PDA

View Full Version : Za ili Protiv Narkoticite(Legalnite) ste?



seksi_kote_f
07-21-2006, 11:04
Za6to ste za ili Prostiv :)

07-21-2006, 11:17
За или против наркотиците е мн общо казано.А за легални наркотици не знам да има :) .Ако говорим за хероин ,крек ,кока и тем подобни лайна съм категори4но не.Ако става въпрсо за трева няма лошо :) .

RoyTheReaper
07-21-2006, 11:23
легални наркотици са алкохола, кафето и цигарите. аз употребявам и трите, но въпреки това гласувах против, защото са вредни.

07-21-2006, 11:55
4е алкохола е наркотик спор няма. кафето е стимулант, а тютюна си е 4ист интоксикант.

Не съм против употребата на тези неща, против разделението на дрогите на "легални" и нелегални" съм.
Защото само от алкохол и само от тютюн ежегодно умират и се разболяват много пове4е хора, отколкото от вси4ки нелегални дроги взети заедно.
Тук усещам как някой ще каже :"
Ами защото алкохола и цигарите са легални, затова са и по-употребявани, затова и пове4е хора умират от тях"
Да ама НЕ!!
Защото досега от трева или от халюциногени(кактуси,гъби, СД) не е умрял НИТО ЕДИН 4овек, а са ги употребявали и продължават да ги употребяват стотици хиляди хора, като единствения риск който поемат заедно с тези вещества е рискът "арест,съд & затвор"
и от какъв зор , аджеба??

А, 4екай малко, сещам се:
Наесен, като узрее тревата и спирам цигарите, докато има трева.
Кой губи от това? Оня, дето купува тютюн от помаците за 3 лева килото и после го продава за 3 лева кутията с 10 грама цигари..

А за разлика от тревата тютюна се отглежда трудно.

`Death`Whore`
07-21-2006, 11:57
Алкохол употребявам рядко, по-често пия по 1 бира. Против цигарите съм, кафето не ми е вкусно. А кафето наистина филмира - веднъж изпих 3 кафета и се чувствах странно...като болна.

AnnGi
07-22-2006, 17:21
protiv narkoticite.....

Krem4eto
07-22-2006, 18:50
protiv narkoticite.....

CRaZy_IKT
07-22-2006, 23:36
легални наркотици са алкохола, кафето и цигарите. аз употребявам и трите, но въпреки това гласувах против, защото са вредни.
е аз не употребявам и трите но същата раота

machoka
07-23-2006, 00:20
Подобни теми не бива да съществуват, защото всеки 'нормален' човек трябва да е ПРОТИВ всякакви 'наркотици'.

Лек ден.