PDA

View Full Version : modeli!!!!!!!!!!!!!!



the dark angel
07-21-2006, 21:14
hi na vsi4ki iskam da vi pitam kakvo mislite za manekenkite?ima li takiva v 4ata?ako da kak se 4uvstvate ako ne momi4eta kompleksirate li se ot tqh?BLAGODARQ PREDVARITELNO!!!!!!!!!!!!!! :D

jenny_e
07-21-2006, 21:23
ami ne se kompleksiram, za6toto vseki 4ovek si ima razli4ni ka4estva, moite moje da ne sa perfektna viziq i hiper dulgi kraka, no vse pak imam drugi polojitelni 4erti v haraktera naprimer, koito me pravqt ne po-malko dostoina ot momi4etata ot spisaniqta

FlowerinesS
07-21-2006, 21:33
Да ме комплексират? :-s Нееее \:D/
Всяка е красива по свой си начин :smt006

the dark angel
07-21-2006, 21:33
radvam se 4e ne se kompleksira6 ot modeli mnogo dobre pravi6 =D>

FlowerinesS
07-21-2006, 21:43
А на другия ти въпрос-дали има в чата :-s

Ми и те са хора ,почти всеки ползва компютър и интернет :lol:

А какво мисля за тях?

Не ги слагам под общ знаменател.Не си падам по разни такива коментари,че манекенките/красивите момичета/ били тъпи..Това го твърдят завистливите :-k

В България има доста примери за красиви и умни,реализирали се жени,с излъчване,добър стил на обличане и т.н. :wink:

Eclipse_bb
07-21-2006, 21:46
В България на думата "манекенка" отговря определен стереотип и лично аз не харесвам повечето от нашите "моделки".

miloto_girl_4e
07-21-2006, 21:54
Да се комплексирам от висока кобила, тежаща 20 кг. с мокри дрехи? :mrgreen:
Нееееее :!: [-X
За мен да си толкова висок и толкова слаб от естетическа гледна точка не е хубаво..
А дано не съм обидила някое манекенка, която влиза във форума(ако има такива де...)

the dark angel
07-21-2006, 22:04
znaete li 4s ima i mnogo umni modeli koito u4at v elitni u4ili6ta i polu4avat mnogo visoki rezultati 4etat knii i na vsi4koto otgote sa krasivi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =D>

In4iTu_
07-21-2006, 22:20
В никакъв случай не се комплексирам от манекенки :smt018 А какво мисля за тях? Ами момичета, които имат доста добри черти във външния си вид :P

I_love_dead_people
07-21-2006, 22:33
Момичета, които са избрали да се занимават с това :shock: Какво повече мога да мисля...

TSecret
07-21-2006, 22:44
ami ni6to nemislia za tqh... niakoi pat kogato mi e kofti taini4ko si me4taq da prili4am na niakoq ot tqh .... :oops: :roll:

I_love_dead_people
07-21-2006, 22:58
ami ni6to nemislia za tqh... niakoi pat kogato mi e kofti taini4ko si me4taq da prili4am na niakoq ot tqh .... :oops: :roll:
А пък се хващам на бас, че има момичета, които искат да приличат на теб.

the dark angel
07-22-2006, 09:53
dobro utro na vsi4ki!imam o6te edin vapros kam vas smqtate li 4e modelite sa naduti praznoglavi kukli????????? :?:

priti_kiti
07-22-2006, 10:33
dobro utro na vsi4ki!imam o6te edin vapros kam vas smqtate li 4e modelite sa naduti praznoglavi kukli????????? :?: Не всички.. някои са си само празноглави :lol:

sun4e
07-22-2006, 10:38
ми аз ходя на курсове за манекенки щото си ме кефи учат ни как да вървим как да заставаме пред камера имаме кастинги и т.н пък искам да ви кажа че много от манекенките в БГ не са тооолкос слаби по - важно е излъчването ! :)

rosskata
07-22-2006, 10:43
:? Ами сестрата е манекенка... Не бих казала че е редно да се вкарват хората в някакви стереотипи...

