PDA

View Full Version : Животът мачка като не гледа кой и кого



bad_boy88
07-21-2006, 22:43
Здравейте!

Оффффффффффффф :smt011 Не знам от къде да започна, знам, че не съм единствения. Всичко е започнало преди да се родя. Мама и тате /Бог да го прости милия/ са се оженили. Преди това мама е била ухажвана един "човек", който след смъртта на татко стана мой мъчител. Станах роб, много ми е тежко, не мога да го преодолея... мн ми е кофти :cry: няма с кой да споделя. И така от 10 години вече ще станат това говедо ми съсипа живота. Все ме обижда по най-грубия и долен начин, без да го интересува, че пред него има дете. Гледаме с омраза, не мога да го търпя. :smt013 винаги той е прав, писна ми вече. Обижда роднините ми, баба и дядо /Бог да го прости и него - моя палач го съсипа; обиждаше го и спореше с него за най-незначителното нещо/. Иска да ме отстрани и го прави успешно. С мъка го казвам. Ро-днините ми нищо не могат да направят, мама го приема. Внаги ми крещи за неща, които не съм направил, винаги за него аз съм парцал, с който може да се избърше, пие и пуши като лу и луд. Винаги е пиян, дори веднъж ми посегна /никой не знае/. Не мога да издържам, сърце-то ми вече няма сили, имам чувството, че умирам... :smt010 и дано да умра. Не смея да се опълча, страх ме е да не се случи нещо с мама и с роднините ми, да не ги нарани. Винаги не ме поздравява, за него кучето му е като роден син. не искам да имам нищо общо с него. ](*,) :smt070 Но търпя заради мама, защото е много болна. Как искам татко да е жив, но го няма. нямам си никой с когото да споделя. До-бре, че приятелите ми не знаят /само трима от тях, но те няма да кажат/. Искам татко да е до мен, да ме подкрепя, но го няма, няма и няма :smt010 :smt010 :smt010 не смея да се обърна към Държавната агенция за закрила на детето, защото не искам мама да има проблеми. не искам. той не работи, и ние го издържаме.... :smt011 мн съм объркан, просто искам да споделя с някой.за последните 11 години живота ме очука жестоко, обрули плодовете на моето щастие: почина-ха мн мои близки и роднини, загубих татко, чичо, мн близка приятелка, а и в училище ме правят на нищо. обиждате ме, нагрубяват ме, подиграват ми се..........писна ми вече... :smt013 :smt013
извинявайте, че ни ви занимавам с моите глупости.
извинявайте
просто искам да имам приятели с които да споделя, но нямам - не искам да обременявам моите приятели /имат си много проблеми и те милите :smt010 /
благодаря, че ми обърнахте внимание
От София съм, който иска да ми пише - нека изпрати ЛС. Ще се радвам ако завържа нови контакти.

Lumidee
07-21-2006, 23:01
Mnogo sujelqvam, che su stradal i moje bi shte stradash za budeshte, no ne trqbva da govorish za smurt i takiva neshta.. Ako tozi chovek te naranqva psixicheski ili fizicheski razgovarqi s maikati i i obasni kak sedqt neshtata.. tq e edinstveniq chovek,koito moje da ti pomogne!Uspex!

MauMyHkaTa
07-21-2006, 23:17
Mnogo sujelqvam, che su stradal i moje bi shte stradash za budeshte, no ne trqbva da govorish za smurt i takiva neshta.. Ako tozi chovek te naranqva psixicheski ili fizicheski razgovarqi s maikati i i obasni kak sedqt neshtata.. tq e edinstveniq chovek,koito moje da ti pomogne!Uspex!
Наистина, зашо не поговориш с нея?! Само майка ти си знае защо приема този човек, но в крайна сметка той не може да замести нито баща ти (като гледам дори и въпрос не може да става за подобно нещо!), нито пък се отнася добре към теб! Затова и аз те съветвам да събереш смелост и въпреки болестта на майка си да поговориш с нея и да си зясните нещата! За Бога-тя ти е майка и би трябвало да те разбере!!! А и ако в такива моменти майка и нейните деца не могат да говорят "общ език"... :-k

07-22-2006, 00:51
kato gledam mai y4i6 v 93-to... ako sum poznala, zna4i naistina ne ti e lesno, za6toto osven vku6ti vremeto koeto prekarva6 v y4ili6te s tiq zver4eta... naistina znam kak se 4yvstva6. dokato y4eh tam sum stavala svidetel na kakvi li ne ne6ta ot strana na sportistite sprqmo ostanalite mom4eta... vij sus sigyrnost ti e mnogo trydno, za6toto psihi4eskoto nasilie, koeto tozi 4ovek yprajnqva vurhy teb e mnogo po-opasno ot fizi4eskoto nasilie. moqt suvet e da otide6 v policeiskiq y4astuk v kvartala ti ili v raionnoto ypravlenie, tam otiva6 v detska pedagogi4eska staq i kazva6 4e ima6 nyjda da govori6 s psiholog. nikoga nqma da ti otkajat! ot koi kvartal si? mislq 4e moga da ti pomogna do izvestna stepen, naqsno sum s tezi ne6ta. no stiga ti samiqt da iska6, za6toto v kraina smetka dori i da ne go osuznava6 vsi4ko e v tvoite ruce!!!

