PDA

View Full Version : Moderated: Напоследък ми се лепи и най-малкото нещo което ям



vlubchivo
07-20-2006, 11:23
От 3 седмици на сам нещо се бъгвам или и аз не знам. Искам само да ми отговорите на някой въпроси, защото бих говорила с майка ми, стига тя поне веднъж да имаше време за мен. Напоследък ми се лепи по тялото и най-малкото нещо което изям, гърдите ми са много меки и никак не са стегнати като преди, а цикълът ми траеше 1 ден и нямам никаква сила. Моля ви, някой да ми каже какво да правя и какво ми има.


Търсих такава тема, но не намерих. Съжалявам, ако се дублира с друга.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

onzi__
07-20-2006, 11:26
Тва сигурно е нещо моментно,да не се отчаяш сега? Няя такива работи..
:-k

passion92
07-20-2006, 11:34
да не си бременна и ти

onzi__
07-20-2006, 11:36
да не си бременна и ти
Eйййй.. как не се сетих затова..Ама верно,заощо не праснеш един тест,просто за секи случай..
Ама ако е бременна нали ще и се гади.. :-k

vlubchivo
07-20-2006, 11:40
ми всъщност не мисля, че съм достатъчно голяма за да водя полов живот.

onzi__
07-20-2006, 11:42
ми всъщност не мисля, че съм достатъчно голяма за да водя полов живот.
Aха явно не си бременна,освен ако не си имала среща с извънземни :lol: Ма тва си е друга тема! Та сигурно проблемът ти е за момента едва ли е нещо сериозно..Не се стягай ще отмине този момент,може да се дължи на горещините от лятото..

vesitu
07-20-2006, 12:27
ми всъщност не мисля, че съм достатъчно голяма за да водя полов живот.


Евала! =D> Един човек да каже, че не е достатъчно голям да води полов живот:)

vlubchivo
07-20-2006, 12:27
хах ми не мисля, че съм имала такива срещи. И мерси мн за успокоението...

^SeXyTo^^^
07-20-2006, 12:32
Ami 4estno da ti kaja,spored men se dalji na rezkite promeni vav vremeto(za cikala stava duma)-pri men sa6to be6e tai.Nz na kolko godini si,no ako ot skoro ima6 cikal mn qsno 4e o6te ne se e normaliziral i zatui e taka.A ti si v puberteta i zatova spored men ti se lepi vsi4ko koeto qde6.Opitam se da qde6 po malko ili da qde6 dieti4ni hrani. :?

onzi__
07-20-2006, 12:38
хах ми не мисля, че съм имала такива срещи. И мерси мн за успокоението...
Няма защо,нали затва е форума да си помагаме един на друг,кой с каквото може ;)

vlubchivo
07-20-2006, 12:42
Ami 4estno da ti kaja,spored men se dalji na rezkite promeni vav vremeto(za cikala stava duma)-pri men sa6to be6e tai.Nz na kolko godini si,no ako ot skoro ima6 cikal mn qsno 4e o6te ne se e normaliziral i zatui e taka.A ti si v puberteta i zatova spored men ti se lepi vsi4ko koeto qde6.Opitam se da qde6 po malko ili da qde6 dieti4ni hrani. :?Всъщност съм на 15. Не ми е от никак скоро. И до сега съм яла супер много и за пръв път ми се лепи всичко...

07-20-2006, 12:46
сега е лято-наблягай повечко на плодовете и зеленчуците,без много сладко,без много тестени изделия,без много мазнини и тежки храни.ако наистина не си добре,може да отидеш на лекар,възможно е да е някаква лятна умора :shock: (ако има такова нещо изобщо).не стой много на слънце,възможно ли е да си слънчасала? 8-[

Никол
07-20-2006, 13:02
Мила и аз бях така на твоята възраст, просто от определен момент вече организмът спира да се нуждае от толкова калории, колкото са му били необходими за растежа. Това в никакъв случай не значи че трябва да спазаш диети-храни се нормално да се чустваш сита. Както казват всички-наблягай на плодовете и зеленчуците ако можеш и намали малко сладкото в случай че преобладава в менюто ти(знам че е трудно, но то причинява много други проблеми ако е в огромни количества). И се наслаждавай на лятото-важното е да се чустваш добре!

07-20-2006, 13:39
аз преди хапвах доста и бях се гладен ( не съм бил дебел ) но решиш да се подложа на диета и ви казвам че е много по добре хапвате малко и сте сити пиите повече вода ;) и това е по малко хляб олио и т.н

maybelline
07-20-2006, 16:22
...сега е лято-наблягай повечко на плодовете и зеленчуците,без много сладко,без много тестени изделия,без много мазнини и тежки храни...

Точно така.И пий повече течности,но без много газирани напитки,че са натъпкани с калории

passion92
07-20-2006, 19:43
ми всъщност не мисля, че съм достатъчно голяма за да водя полов живот.

емм де ше знам ... то тука кви пишат ... по на 13 - 15 години и решават и да родят ... :smt017