PDA

View Full Version : Moq luboven jivot



07-21-2006, 15:08
Opredlenite dumi za moq jivot i s 4oveka kum koito adski mn se privurzah sa:
Sun ako be6e toi mojeh da se subudq,no i na qve nego iskam,pesen da be6e toi mojeh da go zabravq no kato zvuk do men idva... :smt017 :smt017 :smt017 Rana da be6e toi mojeh da ozdraveq noj da me probola iskam..jiva da ne bqh sega zada ne gledam nego kak e pri nqkoia druga... otiva

Neznam kakvo da pravq!? iskam da sum s nego no nego iskam da sum do nego no nemoga...prosto toi reshi 4e taka qvno 6te e po dobre i sigorno ve4e e s druga i men me e zabravil no az nemoga nego da zabravq prosto e po silno ot men daje i s drugi da se vijdam ne pomaga...pak toi mi e v glavata kak da si go vurna zashto vse na men :( ako mojete pomogaite

DeziRe
07-21-2006, 15:12
Purvo napishi ni neshto pove4e okolo slu4kata vi

Vtoro pyrvo se opitai da si go vurnesh ako imash tazi vuzmojnost ako ne styane prosto go zabravi kolkoto se moje po burzo i gledai pozitivno napred :) uspeh mili4ka ;-)

fall3n
07-21-2006, 15:12
Кажи какво е станало по точно между вас, с какво оправдание те е напуснал и т.н. Дай някакви подробности. ;)

lost_girl
07-21-2006, 15:19
Vtoro pyrvo se opitai da si go vurnesh ako imash tazi vuzmojnost ako ne styane prosto go zabravi kolkoto se moje po burzo i gledai pozitivno napred :) uspeh mili4ka ;-) [/color][/quote]
и аз така мисла

Nadelina
07-21-2006, 16:26
Lesno vi e da go kajete "Zabravi go i gledai napred" no ne e tolkova lesno da se postigne.. Nima ne znaete kakvo e po cql den da ne mojesh da go izvadish ot mislite si.. a prez noshta da go sanuvash? Da znaesh che ne mojesh da go imash.. a nadejdata pak da te krepi.. edinstveno tq.. Da se nadqvash na edna negova usmivka vmesto otekchena vazdishka.. I vypreki vsichko koeto ti e prichinil.. vsichkata bolka i tyga pak da iskash da si s nego i da vijdash celiq si svqt v negovite ochi.. Trudno e momicheta.. Trudno e da go promenish.. No kogato se nalaga trqbva! Az uspqh.. Ne moga da kaja che veche nqmam chuvstva kym nego zashtoto shte izlyja.. No toi ne zaslujava vsichkite mi sylzi.. Ako uspeesh da go povqrvash shte ti byde mnogo po lesno.. Nqma da stane byrzo.. shte ti e nujno vreme da uspeesh da poglednesh drug s tezi ochi.. no shte stane.. Vremeto e pred teb :) Uspeh!

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 12:21
Lesno vi e da go kajete "Zabravi go i gledai napred" no ne e tolkova lesno da se postigne.. Nima ne znaete kakvo e po cql den da ne mojesh da go izvadish ot mislite si.. a prez noshta da go sanuvash? Da znaesh che ne mojesh da go imash.. a nadejdata pak da te krepi.. edinstveno tq.. Da se nadqvash na edna negova usmivka vmesto otekchena vazdishka.. I vypreki vsichko koeto ti e prichinil.. vsichkata bolka i tyga pak da iskash da si s nego i da vijdash celiq si svqt v negovite ochi.. Trudno e momicheta.. Trudno e da go promenish.. No kogato se nalaga trqbva! Az uspqh.. Ne moga da kaja che veche nqmam chuvstva kym nego zashtoto shte izlyja.. No toi ne zaslujava vsichkite mi sylzi.. Ako uspeesh da go povqrvash shte ti byde mnogo po lesno.. Nqma da stane byrzo.. shte ti e nujno vreme da uspeesh da poglednesh drug s tezi ochi.. no shte stane.. Vremeto e pred teb :) Uspeh!
ахм 8-[