katerinka
07-22-2006, 11:20
:evil: takiva hora zaslyjavat smurt !!!!!!! znam che e yjasno...no se starai da ne obrushtash vnimanie na vsi4ko tova.po skoro izlizai s priateli otkolkoto da sedish vku6ti.ne mojesh li da se obadish na policiata za domashno nasilie,da se posuvetvash kakto kaza po gore s psiholog ili kakvoto i da e,a ne cql jvot da turpish tazi otrepka!!!!!!!nedei da se muchish i da stradash ami vzemi neshtata v svoi ruce.kaji na kolko godini si?Ako iskash pishi mi fairy_tale@gbg.bg

kiki_kokova
07-22-2006, 14:36
Mnogo e kofti naistina! Ama nedei da se predava6! Mnogo e kofti, 4e i v u4ili6te ima6 problemi! Pove4eto teenove, ako imat problemi v ka6ti v daskalo nqmat, no pri tebe qvno ne e taka! Mnogo syjalqvam! :(

kudravoto
07-22-2006, 14:50
mnogo sujelqvam 4e jivota e tolkova nespravedliv
i ako iska6 da spodeli6 s nqkoi moje da mi pi6e6 ako iska6 ne se pritesnqvai

bad_boy88
07-22-2006, 17:50
Искам да благодаря на всички за ценните Ви съвети. Наистина го оце-нявам много. Прави сте, че не трябва да се предавам и да падам, но всичко търпя заради майка ми. Не искам да я тревожа. Щом тя го приема по-някакъв начин ще трябва да с е съобразя, защото не искам да има проблеми заради мен. Аз ще изтърпя по някакъв начин, колкото и да е тежко и мъчително. Правя го за нея, защото адски много я обичам. Правя много голяма жертва, но животът е суров, кой го пита...

07-22-2006, 20:29
a sly4aino da ti minava prez ukula, 4e tova tormozi i maika ti?! nikoq jena ne e 6tastliva, ako i deteto i ne e! imai malko volq i napravi i nevuzmojnoto maika ti da go ostavi! q si pomisli: maika ti e bolna, a trqbva da izdurjate i nego... pomisli si ako parite koito sega otivat i za negovoto gurlo gi spestqvahte nqkude kolko polezni biha bili... pak ti kazvam otidi v detska pedagogi4eska i kaji 4e iska6 da govori6 s psiholog. hem 6te ti olekne, hem 6te ti dade suvet. nai-malkoto 4e tova e 4ovek, s kogoto 6te pogovori6 i moje6 da si sigyren 4e samo toi 6te znae za tezi ne6ta, osven ako ti ne go pomoli6 da razkaje na nqkogo. no te pazqt taina. za tvoe dobro e, za6toto tyk vuv foryma vsi4ki sme na gore doly edna vuzrast, a na teb ti trqbva razgovor s vuzrasten 4ovek, koito naistina 6te ti pomogne.

make_a_wish
07-22-2006, 20:52
Ох, искренно ти съчувствам. Пак като не си се предал до сега! Аз на твое място до сега да съм перколясъла. Щом не можеш да говориш с майка си, говори с някой от приятелите си, на които разчиташ и имаш доверие. Ти си знаеш най-добре с кого точно, а и съм обедена, че няма да ти откажат. Няма да ти се решат проблемите, но поне ще ти стане малко по-леко. Проблемът ти е сериозен и колкото и да ти се иска едвали ще можеш да го решиш сам-самичък, така че потърси помощ. Не чакай още - от къде знаеш какво ще направи или какво ще ти каже този индивид(защото хора като него не заслужават да са на този свят). Както сам казваш - не си първия, не си и последния, а това е гадното. Много ти се е насъбрало - вече 10 години търпиш, ставаш свидетел на отвратителни обиди (по твойте думи), траеш си, когато те обижда и унижава - просто няма да стане така. Помисли - ще можеш ли още така!!! Един ден ще ти писне и тогава само Господ знае... Човекът явно има проблем с чашката, а и откъде знаеш какво ще стане утре когато се напие. ТА ТОЗИ ЧОВЕК Е СЪСИПАЛ НАЙ_-ХУБАВТЕ ТИ ГОДИНИ. Това вече се е отразило на психиката ти - та той те кара да порастнеш преждевременно, НЕ ГО ТЪРПИ. Отиди там където трябва, ти решаваш как - скришно от майка си(за да не я тревожиш - казвам го защото виждам, че наистина е така) или пък с нейно знание. Ти решаваш.
Мале, направо не те виждам - та ти си герой - 10(или 11- съжалявам, ако съм объркала) години търпиш и мълчиш. Стига вече, не мислиш ли!?! Това, което ти се случва е отвратително.
Ей за това ни е тъпа държавата!!! Ти не си единствен - това също е много жалко.
ДЕЙСТВАЙ - НИЕ СМЕ С ТЕБ - ОБЪРНИ СЕ КЪМ ОРГАНИТЕ, КОИТО СЕ ЗАНИМАВАТ С ТЕЗИ НЕЩА.