PDA

View Full Version : m1je s mnogo jeni...PRIRODA!



х
07-22-2006, 06:51
za6to ob6testvoto iziskva ot m1jete da v1rvqt sre6tu prirodata si i da sa samo s edna jena-sexualno! vie momi4eta iziskvate li go ot gadjetata si, a vie mom4eta, samo s edna jena li spite? ne namirate li za glupavo fakta 4e prirodata e s1zdala m1j1t s instinkti, koito gi karat da spat s kolkoto se moje pove4e i razli4ni jeni, a pove4eto jeni iziskvat ot gadjetata si da sa samo s tqh sexualno. celiqt problem vs16tnot idva ot tova 4e jenite nemogat da us1znaqt 4e te nqmat podobni nujdi, i t.n.!
kakvo mislite po v1prosa. smqtate li za neprostima iznevqra ako priqtelq vi prosto si zadovoli nagona s nqkoq druga jena, i ako da za6to??? :smt017

maybelline
07-22-2006, 06:54
Разбира се,че изисквам гаджето ми да е само с мен и да не ходи(какво остава да спи!) с друга.Ами нали затова ми е гадже:)Ако толкова иска при друга - ОК,но няма да е с мен.Това,че в някои страни мъжете си правят хареми не означава,че ви е 'в природата' да спите с по няколко жени.Това е абсурдно.

LoRinSeR
07-22-2006, 07:05
x пускаш теми, които само ти си знаш за какво ги пускаш. Хората не са животни, че да поставяш така нещата. Аз до сега съм спал с 3 жени. Но на сегашната ми приятелка не бих изневерил. Не забравяй, че хората могат да обичат за разлика от животните, една много важна причина заради, която не се изневерява.

х
07-22-2006, 07:29
x пускаш теми, които само ти си знаш за какво ги пускаш. Хората не са животни, че да поставяш така нещата. Аз до сега съм спал с 3 жени. Но на сегашната ми приятелка не бих изневерил. Не забравяй, че хората могат да обичат за разлика от животните, една много важна причина заради, която не се изневерява.

lubovta s16to si ima obqsnenie. tq trae mejdu 2 i 3 godini! smqta se 4e e s16testvuva za da mogat rod da otgledat malkoto do 3 god v1zrast! znam 4e tezite mi vi zvu4at otka4eno, no vsi4ko e obqsneno v knijkite i e s1zdadeno ot prirodata perfektno! ako s16testvuva ne6to po-inteligentno ot horata, povqrvai mi tova e prirodata! :wink: i nikoga ne s1m razbirala za6to horata i ob6testvoto v1rvqt sre6tu neq!

da ne dava6 na m1ja si da hodi po 4ujdi jeni, e vse edno da ne mu dava6 da se po4e6i kogato go s1rbi. nie jenite estestveno nemojem da gi usetim i razberem tiq ne6ta, za6toto nie jenite imama mai4inski instinkt i nemojem da usetim inst na m1jete!

no mislq 4e da zabrani6 na m1j da hodi po 4ujdi jeni, e vse edno m1j1t da zabrani na jenata da rajda!...INSTINKTI! :-k

alkobalko
07-22-2006, 07:33
Разбира се, че изисквам от гаджето ми да е само с мен. Нали затова ми е гадже? Ако толкова иска всяка вечер да е с различна жена, ок, но аз няма да съм до него. И искам да каже, че не всички мъже са такива, има някои, които обичат и държат на момичето до себе си.

х
07-22-2006, 07:41
...nikoi nerazbra kakvo imam vpredvid...toi pak si te obi4a i d1rji na teb, no pri m1jete sexa e fizi4esko use6tane, a pri jenite emocionalno! ](*,)

alkobalko
07-22-2006, 07:44
...nikoi nerazbra kakvo imam vpredvid...toi pak si te obi4a i d1rji na teb, no pri m1jete sexa e fizi4esko use6tane, a pri jenite emocionalno! ](*,)
Разбирам за какво питаш и пак отговора е не. За да отиде при друга, значи секс-а с мен вече не го задоволява, тогава не виждам смисъл да сме заедно. Може да ме обича, но щом не му давам това, от което се нуждае, по-добре да не сме заедно.