*Sumerian_Haze*
07-22-2006, 11:08
Opredeleno ne se kompleksiram . Dori golqma 4ast ot tqh ne mi haresvat izobshto ... prekaleno visoki i slabi , a za men tova e grozno ... :roll:

fti4ka
07-22-2006, 11:36
комплексирам се.. затва и не ги гледам..

machoka
07-22-2006, 11:48
Момичета като момичета.. всяко момиче с малко повече грим, фотограф - професионалист и подходяща П.Р. кампания ще стане известен модел :wink:

За това моделите и манекенките не са нищо повече от момичета с късмет, но находчиви и твърдо решени да успеят и да бачкат целодневно по тази професия.

fake
07-22-2006, 11:49
^ммм, да, за съжаление понякога бачкат и с уста...и с п*тка...всъщност повечето манекенки дето познавам, са "успяли" така :-({|=

the dark angel
07-22-2006, 16:58
molq ne govorete taka za modelite te ne sa leki momi4eta a hubavici koito predstavqt drehi obuvki belio i o6te edin kup krasivi ne6ta!az samata sam model u4a v elitna gimnaziq i 4eta knigi pe4elila sam 3 konkursa za krasota i ne sam praznoglavka!no vse pak blagodarq na vsi4ki za mnenieto!!!!!!!!!!!!!!!1 =D>

jenny_e
07-22-2006, 17:06
molq ne govorete taka za modelite te ne sa leki momi4eta a hubavici koito predstavqt drehi obuvki belio i o6te edin kup krasivi ne6ta!az samata sam model u4a v elitna gimnaziq i 4eta knigi pe4elila sam 3 konkursa za krasota i ne sam praznoglavka!no vse pak blagodarq na vsi4ki za mnenieto!!!!!!!!!!!!!!!1 =D>
ti mai jivee6 v stranata na 4udesata! pove4eto modeli naistina "ba4kzat s usta i putka" i po tozi na4in si namirat rabota i izkarvat parite si. Za umstvenite im sposobnosti ne moga da govorq, za6toto ne e hubavo da gi priemam kato 1 cqlo samo zaradi vun6niq im vid. Sigurna sam 4e ima i umni i glupavi momi4eta

the dark angel
07-23-2006, 20:50
eu aide pi6ete davaite mneniq tova e mnogo vajno za men!PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 [-o<

Axel_f
07-23-2006, 21:37
Ми манекенки...обикновени момичета,просто имат слаби тела и дълги крака...не разбирам защо трябва да им обръщаме по-специално внимание?Повечето от тях в България не представляват кой-знае-какво,пък и според мен тази професия не е особено доходна (освен ако не си топ модел) и именно затова манекенките прибягват до други начини за изкарване на пари-мисля,че всички го знаем това :roll: Все пак нали са уж по-горна категория жени,трябва да носят маркови дрехи,бижута,козметика,тря ва да поддържат определен имидж!

Относно това,дали се комплексирам,-доста странен въпрос :shock: По-красиви жени от мен има с хиляди и с милиони,някои от тях са манекенки,модели,акриси...Т ябва ли да се комплексирам,че отвсякъде (ТВ,списания,интернет,плака ти....) ме гледат по-хубави лица от моето?Не мисля [-X Най-малкото,защото с грим,прическа,осветление и перфектен фотограф ще заслепя даже Мис Свят! Хмм или ти може би питаш дали имам комплекси от мои познати манекенки...Определено не!Защото те по абсолютно нищо не се различават от всички останали момичета в у-ще или в диското например!Е ако един ден видя някоя красавица като Наоми Кембъл например в целия и блясък,със сигурност ще и завиждам... :wink:

Дали дългокраките мадами били тъпи-безпочвени глупости,със сигурност има и мега-хипер тъпи манекенки,но,че всички са такива е повече от тъпо да се трърди...!Вярно е,че,за да си люшкаш задника по подиума не се изисква чак такъв ум (да не кажа никакъв),но все пак приемаме,че и въпросните мацки четат книги,разсъждават,имат личен живот :)

