PDA

View Full Version : ПРоблем със видеокарта.



s0c00l
07-21-2006, 10:49
Добър ден.
Ще карам на кратко , имам вградена сис карта в agp slot-a която не може да се махне с пръсти/отверки и т.н.
Купих си 1 ati radeon 9600 128 mb и искам да я сложа нея обаче фр ми казва че с 2 видео карти ще имам проблеми.
Казах му че би трябвало да може да я disable ot bios-a и той каза че пак няма да стане и трябва да сменя дъното.
Кажете сега какво да правя ? да пробвам ли да я изключа от биос-а и какво въобще как трябва да процедирам.
Благодаря предварително ;)

HakeR
07-21-2006, 11:30
kak ti e vgradena taq video karta,ako e slojena na AGP slota moje6 da q izvadi6
oba4e nai veroqtno e da e vgradena v dannata platka,ako e taka moje6 da q izklu4i6 i da sloji6 radeona na AGP-to,az li4no ne sam probval ama ne e izklu4eno da se polu4at nqkakvi konflikti
edva li 6te moje6 da q sloji6 na PCI,dori i da uspee6 6te raboti mnogo zle i nqma smisal da q slaga6

Axxxel
07-21-2006, 20:51
Хахахахах...лелееее...ще ме пръснете от смях..."Как ти е вградена Видео картата"...блахахаха...неее наистина забавлявате...пък мнението наTheNightRider направо ме хвърли в тъч :lol: ...няма никакви прехвърляния от AGP към PCI-e (нали човека каза, че картата му е вградена...къв AGP слот ми търсиш тогава).Вече другата карта е или AGP или PCI-e...просто си сложи новото видео и забрани вградената карта от биоса...по принцип избираш между Integrated Video и AGP или PCI-e...

HakeR
07-21-2006, 21:30
Хахахахах...лелееее...ще ме пръснете от смях..."Как ти е вградена Видео картата"...блахахаха...неее наистина забавлявате...пък мнението наTheNightRider направо ме хвърли в тъч :lol: ...няма никакви прехвърляния от AGP към PCI-e (нали човека каза, че картата му е вградена...къв AGP слот ми търсиш тогава).Вече другата карта е или AGP или PCI-e...просто си сложи новото видео и забрани вградената карта от биоса...по принцип избираш между Integrated Video и AGP или PCI-e...

mi pitam taka 6toto kazva 4e mu vgradena v AGP ,to vqrno 4e ne moje da e vgradena v agp-to ama ni6to
i nikoi dosega ne e kazval ne6to za PCI-e
a az kvo kazah da napravi,da izklu4i vgradenata i da mu6ne radeona v AGP-to,ako e radeona raboti na PCI-e i 4oveka ima na danoto PCI-e da go mu6ne tam

Axxxel
07-21-2006, 21:48
edva li 6te moje6 da q sloji6 na PCI,dori i da uspee6 6te raboti mnogo zle i nqma smisal da q slaga6
А на това изречение просто се просълзих от смях :lol:

HakeR
07-22-2006, 10:51
i koe to4no ti be6e sme6noto,q obqsni

07-22-2006, 19:54
Картата е AGP! А между другото AGP и PCI имат съвсем различен брой пинове...неможеш туко така да напъхаш със сила agp карта в pci слот и да очакваш да проработи...