PDA

View Full Version : tvyrde zaet



{kelsi*16*f}
07-21-2006, 09:02
Na 16 sym.Hodim s gadgeto mi veche 8 meseca.Naposledak toi e mnogo zaet,nqma vreme za nishto.Izlizame chesto,no vremeto ni e vinagi ogranicheno(ot nego).Kogato mu pratq sms,mnogo rqdko poluchavam otgovor(pri tova,obiknoveno sled 7-8 chasa).Obicham go i neznam kak da postypq.Molq vi,pomognete

lost_girl
07-21-2006, 09:05
ми попитай го защо вече не излизате или ако излизате защо за определени време!а това,защо ти отговаря след 7-8 часа или изобщо не ти отговаря...........незнам
оф мила просто незнам какво да те посъветвам

{kelsi*16*f}
07-21-2006, 09:26
Nqma li da e prekaleno...nepriqtno ili dosadno ako zapochna da mu dyrga smetka zashto ne otgovarq na sms i imame ogranicheno vreme?ne che iskam da se natrapvam,no toi izglegda postavq vsichko nad men

lost_girl
07-21-2006, 09:28
ми точно,ти няма да му държиш сметка,само го попитай

koalka
07-21-2006, 09:36
Ами най-добре поговорете и се изяснете.Как например може да се виждате по-често и защо е отговаря на смс-ите ти.

luda`flirtajika
07-21-2006, 09:41
Ами най-добре поговорете и се изяснете.Как например може да се виждате по-често и защо е отговаря на смс-ите ти.

mdam napulno sum suglasna-da trqbva da se izqsnite

Ekita
07-21-2006, 09:42
Не можеш да накараш някого да прекарва повече време с теб или да те поставя над всичко останало,освен ако той сам не го направи.Звучи ужасно,но е точно така.

maybelline
07-21-2006, 09:42
Момчето може наистина да е заето,но не би трябвало да те пренебрегва под такъв предлог.А това за sms-ите,ами не му пращай толкова често тогава.Изчакай той да ти прати.Не го оставяй да те приема за даденост и недей да си на разположение all-the-time.

luda`flirtajika
07-21-2006, 09:45
awe vse nqkoga shte se osvobodi-ne moje ve4no da e zaet

`Death`Whore`
07-21-2006, 09:56
Човекът има работа /освен ако заетостта му не е заради глупости/, а ти се оплакваш! Нали го виждаш често - би трябвало да е достатъчно.

LP_girl_14
07-21-2006, 10:11
Ако наистина е зает и се занимава с работа,а не с нещо друго...би трябвало да проявиш малко разбиране.Но все пак поговорете!Нека той сам ти изясни как стои този въпрос!Или наистина няма много свободно време,или просто не иска да ти звъни и да поддържа връзка с теб.Но щом все още сте заедно и се виждате често..предполагам е заради работата му и няма нищо общо с това,което чувства.Разговаряйте и ва е !Понякога хората от форума не могат да дадат кой знае какви съвети,защото всичко си зависи от вас и когато има някакъв проблем или нещо неизяснено,би тярбвало да общувате помежду си,да видите какъв е проблема и да се опитате да го разрешите или да се спрете на компромисен вариант :!:

qgodkata__
07-21-2006, 10:34
Не можеш да накараш някого да прекарва повече време с теб или да те поставя над всичко останало,освен ако той сам не го направи.Звучи ужасно,но е точно така.
и аз така мисля

Nadelina
07-21-2006, 10:49
1.Otdelq ti vreme.. daje kazvash che chesto se vijdate..
2.Ami zaet chovek e .. ima si rabota.. ne moje postoqnno da te nosi kato kopche..
3.Ne razbiram zashto se oplakvash.. tia 8 meseca dokazvat hilqdi raboti..

addictedtou
07-21-2006, 12:22
Spored men go pravi zshtoto chuvstvata mu veche ne sa syshtite kato v nachaloto...i iska ne toi da skysa s teb...a ti da napravish krachkata...no moje ida gresha..

07-21-2006, 12:26
Имам същия проблем със всички момичето с който излизам.Проблемът се състой в това ,че съм много зает ходя на работа на училище имам други ангажименти и чак тогава стигаме до излизането с момичетата и е трудно да се обърне внимание на всички ,но да речем ,че той е само с теб пак ще му е трудно просто те съветвам да му влезеш в положението и щом го обичаш така според мен е редно.

sladkata_hilary
07-21-2006, 13:05
Spored men go pravi zshtoto chuvstvata mu veche ne sa syshtite kato v nachaloto...i iska ne toi da skysa s teb...a ti da napravish krachkata...no moje ida gresha..

офф и аз така мисля :|

dEnIsTy
07-21-2006, 14:15
Na 16 sym.Hodim s gadgeto mi veche 8 meseca.Naposledak toi e mnogo zaet,nqma vreme za nishto.Izlizame chesto,no vremeto ni e vinagi ogranicheno(ot nego).Kogato mu pratq sms,mnogo rqdko poluchavam otgovor(pri tova,obiknoveno sled 7-8 chasa).Obicham go i neznam kak da postypq.Molq vi,pomognete
говори с него,няма какво друго да направиш..

Krem4eto
07-22-2006, 15:25
Na 16 sym.Hodim s gadgeto mi veche 8 meseca.Naposledak toi e mnogo zaet,nqma vreme za nishto.Izlizame chesto,no vremeto ni e vinagi ogranicheno(ot nego).Kogato mu pratq sms,mnogo rqdko poluchavam otgovor(pri tova,obiknoveno sled 7-8 chasa).Obicham go i neznam kak da postypq.Molq vi,pomognete

Поговорете!