PDA

View Full Version : Моята История с нея...



Just_Good_Boy
07-21-2006, 00:10
Здравейте на всички,който ще прочетат моята история с едно прекрасно момиче...тъжна история бих казал... :(
-----------------------------------------------------------------------------------------
Историята...


Всичко започна в 6 клас (тоест през 2005 г.).Тогава бях просто обикновено момче.Не бях женкар интересуваше ме само футбола и как да си направя кефа :) Въобще не ме интересуваха момичетата,защотото в даскало те ми се лепнаха, а не аз на тях.Бях пълен кретен :D ядосвах ги,биих им запалки :D и т.н.Обаче имаше едно момиче,което ми грабна погледа (буквално).Добро момиче с небесно сини очи като моите и с черна коса,малко по-ниска с мен (перфекната дължина за мен :P) ,жизнерадостна,непрекъснат о се хили,държи адски много на приятелите си и т.н...Та аз много я харесвах и веднъж в часа по математика и изпратих SMS с следния текст: "Хеи красавице...адски много те харесвам...искаш ли да станем гаджета?".Да знам,че е много тъпо,но не ги чатках нещата тогава.Тя прочете SMS и се обърна към мен и ми се усмихна :) след часа дойде и ме целуна и каза "да".Явно ме харесваше ама нз как съм я накрал да го праи,защотото само я карах да ме гони :D (aбе идиота на класа :D в добрия смисъл).Мина седмица мина втора...Нещата със нея вървяха перфекно просто :).Не се карах ме,говорих ме си спокойно,правих всичко за нея и тя за мен...абе въобще перфекна връзка,но беше твърде хубаво за да е истина.И така осрах се и то беше по най-тъпия начин.Беше вторник (почващата вече 3 седмица от както сме гаджета) имах турнир по футбол (Данонияда) и в същия ден концерта на училището.Турнира свърши и един приятел на баща ми дойде да ме вземе с една моя приятелка,която беше на 17 години тогава.Отидох ме в едно кафе в кв. играх малко тенис на маса и трябаше да тръгвам на концерта.Попитах приятелката ми да дойде с мен на концерта и тя дойде...Тя беше ебати мацката (блондинка :P).Когато влезнах в залата,приятелката ми ме хвана за ръка и отивах ме към местата ни.Обърнах се на дясно и видях гаджето ми как ме гледа...и в очите и видях сълзи :( ама не плачеше просто 2 сълзички...Всички ме зяпаха заради приятелката ми и си мислиха,че ми е гадже,а тя не беше!Седнах ме и дойдоха едни седмокласници и ме питаха пред нея "Марио красавицата до теб каква ти е ?" и тя отвърна " Гадже за един ден неможе ли?"...Тези глупаци са отишли и казали на гаджето ми какво е отвърнала приятелката ми на тяхния въпрос.Аз отидох при нея (гаджето) и я питах "как си?защо не ми говориш?" и тя само ме погледна тъжно и се обърна :( .Тръгнах ме си (приятела на баща ми дойде да ни вземе)....Следващия ден беше най-гадния ми ден в живота.Отивам на даскало,весел такъв :D ,всичко ми вървеше на 6 и т.н.Отивам да прегърна момичето,което вече обичах и тя ми бутна ръката и бегом се затича към кабинета,където имаше час.В следващото междучасие дойде при мен и каза "Марио искам да скъсаме!" аз въобще не мислех и казах "хуу..." :( :( .Тогава не мислих че я обичам обаче след няколко дена...умолявах я да ми даде втори шанс,обясних и за приятелката ми че въобще нямам нищо общо с нея (тя не ми повярва),написах и писмо (любовно) :( тя отиде и го прочете пред всички :( ,молих я...казах и че я обичам адски много...Тя ми отвърна "Съжалявам не ти вярвам!Разбери ме ти ме нарани адски много!В онзи момент,когато те видях с онази пачавра чуствата ми към теб истинаха!Забрави ме...".Това ми го каза в последния ден на учебната година....

7 клас...

