PDA

View Full Version : sledvashtata krachka?



nahalnica
07-21-2006, 11:23
Zdraveyte.. Az pisah predi izvesno vreme edna tema, nqkoi moje da me pomnqt. Iskam da vi pomolq za savet. Zapoznah se s edno momche koeto mnogo haresah. Sega sme v perfektni otnosheniq s nego. Izlizahme 2-3 pyti. Vijdame se vecher,govorim si,chatim si. Daje vchera mnogo me zaradva kato doide da me vidi na rabotnoto mi mqsto. No problema e v tova che ne moga da usetq dali toi iska da ima vrazka s mene ili prosto se dyrji milo i priatelski i vsichkite ni sreshti sa bili prosto zashtoto sme si priatelcheta. Vaprosa mi e kakva e sledvashtata krachka. Kakvo da napravq za da stane mejdu nas neshto poveche ? I ne mi kazvaite govori s nego i mu kaji kakvo izpitvash zashtoto ne iskam da go zagubq ako toi ne izpitva sushtoto. Iskam savet za nqkakvi deistviq. Mersi predvaritelno.

07-21-2006, 11:32
защо не пофлиртуваш малко с него,ако започне и той работата е ясна :wink:

Nadelina
07-21-2006, 11:39
A ti kakvo razbirash pod flirt.. Momicheto kazva che izlizat.. sig se zakachat.. v perfektni otnosheniq sa.. no ot tuk nakyde?

lost_girl
07-21-2006, 11:44
мисля че на този въпрос"от тук на каде"може само ти да си отговориш!

`Death`Whore`
07-21-2006, 11:45
Следващата крачка е лесна - докосване, гушване или хващане за ръка. И ако той не реагира, значи не те харесва.

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 11:59
според мен е най-добре да му подхвърлиш като шега идеята 'абе ти да не ме сваляш' просто използваи момент когато сте се събрали да се посмеете да му подхвърлиш това като 'шега' след това всичко зависи от реакцията му
успех 8)

strange__
07-21-2006, 14:28
Благодарение на шегите и майтапите,вече 4 месеца съм с Него :wink: Просто имаше ебавка..по едно време се гаврехме с едни фр като се правехме на двойка в чата...после имаше едни близалки,после на една среща ме изненада приятно и то пак с бъзик,по едно време както ходехме и се бях вкочанила(беше началото на март) от студ той ми каза:"Няма ли да дадеш ръка на мъжа си?" и се изсмя имаше връзка с историята от чата...след това последва кратък разговор ии сега :-D
Така че съветвам те именно чрез шегички да подхвърляш и да загатваш за намеренията си,чак когато се убедиш,че и той има такива ще трябва да проведете и сериозния разговор :wink: Но,когато е взаимно самата свалка е доста забавна,както за вас,така и за околните...останалото е логичното следствие 8)

koalka
07-21-2006, 16:47
Ами според мен няма начин осван разговора.Да,риск е,но...няма начин.Кажи ми как ще му разкриеш намеренията си и как ще ти отговори на въпросите без разговор?????Чакам отговора ти!!!

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 12:01
Следващата крачка е лесна - докосване, гушване или хващане за ръка. И ако той не реагира, значи не те харесва.
=D> точно така

Krem4eto
07-22-2006, 16:32
защо не пофлиртуваш малко с него,ако започне и той работата е ясна :wink:

piece0Fchocolate
07-22-2006, 16:59
защо не пофлиртуваш малко с него,ако започне и той работата е ясна :wink: в момента и аз съм в същото положение, но мисля че се спрявам..... подхвърлям му на шега някой нещица и той разбира се ако си мисли за :smt007 ще се изпусне без да иска... трябва да знаеш да си играеш с българаския език и изразите в него. напр. ако си говорите и той изрази мнението си и каже"аз така мисля" ти му кажи"не мисли, а действай..." какво може да си помисли той :mrgreen: а ти всъщност си искала да му кажеш, че "само патките мислят*една патка мислила, мислила и се удавила*" :mrgreen: пробвай десйтва. а и не е само тва.... трябва ако не да се обличаш предизвикателно или да "флиртуваш" с езика и очите, то поне да с намеци \:D/ успех :D