FlowerinesS
07-23-2006, 22:09
the dark angel , защо ти слагаш всички под общ знаменател?
Хубавици не бих казала,рядно има добри попадения..По-скоро момичета,които покриват определени параметри-над 170 с добро телосложение.Поздравления, че си красива и умна / като мен / :-D , но не си мисли,че всички модели са такива :wink: Да си модел и умна е малко трудно,защото ,за да пробиеш почваш на 14,а точно тогава много трябва да се учи..ако се отдадеш на едното-другото куца..

ycMuBkaTa
07-23-2006, 22:20
Като цяло не са ми модел нито за подражание, нито ми харесват. Но уважавам всяка дейност и мисля, че всеки си има някакви плюсове и минуси - при тях това е визията. Лошо няма...

Eclipse_bb
07-23-2006, 22:39
Нека обоснова мнението си в началото...
Защо НЕ харесвам манекенките?

Според мен повечето не са красиви, нито с приятно или каквото и да било подобно телосложение.
В последно време забелязвам тенденция към избиране на все по-слаби момичета (и момчета), на които дрехите стоят буквално като на закачалки. Още повече, че на много места се търсят момичета с ръст вече над 176, правете си изводите за какви мутанти става въпрос...
Да се твърди, че подобни момичета са "хубавици" е чиста проба изкривяване на истината - вярно е, че всеки има индивидуални предпочитания, но в тези случаи боравим с крайности - високи, неприятно и неестествено слаби момичета (и момчета в много случаи).

В интерес на истината, малък прицент от топмоделите по света могат да минат за "красиви" в класическия смисъл на думата - сами си правете изводите, при положение, че тъй наречените топмодели са нищожен процент от всички манекенки по света.

Heaven_inhabitant_f
07-23-2006, 22:42
Да се комплексирам от висока кобила, тежаща 20 кг. с мокри дрехи? :mrgreen:
Нееееее :!: [-X
За мен да си толкова висок и толкова слаб от естетическа гледна точка не е хубаво..
А дано не съм обидила някое манекенка, която влиза във форума(ако има такива де...)

Извинявай,ама това ми звучи малко доооста злобничко....

the dark angel
07-24-2006, 07:23
heaven_inhabitant_f mnogo si prava 4e tozi komentar be6e malko zloben mnogo malko hora 6te si piznaqt 4e zavijdat na modelite vsi4ki kazvat 4e te sa mnogo klio6tavi i visoki no tova izob6to ne e vqrno!vsi4ki dizaineri tarsqt krasivi kukli za da predstavqt drehite im v nai dobrata svetlina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FlowerinesS
07-24-2006, 09:09
the dark angel ,много си крайна в оценките си,говориш общо,за всички.
"mnogo malko hora 6te si piznaqt 4e zavijdat na modelite vsi4ki kazvat 4e te sa mnogo klio6tavi i visoki no tova izob6to ne e vqrno!"
Хубаво защитаваш манекенките :wink:
Не съм съгласна обаче ,че всички трябва да си признаем колко много завиждаме на манекенките :mrgreen:
В днешно време е направо лесно д аизглеждаш добре-при толкова методи за разкасяване ,вълшебни кремчета и гримчета..А и защо ми се струва,че делиш момичетата на грозни и модели?!Не допускаш ли,че може дА има и красиви момичета,но да не се занимават с това? :-s

the dark angel
07-24-2006, 09:42
az v nikakav slu4ai ne kazvam 4e samo modelite sa krasivi!no v momenta govorim samo za modeli!i ima dosta zlobno hora po princip moje6 li da go otre4e6??????????????????? :?:

FlowerinesS
07-24-2006, 10:03
Да,има,не го отричам,обаче във форума не можеш да твърдиш,че еди-кой си,в случая милото гърл-че ,е злобен,защото не го познаваш и не знаеш колко добре изглежда той :wink:

