PDA

View Full Version : ЛЕВСКИ-ЦСКА -> финал за СК на България



adi_crazy
07-20-2006, 23:44
Другата тема е заключена, така че ето ви една нормална:
На 30 юли от 20:00 на Националния стадион "Васил ЛЕВСКИ"
Финал за Суперкупата на България
ЛЕВСКИ-цска

***
естествено че мачкаме 2:0 или 3:0 за нас с много пропуски, пак чорбари ще напускат масово на полувремето
В АТАКА В АТАКА СИНИТЕ В АТАКА

hamilcar
07-21-2006, 07:46
Левски не би трябвало да се затрудни.

teenkopele
07-21-2006, 10:08
Според мен, Левски ще победи!

Резултат: 2:0. :wink:

strange__
07-21-2006, 10:30
Сърце не ми даде да гласувам за Левски...би било предателство спрямо любимия отбор,но погледнато реално сините са в мн по-добра форма и имат по-големи шансове за победа...
Като истинска привърженичка обаче ще кажа:САМО ЦСКА :idea: :D

jenny_e
07-21-2006, 12:38
Levski e v mn dobra forma, a CSKA se razpada. Logi4no e Levski da pobedi

SARI
07-21-2006, 16:12
Дано поне стане хубав мач а некоя поредна бг простотия



п.п.Моляте направи и цска с главни букви както си написал левски?

Аз ги направих.
.: machoka :.

cveteto
07-21-2006, 17:04
Според мен, Левски ще победи!

Резултат: 2:0. :wink:

Pone 2:0 ako moje i 3:0 nqma da se surdime
\:D/ \:D/

07-22-2006, 15:02
Дано поне стане хубав мач а некоя поредна бг простотия



п.п.Моляте направи и цска с главни букви както си написал левски?

Аз ги направих.
.: machoka :.
ЛЕВСКИ се пише с с главна буква също :D

Frank_Lampard
07-22-2006, 16:05
Напук на футболната логика ще кажа - ЦСКА... ,защото гладът за успех ще е много по-голям у чорбарите, а и ги гледах с/у Македонския шампион Работнички - правеха точно каквото си искат с топката :-k Май Пламен Марков е успял да съгради състав ...

maldini
07-25-2006, 12:29
Другата тема е заключена, така че ето ви една нормална:
На 30 юли от 20:00 на Националния стадион "Васил ЛЕВСКИ"
Финал за Суперкупата на България
ЛЕВСКИ-цска

***
естествено че мачкаме 2:0 или 3:0 за нас с много пропуски, пак чорбари ще напускат масово на полувремето
В АТАКА В АТАКА СИНИТЕ В АТАКА
пише се ЦСКА,а прогнозата ми е 1:0 за ЦСКА( най-великите)

RockMan
07-25-2006, 16:16
Пише се Ц(*КА и пригнозата ми е 3-0 за Левски :!:
Само Левски! \:D/

Frank_Lampard
07-25-2006, 17:28
Някой от вас прави ли разлика м/у прогноза и желан резултат ?

SARI
07-25-2006, 17:55
Някой от вас прави ли разлика м/у прогноза и желан резултат ?

остави ги пове1чето тук пишат колкото да има какво да правят

maldini
07-25-2006, 18:56
Пише се Ц(*КА и пригнозата ми е 3-0 за Левски :!:
Само Левски! \:D/
sweet sweet dreams...

maldini
07-25-2006, 18:58
Някой от вас прави ли разлика м/у прогноза и желан резултат ?
Помни ми думата братле ЦСКА ше бие,сега всички смятат,че Левски ще победи,защото са в по-добра форма,ще подценат съперника и ще видиш кой ще е крайния победител,между другото много често е ставало така :mrgreen:

тодор_живков
07-26-2006, 10:03
Някой от вас прави ли разлика м/у прогноза и желан резултат ?
Помни ми думата братле ЦСКА ше бие,сега всички смятат,че Левски ще победи,защото са в по-добра форма,ще подценат съперника и ще видиш кой ще е крайния победител,между другото много често е ставало така :mrgreen:Извинявай пич ама няма да го подценят-бъди сигурен.Прогноза 2:1 за лежски,желан резултат 3:0 за ЦСКА.

