PDA

View Full Version : А сега накъде..?



Лили
07-20-2006, 11:28
Случвало ли ви се е да се запознаете с някой, след месец да ви стане симпатичен а след още няколко да го обичате. И след като нещата между вас не вървят, да се разделите...да останете "само приятели"
Но да виждате че и така определено не върви. Че когато сте само приятели, привличането между вас става все по-силно..
С една дума случвало ли ви се е да ви се налага да виждате някой всеки ден, да се харесвате много-взаимно , и в същото време да хем да не можете да сте заедно , хем не се получава и приятелството.
На мен ми се случи, и осъзнах че " Когато обичаш нещо, пусни го да си иде, ако се върне значи е твое" с пълна сила важи..
И все пак като не се получава, когато сме заедно всеки ден е изпълнен с караници, ревност и скандали..???? :smt011
А сега накъде..като нито така нито така се получава....

07-20-2006, 11:32
ама уточни се, защо да не може да сте заедно ??

Лили
07-20-2006, 11:40
Поради ред причини..
Най-напред- приятелите му..не съм им много при сърце.
После ,когато сме заедно той решава че съм му едва ли не собственост и не ми дава това от което имам нужда- внимание и нежност. Едва когато се скараме проявява някакво внимание, но и то не продължава много. Аз разбирам,че всеки има право на собствен живот и не искам да му го отнемам. Но нали точно затова сме заедно, защото се харесваме и и искаме да прекарваме повече време заедно...?
Когато се разделим нещата корено се променят. Започва да ме ревнува, от километри си личи че съжелява и че му е тъпо..През многото пъти когато сме били разделени ми е казвал колко съм специална и че едва когато се скараме разбира колко много знача за него...
И аз отново повтарям грешката- защото го обичам. Събираме се пак и всичко продължава в този порочен кръг.......
.

lost_girl
07-20-2006, 12:50
ми според мен не сте един за друг!оточнете се и всеки да тръгне по своя път!

Absconding
07-20-2006, 12:58
Разбирам идеално какво искаш да кажеш. И на мен ми се е случвало да срещна човек и привличането да е страшно силно, но колкото и да опитваме, връзка все не се получава. Не мога да си го обясня, но е факт. Ти как да действаш не мога да ти кажа, но аз пробвах, пробвах, и накрая като се убедих, че просто тая няма да я бъде, се откъснах от този човек и продължих. Друг начин няма.. иначе ще се въртиш в затворен кръг.

Just_Good_Boy
07-20-2006, 13:17
Разбирам идеално какво искаш да кажеш. И на мен ми се е случвало да срещна човек и привличането да е страшно силно, но колкото и да опитваме, връзка все не се получава. Не мога да си го обясня, но е факт. Ти как да действаш не мога да ти кажа, но аз пробвах, пробвах, и накрая като се убедих, че просто тая няма да я бъде, се откъснах от този човек и продължих. Друг начин няма.. иначе ще се въртиш в затворен кръг.

Лили
07-20-2006, 16:19
И аз колко пъти пробвах да забравя, да тегля една хубава българска ***** и да зарежа всичко, но всеки път боли, боли толкова много, и когато той дойде с поредното извинение аз всеки път поддавам.
А и имаме още 2 години в един клас, съгласете се че е доста трудно, да не кажа невъзможно да забравиш някого когото виждаш всеки ден.
Благодаря за мениеята, поне сега знам че има и други с моя проблем
Явно ще си блъскам главата още...човек каквото сам си го направи никой друг не може да му го направи. ](*,)
Започвам да осъзнавам че вече 3та година се боря за нещо, изгубено още отначалото :smt022 :smt009

mnogomili4kata-sf
07-20-2006, 17:38
Оооо,миличка идеално те разбирам...в момента съм в това положение...ни така,ни иначе...аз точно това се опитвам да разбера,какво ще стане ако се разделим,дали няма и мен да ме боли от това ме е страх...за това все още се подлагам на "мъчението" да сме заедно( а за кво ли го правя...то така или иначе наранената ще съм пак отново аз)...ама съм с тайната надежда,че всичко ще се оправи...а то все по-гадно става...оправят се нещата за 1 ден и след това айде пак :|

LP_girl_14
07-20-2006, 17:41
Случвало ми се е и определено знам какво е чувството.Усещаш че уж ти е приятел,но искаш да е нещо повече от приятел.Но когато тие нещо повече от приятел много неща застават между вас или просто не се получава.Гадничко си е ...

cskamoni4ka
07-20-2006, 20:29
Да,случвало ми се ... вмомента ми се случва ... от известно време (2 години) съм в такова положение!

mnogomili4kata-sf
07-20-2006, 21:17
Да,случвало ми се ... вмомента ми се случва ... от известно време (2 години) съм в такова положение!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Как го постигаш

niGGa
07-21-2006, 09:28
Случвало ми се е и продължава да се случва в момента със едно момиче.

cskamoni4ka
07-21-2006, 14:32
Да,случвало ми се ... вмомента ми се случва ... от известно време (2 години) съм в такова положение!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Как го постигаш
С мерак. :|

addictedtou
07-21-2006, 15:05
eii na tfa mu vikam drama ...naistina milichka tfa e mn gadno...znam go...no nqma kak ako iskash da go nadjiveesh trqbva da si mn silna..i da iskash istinski da se "otyrvesh" ot tazi bolka...sysredotochi se v neshto mn po vajno za teb..otdavi mozka si na nego i moje da stane