PDA

View Full Version : Ех,тези момичета..



onzi__
07-22-2006, 02:04
Ами имам аз една приятелка от години вече..Та то приятелка не ами направо сестра да я наречеме щото просто няма друг човек на който да държа толко много..Само с нея мога да споделя сичко и да получа точен и искрен съвет..Иначе казано тя е моята опора във всичко..
Проблемът е че тя се премести да живее,и сега пак се мести (се пак не далече от мен)но поради тва месетене е нормално да се поздуха малко и да не е в настроение.. Та по неизвестни причини тя не ми говори..
Чрез СМС я попитах какво става ,защо така се получават нещата и в какво съм сгрешил за да се получи така..
Отговора беше следния: Почти нищо не си направил.Проблема е в характера ми Ще говорим някой път. А сега просто ме остави намира!
Какво подяволите може да означава това?! Какво същност иска да каже?
Не можете да си предстаеите приятелството м/у мене и нея просто такова нещо не е нормално- познавам я добре..

07-22-2006, 06:35
Просто я остави на мира.

А дали не е влюбена в теб?

maybelline
07-22-2006, 06:56
Може да не й е приятно,че се мести и да се сърди на родителите си,а може тъкмо да се е била скарала с тях.Не го приемай лично,просто е била в кофти настроение.Разбери я,не може да е вечно усмихната,и тя има право да се нацупи:)

onzi__
07-22-2006, 11:47
Просто я остави на мира.

А дали не е влюбена в теб?

WTF?! Неее.. не може.. нз.. Едва ли е това.

ProstoAz
07-22-2006, 13:54
А дали не е влюбена в теб?

И аз първо за това се сетих!
onzi__, това, че не ти го е казвала, не значи, че няма такова нещо. :D
Но да игнорираме тази възможност за сега.

Казваш, че винаги те изслушва и ти помага, хубаво, но ти правиш ли същото за нея? В един момент е изключително неприятно със собствените си проблеми на главата да слушаш постоянно за чуждите. Изключително неприятно е и ти да говориш само за себе си, без да я попиташ как стоят нещата при нея, без да се поинтересуваш малко повече и т.н. Може би тя се опитва да ти сподели нещо и ти без да се усещаш веднага обръщаш темата и заговаряш за себе си, мислейки, че твоите проиблеми определено са по-сериозни от нейните.
Знаеш ли...много хора правят така. Аз на това му викам "да незнаеш как да се държиш с хората". И то трудно се усеща и трудно можеш да го хванеш в характера ти.
Да ти кажа...аз лично съм се уморявала от такива приятелства, които до огромна степен ме натоварват с проблемите на другите, особено когато аз самата имам такива, а сякаш на никой не му пука (знам, че не е така, но така излиза) и е много неприятно...наистина...Сигур но и ти си заблеязал такива хора в един или друг момент.
Та да се върна на мисълта си - прати и СМС, да ти пише, когато е в настроение и желае да се видите. И когато се видите се опитай да я изслушваш (много помага задаването на въпроси :D )...

onzi__
07-22-2006, 14:04
Неее не е така. тази помощ и подкрепа е взаимна винаги! В смисъл,че и аз съм я изслушвал и помагал хиляди пъти определено не е станало така ,че само аз да я занимавам с мойте си неща.. Така че не е това..
А пък ако наистина ме харесва!? Нз кво да направя ако е така - аз я обичам много ,но като приятелка..Никога не съм се замислял че може да ме харесва или пък аз нея.. :(

П.П: Заминавам на море сега,но като се върна ще се наложи да и пиша защото се побърквам от това нещо.. Просто не мога без нея!

ProstoAz
07-22-2006, 14:17
Добре, де, извинявам се. Само предполагах, защото спомена само за това, че тя ти помага. :D
А ако наистина те харесва като нещо повече от приятел...кофти ще е, нали... :? Те някои момичета много се привързват и неусетно преминават границата. Но какво да правиш - трай си! :) Обади и се, прати и СМС, вижте се, но не си мисли за това. Дръж се нормално, както винаги, път тя ако има да ти казва нещо по този въпрос - ще ти го каже, нали така? Може пък и да си замълчи, ако не и се попада в кофти ситуация и така ще е най-добрете и за двамата.
Пък не си ли се замислял, че просто може да не е в настроение от това местене...не дай си Боже точно пък сега може и да неразположена :lol: ... Хората не могат винаги да са в добро настроение! Сигурно е нещо моментно и ще отимне. :wink:

onzi__
07-22-2006, 15:45
Добре ще те послушам - ще си трая и ще се надявам да не сме прави за това.. Дано да е от местенето -> като се прибера от море непременно ще и кажа да се видиме и да поговориме.. ;) Мерси за добрите съвети! :D

Krem4eto
07-22-2006, 16:42
Просто я остави на мира.

А дали не е влюбена в теб?

WTF?! Неее.. не може.. нз.. Едва ли е това.

Изчакай една-две седмици може да е неразполижена и я питай какво става и този път и кажи че трябва да поговорите!!!

onzi__
07-22-2006, 16:48
Както казах : Така и смятам да направя..

Krem4eto
07-22-2006, 16:50
Както казах : Така и смятам да направя..

Успех значи :smt023

onzi__
07-22-2006, 16:53
Е мисля че ще ми е нужен - МЕРСИ :)