Иначе има доста злобни изказвания по адрес на манекенките,но и за някои от тях това си е вярно(чичковци,дядовци понякога,пари,бижута,парфю и,сещаш се за какво говоря..).Не съди за всички по себе си,това ,че ти си учиш и си модел,не означава,че и другите модели са такива. ;-)

TikvenaElhichka
07-24-2006, 10:55
Обикновени момичета - отвратително високи и слаби - какво им е красивото и аз не разбирам. Кожа и кости- какво има да им харесвам, че и да се комплексирам...Много по-хубави момичета и жени има с хубави форми и чар, а не от типа "една тънка дъска". А и нищо интересно не виждам в това да си модел ...

Heaven_inhabitant_f
07-24-2006, 11:40
Значи едно момиче за едни може да е супер грозно,а други да му се възхищават. Значи манекенките са слаби и високи,но моделите,става дума за фотомодели не мисля,че е задължително да са с перфектните 90-60-90,въпроса е да са красиви и с излъчване. М/ду манекенките има много красиви има и такива,които не желаеш да видиш на тъмно. Истината е,че някои дизайнери умишлено използват грозни манекенки,за да могат да изпъкнат дрехите. Вярно е по улиците може да срещнеш момичета много по-красиви от доста от нашите мис българии,обаче какво да се прави. Не виждам обаче защо трябва да казвате,тя е модел значи е грозна,вярно без грим,прическа и скъпи дрехи сигурно няма да се различават кой знае колко от простосмъртните си сестри. Има си и грозни модели със самочувствие до небето,но има и красавици на които понякога тайно завиждам,но никога няма да си го призная :) Просто от злобните коментари на някои момичета си правя грешното впечатление,че те не просто не им завиждат,те бленуват да са като тях! Може и да не е така,но просто вие сами си го правите да изглежда така.ЗЛобата не е довела до нищо добро време е да го разберете.

Eclipse_bb
07-24-2006, 17:22
Само на мен ли така ми се струва, или слагате етикета "злобни" на всички мнения против манекенките?

did1ls
07-24-2006, 17:24
Да се комплексирам от висока кобила, тежаща 20 кг. с мокри дрехи? :mrgreen:
Нееееее :!: [-X
За мен да си толкова висок и толкова слаб от естетическа гледна точка не е хубаво...

FiGhtuNTiLTheEnD
07-24-2006, 18:48
Добре , нищо против манекенки.
Не ги имам за нищо повече от момичета .. Има красиви и не толкова красиви манекенки .. Другите момичета се делят на същите две групи :).
Но , може ли да направиш тема (към авторката ) , в която се опитваш да ти галят егото с постоянни постове , подтикващи към отговор , в който се казва нещо хубаво по адрес на манекенките и в същото време , отхвърляйки всеки друг пост .. Ми , не трябва така .. Трябва да ти кажа , че още от първия ти пост се разбра , че самата ти си манекенка . Не мога да кажа умна ли си , красива ли си , тъй като във форума виждам само аватара ти , но мисля , че трябва да проумееш какво е лично мнение и да спреш да се четкаш косвено ^^.
Без лоши чувства.

white_chik
07-24-2006, 19:19
Мноо ясно че не се комплексирам.Както казаха и другите,всеки човек си има собствена красота.Освен това много малко от манекенките и от красивите известни жени като цяло са така хубави на живо,както и на екрана

Heaven_inhabitant_f
07-24-2006, 23:37
Само на мен ли така ми се струва, или слагате етикета "злобни" на всички мнения против манекенките?