х
07-22-2006, 07:48
...nikoi nerazbra kakvo imam vpredvid...toi pak si te obi4a i d1rji na teb, no pri m1jete sexa e fizi4esko use6tane, a pri jenite emocionalno! ](*,)
Разбирам за какво питаш и пак отговора е не. За да отиде при друга, значи секс-а с мен вече не го задоволява, тогава не виждам смисъл да сме заедно. Може да ме обича, но щом не му давам това, от което се нуждае, по-добре да не сме заедно.

ti nemoje6 da mu dade6 tova ot koeto ima nujda za6toto e m1j! ima nujda ot razli4ni jeni! za6toto v dnk mu e zalojeno da 4uka maksimalno mnogo, za da prod1lji roda!

anichkaaa
07-22-2006, 07:50
...nikoi nerazbra kakvo imam vpredvid...toi pak si te obi4a i d1rji na teb, no pri m1jete sexa e fizi4esko use6tane, a pri jenite emocionalno! ](*,)

Nqma zna4enie za kakvo e-az iskam s mom4eto s koeto sam da e samo i edinstveno s men,ako li ima edin kup momi4eta,koito moje bi biha se saglasili na takava nizost,no az ne bih do delila :!: Tazi "nujda" moga i az da q zadovolq-nali vse pak sme gadjeta :!:

Ivanna99
07-22-2006, 08:39
Az su6to ne priemam tazi teoriq,4e mujete imali nujda da sa s mn i vse s razli4ni jeni za men tova e glupavo!Takiva muje ne stavat za seriozni vruzki,kakto i az ne bih bila s edin takuv!I da otgogorut mi e,4e ne bih prostila iznevqra po nikakuv na4in dali 6te e samo fizi4eska ili psihi4eska,dali 6te bude misleno ili dori ozrazeno 4rez edna celuvka-prosto ne pozvolqvam da se podigravat po tozi na4in s men,za6toto vsu6tnost iznevqrata q priemam to4no taka gavra,podigravka s li4nostta na momi4eto!Ne e vqrno tova,4e za mom4etata da spqt s vseki put razli4ni momi4eta e instinkt,neotri4am,4e imat sexualni nujdi,koito trqbva da budat zadovoleni,no v nikakuv slu4ai neopravdavam iznevqrata!4ovek ima li jelanie,ima i na4in,no nqma li jelanie namira opravdanie!Tazi teoriq spored men e izmislena ot mom4etata,koito sa kru6ka4i i ne mogat da ustoqt na vsqko momi4e,koeto im kaje"ela v nas,iskam te..."i vsqkakvi podobni,i namirat opravdanie za sobstvenoto si povedenie,koeto v slu4aqt e"instinkt"!Ne go priemam i nikoga nqma da go priema tva si e 4ista iznevqra ot kudeto i da go pogledne6!!! [-X

~KUCHKATA~
07-22-2006, 08:55
...nikoi nerazbra kakvo imam vpredvid...toi pak si te obi4a i d1rji na teb, no pri m1jete sexa e fizi4esko use6tane, a pri jenite emocionalno! ](*,)
Разбирам за какво питаш и пак отговора е не. За да отиде при друга, значи секс-а с мен вече не го задоволява, тогава не виждам смисъл да сме заедно. Може да ме обича, но щом не му давам това, от което се нуждае, по-добре да не сме заедно.

ti nemoje6 da mu dade6 tova ot koeto ima nujda za6toto e m1j! ima nujda ot razli4ni jeni! za6toto v dnk mu e zalojeno da 4uka maksimalno mnogo, za da prod1lji roda! x bravo za otgovora.A i po dobre da krashne edin dva pati ot kolkoto da go zagubish zaradi neshto v koeto ne e vlojil chuvstva a prosto e imal nujda ot raznoobrazie primerno.

`Death`Whore`
07-22-2006, 09:17
Естествено, че изисквам от мъжа си да е само с мен! Това с природата е вярно, но както съм писала вече, човекът е разумно същество, а мъжът е човек и може да мисли.

Ice_Queen
07-22-2006, 09:20
Естествено, че изисквам от мъжа си да е само с мен! Това с природата е вярно, но както съм писала вече, човекът е разумно същество, а мъжът е човек и може да мисли.

НЯКОЙ МЪЖЕ умеят да мислят най-добре с долната си глава..което си е друга работа!
Аз също изисквам момчето до мен да е само с мен!Както и аз се придържам към това не писано правило.

alkobalko
07-22-2006, 09:42
...nikoi nerazbra kakvo imam vpredvid...toi pak si te obi4a i d1rji na teb, no pri m1jete sexa e fizi4esko use6tane, a pri jenite emocionalno! ](*,)
Разбирам за какво питаш и пак отговора е не. За да отиде при друга, значи секс-а с мен вече не го задоволява, тогава не виждам смисъл да сме заедно. Може да ме обича, но щом не му давам това, от което се нуждае, по-добре да не сме заедно.

ti nemoje6 da mu dade6 tova ot koeto ima nujda za6toto e m1j! ima nujda ot razli4ni jeni! za6toto v dnk mu e zalojeno da 4uka maksimalno mnogo, za da prod1lji roda!
И все пак мисля, че когато един мъж обича и получава всичко от приятелката си не е необходимо да ходи при други.

