PDA

View Full Version : proverka!!!



х
07-21-2006, 05:40
v edna ot prednite temi pro4etoh:

Днеска бяхме със презерватив!Иначе много рядко сме със презерватив!Мен Ме е страх със п-в,защото може да се скъса,а когато сме без ,свършва на друго място и аз със сигурна че не е в мен!Попринцип само някви неопитни младежи ,който не са сигурни в способностите си го правят със п-в!

i si pomislih, proverqvate li prezervativa za dupki sled polzvane.
v smis1l az si gi naduvam, za da vidq da ne bi da izpuska otnqk1de, za6toto prezervativa kogato se sk1sa, v pove4eto slu4ai se use6ta, no 4esto ima malki fabri4ni dup4ici, koito, ako ne proveri6 prezervativa ne use6ta6. ta proverqvate li gi???? :-k

07-21-2006, 05:58
Мухахахах ще надуваш презерватив с сперма а интересно. :smt005 :smt005

kiki riki
07-21-2006, 06:50
Кво пък толкова и аз така ги проверявам въпреки ,че рядко ползвме .То малко след свършен факт ама карай :D

koalka
07-21-2006, 06:53
Ами ти докато си с презерватива ще видиш дали има дупки.Дупката не е малка като се скъса,а се вижда.

х
07-21-2006, 07:03
Ами ти докато си с презерватива ще видиш дали има дупки.Дупката не е малка като се скъса,а се вижда.

ne s1m s1glasna! na men samo vedn1j mi se e k1sal, i ako ne go bqh nadula nqma6e da razbera! ima6e mn malka dup4ica, kato ot igla! taka i ne razbrah kak e stanala...mislq si 4e e fabri4na gre6ka, ili deformaciq ot prenasqneto! ](*,)

kiki riki
07-21-2006, 07:06
Аз на презервативи вяра нямам

Chiana
07-21-2006, 09:15
Ами ти докато си с презерватива ще видиш дали има дупки.Дупката не е малка като се скъса,а се вижда.

ne s1m s1glasna! na men samo vedn1j mi se e k1sal, i ako ne go bqh nadula nqma6e da razbera! ima6e mn malka dup4ica, kato ot igla! taka i ne razbrah kak e stanala...mislq si 4e e fabri4na gre6ka, ili deformaciq ot prenasqneto! ](*,)

Дамз, и мен ми се е случвало. Когато тръгна да завързва презерватива и леко го опъна, и спермата изтече от някаква дупчица. Сууупер кондоми. ДА живеят дюрекса :?

Heartbreaker
07-21-2006, 10:00
А пък аз до колкото знам от една приятелка имена няма да споменавам има си опредерени периоди , в които може да забременее жената казва че в тялото на жената има много киселини , които убиват сперматозоидите тя ми го казва от нейн личен опит.

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:04
Когато ползвах кондоми, абсолютно всеки път питах партньора дали не се е скъсал.

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:07
А пък аз до колкото знам от една приятелка имена няма да споменавам има си опредерени периоди , в които може да забременее жената казва че в тялото на жената има много киселини , които убиват сперматозоидите тя ми го казва от нейн личен опит.
1. Много малко жени, за момичета да не говорим, имат редовен цикъл и тези "определени периоди, в които може да се забременее" са точно по средата на цикъла. Тези периоди са един период и се нарича "овулация". Тя може да настъпи по всяко време и календарният метод е много ненадежден.
2. Е, ти тъп ли си? Естествено, че средата на жената е киселинна, защото трябва да бъдат отсети само годните сперматозоиди, за да се роди здраво бебе. Обаче няколко хиляди от няколко милиона оживяват.

Malkiq
07-21-2006, 10:28
Abe nz,ama az ot prezarvativi ne se opakvam.E ima6e period v koito polzvah samo durex,oba4e mi se skusa vednaj,i ot togava si vziam samo benetton i gre6ka nqmat,nqma da ti se nalaga da gi naduva6 ;-)

Mike-Jones
07-21-2006, 13:47
:) naduvash gi zna4i interesno