PDA

View Full Version : няколко въпроса относно почистането на лицето-лосиони и гело



07-21-2006, 21:15
купих си този почистваш лосион-акне аут и отзад пише да не се използва с други лосиони и гелове.Но то това май на всички продукти го пише,а аз не знам дали е достатъчен за почистване на лицето и се чудя дали ще има проблем ,ако преди да го използвам си почисвам лицето и с някаф гел или не е необходимо?почисва ли добре изобщо тоя лосион?а само измиващ гел попринцип достатъчен ли е само за почисване?(примерно тея на елеа)

emotion_girl
07-21-2006, 21:32
mi i na men mi kazaha da ne izpolzvam ni6to drugo.i mislq 4e var6at rabota pone pri men ima efekt.ti ot kolko vreme gi izpolzva6?

07-21-2006, 21:50
mi i na men mi kazaha da ne izpolzvam ni6to drugo.i mislq 4e var6at rabota pone pri men ima efekt.ti ot kolko vreme gi izpolzva6?
mi to e edno akne out-za nego pitah dali po4istwa dobre..ina4e o6te ne sym go polzwala
ti za koi ne6ta ima6e predwid?

07-22-2006, 22:51
почистващ гел/крем достатъчен л ие?или тря и някаф тоник или лосионза по-добро почистване?
а и да ви питам имам почистваща пяна на clean&clear и някаф лосион за почистване на лицето acne out
това че са различн марки пречи ли?вие ползвали ли сте някои от тях..