Естествено, че изисквам от мъжа си да е само с мен! Това с природата е вярно, но както съм писала вече, човекът е разумно същество, а мъжът е човек и може да мисли.
Много добре го каза. Ако е толкова слабохарактерен, че да не може да помисли поне малко....

`Death`Whore`
07-22-2006, 09:44
Ами, кагато си избирате партньор, ще гледате да има акъл. :)

07-22-2006, 09:49
x пускаш теми, които само ти си знаш за какво ги пускаш. Хората не са животни, че да поставяш така нещата. Аз до сега съм спал с 3 жени. Но на сегашната ми приятелка не бих изневерил. Не забравяй, че хората могат да обичат за разлика от животните, една много важна причина заради, която не се изневерява.

lubovta s16to si ima obqsnenie. tq trae mejdu 2 i 3 godini! smqta se 4e e s16testvuva za da mogat rod da otgledat malkoto do 3 god v1zrast! znam 4e tezite mi vi zvu4at otka4eno, no vsi4ko e obqsneno v knijkite i e s1zdadeno ot prirodata perfektno! ako s16testvuva ne6to po-inteligentno ot horata, povqrvai mi tova e prirodata! :wink: i nikoga ne s1m razbirala za6to horata i ob6testvoto v1rvqt sre6tu neq!

da ne dava6 na m1ja si da hodi po 4ujdi jeni, e vse edno da ne mu dava6 da se po4e6i kogato go s1rbi. nie jenite estestveno nemojem da gi usetim i razberem tiq ne6ta, za6toto nie jenite imama mai4inski instinkt i nemojem da usetim inst na m1jete!

no mislq 4e da zabrani6 na m1j da hodi po 4ujdi jeni, e vse edno m1j1t da zabrani na jenata da rajda!...INSTINKTI! :-k

vij, prava si za vsichko, no eto che te kazvat , che iskat gadjeto im dA e samo s tqh.. tova se dulji na po-gornata ti teza: "4e liubovta trae 3 godini" .. prez, koito mujete ne izpitvat tozi nagon da "izneverqvat". sled, koeto dvoikata kusa, momicheto reve (TUPO), a momcheto si namira nova partniorka!!!

shadow4e
07-22-2006, 10:45
...nikoi nerazbra kakvo imam vpredvid...toi pak si te obi4a i d1rji na teb, no pri m1jete sexa e fizi4esko use6tane, a pri jenite emocionalno! ](*,)
ти правила ли си секс? и по точно правила ли си секс с чонек,който те обича?
какво да не би аз не изпитвам физическо удоволствие от секс,а той емоционално????? и двамата изпитваме едно и физическо и емоционално....

koalka
07-22-2006, 11:41
Ami da,vsqko momi4e bi iskalo gadjeto i da e samo s neq i tova e normalno.Ne mislq,che vurvqt sreshtu prirodata si.Ako nqkoe momche OBICHA priqtelkata si ne iska drugi.

az_i_ko_we
07-22-2006, 12:15
ахахахаха момичета...
сяко момче при удобен случай би преспало с друга само заради секса...
малеее
голям смях...
също не бих спрял гаджето си да преспи с друг ко толко са може да научи нещо интересно....

cskamoni4ka
07-22-2006, 12:18
Да,ако ме обича инстински няма и да си помисли дори за друга жена!

az_i_ko_we
07-22-2006, 12:23
добре.... и пак ти казвам 2 питиета и колкото и да те обича ако не си до него и някоя му се натисне няма да се дръпне... може да не предприеме нищо но няма да се дръпне....
повярвай ми...
хахахахааа...

cskamoni4ka
07-22-2006, 12:24
добре.... и пак ти казвам 2 питиета и колкото и да те обича ако не си до него и някоя му се натисне няма да се дръпне... може да не предприеме нищо но няма да се дръпне....
повярвай ми...
хахахахааа...
Има ги и такива дет няма да се дръпнат,но не всички мъже са еднакви...не мога да повярвам,че го казвам хаха :-D

ObichamVif
07-22-2006, 12:28
samo s edna - to si li4i i s koq ;)

07-22-2006, 12:54
Разбира се, че изисквам да е само с мен...

