PDA

View Full Version : ko6mar??!!



07-21-2006, 15:34
ne znam kakvo mi stava no naposleduk si spomnqm za biv6iq dosta 4esto,ni6to 4e imam seriozna vruzka i mnogo obi4am,4oveka do men!Daje mi se slu4va da sunuvam my exboy friend!Kakvo stava s men ne moga da go proumeq za6to se slu4va tova,v sunq mi mi be6e mno qko s nego,a ot drug ugul-obi4am stra6no mnogo priqtelq si!slu4valo li vi se e?Kakvo zna4i tova spored vas?

koalka
07-21-2006, 16:04
Според мен това са просто хубави спомени за бившия.Сега много обичаш приятеля си и предишния ти приятел е минало.Обичайте се и бъдете щастливи!

Nadelina
07-21-2006, 16:10
Veronika - Greshen syn .. Tvoita istoria mi napomnq za tazi pesen.. Btw ne mislq che trqbva da obrashtash tolkova golqmo vnimanie na tezi misli i synishta i t.n. Sega si imash drug priatel koito obichash .. shtastlivi ste zaedno .. minaloto nqma da se vyrne.. to shte si ostane pak minalo.. Taka che ne se strahuvai ot nego :)

strange__
07-21-2006, 16:15
Е какво толкова сънуваш?!Или си втълпяваш нещо за бившия или се самозаблуждаваш,че обичаш настоящия си приятел :wink:

LP_girl_14
07-21-2006, 16:29
Била си щастлива с бившия,имала си много хубави моменти с него и е нормално отвреме-навреме да се сещаш за тогава.Но сега си имаш нов приятел,който твърдиш че обичаш!Продължи си напред с него и не се обръщай назад.Онова са само спомени,които принадлежат на миналото.Ако искаш да оставиш красиви спомени и със сегашния си приятел-обичайте се и се старайте да направите всеки един момент заедно незабравим :D

lost_girl
07-21-2006, 16:55
просто си спомняш някой хубави моменти който си преживяла с бившия ти...........според мен това е напълно нормално........... \:D/

Рокендрол шматка
07-21-2006, 17:49
Да не би подсъзнателно да си разбрала, че оня ти изневерява? :lol:

dEnIsTy
07-21-2006, 19:04
това са сънища,не можеш да ги избегнеш...и аз съм сънувала бившите ми авери..имала съм нещо общо с тях,все нещо ни е свързвало и това е останало в съзнанието ми..лично аз не се притеснявам..защото през останалото време не мисля за някое от бившите..просто защото те си остават в миналото,в сънищата/кошмарите...искам да си живея сега и с човека,когото обичам... ](*,) :oops: :wink:

cskamoni4ka
07-21-2006, 19:39
Случва се...

ne6i4
07-21-2006, 19:41
ила си щастлива с бившия,имала си много хубави моменти с него и е нормално отвреме-навреме да се сещаш за тогава.Но сега си имаш нов приятел,който твърдиш че обичаш!Продължи си напред с него и не се обръщай назад.Онова са само спомени,които принадлежат на миналото.

alkobalko
07-21-2006, 21:20
Не обръщай толкова внимание на това и скоро ще отмине.