PDA

View Full Version : ima li nqkoi?



pitashta
07-20-2006, 20:21
Zdraveite.Iskam da vi popitam dali ima nqkoi,koito da e pil hap4eto Orgametril s cel zabavqne na cikula.Az v momenta go piq,za6oto mi go predpisa genikolog.No vse pak iskam ako ima nqkoi koito go e polzval da mi kaje dali ima6e efekt,kak i po kolko go pi,i dali sled kato go e sprql vednaga mu e do6lo|?Blagodarq Vi predvaritelno:)

07-20-2006, 20:44
i az go piq 4at pat kato iskam da si zabavq cikala i deistva tyko 6to go pih i cikala mi sprq na men mi deistva piq edno sytrin i edno ve4er

Klizmata
07-20-2006, 22:18
Zna4i ot tova hap4e ti se razstroqva celiq cikul i nikoga pove4e nqma da ti e kato predi i da ti idva na su6tata data kato predi 6te e suvsem nov vse edno ti idva za purvi put.I otdelno kato gi spre6 nqma da znae6 koga 6te ti doide dokato ne ti doide i o6te pove4e 4e kato ti doide nqma da znae6 koga 6te ti doide sledva6tiq put za6toto se e razstroil.......


Povqrvai mi priqtelkata mi gi pie i sa gi sprq predi edin mesec i ne i e do6ul o6te pravihme da testa za bremennost i sa otricatelni oba4e cikul nqma i ve4e i zakusnqva dosta vreme....