищо,колкото и невероятно да звучи пак може да ти омръзне това негово съгласие за всичко!
2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си?-сигурно самата ти се учудваш от тази своя смелост,плашиш се от любовта си,знаеш,че благодарение на чувствата ти този човек те държи в ръцете си и те е страх да не се възползва от това.Нямаш му достатъчно доверие за да му се разкриеш и да затова се правиш,че нищо не е станало!
3. Как може да те интересува мнението на някой( ойто всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек.....Еми колкото е да е този човек те е заслужил с нещо някога за да си му приятел и сега ти е трудно да повчрваш,че може да те лъже така.По- лесно е да не вчрваш на гаджето отколкото на приятел.И ако някога сте били близки приятели с този човек, ти дори понякога не осъзнаваш как оново се хвашаш на лъжите му.трудно се осъзнава,че приятел те е предал
4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....?
Не ти просто имаш чувства не го обичаш,ако няма никакви пречки да сте заедно значи просто не си сигурна в себе си,а това не е любов
:)

kiteto
07-22-2006, 11:25
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата?-ми може да чувстваш различни неща в различни моменти и да незнаеш кое чувство е най-силното и да си объркан
2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си- питай бившето ми гадже той ще ти обясни най-добре :smt013 (е, мисля че го вразумих малко де ама само малко )
3. Как може да те интересува мнението на някой( ойто всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек..... - ами мисля че ако си объркан или просто много вярваш на този човек може всичко да направиш заради неговото мнение
4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....? - ох , при мен има нещо такова но не е обич просто харесване и все пак не искам да съм с този човек

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 11:54
Няколко въпроса...
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата? Има един период в който просто се объркваш и нз какво и към кого имаш чувства, сигурна съм, че всеки един е имал такъв момент...
2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си....Еми това и аз не го разбирам #-o случва ми се ведъж, той ми каза, че ме обича и после все едно нищо нямаше :smt010
3. Как може да те интересува мнението на някой( ойто всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек.....Еее, как ще те интерсува, не може такива работи =;
4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....? Ееееее НЕ КАТЕГОРИЧНО НЕ [-( ако обичаш някой няма да искаш да се криете :-k [-X
:smt012 :smt010 :smt017
Благодаря за вниманието!

Krem4eto
07-22-2006, 16:24
[quote="Йоанна"]Няколко въпроса...
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата?Възможно е да си объркан и още да незнаш какво чувстваш.
2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си?Може,ако човека до теб те е излъгал,изневерил ти е или нещо подобно...
3. Как може да те интересува мнението на някой(който всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек.....Мене например не би ме интересувало!
4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....?Възможно е,дори аз съм се сблъсквала с такова нещо...Не е приятно никой да незнае за вас...
:smt012 :smt010 :smt017
Благодаря за вниманието!

07-22-2006, 17:24
1. Как може да не знаеш какви са ти чувствата?

:arrow: Възможно е, особено при момчетата. По-точно да не знаеш как да ги опишеш или как да действаш като ги чувстваш

2. Как може да имаш смелостта да кажеш "Обичам те" , а на следващия ден да не погледнеш човека до себе си
:arrow: Можеш. Безсрамно, нагло, грубо - както искаш го наречи. Все тая. Но това веднага показва колко искрено си казал "обичам те"

3. Как може да те интересува мнението на някой( ойто всъщност говори лъжи зад гърба ти, а ти го мислиш за много добър приятел), пред това да си с любимия човек.....
:arrow: знаеш ли има един момент в който човек слуша повече приятелите от гаджето. И не би трябвало да се учудваш. Гаджетата се сменят, ама приятелите са много по-ценни

4. И изобщо, възможно ли е да обичаш някой, и въпреки това да не искаш да си официално с него пред другите.....?
:arrow: ако го обичаш - не е възможно. А ако не си сигурен дали обичаш или просто симпатизираш... да, защо не, нормално е човек да иска да изчака. Ама виж, неща тип: умирам по тебе, ама не казвай на класа... какво да кажа... втори клас голямото междучасие

yo-ma-nigga
07-23-2006, 07:12
taka e ustroen sveta ne na vseki edin vapros mojesh da si otgovorish .....