PDA

View Full Version : Няколко въпроса всързани с интимните части



иванка
07-21-2006, 08:04
Имам няколко въпроса, но темите са много и не мога да ги проверя всички, моля да ме извините, ако го има...
Значи аз съм момиче и първо да ви попитам - има ли нещо лошо в това да се бръснеш отдолу със самобръсначка? И всички косми ли трябва да се махнат?

Другия е свързан с бялото течение. Имам такова от много време, но ме е срам да ида на гинеколог. Може ли да се излекува по някакъв начин или трябва да ида? И ако правя секс и имам бяло течение може ли да стане нещо?

Благодаря.

vesitu
07-21-2006, 08:10
Oбезкосмяването си е въпрос на избор, а колкото до бялото течение няма как да се лекува без да отидеш на гинеколог....няма какво да се притесняваш от лекаря- все пак това му е работата.Моят съвет е да отидеш при специалист докато е време, защото това бяло течение е много упорито и доста продължително се лекува!

07-21-2006, 10:00
Значи по първия въпрос това си е въпрос на избор...аз лично си махам космите на триъгълника с кола мска ама отдолу със самобръсначка, тъй като ме боли с кола маска....според мен е хубаво всяко момиче да си маха космите там..(мое мнение)
А колкото до бялото течение, не е необходимо да ходиш на гинеколог има едни хапчета, които се пият пo 4 наведнъж и прекъсва бялото течение...ама и нали зн от кво се получава от голите кръстове....а ако праиш секс докато имаш бяло течение тва е гъбична инфекция и може да зарази и приятеля ти

07-21-2006, 10:01
Значи по първия въпрос това си е въпрос на избор...аз лично си махам космите на триъгълника с кола мска ама отдолу със самобръсначка, тъй като ме боли с кола маска....според мен е хубаво всяко момиче да си маха космите там..(мое мнение)
А колкото до бялото течение, не е необходимо да ходиш на гинеколог има едни хапчета, които се пият пo 4 наведнъж и прекъсва бялото течение...ама и нали зн от кво се получава от голите кръстове....а ако праиш секс докато имаш бяло течение тва е гъбична инфекция и може да зарази и приятеля ти

опс тва бех аз

`Death`Whore`
07-21-2006, 10:02
По-добре отиди на гинеколог, защото може да имаш инфекция, дори да няма симптоми. Иначе течението пречи единствено на теб.

kiki riki
07-21-2006, 10:17
Няма нищо лошо да се бръснеш със самобръсначка ,а колкото до това колко от космите ще отстраниш можеш да си прицениш сама.За бялото течение по добре отиди на гинеколог моя приятелка се лекува ,лечението продължава няколко седмици и трябва да се прекъснат половите контакти ,също така е доста скъпичко -към 100 лева и май няма гаранция че няма да се появи отново след време.

07-21-2006, 10:38
:idea: ИВАНКЕЕЕЕ-ДА СЕ БРЪСНЕш ХУБАВО ДА НЕ СИ РУНАТВА КАТО МЕчКА :idea:

anichkaaa
07-21-2006, 20:37
Otnosko kosmite e vapros na li4en izbor,a za bqloto te4enie ima6 2 varianta-ili tova e za6toto ima6 nqkakva bolest(ne iskam da t epla6a) ili tova e prosto infekciq,koqto ako e ot vida Candida i zavisi kolko se e razvila v teb ne se lekuva trudno i ne e skupo.No ti preporu4vam da otide6 pri genekologa si-nqma ni6to sramno i men me be6e sram pak kakvo?!Se pak stava vapros za zdraveto ti :!:

SuN4o_F
07-21-2006, 22:41
mi az predpo4itam da se obezkosmqvam s kola maska ... a za te4enieto i az imah i me be6e strah da mi nqma ne6to otidoh na lekar i se okaza 4e si e savsem normalno :) otidi i proveri za vseki slu4ai

^SeXyTo^^^
07-22-2006, 00:37
Ami az si gi maham s samobrasna4ka,ponqkoga s epilator na triagalnika.Imala sam bqlo te4enie predi vreme,no pih edni hap4eta na doktor "to6kow" i se opraih,predi tui bqh na ginekolog-izpisa mi nqkvi hap4eta i nqkvo mazilo,te4enieto iz4ezna za izvestno vreme no posle pak se poqvi.Uspeh!spored men ne e nujen ginekolog,kupi si nqkvi hap4enca na bilkova osnova,ili v aptekite i pitai za hap4eta na d-r "to6kov" za bqlo te4enie.

poni4ka
07-22-2006, 10:06
Дали ще се бръснеш е въпрос само на личен избор и според мен е по хигиенично и удобно да си махаш космите отдолу ако правиш секс.

