PDA

View Full Version : Kak se dyrjat vashte?A tehnite?



FiRe_LaDy
07-21-2006, 21:49
Kakvo mislqt roditelite vi za gadjeto vi,a negovite za vas?Kak se otnasqt kym nego i govorqt li vi protiv nego ili ?????? Ai kajete.

Moite bash ne odobrqvat gadjeto mi ma i ne mi puka.I temata nz dlai e za tuka ili za ` lubov ` ama se tam. :P

07-21-2006, 21:57
vij....ni6to ne mi kazvat(az sam mom4e).neinite sy6to ni6to uj ne i kazvat za men.no...q darjat izkyso!tova e lo6oto.po- lo6o e da deistvat a ne da govorqt.spoko..normalno e ba6ta ti da ne haresva gadjeto ti.osobeno ako e 3-4 ili pove4e godinki po-golqm ot teb(a az sam siguren 4e e)

MauMyHkaTa
07-21-2006, 22:26
Нямам проблеми, майките ни дори са колежки и така се запознах с него на едно море-беше много готино! :wink:

onzi__
07-22-2006, 02:10
Всъщнос както и да се държат наще с нея ми е се тая - наще никой не ги пита :P

maybelline
07-22-2006, 06:47
Моите родители не ми говорят нищо лошо за гаджето ми.Одобряват връзката ни(майка ми познава момчето,а баща ми не).Нямат нищо против него и така.А за неговите родители той сам трябва да каже,но мисля,че и те не му говорят лошо за мен.

`Death`Whore`
07-22-2006, 09:21
Нашите го харесват и си говорят с него като с приятел, а техните вече ми се кефят и ме приемат. Държат се добре, макар да не си говорим.

kudravoto
07-22-2006, 09:26
mi na6te si go obi4at mnogo i dori go za6titavat kato mu se karam a i tqhnite si me obi4at dosta

07-25-2006, 14:04
Vski4ko pri men s priqtelq mi e super.Otno6enieto na na6ite kym nego e pove4e ot perfektno dori te 6te idvat s nas za malko na moreto.Te ve4e go smqtat za 4ast ot semeistvoto i tova me radva mnooogo:}}}}

PerfectStrang3r
07-25-2006, 16:35
Майка ми обожава приятелката ми ... тя даже тя все ми казваше: " Виж Сиситу какво добро момиче е пък е и умничка " и общо взето двете са като приятелки ... на кафе ходят заедно ...

Баща ми не я познава ;)

А техните ме приемат добре ... майка й е малко резервирана, ама баща й много ме уважава. Говорим си с него за футбол, коли и всякакви теми ... страшен пич е ;)

ycMuBkaTa
07-25-2006, 20:14
Ами наште не го познават лично - майка ми си е говорила с него по телефона и по скайп :shock: . Баща ми тая тема не го вълнува - той разбра за съществуването му преди седмица, а с него сме заедно от почти 2 години ;-) Представете си само :|
Баща му аз не го познавам, защото е в чужбина, а с майка му се разбираме горе-долу...Иска ми се да е по-добре, ама може би просто характера й е такъв...по-резервиран ](*,) :-k