PDA

View Full Version : na6te-priqtelq mi



07-21-2006, 15:11
Imam edin problem,nadqvam se da dadete suvet kakvo da pravq ososbeno tezi koito ve4e sa minali prez tova!Az sum na 20 i ve4e ot godina i ne6to imam seriozno gadje,ot druga strana mnogo malko puti sme ostavali zaedno prez no6ta,koeto e super tupo ,prosto na6te ne go priemat za normalno za tqh i spored tqhv momenta za men ima po vajni ne6ta a i ne iskat da proumeqt 4e ve4e porastvam,kajete mi kakvo da pravq za da promenq tova,ot edna strana stoqt na6ite ot druga gadjeto mi koeto mi se surdi4e ne promenqm ni6to a az po sredata 4uvstvam se mnogo tupo,no kato gledam za sega nqmam 6ans da promenq ne6to!Molq vi kajete vie kak postupihte!Blagodarq predvaritelno!

fall3n
07-21-2006, 15:15
Говори с родителите си и им обясни че не си малко детенце, та да ти казват какво да правиш. Все пак си на 20, пълнолетна си и имаш пълното право да правиш каквото искаш, да излизаш където искаш, прото родителите ти не могат да ти взлият като си на тази възраст.

lost_girl
07-21-2006, 15:17
и аз мисла така

07-21-2006, 15:26
Znam 4e e taka,moje da prozvu4i tupo no spored tqh sega na purvo mqsto e obrazovanieto mi i nqkak si ne im e priqtno 4e zadulbo4avam ne6tata,a tova e super stranno,ot druga strana ne sa me nau4ili da govorq s tqh za tezi ne6ta,poznavat go no sqka6 nqmat interes da nau4at pove4e za nego,vse edno taka e po lesno za da ne govorq seriozno za priqtelq si! :cry: karat me da se 4uvstvam kofti i dosta nekomfortno!

koalka
07-21-2006, 16:06
Както казаха говори с родителите си и им обясни положението.А пък и ти си пълнолетна и те не могат да те контролират.Ти можеш да си правиш каквото искаш без тяхното разрешение.Ти решаваш как най-добре да си живееш живота.

Heartbreaker
07-21-2006, 16:09
Еми разговаряй с тях ако пък не , вземете си квартира и си намерете работа.

Nadelina
07-21-2006, 16:15
Kakto se kazva ti si mejdu chuka i nakovalnqta.. Kakvo da pravish? Az sym syglasna s drugite che trqbva da govorish s roditelite si.. No za da se stigne do tuk smqtam che veche si probvala da govorish s tqh.. no te ne iskat da chuqt daje kakvo iskash ti.. i spored tqh tqhnoto mnenie i vijdaniq sa zakon.. Ne iskam da te podtikna da se skarash s tqh obache gi nakarai da razberat che nesluchaino horata stavat pylnoletni.. Smqta se che togava veche sa po zreli i mogat da se opravqt sami i mogat da mislqt trezvo.. Ti si na 20!

strange__
07-21-2006, 16:20
Znam 4e e taka,moje da prozvu4i tupo no spored tqh sega na purvo mqsto e obrazovanieto mi i nqkak si ne im e priqtno 4e zadulbo4avam ne6tata,a tova e super stranno,ot druga strana ne sa me nau4ili da govorq s tqh za tezi ne6ta,poznavat go no sqka6 nqmat interes da nau4at pove4e za nego,vse edno taka e po lesno za da ne govorq seriozno za priqtelq si! :cry: karat me da se 4uvstvam kofti i dosta nekomfortno!
Преди е било по-важно училището,сега университета,после ще е работата....по дяволите момиче това е твоят живот!В крайна сметка образованието наистина е важно,но защо родителите ти си мислят,че не можеш да съчетаваш и двете неща?!Докажи им,че си способна да си взимаш изпитите както трябва и същевременно да си достатъчно време с приятеля си. :wink:

07-21-2006, 17:12
Da be6e na 15-16 da te kontrolirat, ama na 20 !?!? :shock:
Tva 4e u4i6 ne ozna4ava 4e ne trqbva da si ima6 priqtel.. Te sa kvo - 6te iskat dokato zavar6i6 prez nai hubavite si godini da si bez gadje taka li ?!?
Miiii mene maika mi me e rodila na 20 :) Basi da ne jiveem v 18 vek.. Gleda6 nekvi 14 godi6ni marli ne se pribirat prez no6tta vaob6te, pravqt si kvoto si iskat... Ne kazvam 4e tva e dobre - naprotiv! No ti ima6 vazrastta za da pravi6 kakvoto si iska6 i roditelite ti trqbva da razberat 4e ne si na 13!

Рокендрол шматка
07-21-2006, 18:36
Като ти гледам правописа, наистина в момента образованието ти е по-важно...

Mystery
07-21-2006, 20:01
Поговори с родителите си сериозно. Ти си пълнолетна, можеш да правиш каквото си искаш. Те със сигурност желаят най-доброто за дъщеря си. Кажи им, че много го обичаш, че искаш да си с него и, че да си с него не би попречило нито на обучението ти, нито на нищо друго.

strange__
07-21-2006, 21:00
Поговори с родителите си сериозно. Ти си пълнолетна, можеш да правиш каквото си искаш. Те със сигурност желаят най-доброто за дъщеря си. Кажи им, че много го обичаш, че искаш да си с него и, че да си с него не би попречило нито на обучението ти, нито на нищо друго.
Именно,но гледай да не си останеш само с обещанията :arrow: изпълни това,което си казала,че можеш да направиш и ще им спечелиш доверието :wink:

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 21:31
abe na tvoe mqsto bih gi postavila pred svyr6en fakt
znam 4e nai dobriq syvet koito moje6 da polu4i6 no roditelite trqbva da gi tresne istinata v bukvalniq smisyl za da osyznaqt polojenieto na 'svoeto malko momi4ence'
:smt017

iiirish
07-21-2006, 22:55
Еми разговаряй с тях ако пък не , вземете си квартира и си намерете работа.

да не мислиш, че е толкова лесно?! [-X

07-22-2006, 00:38
iznesi se :)

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 10:56
Говори с родителите си и им обясни че не си малко детенце, та да ти казват какво да правиш. Все пак си на 20, пълнолетна си и имаш пълното право да правиш каквото искаш, да излизаш където искаш, прото родителите ти не могат да ти взлият като си на тази възраст.
=D>