PDA

View Full Version : Пип пип пип



Be one with Yuri
07-21-2006, 23:36
Имам тъп въпрос, ама като виждам кфи теми има тука, теми от сорта "Чух за някво изобретение наречено путка, някой ще ми разясни си" Както и да е. Въпроса е, вие "момичетата" "курвите" "Сдуханите" Абе всичко де що няма пишка. Обичате ли да ви пипат? Става на въпрос ако не сме се ебали или нещо такова, проста етака. Знам някои женки дето на такива им викат простаци, ама в последно време, така наречените курвички много се кефят ако ги барваш от време на време. Вий кфо ще кажете? Имат нужда от внимание мамаим да еба!



П.С. МОЛЯ ВИ СЕ БЕ ХОРА(и жени), НЕ Я ТРИЙте ТАЯ ТЕМА, И НЕ ме БАНВАЙТЕ, МНОГО го МРАзЯ ТОВа! Абе ебалсам ва и вас ама аде да минава, упс! Грешка на езика, това не сте го чули, right, bye ;)

^KaSiDi^
07-21-2006, 23:41
ama strashna tema....napravo...kolko vreme q misli?! :evil:

`Death`Whore`
07-21-2006, 23:42
Май въпросът е дали обичам да ме пипат. Ами, да, нормално е. Не съм курва, само курвите ли обичат да ги докосват?

^SeXyTo^^^
07-21-2006, 23:43
Ами,аз си имам приятел.Не съм курва,но,...ДА харесва ми да ме пипа,но разбира се без по п*т*а*а(навсякаде другаде).Харесва ми загадъ1ното пипане а някво си таково зверско,харесва ми когато е нежно и мразя стискането и потупването. :lol: :lol: :lol:

MauMyHkaTa
07-21-2006, 23:54
Ами,аз си имам приятел.Не съм курва,но,...ДА харесва ми да ме пипа,но разбира се без по п*т*а*а(навсякаде другаде). :arrow: Защо?!?!? :shock: :) :oops: :) Какво по-хубаво от това?! :)

`Death`Whore`
07-21-2006, 23:55
Интересното е защо се подразбира.

MauMyHkaTa
07-21-2006, 23:57
Интересното е защо се подразбира. :?: :?: :?:

Mnogo sum napu6en
07-22-2006, 00:15
Вий май не ме разбрахте бре орица. Въпросат ми е. Обичате ли да ви пипат ЧУЖДИ МЪЖЕ, и под ЧУЖДИ МЪЖЕ се подразбира ваши приятели с които нямате любовна или сексуална връзка. Просто така, на някой купон някой ви барне, или само ако сте в компания, по гръбчето по дупето и такива неща. Не говоря първия срещнат, нали, някой ваш приятел, нали, е вече като се разбрахме, казвайте, ще си отворя ушите, и дупето, аде!!! Защо питам, чувал съм, че женките обичат да ги докосват, това означава че ги привличате, ДОРи да нестава въпрос за сексуален намек, просто ей тъй аде .

TALIBANA
07-22-2006, 00:20
Вий май не ме разбрахте бре орица. Въпросат ми е. Обичате ли да ви пипат ЧУЖДИ МЪЖЕ, и под ЧУЖДИ МЪЖЕ се подразбира ваши приятели с които нямате любовна или сексуална връзка. Просто така, на някой купон някой ви барне, или само ако сте в компания, по гръбчето по дупето и такива неща. Не говоря първия срещнат, нали, някой ваш приятел, нали, е вече като се разбрахме, казвайте, ще си отворя ушите, и дупето, аде!!! Защо питам, чувал съм, че женките обичат да ги докосват, това означава че ги привличате, ДОРи да нестава въпрос за сексуален намек, просто ей тъй аде .
Ти си многоооооооооооо прост и не е зле да са застреляш
как може да кажеш че всички са курви?КУРВА си ти и дупката на ГЪЗА ти-сега разбрали?разбра ли коя е курвата-кажи разбра ли бе КОЧ? :-D

MauMyHkaTa
07-22-2006, 00:20

onzi__
07-22-2006, 01:08
Бахти безмислената тема...Човече май си нямаш работа а?

07-22-2006, 04:02
[a normalno li e da obi4a6 da te pipat drugi hora kogato ima6 seriozen priqtel a? za6toto sam vijdal i takiva momi4eta ili te spadat kam kurvite.Ob6to vzeto dokosvaneto e hubavo no zavisi koga

cherinka
07-22-2006, 07:34
ми аз например много ама страшно много обичам някой като ме докосне с ритник по гърба или като ми удари тукат в гърдите.. просто таква наслада испитвам.. пък и тва няма нищо общо със сексуалното влечение нали така ахахахабахх

alkobalko
07-22-2006, 07:43
Темата е доста тъпичка, но все пак ще отговоря. Обичам да ме докосва само приятеля ми, никой друг. Ако се случи такова нещо бих ударила един хубав шамар на нахалника.

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 09:05
Темата е тъпичка, но ще отговоря. Обичам да ме докосва само човек с който съм или който харесвам, не всеки втори приятел да ме пипа..

`Death`Whore`
07-22-2006, 09:15
Само пипане не е интересно. Ако се кефя, поне ще се целуваме, ако не - няма да ме пипа.

koalka
07-22-2006, 11:50
Ами абичам за ме докосва само човека,сойто обичам.Не съм от онези момичета,където всеки ги пипа.

07-22-2006, 11:56
Аз обичам да ме пипа само приятеля ми.Навсякъде където ме докосне ми доставя удоволствие или ако нямам приятел момчето което харесвам, иначе всички други барвания по гъза и т.н. от "приятели" ме отвръщават 8-[

Chiana
07-22-2006, 14:41
Ако някой пухльо тръгне да ме обарва,без да има нещо между нас, ще му забия един в ташаците...
Та отговорът ми е не