PDA

View Full Version : bihte li kazali?



07-21-2006, 23:12
bihte li kazali na roditelite si che pravite sex?

`Death`Whore`
07-21-2006, 23:13
Казала съм им. Aко се притесняваш да им кажеш, сигурно мислиш, че ще решат, че си малък/малка за секс. А да си се замислял/а, че ще бъдат прави? Ако се притесняваш да кажеш, че правиш нещо, не го прави.

^Iskam_Te_Zavinagi^
07-21-2006, 23:15
ami te znaqt maikami samo de.shtoto tq beshe me popitala poneje znae che s priteqmi hodim otdavna i tq ,e beshe pitala dali sym spala s nego i az si priznah,shtoto nqma smisal da otricham sled kato tq e na qsno.samo kaza "iskam da vnimav6,zashtoto sym mlada za baba" :-D

Lumidee
07-21-2006, 23:25
Ami vsichko e mn uslovno..Ot tova na kolko godini si i ot tova kakvi roditeli imash!Az nishto ne sum kazala na roditelite mi ,no ne sum sigurna, che te me mislqt za chista i neopetnena:)

^KaSiDi^
07-21-2006, 23:27
Казала съм им. Aко се притесняваш да им кажеш, сигурно мислиш, че ще решат, че си малък/малка за секс. А да си се замислял/а, че ще бъдат прави? Ако се притесняваш да кажеш, че правиш нещо, не го прави.

ne sam syglasna !!! ti na kolko im kaza,che pravish sex ?! vypreki,che smqtam,che sam absoliutno gotova da si pravq sex maika mi nikoga ne bi me razbrala,prosto nachina na mislene predi 30 40 godini e bil mn po-razlichen,morala i tehnite cennosti korenno sa se razlichavali ot nashite obshtoprieti normi sega,taka che...e absurdno spored men maika mi da prieme normalno,che podrstvashtata i(i za neq razbira se malka dyshterq,detenceto na mama) pravi sex,a ako go prieme pak normalno az shte si pomislq,che tq neshto e sbyrkana :roll:

^SeXyTo^^^
07-21-2006, 23:37
Аз имам савременни родители.
А относно тва дали ще им кажа като почна да водя полов живот:ДА!!!Ще им кажа мн ясно те са ми родители и имат пално право да знаят. O:)

`Death`Whore`
07-21-2006, 23:38
Правя секс от 18 годишна възраст и не ме беше срам от това.
1. Да приемем, че тя е с изостанали разбирания. Но ти е майка! Пука И за щастието на дъщеря И. Нали? Ако те обича, дори да не го одобрява, не би те наказала, нито би ти крещяла.
2. Да приемем, че ти мислиш, че си готова за секс. Децата мислят много неща. Това не значи, че наистина тялото и психиката ти са готови за секс. Тя може би гледа нещата отстрани и би ти дала съвет. ПОлезен съвет.

Не знам за твоята майка, но моята е правила секс преди сватбата и не е смотана в това отношение.

MauMyHkaTa
07-21-2006, 23:48
Казах на майка ми когато го направих-предполагам че вече и баща ми знае :) И...^KaSiDi^-айде,айде! Да не мислиш пък че преди 30-40 години вашите не са мислили за секс?! Те сигурно и след като си се родила пак са го правили, било то с или без презерватив (не те знам имаш ли братя или сестри!) !!! Така че, к'вото и да си говорим "едното време" все пак не се е различавало толкова много от сега!Поне в това си отношение. Може майка ти да мисли че примерно си палка за да правиш секс,което не значи че е така, нали?! Ти щом си готова-мн ясно че ще го направиш! И какво-според майка ти не трябва да правиш секс никога през живота си, така излиза?! ](*,)

^KaSiDi^
07-22-2006, 00:02
Казах на майка ми когато го направих-предполагам че вече и баща ми знае :) И...^KaSiDi^-айде,айде! Да не мислиш пък че преди 30-40 години вашите не са мислили за секс?! Те сигурно и след като си се родила пак са го правили, било то с или без презерватив (не те знам имаш ли братя или сестри!) !!! Така че, к'вото и да си говорим "едното време" все пак не се е различавало толкова много от сега!Поне в това си отношение. Може майка ти да мисли че примерно си палка за да правиш секс,което не значи че е така, нали?! Ти щом си готова-мн ясно че ще го направиш! И какво-според майка ти не трябва да правиш секс никога през живота си, така излиза?! ](*,)

ne skypa,neshto ne si shvanala!!! [-X a i izvinqvai,ama ti chuvash li se"Те сигурно и след като си се родила пак са го правили, било то с или без презерватив"...ami ne,ne sa...to ni moji sled kato si imash dete veche da pravish sex,nali ](*,) zabraneno e....offf ama che steee...mn qsno,che shte go pravqt,mladi hora,obichat se,kakvo losho ili nenormalno ima...?! :smt017 :smt017 :smt017

MauMyHkaTa
07-22-2006, 00:12
Точно това имах в предвид - как може да си мислиш че дори и на приемлива съзраст да си го направила, майка ти нямала да те разбере?! Ти най-добре си я познаваш де, но и тя е била като теб все пак и не ми се вярва чак така да реагира. Затова ти казах, че по твоята логика майка ти не би трябвало да ти дава да прайш секс никога!!! Ти ли не ме разбра, аз ли не обясних както трябва...нз! :)

onzi__
07-22-2006, 01:24
Аз имам савременни родители.
А относно тва дали ще им кажа като почна да водя полов живот:ДА!!!Ще им кажа мн ясно те са ми родители и имат пално право да знаят. O:)

И аз така наште са разбрани съвременни хора и когато дайде времето за секс няма ништо лошо да им кажа - това неме притеснява.. :)

07-22-2006, 04:11
ami ako ima6 svesten priqtel/ka i si na priemliva vazrast i roditeli te ti ne sa kato Adolf Hitler ami davai smelo dnes trqbva da se govori otkrito za tiq ne6ta za6toto mnogo tiineidjari ostavat nerazbrani koeto vodi do mnogo lo6i posledici]

maybelline
07-22-2006, 05:10
Не бих им казала,поне докато не стана на 19.Това е моят личен живот и си е моя работа дали правя секс.За какво да им казвам?За да ми забранят да излизам с приятеля ми или някоя подобна глупост да измислят?Не,че бих ги послушала и да ми забранят,но защо да започвам да крия връзката си,когато мога просто да не им казвам и готово.А и защо им е да знаят?Никой родител би одобрил дъщеря му да прави секс,ако не е пълнолетна(а и пълнолетна да е,родителите пак са резервирани,ако не е женена).А съм сигурна,че тук във форума от тези,които правят секс,99.9%(ако не и 100%) не са женени,нали:).Като влязох във една друга тема "На колко го направихте за пръв път",масово беше написано 12-13 години.Съмнявам се,че тези деца са казали на родителите си,освен ако тези родители са супер-модерни.

х
07-22-2006, 06:28
na roditelite nqma nujda da im se kazva! te gi znaqt tiq ne6ta! podrazbira se! da ne mislite 4e treva pasat! :smt005 \:D/ :-#

LoRinSeR
07-22-2006, 07:09
Ами на баща ми не съм го казъл директно, но знае. А майка ми е наясно, защото приятелката ми й го е казала. Все пак излизаме 2 години ;-)

cherinka
07-22-2006, 07:29
Зависи. И да, и Не. А уе както каза един "Всичко Е Условно". Преценяжай режи меши там кжото искаш си прави и ако щеш им казвай....

alkobalko
07-22-2006, 07:30
Знаят разбира се. Не съм им го казала директно, но при връзка от година и половина няма начин да не се досетят. Още повече от фюдруги разговори се подразбира. И все пак те да не падат от Марс, нали те са минали по пътя, който ние вървим сега.

Ivanna99
07-22-2006, 09:02
Ami,kakvo da vi kaja az sum na 14(po4ti 15) i suvsem,suvsem naskoro zapo4nah da vodq polov jivot,no predi tova kazah na maika mi,4e sum se zamislila nad tozi vupros,4e se 4uvstvam gotova i sigurna v 4oveka do sebe si,4e znam,4e nqma da sujelqvam i tq mi prizna,4e spored neq na tazi vuzrast e rano,no mi kaza 4e su6to taka znam,4e razsujdeniqta sa i pove4e kato na maika otkolkoto kato na sestra ili priqtelka!Purvite nqkolko dena sled kato i kazah,4e sum opitala purvi put be6e dosta mnitelna tova go priznavam i be6e mn vervna,pritesnena,no vednuj me bvikna da pogovorim i az i obqsnih,4e me poznava dobre i znae,4e imam akul v glavata si i opr moga sama da precenq kak,koga i koe e nai-dobro za men,i tq o4udva6to,no me razbra i prizna,4e sum prava tui kato dosta 4esto i tq pribqgva do suveti ot men za nai-razli4ni ne6ta!Sigurna sum,4eproduljava da ne e mn,mn suglasna s vuzrastta mi,za6toto vsu6tnost samo tq e problem ina4e i dvamata mi roditeli znaqt,4e imam dostatu4no mozuk v glavata si,silna psihika,no vuzrastta kakto za tqh,taka i za men be6e dosta dulgo problem i to4no za tova se 4udeh nqkolko meseca dali da go napravq ili ne,no se po4uvstvah gotova i go napravih!I vse pak otgovorut mi e-da kazala sum,no samo na maika mi!Ne,4e ba6ta mi ako mu kaja 6te reagira ostro(nai-malkoto,za6toto az sama,dobrovolno sum mu go spodelila),no se 4uvstvam neudobno da govorq s nego po tazi tema vse o6te!

kudravoto
07-22-2006, 09:20
da kazala sam im

Angle_f
07-22-2006, 10:30
Az na skoro pravih i si mislq 4e e dobre roditelite da znaqt,no ne sam im kazala 6ot dea znam kvo 6e im mine prez glavata a i kat gi slu6am kak mi goorat i kvi galiovni obru6teniq izpolzvat(kato za nqkoe bebence)predstavqm si kak 6e reagirat :shock:

shadow4e
07-22-2006, 10:31
казала съм им.още на същия ден на майка ми,а на следващия и на баща ми...

07-22-2006, 12:01
ami te znaqt maikami samo de.shtoto tq beshe me popitala poneje znae che s priteqmi hodim otdavna i tq ,e beshe pitala dali sym spala s nego i az si priznah,shtoto nqma smisal da otricham sled kato tq e na qsno.samo kaza "iskam da vnimav6,zashtoto sym mlada za baba" :-D

Ice_Queen
07-22-2006, 12:20
Майка ми за жалост знае :smt012 ,( въпреки че връзката ми е от около 2 години- 3ти пъти ходим...) и въпреки тва тя като разбра се разплака и не ми говори 1 ден :shock: ....мн кофти ми стана,но ме попита и не исках да я лъжа. а за баща ми.. не мисля че ще го понесе много добре ако научи :lol:

07-22-2006, 12:22
Никога не съм казвал на нашите ,че съм правил секс или ,че правя секс ,но те най-малкото са чули видели и т.н

cskamoni4ka
07-22-2006, 12:23
Само на майка ми засега,но само да й кажа не и да обсъждам с нея половия ми живот!

koalka
07-22-2006, 12:49
Ами майка ми вероятно се досеща и няма нищо против.Само да е с предпазни средства.

Mystery
07-22-2006, 21:57
Не съм им казвала директно, но имам чувството, че се досещат.

teen_girl4e
07-23-2006, 09:42
bih spodelila s tqh samo v kraen slu4ai za da gi izkaram izvan nervi ili da gi 6a6na ina4e v trezvo sastoqnie( :mrgreen: )ne [-X