maldini
07-26-2006, 11:43
Някой от вас прави ли разлика м/у прогноза и желан резултат ?
Помни ми думата братле ЦСКА ше бие,сега всички смятат,че Левски ще победи,защото са в по-добра форма,ще подценат съперника и ще видиш кой ще е крайния победител,между другото много често е ставало така :mrgreen:Извинявай пич ама няма да го подценят-бъди сигурен.Прогноза 2:1 за лежски,желан резултат 3:0 за ЦСКА.
Човек пак ще си говорим след мача всичко е възможно естественно ЦСКА няма как да бият с повече от 1 гол,затова ако вкарат един трябва да се бранат жестоко,та това мисля аз ще видим какво ще стане след мача :-)

07-26-2006, 16:56
не разбрахте ли че в България футбол няма - поне м/у български отбори.Както винаги мача ще е уреден.Не знам кой ще победи. Аз съм за ЦСКА, но съм 100% сигурен,че мача е уреден !

мечтател
07-27-2006, 11:54
ясно е, че Левски ще бие, ама за сметка на това и левскари и цскари ще се бият. там ще е по-трудно да се познае кой кого ще набие. ама то няма значение...

cveteto
07-27-2006, 13:46
Другата тема е заключена, така че ето ви една нормална:
На 30 юли от 20:00 на Националния стадион "Васил ЛЕВСКИ"
Финал за Суперкупата на България
ЛЕВСКИ-цска

***
естествено че мачкаме 2:0 или 3:0 за нас с много пропуски, пак чорбари ще напускат масово на полувремето
В АТАКА В АТАКА СИНИТЕ В АТАКА

S teb sum

francheska_baby
07-27-2006, 14:47
САМО ЛЕВСКИ!!! Дано Левски победи!!!

teenkopele
07-28-2006, 12:03
Който ще ходи, да казва. :wink:

maldini
07-28-2006, 21:39
Който ще ходи, да казва. :wink:
аз на мача няма да хода но на гроба ти ще отида :wink:

teenkopele
07-29-2006, 00:24
Който ще ходи, да казва. :wink:
аз на мача няма да хода но на гроба ти ще отида :wink:

Мислиш, че ще ме рипнат там, така ли? :wink:

Frank_Lampard
07-29-2006, 00:33
На мачове Левски : ЦСКА вече не ходят обикновените футболни зрители, желаещи да гледат красив футбол, просто защото няма да го видят ... На мача ходят "хулиганите" и болните фенове, за да покрещят ;)

teenkopele
07-29-2006, 00:38
На мачове Левски : ЦСКА вече не ходят обикновените футболни зрители, желаещи да гледат красив футбол, просто защото няма да го видят ... На мача ходят "хулиганите" и болните фенове, за да покрещят ;)

С това за "болните" фенове не съм съгласен...това, че един нормален човек, запален или не чак толкова запален фен на Левски, отива, за да подкрепи любимия отбор, не го прави "болен", както ти казваш. :wink:

teenkopele
07-30-2006, 15:39
Някой от вас прави ли разлика м/у прогноза и желан резултат ?
Помни ми думата братле ЦСКА ше бие,сега всички смятат,че Левски ще победи,защото са в по-добра форма,ще подценат съперника и ще видиш кой ще е крайния победител,между другото много често е ставало така :mrgreen:

ПОПРИНЦИП за подценяването, на който и да е противник съм съгласен- може да изиграе лоша шега, но мисля, че в случая Левски няма да подцени ЦСКА, въпреки по-големите си успехи в последно време.

Какви са прогнозите ви? (Не желан резултат, а прогноза.) :wink:

cskamoni4ka
07-30-2006, 16:07
ЦСКА мачкат :))))))) САМО ЦСКА!

maldini
07-30-2006, 16:29
Доста гаден дъжд се лее в София.Нищо чудно и този дъжд да направи някои доста неприятни куриози за някой от двата отбора,ако дъжда не спре мача става абсолютно неясен,защото единия отбор може да е играл много по-добре,но от един куриозен гол мача може да се реши в полза на другия тим.

teenkopele
07-30-2006, 16:32
Доста гаден дъжд се лее в София.Нищо чудно и този дъжд да направи някои доста неприятни куриози за някой от двата отбора,ако дъжда не спре мача става абсолютно неясен,защото единия отбор може да е играл много по-добре,но от един куриозен гол мача може да се реши в полза на другия тим.

