PDA

View Full Version : KUM MOM4ETATA



sladkata_ashli_
07-20-2006, 14:44
kakvo drugo iskate vie mom4etata ot nas momi4etata osven *** moje li da mi kaje nqkoi??!?!?!?!?!?!? ili samo tova vi interesuva kajete ne6to drugo koeto iskate ot nas???(ako nqkoe mom4e se seti de)XAXAXAX

thirteen
07-20-2006, 14:48
Tъпа тема.Всеки човек е различен.Секса не го искат само момчетата и е един нормален етап от евентуална връзка.

sasho_metallico
07-20-2006, 14:49
Ok sq
да почвам ли?
Какво искам?
Искам близост, разбирателство, доверие и да виждам в очите на момичетата любовта. Искам да знам, че там някъде има едно същество на което му пука за мен... Секса и парите не са най-важното нещо...
[Аз съм путка BTW ahhahahahahahahahahahaha aм не си мислете, че лъжа... ;]

07-20-2006, 14:52
kakvo drugo iskate vie mom4etata ot nas momi4etata osven *** moje li da mi kaje nqkoi??!?!?!?!?!?!? ili samo tova vi interesuva kajete ne6to drugo koeto iskate ot nas???(ako nqkoe mom4e se seti de)XAXAXAX
Май не си случила на момче ...

koalka
07-20-2006, 14:57
Здрасти!Ясно и те разбирам защо мислиш така.Повечето момчета на тази възраст са така,но естествено има и изключения и дано попаднеш на такова.Аз имач късмет,защото приятелят ми е от тези изключения.Повечето момчета мислят само за секс и не се интересуват,ако наранят някое момиче по този начин.

CVETELLINA
07-20-2006, 15:39
kakvo drugo iskate vie mom4etata ot nas momi4etata osven *** moje li da mi kaje nqkoi??!?!?!?!?!?!? ili samo tova vi interesuva kajete ne6to drugo koeto iskate ot nas???(ako nqkoe mom4e se seti de)XAXAXAX
Май не си случила на момче ...ахах май да ,и на мен така ми се струва... :roll: :D Та за пореден път да кажа,всеки е различен,без значение момче или момиче е!!!

Nadelina
07-20-2006, 15:46
Ne mojesh da nakarash nqkoi na sila da te obicha.. Ako toi sam ne vidi v tebe chudesniq ti harakter.. i sam ne poiska neshto drugo osven sex.. nqma kak da stane.. Prosto ne si sluchila na momche koeto da ima seriozni namereniq i da mu e pukalo dostatachno za tebe..

EnJoY^CRY FOREVER
07-20-2006, 15:57
kakvo drugo iskate vie mom4etata ot nas momi4etata osven *** moje li da mi kaje nqkoi??!?!?!?!?!?!? ili samo tova vi interesuva kajete ne6to drugo koeto iskate ot nas???(ako nqkoe mom4e se seti de)XAXAXAX

Много любов когато не искаме е давате когато е искаме не я давате ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

А да ви питам ние кво да направим че ви се *** само когато ви вьзбудим а на нас постояноо не сме виновни че ония отгоре ни е сьздал така :-k

Знам ли и аз ...
07-20-2006, 16:21
Какво търсим?Ами търсим любов.Поне някой де.За мен съм сигурен.Ако трябва да съм честен и имам избор между 2 неща:
1.Момиче, с което се обичаме и сме щастливи
2.Момиче, с което примерно около 1-2 месеца ще се ш*баме като невидели, но всичко ще се изчерпва с това

Бих избрал 1 ;) Странно ли ти звучи? :) Може и да е така ;)

EnJoY
07-20-2006, 17:49
Какво търсим?Ами търсим любов.Поне някой де.За мен съм сигурен.Ако трябва да съм честен и имам избор между 2 неща:
1.Момиче, с което се обичаме и сме щастливи
2.Момиче, с което примерно около 1-2 месеца ще се ш*баме като невидели, но всичко ще се изчерпва с това

Бих избрал 1 ;) Странно ли ти звучи? :) Може и да е така ;)


Подкрепям те :!: :!: :!:

и аз сьм за 1.. Като че ли 2 му мина времето но зависи от тази до теб!!

ODB36
07-20-2006, 17:50
ами мен ме кефи когато някое момиче ми се кефи :P !

07-20-2006, 18:25
Какво търсим?Ами търсим любов.Поне някой де.За мен съм сигурен.Ако трябва да съм честен и имам избор между 2 неща:
1.Момиче, с което се обичаме и сме щастливи
2.Момиче, с което примерно около 1-2 месеца ще се ш*баме като невидели, но всичко ще се изчерпва с това

Бих избрал 1 ;) Странно ли ти звучи? :) Може и да е така ;)


Подкрепям те :!: :!: :!:

и аз сьм за 1.. Като че ли 2 му мина времето но зависи от тази до теб!!

Ами всъщност съм на 18 ;) Не може да се каже, че му е минало времето...а и да кажем, че в тази област не съм много, даже никак опитен.Но това не ми пречи.Смятам, че е по добре веднъж, но с любимия/любимата, отколкото 15 пъти с някой, към когото не чувствам нищо :) ;)

Axxxel
07-20-2006, 18:41
Какво искаме?Същото каквото и Вие...абсолютно същите неща...стане ли въпрос за чувства, половете нямат значение.Ако си попаднала на някой идиот неспособен да види и оцени качествата, които притежаваш...негов си проблем...нека си остане залупен.Същото се отнася и при нас момчетата...щом аз съм готов на всичко за даден човек...дори тотално да се променя...това не се ли оцени, значи момичето не е много загрижено за мен...Такива хора има и от мъжки и от женски пол...

Frank_Lampard
07-20-2006, 18:44
oт теб специално нищо не искам освен да не се заяждаш :)

Bisollini
07-20-2006, 21:25
kakvo drugo iskate vie mom4etata ot nas momi4etata osven *** moje li da mi kaje nqkoi??!?!?!?!?!?!? ili samo tova vi interesuva kajete ne6to drugo koeto iskate ot nas???(ako nqkoe mom4e se seti de)XAXAXAX Kato se subira6 samo s Dolnoprobni Bokluci Ne Si4ki sme tukiva . ! ! ! Nameri nqkoi svesten Koito da e vluben v teb da vidim dali 6te iska samo Sex ;)

LP_girl_14
07-20-2006, 22:40
Малко много е неправилно да поставяш няколко милиарда мъже на земята под общ знаменател!Тва че си имала лош късмет и си попадала на боклуци,незначи че не съществуват други индивиди от мъжки пол,които са способни да обичат и да изпитват чувства :!:

Axxxel
07-20-2006, 23:04
А може и да не са боклуци...както казвам "монетата има 2 страни".Ами ако просто е леко разочарование.Може би скарване...незнам...но все пак наистина е глупаво да се определят всичко само по един човек...

07-21-2006, 06:12
Егати въпроса как може момиче да седне да пита какво искат момчетата ама защо някое момче трябва да иска нещо повече.

Парадокс лежа си аз след секс и ме питат какво искаш ти от мен е като кажа нищо следва пак същия въпрос абе какво да искаме от вас и защо трябва да искаме нещо.