Просто се дразня,че има такава дискриминация,не можеш да определяш,че един човек не струва,защото е модел или е тъмнокож или пък е с руса,черна,червена коса! БИла съм наранявана от мъце,да кажа ли,че всички са кретени,виждала съм зли и гадни момичета,д акажа ли,че всички са курви? Прсото да напишеш "моделите са тъпи,грозни и кльощави" ми звучи малко злобно не мислиш ли? Защото има и красиви,умни модели.
Само за протокола-аз не съм модел и нямам данни някога да стана,но просто съм против това да влезеш и да напишеш "защо да се комплексирам от тия кльощави,тъпи идиотки". Аз не завиждам на манекенките,защото знам,че изглеждам добре,може и да не съм 170 и определено 90-60-90 ще си остане мечта за мен,но какво от това? Не съм нищо по-надолу от тях,приемам като всички други момичета с работа,а тяхната работа е да бъдат слаби,високи и красиви.

Eclipse_bb
07-25-2006, 00:41
Въпрос на гледна точка, аз не мога да ги приема на сериозно (конкретно за българските говоря).

Дам, работата им е да са слаби, но за красиви... тук се намесва генетика и т.н., но изкривените естетически критерии в модната индустрия си казват думата... не че ги слагам под общ знаменател, но повечето не ми радват окото... както каза някой преди мен, по улиците в нашата страна можеш да видиш момичета, много по-красиви от Мис България... така е според мен :?

the dark angel
07-25-2006, 08:19
kak mojte da govorite 4e to4no balgarskite modeli ne struvat nali to4no balgarkite sme nai krasivite jeni na sveta??????????vijdala sam tolkova mnogo balgarski modeli koito sa bili izbirani po sveta kato naprimer paris milano......tova kakvo vi govori be hora?vie govorite za vsi4ki ob6to bez da znaete kolko sposobni ima!tazi profesiq ne e zabavlenie iskat se mnoo li6eniq i vreme!tova 4e modelite bili kurvi e samo mit!!!!!!!!!!!!!!!! :smt102

Eclipse_bb
07-25-2006, 14:11
kak mojte da govorite 4e to4no balgarskite modeli ne struvat nali to4no balgarkite sme nai krasivite jeni na sveta??????????vijdala sam tolkova mnogo balgarski modeli koito sa bili izbirani po sveta kato naprimer paris milano......tova kakvo vi govori be hora?vie govorite za vsi4ki ob6to bez da znaete kolko sposobni ima!tazi profesiq ne e zabavlenie iskat se mnoo li6eniq i vreme!tova 4e modelite bili kurvi e samo mit!!!!!!!!!!!!!!!! :smt102


Извинявай, обаче не можеш да виниш другите, че рабираш каквото ти се изка на теб в постовете им :evil:

Тук всички изказват мнение, за което ТИ поиска и не можеш, нямаш право да съдиш някого за начина, по който той вижда света!!!
Освен това, на някои хора НИ омръзна да повтаряме като ологофрени, че не става дума за всички, а за НЯКАКЪВ ПРОЦЕНТ от общия брой момичета, както и че се търсят не красавици, а закачалки!!!
Красивите моделки са малко и не ми говори за това колко били хубави българските - виждал съм достатъчно и от тази си позиция мога да кажа, че не намирам за красиво ужасно слабо тяло с тънки крака и голям задник, на всичкото отгоре без талия и с целулит като лелка!!!

Не се обиждай, но не реагирай толкога първосигнално на мненията - мисли малко и чети между редовете!


П.С. В тази професия термини като "способни" са леко безсмислени - какво, способна е да ходи със специална чупка в кръста или?

П.П.С. Между другото, имаш ли представа какви лишения трябва да изтърпи човек, за да успее като адвокат или банкер, примерно?!

П.П.С. 2 - Мит било, че били к**и... Хаха, живей си с розовите очилца, това одавна вече не е тайна, само се замисли кой е собственика на Визаж, примерно, и може и да ти стане ясно :)

Axel_f
07-26-2006, 10:10
Абе,the dark angel ,незнам дали ти като модел си хубава или пък умна(не си личи де),пък може и двете,НО определено си супер наивна :shock: Защо си мислиш,че всички едва ли не трябва да боготворим въпросните "кльощи",налагащи идеала за красота?! Извинявай,ама ако очакваше мнения от типа "ОО обожавам манекенките,какво ли не бих дала да съм като тях,те са великолепни....." :evil: значи си объркала мястото,мила!!!Това е форум,ВСЕКИ казва собственото си мнение,независимо дали на теб ти харесва или не :!: И аре престани да пишеш глупости от сорта на "Това,че манекенките са курви на повикване е мит" или "Много грешите,че манекенките ка грозни..."Защото само се излагаш!Абослютно всички знаем как стоят нещата с моделския "шоубизнес"...Ти може да не си курва на повикване,обаче многооо други са!

