PDA

View Full Version : Парфюмирана коса?



Taira
07-20-2006, 21:30
Здравейте, имам един въпрос. Към момичетата е и е следният: използвате ли нещо освен шампоан и/или балсам, за да ароматизирате косата си? познавам едно момиче, чиято коса е доста дълга и се усеща, че постоянно мирише хубаво, но си личи, че не е от щампоана й. Има ли някакви специални парфюми за коса и ако се изпозва обикновен парфюм върху косата може ли да й навреди?

rPo3HoTo
07-20-2006, 21:50
Ем аз правя следното. Тъй като косата ми е къдрава и за да се оформи хубаво се налага да я мия всеки ден с вода (през ден-както си трябва-шампоани ала-бала...)...и на мократа коса пръскам 3-4 пъти от парфюма ми и става много готино! Друг як начин е да си купиш спрей за тяло-Ейвън имат добри попадения там, и си пръскаш косата обилно.

SeXyAdrenaLinka
07-20-2006, 23:16
дам и аз се пръскам със спрейовете за тяло на AVON,има разни плодови-праскова,4ереша,кокос,ванил ия много и разни др. :)

_Jessy_
07-21-2006, 00:51
Аз пък разчитам на маската си за коса - така мирише, че ако ми е ползвала майка ми маската го усещам само като си вляза вкъщи. Дори 2 дни да ме е нямало ЦЕЛИЯ КОРИДОР мирише на тая маска, уникална е... КОКОСЧЕ :lol: Препоръчвам я ви я, някаква реконструираща е, за изтощени коси /каквито стават всички след моренце например/. Фирмата е INSIGHT, половин килограм е опаковката и е 12лв. С ТАЯ МАСКА КОСАТА МИ ОЖИВЯ /а аз се постарах доста да и взема здравенцето с пресата...че и продължавам/...

Th3WildAng3l
07-21-2006, 01:06
mislq 4e ne vredi ako se polzva obiknoven parfium, no pove4eto produkti za kosa aromatizirat dobre. No ne moje da se iska aromatiziraneto da e traino. Az polzvam nqkakva maska na AVON i sprei za izto6tena kosa ( otnovo AVON), koito miri6at mn priqteno ... i vse pak ne e traino.

Silvia_g
01-25-2008, 12:39
Чувала съм, че парфюмите са вредни за косата. Има специални спрейчета за окса на Орифлейм. По-надеждни изглеждат

Liar
01-25-2008, 13:00
Парфюм върху косата вреди!

LadyCarameL
01-25-2008, 13:12
Ми моята коса си мирише доста хубаво само от шампоана.Нз кфа е тая мания косата ви да мирише 3 дена и 3 нощи 8-)

LuCiFersAngeL
01-25-2008, 13:17
И аз съм чувала,че доста хора ползват тези спрейчета за тяло на Ейвън, но лично аз не съм пробвала и не знам дали са подходящи за коса. Иначе спейовете за коса на Глис миришат доста хубавичко и със сигурност няма да навредят. Друг вариант за ароматизиране на косата са балсамите без отмиване.

А някой ще ме просвети ли за тази маска INSIGHT, защото доста ме заинтригува написаното от _Jessy_. Не съм я чувала до сега. От къде мога да си купя такава? Има ли и други доволни?

sexy_eJlz
01-25-2008, 14:05
Оллл Аз обожавам косичката ми да миришка хубавко!!! Направо полудявам като видя някое хубаво спрейче за тяло!!!Веднага си го купувам и си се пръскам с него!!! :D :D :D :-D :booooomb: 8-) :booooomb: :booooomb: :booooomb:

stomah4eto
01-25-2008, 14:10
Мда пардюмите изгарят косата! Но аз се пръскам или с парфюм или със спреиче за тяло на Ейвън!! :) Други варианти са разни маски за коси например както по горе казаха доста хора :)

Liz
01-25-2008, 15:56
Спрей за тяло? За какво, като има спрей за коса..Примерно да омекоти косата, да подпомогне за цъвтене и ли за обем и т.н... Може за тези неща да не помага наистина или да не са трайни - както повечето продукти, но поне ще мирише хубаво.

mhmhmhmhm
01-25-2008, 16:36
Аз съм чула,че не е хубаво да се пръска косата
май беше,защото цъфти .. :-D
аз мойта не си я пръскам ...

Jeuelle
01-25-2008, 16:49
Винаги си пръскам косата с парфюм...

macka_bez_zadrajki
01-25-2008, 17:04
Аз пък знам,че от пръскането с парфюм,косата побелява по-бързо.
Аз също обичам косата ми да мирише приятно и понякога я пръскам със спрей за тяло.А една моя приятелка използва на Ейвън Спрей за блясък на косата,който мирише много хубаво.

Briseis
01-26-2008, 10:10
Когато косата ми е леко влажна й слагам малко парфюм.
А и моята маска мирише страхотно. На Дева е, за боядисана коса. И като си сложа пак се усеща.
Но обикновено косата ми мирише с аромата на лак/пяна :-D

Naughty_
01-27-2008, 11:03
преди си я пръсках с някъв спрей за обем на AVON миришеше разкошно..ама ми писна :P

GUDZO
01-27-2008, 17:50
На мен косата ми мирише от лака :)

Arista
01-27-2008, 18:27
Еми принципно си разчитам на маската или на шампоана :)
Обаче на майка ми на скоро и подариха една серия на орифлейм ако не се лъжа където имаше и парфюм за коса,не бях виждала до сега не действа особенно защото може би е с по малко алкохол за да не вреди толкова много.. 8)

Just hear me...
01-27-2008, 20:35
И аз съм чувала,че доста хора ползват тези спрейчета за тяло на Ейвън, но лично аз не съм пробвала и не знам дали са подходящи за коса. Иначе спейовете за коса на Глис миришат доста хубавичко и със сигурност няма да навредят. Друг вариант за ароматизиране на косата са балсамите без отмиване.

А някой ще ме просвети ли за тази маска INSIGHT, защото доста ме заинтригува написаното от _Jessy_. Не съм я чувала до сега. От къде мога да си купя такава? Има ли и други доволни?

Еми аз съм я пробвала и наистина е много добра...косата ми стана по здрава и спря капенето(и аз много я мъчих с преса и продължавам :oops: ) също придава обем и мирише мнннн хубаво на кокос ... купих си я мисля че от билла, но не помня цената... мисля че момичето което говори за нея каза 12 лв... :-|

GaBiIi__
01-27-2008, 21:51
ami kato se izkapq si meri6e na 6mpoana ako slagam pqna ili lak sled tva aromata se gubi malko i otgore ako sloja i parfium ol lele to 6e stane... :D :D :D :D :D :D :D

Undying
01-28-2008, 07:20
Парфюм върху косата е адски вредно,има си специални балсами без отмиване,също аз ползвам спрей за коса без отмиване,всички те са 100 пъти по-безвредни от парфюма,а и все пак за това са създадени.

BlueMushroom
01-29-2008, 14:29
има един много хубав серум за сухи краища на Ейвън,който мирише много хубаво.шишенцето е зелено.струва 6 7 лева някаде. [/i]