PDA

View Full Version : help



ne6i4
07-21-2006, 19:44
mi zna4i do skoro mn haresvah edno mom4e!ama predi izvestno vreme go vidqx s edno momi4e i vsi4kite mi me4ti se razbixa na hilqdi par4enca! :( ](*,) ,ama kakto i da!
za mene t`va si4ko be6e minalo!edna ve4er polu4x sms sys slednoto sydyrjanie:skoro se vry6tam!BATKo(az taka mu vikax)
togava syreceto mi trepna i bqx mn 6astliva,sled 10-15 min mu pratix sms 4e mn se radvam i 4e mn go obi4am,ama vsi4ko se okazalo 6ega,!!!!

otnovo mi razbixa syrceto,ama...kajete kakvo da praq! ](*,) ](*,)

Mystery
07-21-2006, 19:54
Забрави за него. Той е загубена кауза. Харесай си нов.

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 19:56
trai si det sa vika...nameri si novi zanimani vmesto mislene za nego...takyv jestok 4ovek ne zaslujava vnimanieto i obi4ta ti! [-X

lost_girl
07-21-2006, 20:25
я го забрави тоя..............гледай си живота...........и си харесай нов да не е само той на земята

^_sladyranata_^
07-21-2006, 20:26
slunce toq tupak adski mnogo gadno te e izbuzikal...emi kakvo da ti kaja...a toq s kolko e po-golqm ot tebe?ako e s 1-2 god. zashto ne my napravish i ti edin buzik? napishi my neshto ot sorta na "zdr milo kak si slun4ice?mnogo te obi4kam i nemoga pove4e bez tebe...EBAVAM SE BE haha" i shte vidish kakvo toi shte ti napishe...v nikakuv sly4ai ne my se davai i ne my davai da ti se podigrava!ako toi ti napravi mrusno-ti sushto my napravi!!!
nadqvam se da sam ti pomognala...ako iskash moga da ti dam i dr saveti-emaila mi e ton4eto_cska@abv.bg ako iskash mi pishi no molq te podseti me koq si....4ao-4ao

Nadelina
07-21-2006, 20:27
Toi ne zaslujava da go obichash.. Opitai se da zabravish za nego.. Prosto nqma smisal.. Zabrani si da mislish za nego.. I probvai neshto novo..

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 20:47
slunce toq tupak adski mnogo gadno te e izbuzikal...emi kakvo da ti kaja...a toq s kolko e po-golqm ot tebe?ako e s 1-2 god. zashto ne my napravish i ti edin buzik? napishi my neshto ot sorta na "zdr milo kak si slun4ice?mnogo te obi4kam i nemoga pove4e bez tebe...EBAVAM SE BE haha" i shte vidish kakvo toi shte ti napishe...v nikakuv sly4ai ne my se davai i ne my davai da ti se podigrava!ako toi ti napravi mrusno-ti sushto my napravi!!!
nadqvam se da sam ti pomognala...ako iskash moga da ti dam i dr saveti-emaila mi e ton4eto_cska@abv.bg ako iskash mi pishi no molq te podseti me koq si....4ao-4ao

opityt za otmy6tenie nikoga ne e bil dobra ideq spored men...nai mnogo da si navle4e6 napriqtnosti...

Jessika_MG
07-21-2006, 20:52
Ae ti nared li si ? Toi samo ti kazva 4e se vry6ta, moje bi iska da se vidite, kafence ne6to .... ti kvi si gi naredila??? Mace, ne se prai taka! Sama si si vinovna SRY [-X

koalka
07-21-2006, 20:53
Тоя човек ли е?Може ли така да се подиграва с чувствата ти?Някой ден ще му се върне.не се занимавай ПОВЕЧЕ с него НИКОГА!!!!!

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 21:36
Ae ti nared li si ? Toi samo ti kazva 4e se vry6ta, moje bi iska da se vidite, kafence ne6to .... ti kvi si gi naredila??? Mace, ne se prai taka! Sama si si vinovna SRY [-X

Mace mislq 4e ne si shvanala cqlata ideq...pro4eti pak VNIMATELNO :wink:

^_sladyranata_^
07-21-2006, 22:01
opityt za otmy6tenie nikoga ne e bil dobra ideq spored men...nai mnogo da si navle4e6 napriqtnosti...
i kakvo?!? da go ostavi da i se podigrava li???az bih postupila taka a za neq nz tq si reshava kakvo da pravi!!!az prosto davam idei!

BUBU_to4ka_TO
07-21-2006, 22:05
i kakvo?!? da go ostavi da i se podigrava li???az bih postupila taka a za neq nz tq si reshava kakvo da pravi!!!az prosto davam idei!
vij kakvo toi 6te se podigrava dokato tq se vyrzva kogato ne mu obry6ta vnimanie 6te mu pisne
a ako re6i da mu omy6tava togava i toi 6te i otvyrne i 6te po4nat da izkarvat kirlivite rizi na drugiq...koeto...abe e ne e mn hubavo nito za ediniq nito za drugiq...to e hubavo predlojenieto ti ama ti ne misli6 za posledstviqta a tq 6te se sblyska s tqh...
tova e moeto mnenie :smt017

^_sladyranata_^
07-22-2006, 08:39
vij kakvo toi 6te se podigrava dokato tq se vyrzva kogato ne mu obry6ta vnimanie 6te mu pisne
a ako re6i da mu omy6tava togava i toi 6te i otvyrne i 6te po4nat da izkarvat kirlivite rizi na drugiq...koeto...abe e ne e mn hubavo nito za ediniq nito za drugiq...to e hubavo predlojenieto ti ama ti ne misli6 za posledstviqta a tq 6te se sblyska s tqh...
tova e moeto mnenie

e ot dryga strana si prava...az ne poznavam mom4eto i nz kak shte postupi tui kato vsqko mom4e misli razli4no...momi4eto oba4e go poznava i shte si reshi kakvo da pravi :D

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 16:34
slunce toq tupak adski mnogo gadno te e izbuzikal...emi kakvo da ti kaja...a toq s kolko e po-golqm ot tebe?ako e s 1-2 god. zashto ne my napravish i ti edin buzik? napishi my neshto ot sorta na "zdr milo kak si slun4ice?mnogo te obi4kam i nemoga pove4e bez tebe...EBAVAM SE BE haha" i shte vidish kakvo toi shte ti napishe...v nikakuv sly4ai ne my se davai i ne my davai da ti se podigrava!ako toi ti napravi mrusno-ti sushto my napravi!!!
nadqvam se da sam ti pomognala...ako iskash moga da ti dam i dr saveti-emaila mi e ton4eto_cska@abv.bg ako iskash mi pishi no molq te podseti me koq si....4ao-4ao
и аз исля така мн гадно е постъпил :?

Jessika_MG
07-22-2006, 21:46
Ae ti nared li si ? Toi samo ti kazva 4e se vry6ta, moje bi iska da se vidite, kafence ne6to .... ti kvi si gi naredila??? Mace, ne se prai taka! Sama si si vinovna SRY [-X

Mace mislq 4e ne si shvanala cqlata ideq...pro4eti pak VNIMATELNO :wink:

I o6te 3 pyti da go pro4eta... az ve4e go nau4ih na izus mai ... Ta tyi de, ne vijdam nikakvi nadejdi, koito toi i dava [-X (i e dal..) Ako ne e do6yl a s sms-a q e izlygal, pak kofti ... no tq na kakvo se e nadqvala ??? Ne se spomenava za nikakvi 4uvstva ot negova strana, nito da sa bili zaedno pi6e ... ni6to :-k