Според мен, и двата отбора ще играят предпазливо. :wink:

avril_lavigne
07-30-2006, 18:17
Честно казано,не мога да дам прогноза за днешния мач,но се надявам ЦСКА да победи!ONLY CSKA!!!

Novkov
07-30-2006, 18:45
Не съм нито от ЦСКА нито от Левски. Безпристрастното ми мнение е, че Левски ще бият. Имат по-обигран състав. Пък и зависи кой отбор е дал повече пари :lol:

мечтател
07-30-2006, 21:36
бахти скуката! ся тряа да чакаме дузпите да видим гол. ама както са тръгнали може сички да ги мързи да ритнат топката достатъчни силно че да мине 11 метра. абе ние в квартала сме по-интересни за гледане (докато играем белот)

skate_warrior
07-30-2006, 22:47
ахаххаха 100 теми сте направили.. видяхме великия "Евробоец" #-o =D>

Frank_Lampard
07-30-2006, 23:03
Май ОТНОВО бях прав:) ЦСКА бяха най-сигурни в защита и това им донесе нужното спокойствие в нападение. Нямаше голове, но тази вечер те бяха по-спокойния отбор и при дузпите си пролича. Биха ги безкомпромисно, силно и без паника... Левскарите точно обратното и заслужено загубиха. Като цяло и двата отбора се провукираха, но ЦСКА явно бе по-сплотения. Честито на победителите... :wink:

skate_warrior
07-30-2006, 23:15
еххххххххх този съдия ехххххххххх...

mani mani :smt005

ATAKABG
07-31-2006, 06:14
Врайкоффф - КУРВО!!! :twisted:

мечтател
07-31-2006, 09:41
абе и тоя финал, като миналия, май беше уреден.

на цскарските фенове, дето ще кажат"кат биете е редовно, кат губите е уредено" ще им кажа, че и първенството си беше уредено, и миналогодишната суперкупа беше уредена. а и двете ги взе Левски. кофти ми е като левскар да го казвам, ама кво да се прави, родина...

teenkopele
07-31-2006, 10:35
Май ОТНОВО бях прав:) ЦСКА бяха най-сигурни в защита и това им донесе нужното спокойствие в нападение. Нямаше голове, но тази вечер те бяха по-спокойния отбор и при дузпите си пролича. Биха ги безкомпромисно, силно и без паника... Левскарите точно обратното и заслужено загубиха. Като цяло и двата отбора се провукираха, но ЦСКА явно бе по-сплотения. Честито на победителите... :wink:

Съгласен съм , че ЦСКА игра добре, но по нищо не си личеше, че е по-добрият отбор на терена. Имаше, както силни така и слаби моменти.
Е, дори като изгониха Седрик Бардон, численото ви превъзходство пак не си пролича, че го има. Като изгониха и Емороигбе, ви признавам...с 2ма повече за няколко минути...пак не успяхте да вкарате гол. Нали казваш, че сте били добре в атака?! Признавам, че имахте добри отигравания, но защо не ни вкарахте гол, като бяхте с 2ма повече последните няколко минути? :wink:

MiRaCuLiXbb
07-31-2006, 10:41
Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.

teenkopele
07-31-2006, 10:49
защото съдията свиреше за всичко фал срещу нас...

Тиаго напада по лявото крило- един от ваще го спъва и хоп... фал във ваша полза :shock: :shock: :shock:

а после пазарджишката урсула се врузваше 3 минути...
изпасахте тревата от лежане... и не мога да разбера, как се отървахте така...
яко жълти картони за нас, а вашите балтии... пак жълти картони за нас... шок и ужас...

великата публика в сектор Б ни надпя само на почивките...
срам и позЬор...

Еее, ми то съдията ако не замаже малко положението с някое и друго отсъждане в полза на Левски, нали ще си изпати.
Явно не си гледал, мача за да казваш, че футболистите на Левски са лежали по тревата. То на Цс*карите по едно време доспа ли им се какво незнам, всяко едно единоборство и лягат на тревата...странна работа?!?
После ми говори, че сте били ощетени...какво като получихте 7 жълти картона?!? Червен имаше ли...НЕ, изгониха ли ваши играчи, пак НЕ...

За надпяването...то да беше само на почивките...ехеее....мечтиии. :wink:

teenkopele
07-31-2006, 10:50
Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.