ПП И верно слагаш етикет "злобно" на всяко мнение,засегнало манекенското ти его :?

ПП2 Преди мен имаше много смислени мнения,вземи ги прочети по-внимателно и тогава си показвай рогата! :evil:

the dark angel
07-26-2006, 12:03
naistina ne o4akvah 4e ima tolkova ograni4eni hora izvinqvai 4e ti go kazvam no hora kato teb me PLA6AT!!!!!!!!!!!!!!!!parvo az ne sam gram tapa tapata si ti 6tom si misli6 4e manekenkite ne sa s hubavi tela a sa klio6ti, predstavqm si kakav e izkriveniq ti vkus za krasivo?P.Svzemi 4eti malko 4e ima6 MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO beden re4nik

Th3WildAng3l
07-26-2006, 12:18
Аз лично много уважавам манекенките от гледна точка на това че имат смелостта да застанат пред толкова хора и защото преодоляват злобата на хората и не спират да се занимават с това което има харесва. Може да не е най-голямата красавица или да е изключително умна, но важното е че има цел и си я преследва.
Не мисля че като кажем манекенка трябва да асоциираме момичето с курва, свиркаджийка и проста като галош - може и да има, но не е задължително всяка моделка да бъде такава.
А по отношение дали се комплексирам - не, не се комплексирам - много хора са ми казвали, че ако съм била малко по-висока можело да се пробвам като моделка. Харесвам тялото си и това което съм и няма причина да се комплексирам.

theraven_nz
07-26-2006, 13:37
Когато видя манекенка, чието самочувстивие не хвъчи нейде покрай Бритиш еъруейз ще направя курбан.
Кефи ме да ги гледам, но нищо повече :!: :-D

`Death`Whore`
07-26-2006, 13:41
Ходи си играй с куклите и не ме занимавай с глупостта си.

Axel_f
07-26-2006, 17:16
naistina ne o4akvah 4e ima tolkova ograni4eni hora izvinqvai 4e ti go kazvam no hora kato teb me PLA6AT!!!!!!!!!!!!!!! О майн Готт ако се плашиш от мнения във форума,то ми е много чудно как си събрала смелост да се качиш на подиума :shock: :lol:



parvo az ne sam gram tapa tapata si ti 6tom si misli6 4e manekenkite ne sa s hubavi tela a sa klio6ti, predstavqm si kakav e izkriveniq ti vkus za krasivo?Леле това ме разби отвсякъде просто! :lol: Значи аз съм тъпа,защото казвам,че да си 179 см висока и 40кг тежка не е прекрасно тяло?!?!?!?!Защо не вземеш да ми прочетеш пак мненето,никъде не съм казвала нищо за тялото,говорех за красотата!!Красотата не значи 90/60/90 нали?! :shock: И какво по-точно си представяш?Моят "изкривен вкус за красиво" ?!Абе момиче много се оплете,не мислиш ли?

ПП И къде е "второто"?

ПП2 Дам,ти определено не си "грам" тъпа... :lol:



P.Svzemi 4eti malko 4e ima6 MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOO beden re4nik
ХаХаХа :lol: Принцесо,първо започни да пишеш като нормален човек,демек на кирилица,и после критикувай богатството на речника ми,ОК? :lol:

the dark angel
07-26-2006, 21:05
mnogo si glupava ne te poznavam no kato gledam kakva si zloba se ot4aivam ot "horata"!!!!!!!i ne mi govori na kakvo da pi6a 6tot ne6to mai si se obarkala!ne se zaqjdai i vzemi sama si pro4eti "gramotnite"mneniq za da ne se izlaga6 taka......... [-(

Eclipse_bb
07-26-2006, 22:21
Ето за такива първосигнални реакции говрех...
Почие, the dark angel, знаеш ли какво е "първосигнално"?
Не можеш да кажеш, че си особено "умна", след като даваш крайни мнения за хора, на които не си им виждала очите и освен това изопачаваш по твой си начин писаното от тях!!!