Аз не се отказах от нея.Тя си беше харесала един приятел и те станаха гаджета...Когато ми го казаха това ( а на мен ми го казаха веднага едни приятели) направо полудях :twisted: !!Исках да отида и да го пребия :twisted: ,но не бях такъв... :( ( но не за дълго) .Унижавах се заради нея пред всички .... казах и какъв нещасник е гаджето и и че и изневерява!!Копелдака дори го беше срам да излиза с нея!!А аз давах всичко :( само за да бъде моя!Тя адски много ме нарани и тогава се промених :twisted: ...Бих се с най-добрия ми приятел заради нея!Когато се бих с него мислих за нея,колко ме е наранила и го удрях него за да го боли колкото мен...Съборих го и станах и викнах на гаджето и "Аре де нещасник ела да те пробвам и теб!" Копелдака имаше късмет дойдоха учителките и ... :D Обаче се беше наплашил,защотот никой не ме беше виждал такъв!После се сдобрих с приятела ми и така....Най-добрата ми приятелка,която беше гадже на най-добрия ми пряител я обеждаваше да стане с мен и такива.ЕЕЕЕ стана с мен.Обаче за 2 дена :( :( :( каза че ме харесва но пак ме е излъгала и скъса с мен заради ония нещасник :( .Тогава още повече ме нарани...А тези само се караха!!Той въобще не я обичаше а тя даваше всичко за него!След 2 месеца ми хрумна една идея...Те вече бяха скъсали с тоя не си говореха въобще и аз обаче не и говорех на нея!Идеята беше следната:Да си направа Skype име на моето "ново гадже" и да си чатя с нея като казвам какъв съм и на какво съм способен и тем подобно.Тя се хвана на това!Разказа ми много неща за еня и ония нещасник.И тя каза тогава,че иска да му го върне с някого (тоест да се целува с някои пред него и да му стане гадно)Естествено аз се възползвах :D и казах "искаш ли аз въпреки че много обичам Марио ще му кажа да направи това заради мен"...На следващия ден в даскало аз я видях запътих се към нея,бутнах я към стената (леко ест.) и я настинах,целувах ме се и други неща праих :D точно пред него...После и казах "това ти хареса нали" тя отвърна "Да много..." и аз "ами тогава защо не ми дадеш шанс" и тя каза "а гаджето ти..." аз се измъкнах и казах че сме скъсали!След 2 дена (Събота май беше) Тръгвах към амор и и звънах и я питах "Та са искаш ли да станем гаджета или не,защотот аз отивам в амор и ще се забия със някоя мацка) и тя помисли и каза "Да".Аз бях на седмото небе!! :) Познайте кво стана :( тя ме заряза след 2 седмици...е не го направи тя де аз го направих,защотото ме предизвика :( :( ...И така свърши тази връзка свърши и годината...НО Тя ме промени изцяло направи ме пълен женкар !Направи ме бияч!Направи ме момче без чуства само омраза към момичетата само ги използвах за натискане и т.н.!Има още много разказване за това-какъв съм сега и момичетата с която съм бил и т.н. обаче не ми се пише толкова много :D иначе ако някои му е любопитно да пише ЛС ще му разкажа!


Та според вас редно ли беше така да си играе с чуствата ми?и въобще какво ви е мнението за всичко това?

Th3WildAng3l
07-21-2006, 00:33
ami .. az se prosylzih :( no nz dali ti ili tq e pri4inata da ne ste zaedno sega .. moje bi i dvamata imate vina malko ili mnogo

koalka
07-21-2006, 07:08
Добре,обясни ми защо си отишъл с друга на концерта,при положение,че си ОБИЧАЛ?Даже сте били хванати за ръце!

EnJoY
07-21-2006, 07:44
Добре,обясни ми защо си отишъл с друга на концерта,при положение,че си ОБИЧАЛ?Даже сте били хванати за ръце!

Мн тьпа постьпка.. Но не мисля че тя го е правила умишлено мисля че това че сте прекалено малки - от там идват и тези глупави постьпки !!! Сьвет няма смисал забрави я и не мисли за момичетата с лошо малко са тези които го правят умишлено давай любов на тези които го заслужават... Не наранявай тези които обичат щото те ще спасят света :)

Just_Good_Boy
07-21-2006, 10:42
Добре,обясни ми защо си отишъл с друга на концерта,при положение,че си ОБИЧАЛ?Даже сте били хванати за ръце!

Не ми бяха ясни чувствата тогава...след като я загубих разбрах :(

lost_girl
07-21-2006, 11:06
тази история е типичен пример как заради една...................момчетата ставам .....................и почват да се подиграват с чуствата на момичетата,който ги обичат и не са виновни за това което им е причинила една ................

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 13:38
Добре,обясни ми защо си отишъл с друга на концерта,при положение,че си ОБИЧАЛ?Даже сте били хванати за ръце!

Мн тьпа постьпка.. Но не мисля че тя го е правила умишлено мисля че това че сте прекалено малки - от там идват и тези глупави постьпки !!! Сьвет няма смисал забрави я и не мисли за момичетата с лошо малко са тези които го правят умишлено давай любов на тези които го заслужават... Не наранявай тези които обичат щото те ще спасят света :)
да така е не ги наранявай...

koalka
07-22-2006, 13:59
Добре,обясни ми защо си отишъл с друга на концерта,при положение,че си ОБИЧАЛ?Даже сте били хванати за ръце!

Не ми бяха ясни чувствата тогава...след като я загубих разбрах :(Еми ти нищо не можеш да направиш.Ако тя не иска да се върне при теб няма как да стане.Дано се съберете.

addictedtou
07-22-2006, 14:22
Еми тфа жените сме мн кофарни същества..но за сицко си има някакво обяснение...както и в този случай....

07-22-2006, 17:51
Толкова е тъжно :smt009 знаеш ли, това момиче не те заслужава, направил си толкова много заради нея, а тя.... :smt009 :smt009 малко са момчетата като тебе

yo-ma-nigga
07-23-2006, 07:25
OGROMNA GRESHKA E CHE SI OTISHYL S DRYGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Just_Good_Boy
09-17-2006, 22:13
ХАХА ДА знаете какво стана.Момичето сега е влюбено в МЕН :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

09-17-2006, 22:45
detski raboti :) kolko 6te se smeete sled vreme na tova...ama malkiq da znaesh ako si s edno momi4e bez zna4enie obi4ash li q ili ne si dlujen da q uvajavash,a da idesh na koncert s druga ne e uvajenie!!!!

Th3WildAng3l
09-17-2006, 23:05
А ти още ли си влюбен в нея?
Ако си ... успех с мацката.

Tedi_sheep
09-20-2006, 19:56
Mnogo se zamisli varhu postapkata si i kogato go napravi6 dostata4no dalgo 6te nameri6 sam re6enieto na problema... :-k

leko_otkachena
09-20-2006, 20:07
xexe hubav si no tova 4e tq te e naranila ne trqbva da zna4i 4e trq da si go izkarva6 na drugite momi4eta i vupreki tova i tq ne e bila prava da te razigrava taka

romantichna^
09-20-2006, 20:16
hehehe :) sled vreme naistina mnogo shte ima da se smeete.. a ti ako oshte izpitvash chuvstva kym neq... nqma kakvo da chakash.. deistvai!!!

He3HauKa
09-20-2006, 20:23
Kogato zagubim neshto razbirame kakvo vsashnost sme imali ! Istoriqta beshe mnogo trugatelna i e tyjno kak edni tolkova dalboki i iskrenni chuvstva mogat da ni napravqt po loshi i ozlobeni kym okolnite.... I az sam go prejivqla i go prejivqvam v momenta ... Jelaq ti uspeh

iiirish
09-20-2006, 20:44
доста объркана история като цяло! но не знам защо си решил, че като си играеш с чувстата на останалите момичета ще постигнеш нещо?! опитваш се да й го върнеш, макар и без тя да разбира това, така ли?!

постъпваш адски глупаво. най-добре се отдай отново на футбола докато нещата още се уталожат и докато всичко в пубертетската ти главичка си дойде на мястото. чак тогава мисли какво ще правиш за напред!

zoben_pitbul
09-21-2006, 10:03
Еми...хем тя си е играла с теб,хем ти си отишъл с друга на концерта и сте се държали за ръце.В крайна сметка явно още не можете да осъзнаете напълно отговорностите в една връзка,особено ти-все пак ти си сгрешил първи.Недей обаче заради тази връзка да си скапваш живота-момичетата на земята не се изчерпват с нея и освен това ако не гледаш на тях само като обект на обарване и целуване съм сигурен,че един ден ще имаш връзка,която да те накара да се чувстваш истински щастлив.

emociika:)
09-21-2006, 10:47
Малко детски истории бих казала. Но не рабрах какво толкова е направило това момиче? Че е тръгнало с някой друг? Ами какво да прави, да чака теб, дето имаш огромното уважение към нея и се появяваш с няква 'какичка' и се правиш на големия пич. Добре, извинил си се, но кога? След като си казал 'хуу' все едно няма значение за теб дали сте заедно или не. След като е предпочела да е с друг и не ти е изневрявала, защото не е била с теб - какво е направило момичето?!? А след това дори се е съгласила да тръгне с теб отново, след като си и казал, че иначе ще си хванеш друга мацка. Егати романтичното ](*,) И все пак не разбрах с какво е виновна тя? Омг, тя дори пак те харесва. Ако и ти още изпитваш нещо бъдете заедно, но според мен трябва малко да си промениш поведението.. да знаеш, че тя е твоето момиче...И да осъзнаваш какво имаш.