Само от един мач е трудно да се вадят изводи, било то и срещу Цс*КА. :wink:


Снимки от мача:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=61709. :wink:

skate_warrior
07-31-2006, 10:52
Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.

Само от един мач е трудно да се вадят изводи, било то и срещу Цс*КА. :wink:


Снимки от мача:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=61709. :wink:

разбрахме, че си ходил на мача.. браво!

teenkopele
07-31-2006, 10:54
Тъп мач се получи и не защото не победи Левски, а защото и двата отбора играха посредствено. Сякаш беше уговорено и никой не си даваше особено зор. А може би Левски не са вече в толкова добра форма. Успех им пожелавам, но според мен по-скоро ще ни разочаповат тази година.

Само от един мач е трудно да се вадят изводи, било то и срещу Цс*КА. :wink:


Снимки от мача:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=61709. :wink:

разбрахме, че си ходил на мача.. браво!

Браво я. :wink:

мечтател
07-31-2006, 11:04
как може затва да се карате? то е ясно - "вечните съперници" са си стиснали ръцете още преди шампионата - титла за Левски, купа и суперкупа за ЦСКА. като нищо можем да станем Италия - с тези скандали, ама не и с националния отбор...

teenkopele
07-31-2006, 11:13
защото съдията свиреше за всичко фал срещу нас...

Тиаго напада по лявото крило- един от ваще го спъва и хоп... фал във ваша полза :shock: :shock: :shock:

а после пазарджишката урсула се врузваше 3 минути...
изпасахте тревата от лежане... и не мога да разбера, как се отървахте така...
яко жълти картони за нас, а вашите балтии... пак жълти картони за нас... шок и ужас...

великата публика в сектор Б ни надпя само на почивките...
срам и позЬор...

Еее, ми то съдията ако не замаже малко положението с някое и друго отсъждане в полза на Левски, нали ще си изпати.
Явно не си гледал, мача за да казваш, че футболистите на Левски са лежали по тревата. То на Цс*карите по едно време доспа ли им се какво незнам, всяко едно единоборство и лягат на тревата...странна работа?!?
После ми говори, че сте били ощетени...какво като получихте 7 жълти картона?!? Червен имаше ли...НЕ, изгониха ли ваши играчи, пак НЕ...

За надпяването...то да беше само на почивките...ехеее....мечтиии. :wink:

еммммм виж сега... мои приятели от сектор Б си признаха, че сме ви надпяли и че пак е имало много семкари при вас...
чухте се два пъти на почивката само...

а за лягането по терена.. гледай мача пак, защото даже и да си бил на стадиона си гледал нещо друго явно- можем да си спомин Урсула как изгуби няколко минути, за да се връзва и да си слага ръкавиците...

а за червените- както съм казвал като си тъп- ще страдаш... нашите футболисти видяха, че жълтото копеле е решил да гони и започна да ги оцветява и затова играха по- внимателно, а вашите...?? никой не ви е виновен, че са тъпи говеда...

Гледах мача през цялото време, а не някъде другаде, както ти предполагаш. Това, че футболист на Левски е спечелил 1-2 минути, какво от това?!? Да не би футболистите на Цс*ка да изгубиха по-малко време лежейки, като в почивна станция, на терена?!?
Семкаджиите били доста....явно твоите приятели не са гледали, не аз. :wink:

мечтател
07-31-2006, 11:20
те са си стиснали ръцете от близо 5 години...
но ЦСКА е много повече от Черепа, Стиви О или футболистите...

ЦСКА е бил, Е и ще бъде ЦСКА независимо от курвенските истории, които разни хора правят...
Черепа ще си отиде, но ЦСКА ще остане... и аз като фен няма да се откажа да го подкрепям..
предполагам, че така е и за левскарите...
е, и аз ще подкрепям Левски, тъй като Левски е много повече от една продадена суперкупа. но за тая договорена суперкупа, титла, купа или каквото и да е още, за всичко това не си струва да се карате и плюете. като ще плюете - изберете поне истинско първенство.

teenkopele
07-31-2006, 11:29
пчела... всички го видяха...
излагаш се :)

Грешиш, не се излагам, защото няма с какво.

П.П. То май ти започна малко...изобщо прочете ли предишният ми пост?! :wink:

teenkopele
07-31-2006, 11:48
ооооооооооокей...