Чувала ли си за изключително абстрактното понятие, наречено "КИРИЛИЦА" (какво е кирилица?)???
Знаеш ли, че хората са измислили запетайките? А главните букви? Можеш ли да четеш, и да прозираш отвъд символите на екрана какво е искал да каже автора на поста с някоя метафора, примерно? Силно се съмнявам!
Можеш ли да мислиш?
Дано!
Осмисли този и предишния ми пост:




kak mojte da govorite 4e to4no balgarskite modeli ne struvat nali to4no balgarkite sme nai krasivite jeni na sveta??????????vijdala sam tolkova mnogo balgarski modeli koito sa bili izbirani po sveta kato naprimer paris milano......tova kakvo vi govori be hora?vie govorite za vsi4ki ob6to bez da znaete kolko sposobni ima!tazi profesiq ne e zabavlenie iskat se mnoo li6eniq i vreme!tova 4e modelite bili kurvi e samo mit!!!!!!!!!!!!!!!! :smt102


Извинявай, обаче не можеш да виниш другите, че рабираш каквото ти се изка на теб в постовете им :evil:

Тук всички изказват мнение, за което ТИ поиска и не можеш, нямаш право да съдиш някого за начина, по който той вижда света!!!
Освен това, на някои хора НИ омръзна да повтаряме като ологофрени, че не става дума за всички, а за НЯКАКЪВ ПРОЦЕНТ от общия брой момичета, както и че се търсят не красавици, а закачалки!!!
Красивите моделки са малко и не ми говори за това колко били хубави българските - виждал съм достатъчно и от тази си позиция мога да кажа, че не намирам за красиво ужасно слабо тяло с тънки крака и голям задник, на всичкото отгоре без талия и с целулит като лелка!!!

Не се обиждай, но не реагирай толкога първосигнално на мненията - мисли малко и чети между редовете!


П.С. В тази професия термини като "способни" са леко безсмислени - какво, способна е да ходи със специална чупка в кръста или?

П.П.С. Между другото, имаш ли представа какви лишения трябва да изтърпи човек, за да успее като адвокат или банкер, примерно?!

П.П.С. 2 - Мит било, че били к**и... Хаха, живей си с розовите очилца, това одавна вече не е тайна, само се замисли кой е собственика на Визаж, примерно, и може и да ти стане ясно :)

и напиши нещо смислено!
Ако можеш, естествено!

П.С. Можеш да си идеална по "манекенските" стандарти, но в действителност да си някоя супер противна пача.
Капиш?

macka123
07-26-2006, 22:23
ми не не съм модел
също така не се комплексирам от тях
не в всички случаи моделите са красиви в лице а по скоро в тяло
а иначе познавам мн модели и заради тва казвам горния ред

rali4ka91
11-02-2006, 10:59
Тема,като повечето други...
Миньончетата естествено защитават себе си и твърдят че високите манекенки са кльощави и глупави...е тва е пълната мизерия...

