PDA

View Full Version : Харесвате ли шоуто на Слави



Gangsta_zone
07-21-2006, 08:22
Харесвате ли шоуто на Слави и какво мислите за него самия

niki7o
07-21-2006, 08:24
Шоуто на Слави нещо замря ако е без актиорите никой нямаше да го гледа аз лично го гледам само заради тях

Gangsta_zone
07-21-2006, 08:25
Шоуто на Слави нещо замря ако е без актиорите никой нямаше да го гледа аз лично го гледам само заради тях
epa to i as nai me kefeha Ceko Sifonq i MS Faraona a i Kade e batko be

sun4e
07-21-2006, 08:28
Predi gi gledah ama sq stana ve4e MNOO tupo i tiq aktiori se izturkaha... :-k

koalka
07-21-2006, 08:32
Сега го гледам само заради актьорите...иначе-не.

Kam4eto
07-21-2006, 08:36
и аз както повечето го гледам заради актьорите-преди беше много по-интересно и гостите бяха на ниво, а сега... много тъпо

Master_88
07-21-2006, 08:54
Да,харесвам шоуто и го гледам почти всеки ден. Кефят ме и актьорите.

iri93
07-21-2006, 09:01
отврат
то вече стана банално бре

navits
07-21-2006, 09:02
Шоуто на Слави нещо замря ако е без актиорите никой нямаше да го гледа аз лично го гледам само заради тях
epa to i as nai me kefeha Ceko Sifonq i MS Faraona a i Kade e batko be

i az taka :mrgreen:

Mo6no
07-21-2006, 09:19
Не. Мразя тъпите му дебилски шеги. Понякога има интерестни гости, ама той дори не им дава право да се изкажат.

Dr. Kazimbutt
07-21-2006, 09:19
Шоуто ме отвращава, понеже в него има само простотия. Жалко е, че толкова добри актьори си хабят таланта, играейки идитоски роли.
Слави е хитрец - разбрал е как се правят пари.

Gangsta_zone
07-21-2006, 09:34
абе на мене сега ме кефи повече защото сега кани госто за малко време а не за половината шоу а и сега актаорите играят пове4ко само дето тоя новия мн рядко сам го виждал да играе а и финалните истории ми харесват много

GGGGGGG
07-21-2006, 10:00
Абе и мен ме кефи.Главно го гледам в понеделник,но и другите дни пак бива.Че стана банално-вярно е,но кажете ми по това време като не ми се спи какво да гледам :?:

жанна
07-21-2006, 10:06
Не го харесвам!Слави е много ограничен,прави се на голям родолюбец,
какъвто не е!Него го интересуват само парите.Той се подиграва и се подмазва на тези които му плащат.Слави забрави времето когато го го-
неха от всички ТV.Не понасям подигравките му с Волен СИДЕРОВ.Слави
си мисли че е център на ВСЕЛЕНАТА.
За него с всичка сила важи:"ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiki riki
07-21-2006, 10:07
Шоуто е на ниво в сръвнение с останалите простотии,които дават по тивито това показва и огромната му аудитория и според мен се дължи на актьорите най много ме кефи Виктор Калев

hamilcar
07-21-2006, 10:08
Да, гледам Шоуто на Слави. Всички са професионалисти въобще харесва ми като цяло.

machoka
07-21-2006, 10:13
Гледам го, може би не редовно, но доста често.. Има на какво да се научиш - дори на това, какво НЕ бива да се прави, ако не искаш да се превърнеш в клоун.
Но когато гостуват музиканти го гледам, щото правят страхотни неща съвместно с бенда. Общо взето, професионализмът в шоуто е на най-високо ниво.