Оooк. :wink:

Frank_Lampard
07-31-2006, 17:41
Пак съдията ви е виновен е майка му да еба .... Врайков снощи свири доста добре мога да ви кажа !

teenkopele
07-31-2006, 22:47
Пак съдията ви е виновен е майка му да еба .... Врайков снощи свири доста добре мога да ви кажа !

Май не си гледал мача, за да твърдиш подобно нещо. :wink:

Frank_Lampard
08-01-2006, 00:26
нямам намерение да ти опонирам. нямаше нито една съдийска грешка. пристраснотстта ти пречи според мен .... беше перфектен врайков :wink:

ATAKABG
08-01-2006, 05:32
перфектен за чорбарите...

teenkopele
08-01-2006, 09:37
нямам намерение да ти опонирам. нямаше нито една съдийска грешка. пристраснотстта ти пречи според мен .... беше перфектен врайков :wink:

Това, че съм от Левски не значи, че не мога да погледна обективно на отсъжданията на Врайков, за които пак казвам- голяма част от тях бяха грешни и неточни. :wink:

Frank_Lampard
08-01-2006, 13:19
като например червените картони ли ? или жълтите картони на 90% от играчите на ЦСКА ?

adi_crazy
08-01-2006, 15:55
аре на кратко за мача от мен:
БНТ са боклуци, да си сложат микрофона по средата а не към сектор г(ей), щото сестра ми ми каза, че почти цял мач трябвало да им слуша комунистическите песни, а аз ви казвам че категорично ги надпяхме (както винаги).Врайков го мързеше да тича и правеше грешки, като например че на оня гнусар Петре му даде жълт за реплика а на Седрик червен, за една несъществуваща засада на Ицо и няколко пресилени жълти за цска.
Почти през цялото време диктувахме темпото, владеехме много повече топката и искахме да играем готин футбол заразлика от червенушките.С 9 човека ги натикахме в тяхната половина и те играха с 10 човека в защита место да ни притиснат като имат 2 играча повече но какво ли искам тва се пак са цскаа...
Дузпите винаги са си били тото и тоя път шанса беше за чорбарите ама на мене въобще не ми пука за тая измислена купа, важното беше че с 9 човека тотално ги надиграхме, от нашия сектор нямаше ексцесии и ги надпяхме.Всички фенове около мен и целия сектор както видях (като гледах мача на запис после) скачаха и си пееха и се раздваха на ЛЕВСКИ, а в отсрещния сектор много малко хора пяха
браво на всички сини момчета и евала на Топчо
САМО ЛЕВСКИ

Потребител #4527
08-01-2006, 17:20
ЦСКА победи съжалявам, но по-добрия победи.

teenkopele
08-01-2006, 18:04
като например червените картони ли ? или жълтите картони на 90% от играчите на ЦСКА ?

Може и да те разочаровам, но не. Имаше и такива жълти картони, които бяха заслужени и такива, които можеше и да не бъдат дадени. Както съм казвал в предишни мои постове, 1ят червен картон не съществуваше, а за 2ят може да се поспори. :wink:

Потребител #4527
08-01-2006, 18:08
И двата са реалност. По това си приличат.

skate_warrior
08-01-2006, 19:47
аре на кратко за мача от мен:
БНТ са боклуци, да си сложат микрофона по средата а не към сектор г(ей), щото сестра ми ми каза, че почти цял мач трябвало да им слуша комунистическите песни, а аз ви казвам че категорично ги надпяхме (както винаги).Врайков го мързеше да тича и правеше грешки, като например че на оня гнусар Петре му даде жълт за реплика а на Седрик червен, за една несъществуваща засада на Ицо и няколко пресилени жълти за цска.
Почти през цялото време диктувахме темпото, владеехме много повече топката и искахме да играем готин футбол заразлика от червенушките.С 9 човека ги натикахме в тяхната половина и те играха с 10 човека в защита место да ни притиснат като имат 2 играча повече но какво ли искам тва се пак са цскаа...
Дузпите винаги са си били тото и тоя път шанса беше за чорбарите ама на мене въобще не ми пука за тая измислена купа, важното беше че с 9 човека тотално ги надиграхме, от нашия сектор нямаше ексцесии и ги надпяхме.Всички фенове около мен и целия сектор както видях (като гледах мача на запис после) скачаха и си пееха и се раздваха на ЛЕВСКИ, а в отсрещния сектор много малко хора пяха
браво на всички сини момчета и евала на Топчо
САМО ЛЕВСКИ


Интересува ме ти друсаш ли се? Пфахахаха надпяли ни... нали бях на мача к'во ми говориш?! Вие се чухте за малко само през почивката.. ламери тъпи! Говедата останаха с 9 човека в последните 5-6 минути. За това време направихме няколко доста добри атаки.. за жалост обаче не се стигна до гол. Нищо важното е, че ви изтърбушихме на дузпите! За картоните - като говедата не знаят как да играят и правят груби нарушения Врайков трябва да ги черпи една дузпа ли?Ето почти целия отбор на ЦСКА бяха с жълти картони. Писна ми от такива исказвания! Когато губите съдията ви бил виновен... за това, че отмени гол, раздаде ей така за няма нищо картони и ви даде да си преповторите фаула ? Евала на топчо на мечо на клечо и на онова дърво Урсула дето ви спаси!


CSKA FOREVER !!!

teenkopele
08-01-2006, 22:10
И двата са реалност. По това си приличат.

Въпросът е дали са заслужени или не. :wink:

adi_crazy
08-01-2006, 23:06
exploitedteen, skate_warrior, направо ми е жал за вас
и аз бях на мача и много добре си знам колко пяхте вие и колко ние
а ти драги skate_warrior се научи да четеш, защото никъде в целия си пост не съм казала че съдията ни е виновен неграмотно прасе такова.
а пък оня другия май е гледал друг мач в който цеца НЕ Е играла защитно...имаше си доста време до края на мача когато изгониха Ричи, а и каква гордост можете да имате, че сте спечелили незаслужено след дузпи, като срещу 9 човека в редовното време ви беше шубе?!
аре марш да се радваш на Плейстейшън, не ми се слушат ваште грухтения
ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ

skate_warrior
08-01-2006, 23:11
exploitedteen, skate_warrior, направо ми е жал за вас
и аз бях на мача и много добре си знам колко пяхте вие и колко ние
а ти драги skate_warrior се научи да четеш, защото никъде в целия си пост не съм казала че съдията ни е виновен неграмотно прасе такова.
а пък оня другия май е гледал друг мач в който цеца НЕ Е играла защитно...имаше си доста време до края на мача когато изгониха Ричи, а и каква гордост можете да имате, че сте спечелили незаслужено след дузпи, като срещу 9 човека в редовното време ви беше шубе?!
аре марш да се радваш на Плейстейшън, не ми се слушат ваште грухтения
ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ

Ето това е гласът на П Ф К Левски !!!! Бъдете горди със себе си ! Тоя път ще си замълча и няма да коментирам, защото съм по-умния. А ти си продължавай да пишеш.. забавляваш ме :-D ](*,)

adi_crazy
08-01-2006, 23:17
Ето това е гласът на П Ф К Левски !!!! Бъдете горди със себе си ! Тоя път ще си замълча и няма да коментирам, защото съм по-умния. А ти си продължавай да пишеш.. забавляваш ме :-D ](*,)

еми да ще си пиша колкото си искам, поне си изказвам мнението.Аз също казвам че няма повече да пиша (на тебе и на оня), а и май взаимно си се забавляваме явно
Аз попринцип съм си изключително горда на ЛЕВСКИ, незнам какво лошо намираш в поста ми, а и не ме интересува

skate_warrior
08-01-2006, 23:19
Ето това е гласът на П Ф К Левски !!!! Бъдете горди със себе си ! Тоя път ще си замълча и няма да коментирам, защото съм по-умния. А ти си продължавай да пишеш.. забавляваш ме :-D ](*,)

еми да ще си пиша колкото си искам, поне си изказвам мнението.Аз също казвам че няма повече да пиша (на тебе и на оня), а и май взаимно си се забавляваме явно
Аз попринцип съм си изключително горда на ЛЕВСКИ, незнам какво лошо намираш в поста ми, а и не ме интересува


Че във всяка 2-ра дума псуваш ЦСКА... гледай си собствения отбор... според мен повече мразиш ЦСКА , отколкото обичаш Левски, но това е друга тема "а и не ме интересува" ;)

t3nk0
08-13-2006, 07:19
ne vzeha kupata no golqq rabota
Levski vzeha nai-vajnata kupa koqto she gi vkara v champion legue