WILD__BOY
11-02-2006, 11:06
hi na vsi4ki iskam da vi pitam kakvo mislite za manekenkite?ima li takiva v 4ata?ako da kak se 4uvstvate ako ne momi4eta kompleksirate li se ot tqh?BLAGODARQ PREDVARITELNO!!!!!!!!!!!!!! :D

Тва не е чат
Манекенки .. всеобщо е мнението, че са тъпи. аве зависи от човека, но определено предпочитам слаби момичета! :::

koalka
11-02-2006, 11:56
Ами какво да мисля...доста са слаби,разбирам хубаво тяло,но ако бяха с 10 кила повече-супер,но такава им е работата.И не,определено не се комплексирам.

miminia
11-03-2006, 08:02
az predi bqh manekenka ama mi iste4e dogovora i ne sum se zahvashtala pove4e s tva.Nqma zashto da se kompleksirash.Na tqh kvo im e hubavoto osven dulgi kraka i slabi4ki.Az ne se kompleksiram ot takiva neshta i nqma de se kompleksiram.Haresvam se takava kakvato sum.

sherry
11-03-2006, 13:55
ми аз ходя на курсове за манекенки щото си ме кефи учат ни как да вървим как да заставаме пред камера имаме кастинги и т.н пък искам да ви кажа че много от манекенките в БГ не са тооолкос слаби по - важно е излъчването ! :)
Да, аз също ходих на такъв курс, макар че и аз не съм кльощава. Нормална съм си. Ами какво мисля за манекенките ли....Някои твърде много се надуват, това дразни.

11-03-2006, 17:35
mnogo si glupava ne te poznavam no kato gledam kakva si zloba se ot4aivam ot "horata"!!!!!!!i ne mi govori na kakvo da pi6a 6tot ne6to mai si se obarkala!ne se zaqjdai i vzemi sama si pro4eti "gramotnite"mneniq za da ne se izlaga6 taka......... [-(

mn si zle 4estno .... nqmam dymi napravo!hora,koito tvurdqt 4e ne sa tupi sa to4no takiva samo da te sventna ... i tvoite postove sa negramotni,ne slaga6 nikakvi prepinatelni znaci, ase ima6 za nai-ymnata v tozi forym ... momi4ence,vzemi se osuznai,za6toto qko se izlaga6
prosto za takiva kato tebe mi stava jal i zaradi takiva kato tebe e tova lo6o mnenie za manekenkite ... kato te vidqt horata kak da kajat 4e manekenkite sa ymni?!mn si zle 4estno!!!
P.S: a po temata ... ne se kompleksriam,no po nqkoi put zavijdam na momi4eta,koito sa tolkova slabi bez nikakvi ysiliq ... za6toto sred manekenkite ima mn takiva ... ne razbiram za6to nqkoi trqbva tolkova da se izmu4vat za da postignat hybava figyra,a nqkoi q imat kato dadenost ... Boja rabota kakvo da se pravi?!vse pak spravedlivost ima!!!

11-04-2006, 09:13
Могат да ми лижат подметките на кубинките!

П.С. Не, не им завиждам, че са високи и слаби, нито пък че са добри в леглото (по подразбиране), нито че са способни да легнат с 90 годишен дъртак само и само за да спечелят някакъв кирлив конкурс.

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 01:08
м нее не се комплексирам ... всеки си е красив по свое му :))) а и никога не бих станала модел ... не ме влече ... според мен е глупаво хах :D :-D

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 01:10
:)) не6то 6тях да казвам ама забраих :oops: :-D :D :lol:

Reich_06
11-05-2006, 09:57
мисля,че няма голям смисъл да отричаш,че една голяма част от манекенките не са особено интелигентни-ти самата го доказваш:

1)пуснала си темата с мисълта че всички във форума ще започнем с лигавщини от сорта"о,да аз лично много се комплексирам от толкова хубави момичета и винаги съм искала да съм като тях"

2)реагираш изключително крайно и по детски на всички коментари,които не съвпадат с твоето мнение

3)живееш в един нереален свят,където всичко около теб е розово!всеизвестено е как повечето манекенки успяват да пробият!

Не искаме да те съдим-явно не можеш все още да преценяваш реално нещата,но позволи ни да не сме съгласни с теб и чети мненията,защото така може и да осъзнаеш,че нищо в живота не се постига просто ей така,защото имаш хубава визия!нужни са много повече неща!

Evil_ChilD_f_
11-05-2006, 12:32
Това ми хареса адски много :)