Mo6no
07-21-2006, 10:16
Но когато гостуват музиканти го гледам, щото правят страхотни неща съвместно с бенда. Общо взето, професионализмът в шоуто е на най-високо ниво.
мачок,
те там в студиотоли попринцип не пеят/свирят ли на плейбек? Поне аз така съм забелязал.

machoka
07-21-2006, 10:19
Но когато гостуват музиканти го гледам, щото правят страхотни неща съвместно с бенда. Общо взето, професионализмът в шоуто е на най-високо ниво.
мачок,
те там в студиотоли попринцип не пеят/свирят ли на плейбек? Поне аз така съм забелязал.

Тц, бенда никога не свири на плейбек, когато са на гости музиканти - само малка част съм виждал да пеят на плейбек - и това са били предимно поп-фолк изпълнителки.. иначе примерно шоуто с виртуозния БГ кларинетист Ибряма беше.. абе нямаше такъв джемсешън..

Mo6no
07-21-2006, 10:29
Тц, бенда никога не свири на плейбек, когато са на гости музиканти - само малка част съм виждал да пеят на плейбек - и това са били предимно поп-фолк изпълнителки.. иначе примерно шоуто с виртуозния БГ кларинетист Ибряма беше.. абе нямаше такъв джемсешън..
Щом ти го казваш, сигурно е така. Все пак в музикално отношение си на светилнни години пред мен. Това, което аз съм забелязал е, че общо взето всички бэлгарски изпълнители пеят на плейбек незвисимо дали са рап,чалга или поп. Върхът обаче беше, когато чух Скорпиънс да пеят на плейбек.

piFka_LP
07-21-2006, 10:32
гледам го само в понеделник заради актьорите и то
само от 23:00-23:30 иначе ми е тъпо отначалото беше
по яко вече Слави става банален и досаден 8-[

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-21-2006, 11:22
ne go gledam ne mi e int` :) gledam go v redki slu4ai kogato gosta e nqkoi 4ujdenec i sum 4uvala za nego.. :::

Swinkenhoffer
07-21-2006, 11:49
Трифонов е супер гаден и никой не може да ме убеди в противното. + това, предаването му се състои от разен евтин хумор.

единственото нещо, което е гледаемо там (но не винаги) са тримата актьори... къртят :lol:

Пъ.Съ: балет Магаданс са грозни.

Пъ.Съ 2: Годжи пее ужасно.

just_a_kid
07-21-2006, 13:16
Еми не го гледам, само изключително рядко, ако има интересен гост. Слави ми беше любимец като бях на 5-6 :lol: ама сега...... :lol:
Шоуто ми беше интересно до едно време, после всичко стана твърде банално, но явно има публика, след като все още съществува.

cveteto
07-21-2006, 14:03
Donqkude.Ima6e i hubavi momenti ama po4na da se iz4erpva i stava leko tupo. =; Predi mi haresva6e za6toto ima6e pone nqkoi po-interesen gost ot vreme na vreme,a sega daje i muzikantite zapo4naha da stavat 4ast ot gostite. Ama kato nqma kakvo da prava go gledam kato za otbivane na vremeto.To mai pove4eto hora go gledat to4no zaradi tova.

sladkata_hilary
07-21-2006, 18:31
Predi gi gledah ama sq stana ve4e MNOO tupo i tiq aktiori se izturkaha... :-k

подкрепям!!!

TikvenaElhichka
07-21-2006, 21:05
Tцъ. Тъпо е.

the_o.c_girl
07-21-2006, 21:07
това е хилядната тема
да харесвам го(но понякога ме нерви)

Рокендрол шматка
07-22-2006, 14:11
Шоуто ме отвращава, понеже в него има само простотия. Жалко е, че толкова добри актьори си хабят таланта, играейки идитоски роли.
Слави е хитрец - разбрал е как се правят пари.

Обаче за какви пари става дума... :roll: Още повече, че сега хората може би искат идиотски смях, което и мен ме разочарова, но... :?

Иначе музикантите са на много високо ниво. Колкот и да ми е гадно, че свирят мазна кръчмарска чалга, са може би едни от най-добрите в момента. Нали съм ги виждал, когато им гостуват разни групи известни...