А колкото до бялото течение :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=6448

08-02-2006, 22:24
а ако ида на гинеколог трябва ли да съм бръсната?

Sexapilna_kukla
08-02-2006, 22:34
Tova e vupros na lichen izbor.Na ginekologa nqma da mu prechat kosmite ti,no preceni ti samata kak shte se chuvstvash po-komfortno-obrusnata ili ne,zashtoto predpolagam,che shte ti e za purvi put i shte se pritesnqvash pone malko,vupreki che nqma nishto strashno :wink:

BeBcHeTo
08-02-2006, 22:37
Idi na genekolog nai-dobre a zavaprosa s brasneneto ti sama re6ava6

LadyDeath
08-02-2006, 22:41
abe momi4eto kazva imala bqlo te4enie vsqko momi4e ima,neka opi6e simptomi po stranni ako se nabludavat pak togava da i kazvame da hodi po lekari da da se tap4e i maje s suma ne6ta,ima li ne6to sosbeno v tva te4enie,i na kolko si godini?

tubeme
08-03-2006, 08:24
abe momi4eto kazva imala bqlo te4enie vsqko momi4e ima,

ГРЕШКА! Не всяко момиче има БЯЛО течение. Това което жените имат винаги е ПРОЗРАЧЕН секрет когато са здрави. Когато не са здрарви цвета става друг, най - често бял.

Само да поясня. :)


neka opi6e simptomi po stranni ako se nabludavat pak togava da i kazvame da hodi po lekari da da se tap4e i maje s suma ne6ta,ima li ne6to sosbeno v tva te4enie,i na kolko si godini?

tubeme
08-03-2006, 08:33
Значи по първия въпрос това си е въпрос на избор...аз лично си махам космите на триъгълника с кола мска ама отдолу със самобръсначка, тъй като ме боли с кола маска....според мен е хубаво всяко момиче да си маха космите там..(мое мнение)
А колкото до бялото течение, не е необходимо да ходиш на гинеколог има едни хапчета, които се пият пo 4 наведнъж и прекъсва бялото течение...ама и нали зн от кво се получава от голите кръстове....а ако праиш секс докато имаш бяло течение тва е гъбична инфекция и може да зарази и приятеля ти


За брусненето съм сугласен. Аз съм мъж и за мен космите са отвращение. Случвало ми се е да изгоня мацка от вкъщи защото е рунтава мата космата долу... Хигиената без косми е много по добра и миризмата много по лека и приятна. Незнам дали знаете че функцията на космите всъщност под мишниците и долу е генетично свързана с задържането на собствената ти миризма, т.е. форомоните на хората. Ако имаш косми миришеш повече, един вид излъчваш повече феромони и привличаш повече партниорите.

Времената са се променили обаче и сега порядката е да нямаш косми.

По въпроса за хаповете ЛЕКАР!!!!!! Никога не се самодиагностицирайте и не взимайте хапове на своя глава, може да си причините куп проблеми!!!!! Свикнете да ходите на лекари за тези проблеми, нямя нищо страшно, трае 5 минути прегледа.

Жената има много сложна флора в влагалището и съответно привидно еднакви симптоми могат да се окажат че са от коренно различни причинители, бактерии, Ph баланс и т.н. Когато се отиде на лекар, там ти правят цитонамазка, гледа се под микроскоп точно какво е причинило инфекцията и се предписват правилните медикаменти. Бялото течение може да означава, както че си настинала така и че имаш бактериален проблем а защо не и хормонален ако е перманентно. Има Папилома вирус който е много опасен защото няма външни признаци а ако не се лекува може да доведе до рак на матката..... Въобще лекаря е най - важен!

Peace

Paduan`
08-03-2006, 08:45
suglasen
ako horata se lekuvaha sami , sega naselenieto ni da beshe ima-nqma 1 milion
obezkosmqvai se s kakvoto iskash ... az golqma razlika ne vijdam , no vednuj ponchnesh li trqbva da go pravish redovno

p.s. lekarite ne sa loshi hora :!: .. samo zubolekarite :mrgreen: