PDA

View Full Version : daite mi suvet molq vi



^_sladyranata_^
07-21-2006, 14:22
zdraveite!spe6no se nyjdaq ot va6ite suveti...
zna4i....do predi mesec-mesec i polovina si bqh gaje s edno mom4e,no za sajalenie skusahme...sega oba4e az pak zapo4vam da izpitvam ne6to kum nego,daje sum sposobna da kaja 4e go obi4am.predi okolo 2 sedmici razbrah 4e e svalql nqkakvo momi4e no tq go e otrqzala i sega toi e vse o6te sam...nz kakvo da pravq-molq vi kajete mi no samo ne me savetvaite da govorq s nego,za6toto ne bih go napravila [-X .kak da my pokaja 4e go obi4am??? POMOGNETE MI MOLQ VI :!: :!: :!:

Heartbreaker
07-21-2006, 14:32
Еми опитай се да го заговориш излезте на кафе или просто се изяснете дали са ви достатъчно силни чуствата за да подновите връзката си.

kisS``me
07-21-2006, 14:37
a vie zasht0 skysahte?

ninsy
07-21-2006, 14:55
Еми опитай се да го заговориш излезте на кафе или просто се изяснете дали са ви достатъчно силни чуствата за да подновите връзката си.
ахам

addictedtou
07-21-2006, 14:55
Emi ako ste v edna kompaniq pochni da go zagovarqsh ..da mu se usmihvash...gledai da mu namekvash...a ako ne ste...pravi taka che da go sreshtash. chesto...kato go vidish go zagovarqi...probavi da govorite...za tova kolko hubavo vie e bilo predi...i t.n..no bez razgovor nqq kak da stane ;)
Uspeh!!!

lost_girl
07-21-2006, 15:21
ми щом не искам да говориш с него,опитай се чрез леки фрирдчета,намечета нещо от този сорт

LP_girl_14
07-21-2006, 15:45
Ми покажи му с поведението си че все още имаш някакви чувства към него...Почни лека-полека да се сближаваш с него,да прекарвате повече време с него,да флиртуваш,да си до него когато има нужда от теб..Просто опитай пак да запалиш огъня между вас :wink:

koalka
07-21-2006, 16:00
zdraveite!spe6no se nyjdaq ot va6ite suveti...
zna4i....do predi mesec-mesec i polovina si bqh gaje s edno mom4e,no za sajalenie skusahme...sega oba4e az pak zapo4vam da izpitvam ne6to kum nego,daje sum sposobna da kaja 4e go obi4am.predi okolo 2 sedmici razbrah 4e e svalql nqkakvo momi4e no tq go e otrqzala i sega toi e vse o6te sam...nz kakvo da pravq-molq vi kajete mi no samo ne me savetvaite da govorq s nego,za6toto ne bih go napravila [-X .kak da my pokaja 4e go obi4am??? POMOGNETE MI MOLQ VI :!: :!: :!:Ами изясни си напълно чувствата към него.Дали го обичаш или не.Защо сте скъсали?Според мен той не те обича,защото все пак толкова скоро да тръгнеш да се сваляш с друго момиче....незнам.А защо да не говориш с него?Какво толкова?Нали все пак сте били гаджета.Не е да се срамуваш или нещо такова.Незнамм освен разговора как можеш да разкриеш напълно чувствата си.

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 19:27
ne znam koi kogo e zarqzal...moje da e iskal da te zabravi kato se probva s dr momi4e 'klin klin izbiva'...ne znam...spored menprosto se dryj milo pozdravqvai go usmihvai se pred nego vinagi izglejdai mn 6tastliva tova vinagi privliza vnimanieto na mom4etata
o6te ne6to - gledai 'slu4ano' 4esti4ko da se zasi4ate...daje e hubavo ako se zasi4ate samo dvamata bez okolni kompanii
uspeh :wink:

^_bonbon4eto_^
07-21-2006, 19:39
ami i az nz zashto skusahme...toi mnogo 4esto me zarqzvashe za da hodi pri edno momi4e.toi kazvashe 4e my e samo priqtelka ama az ne vqrvah v tova!!!edin den se izdraznih i napravo go skusah,no sega napravo ne izdurjam bez nego!cqla nosht nqma da moga da zaspq ot rev po nego!!!
dneska go vidqh i toi zapo4na da mi se zaqjda...az my zabih shamar no toi sashto me ydari!zapo4nah da go obijdam,no vupreki tova toi nishto ne napravi...gospodi molq vi pomognete mi ne izdurjam ve4e!!!

_^sladyranata_^
07-21-2006, 19:40
ami i az nz zashto skusahme...toi mnogo 4esto me zarqzvashe za da hodi pri edno momi4e.toi kazvashe 4e my e samo priqtelka ama az ne vqrvah v tova!!!edin den se izdraznih i napravo go skusah,no sega napravo ne izdurjam bez nego!cqla nosht nqma da moga da zaspq ot rev po nego!!!
dneska go vidqh i toi zapo4na da mi se zaqjda...az my zabih shamar no toi sashto me ydari!zapo4nah da go obijdam,no vupreki tova toi nishto ne napravi...gospodi molq vi pomognete mi ne izdurjam ve4e!!!

_^sladyranata_^
07-21-2006, 19:43
ami az nemoga da se durja milo s nego,zashtoto toi shte razbere 4e go haresvam i shte razdrunka na vsi4ki...trydno mi e da go kaja no na mene gordostta mnogo mi pre4i i shte ymru ot sram!az moje da se kaje 4e sam otvoreno momi4e,no v takiva momenti mi idva da se zarovq v zemqta ot sram!

kote2
07-21-2006, 19:47
mila ne iskam da ti staa gadno no 6tom e oti6al pri druga moje bi kakto kazaxa po rano iska da te zabravi no pak moje bi nqkoi te izlagal
i cvapreki tova nqma kvo da se ksi6 tolkova mi toi si e nqmal priqtelka i si e potarsil moje bi trqbva da mu izprati6 pismo 6tom ne iska6 da si govori6 s nego po toz vapros.4ao i dano sam ti bila polezna :smt006

^_sladyranata_^
07-21-2006, 19:54
mnogo blagodarq za savetite...az se mu4a po vsqkakuv na4in da go zabravq,no prosto ne stava...daje se zabivam s edno drugo mom4e samo i samo da go zabravq...NO NISHTO NE STAVA!!!tamun prestana da mislq za nego i hop-eto go pred o4ite mi!nemoga da spra da reva!!!prosto nemoga! az ve4e si znam 4e nqma pak da budem zaedno no nz zashto imam nadejda!!! ](*,)