PDA

View Full Version : Винаги ли ползвате презерватив



07-20-2006, 20:49
А сега да ви питам, защото някоя малка курвичка като забременее и пише тука и всички "Защо не ползваш презерватив", сега искам да видя колко от вас наистина всеки път ползват презервативи или поне някаккви противоазачатъчни или повечето го карат така.....удри... :lol:

miloto_girl_4e
07-20-2006, 20:52
Разбира се, че ползвам, няма да се правя на "героиня", както правят някои недорасли хлапета...
Ползвам си предпазни мерки и да ми е мирна главата :wink:

girlpower
07-20-2006, 20:52
Днеска бяхме със презерватив!Иначе много рядко сме със презерватив!Мен Ме е страх със п-в,защото може да се скъса,а когато сме без ,свършва на друго място и аз със сигурна че не е в мен!Попринцип само някви неопитни младежи ,който не са сигурни в способностите си го правят със п-в!

cskamoni4ka
07-20-2006, 20:54
Понякога да...понякога не...

vesitu
07-20-2006, 21:02
по принцип да,а от скоро пия хапчета...SAFE SEX!

alkobalko
07-20-2006, 21:13
Vinagi sus.

Barbieeee
07-20-2006, 21:14
Днеска бяхме със презерватив!Иначе много рядко сме със презерватив!Мен Ме е страх със п-в,защото може да се скъса,а когато сме без ,свършва на друго място и аз със сигурна че не е в мен!Попринцип само някви неопитни младежи ,който не са сигурни в способностите си го правят със п-в!


Аз не съм съгласна с твоето изказване! Тук не става въпрос дали някой е сигурен в способностите или не, става въпрос за риск! Дори и 1 секунда забавяне може да се окаже фатална! Гаджето ми има 2 годишен редовен сексуален живот и пак не иска да го правим без презерватив, защото го е страх да не стане гаф! По-добре несигурен, отколкото сигурен и накярая да стане някоя беля!

А по темата - да, винаги го правим с презерватив! Така няма притеснения и за двете страни :smt008

vesitu
07-20-2006, 21:17
Barbieeee съгласна съм с теб!Точно така стават гафовете- днеска със, утре без....като искате да правите секс без презерватив има и други начини за контрацепция, не да разчиташ на това, че гаджето ти ще си го изкара навреме!Това е глупаво според мен!

BeBcHeTo
07-20-2006, 21:18
Da!!!

protoss
07-20-2006, 21:28
НЕ! Папата и църквата също са на това мнение.

portokalkaa
07-20-2006, 21:39
vinagi s prezervativ

`Death`Whore`
07-20-2006, 21:52
Предпазвам се от бременност, естествено, но не с презерватив.

faddfa
07-20-2006, 22:24
А примерно правите секс с презерватив и се изхвърляте .. продължавате ли още малко .. движенията :lol: за кеф на момичето най-вече или веднага го сменяте?

SwEeT^hIlArY
07-20-2006, 22:44
abe hora prezarvativa ne sluji samo za predpazvane ot zabremenqvane a i ot razli4ni bolesti dori i da polzvate hap4eta ili da se opitvate da svyr6vate izvyn momi4eto pak si e opasno. Ami predstavete si 4e hvanete spin ili ne6to podobno a? Kakvo 6te pravite togava? Za men prezarvativite sa zadyljitelni

adi_crazy
07-20-2006, 22:50
Да, за мене презерватива си е задължителен, като к*ра на момчето :-D

MauMyHkaTa
07-20-2006, 23:00
Днеска бяхме със презерватив!Иначе много рядко сме със презерватив!Мен Ме е страх със п-в,защото може да се скъса,а когато сме без ,свършва на друго място и аз със сигурна че не е в мен!Попринцип само някви неопитни младежи ,който не са сигурни в способностите си го правят със п-в!


Аз не съм съгласна с твоето изказване! Тук не става въпрос дали някой е сигурен в способностите или не, става въпрос за риск! Дори и 1 секунда забавяне може да се окаже фатална! Гаджето ми има 2 годишен редовен сексуален живот и пак не иска да го правим без презерватив, защото го е страх да не стане гаф! По-добре несигурен, отколкото сигурен и накярая да стане някоя беля!

А по темата - да, винаги го правим с презерватив! Така няма притеснения и за двете страни :smt008
Невероятно права си и напълно подкрепям мнението ти! :)

^Iskam_Te_Zavinagi^
07-21-2006, 00:36
Днеска бяхме със презерватив!Иначе много рядко сме със презерватив!Мен Ме е страх със п-в,защото може да се скъса,а когато сме без ,свършва на друго място и аз със сигурна че не е в мен!Попринцип само някви неопитни младежи ,който не са сигурни в способностите си го правят със п-в!
и аз съм така на същото мнение и го правим с приятелями без презерватив защотото не се самнявам в опита му пък и нали ако случаино стане гаф(недаи си боже)той ще усети и ше взема мерки на време

MauMyHkaTa
07-21-2006, 00:40
Я усети, я не!!! Това според мен не е правилно, но всеки си има предпочитания! Не мога да се меся, просто изказвам мнение!

Th3WildAng3l
07-21-2006, 00:57
po4ti vinagi s prezervativ

Luciferian
07-21-2006, 02:33
А сега да ви питам, защото някоя малка курвичка като забременее и пише тука и всички "Защо не ползваш презерватив", сега искам да видя колко от вас наистина всеки път ползват презервативи или поне някаккви противоазачатъчни или повечето го карат така.....удри... :lol:
Често, но не винаги. А трябва, знам. Ама понякога като сме полудели уи двамата...

KURTI
07-21-2006, 03:00
E za kvo mi e toa prezervativ?Az si ebem s edna vutre6na guma ot motorrr i q vruzvam otpred s tel da ne izpuska-i da se skusa-6e q zanesa na vulkanizator v gumadjinicata da q zalepqt :-D

х
07-21-2006, 05:31
po4ti vinagi s prezervativ
i az taka. vinagi s prezervativ...izkl nqkoi malki izklu4eniq!

х
07-21-2006, 05:43
Днеска бяхме със презерватив!Иначе много рядко сме със презерватив!Мен Ме е страх със п-в,защото може да се скъса,а когато сме без ,свършва на друго място и аз със сигурна че не е в мен!Попринцип само някви неопитни младежи ,който не са сигурни в способностите си го правят със п-в!


nap1lno nevqrno. priqtelq mi vodi redoven polov jivot ot 12 godini, i vse pak po4ti vinagi sme s p-v. spermatozoidi mogat da izlqzat ot penisa, i predi da e sv1r6il! garanciq nqma!

07-21-2006, 05:55
Не ползвам винаги презерватив в зависимост от ситуацията ако съм я срещнал на улицата и не я познавам ::: задължително мухахаха.

koalka
07-21-2006, 06:55
Винаги ползваме презерватив,за да няма неприятни последици.

kudravoto
07-21-2006, 07:08
da vinagi e dobre de nqkolko puti sme go pravili bez

07-21-2006, 08:03
abe hora prezarvativa ne sluji samo za predpazvane ot zabremenqvane a i ot razli4ni bolesti dori i da polzvate hap4eta ili da se opitvate da svyr6vate izvyn momi4eto pak si e opasno. Ami predstavete si 4e hvanete spin ili ne6to podobno a? Kakvo 6te pravite togava? Za men prezarvativite sa zadyljitelni

Е ти да не се ебеш със всеки срещтнат та ще те е страх от спин...аз го правя с човек на който имам пълно доверие и го познавам добре!До сега само с един съм го правила (сегашния ми приятел)

vesitu
07-21-2006, 08:15
NeJnA_DrOgA^ това, че му имаш пълно доверие, гарантира ли ти, че той няма някаква болест да речем от бившата си приятелка?Ходил ли е да се изследва?

07-21-2006, 08:28
vesitu toi ako e imal bolest ne mislq che e nqmalo da useti ili tolko izsledvaniq sa mu praveni i za kazarma i za navsqkude taka che e 0.01% veroqtno da ima neshto...a i toi do sega ne e imal tolkova seriozna priqtelka kato men i sys vsichki s koito e bil za edna nosht go e pravil s prezervativ...taka che mu vqrvam

Chiana
07-21-2006, 09:11
Да, и аз се предпазвам, но чрез противозачатъчни.
Та и според мен coitus interruptus в съчетание с женския календар е по-сигурен метод от презервативите. :smt005 Защото ако скъсате презерватив по време на овулация, той свърши в теб, а предния месец си пила постинор... Ще пляскаш с ръце =D> \:D/

tupac_fenka
07-21-2006, 09:23
piq protivoza4atu4ni v na4aloto polzvahme prezervativ no probvahme 1 -2 puti bez i sled tova kato probvahme pak sus i ne ni beshe hubavo i ot togava bez...a za bolestite ne se pritesnqvam za6toto toi mi e 1viq a toi ne go e pravil nikoga bez...:)