ProstoAz
07-22-2006, 14:53
Ох, защо въобще свързвате любовта със секса... :-k

Аз не бих имала нещо кой знае колко против гаджето ми да преспи с някоя друга...искало му се е - направил го е. Естествено, че ще му простя - всъщност май само, ако ми каже. Ако не ми каже и аз разбера случайно от някъде ще ми е много обидно. :?
И незнам колко наивност може да има в един човек, че да вярва, че някой ще му остане верен...разбира се зависи си и от самия човек и от разбиранията, от принципите, но с малко алкохол в кръвта и яка мацка в/у теб едва ли някой нормален мъж би могъл да устои...
Но винаги съм се чудела защо повечето изневери стават като резултат от пиянски преживявания? И на трезво да е пак бих простила.
Всеки си има глава НА РАМЕНЕТЕ и сам може да си преценява...щом така е преценил - няма лошо.

Чувствам се достатъчно уверена в себе си, че да се притесня, че някой ми е изневерил и че може да му е харесало повече с нея, от колкото с мен. :-D

И още нещо - аз пък съм спала с друг, когато ходих с единствения човек, който може би някога съм обичала (и продължавам), така че изневярата не е никакъв критерий за липса на любов! Че той като не ми изневеряваше да не би да значи, че тооолкова много ме е обичал?!? Само да ви кажа, че голямата му любов се изпари за 2 месеца! :lol:

Също така - момичета, не вярвайте толкова сляпо на гаджетата си, мъжът си е мъж и ще си остане такъв... :wink:

SMoKe_BoY
07-22-2006, 15:06
Аз сам сигорен че секи мъж при парва вазможност ще изневери на гаджето ... как мислим ние ... уааауу К`фа яка путка .. малии скиваи кфо дупе има .. искам да е чукам .. и така .. иначе обича гаджето ..

Ice_Queen
07-22-2006, 15:29
Аз сам сигорен че секи мъж при парва вазможност ще изневери на гаджето ... как мислим ние ... уааауу К`фа яка путка .. малии скиваи кфо дупе има .. искам да е чукам .. и така .. иначе обича гаджето ..

да де- за мъжете секса и любовта са на 2 разли4ни планети и няма лошо когато 2те са и взаимно свързани и поотделно ;) ;)
"аз я обичам,луд съм по нея...ама нейната приятелка има як задник..хм...ама тя нали е добричка ще ми прости .."
:smt011 :smt013

SMoKe_BoY
07-22-2006, 15:43
Когато момчето скрие .. тогава става кавга ..пък и има и друго момчето не трябва да прекалява .. смисал може да го напраи примерно .. в месеца един пат с друга .. ама не на сяко парти или кадето може .. да му е като цел .. [-X

Ice_Queen
07-22-2006, 16:07
Има доста случай където момчето е изневерило ...о.к до тук,но разбира в 1 момент че и приятелката му също си го е позволила и и вдига невероятен скандал!!!!!
И кво ..на мъжете им е позволено да изневеряват ан нас не ... оооо да бе даа!! =; [-(

honey_reflection
07-22-2006, 21:39
Tova koeto napisa e do nqkade vqrno.. ! Vqrno e che, ima takiva maje det ne mogat da se zadurjat na 1 jena no ima gi det sa s 1 edinstvena v momenta kogato sa svurzani ima gi vsqkvi !! No kato obshto majete ne mogat da se zadurjat na 1 jena. Pone nqkoga shte im e liubopitno da i izneverqt.. ( no ima i isklucheniq estesveno ) .

Ako nqkoi ma men mi izneveri, shte me zaboli.. no shte mu prostq vapreki che trudno ! Az ne q priemam iznevqrata za neshto normalno det moje da se sluchi v vsqka vrazka.. Prosto ako toi ima nujda ili iska da e s druga da mi go kaje, a ne da mi go pokazva v takav nachin - inevqra !

TALIBANA
07-22-2006, 21:56
ti nemoje6 da mu dade6 tova ot koeto ima nujda za6toto e m1j! ima nujda ot razli4ni jeni! za6toto v dnk mu e zalojeno da 4uka maksimalno mnogo, za da prod1lji roda!
Това е глупава питанка-не всички мъже са незадоволими-не всеки мъж има нужда от различни жени-това са пълни глупости.Според мен една жена може да задоволи мъжа,не е необходимо да е всяка вечер с различна жена.Не поставяй всички хора под един показател-защото много грешиш.Не всеки изневерява на гаджето или на жена си-ако си мислипш така-пак много грешиш.И не е вярно че в ДНК-то на мъжа е заложено да чука максимално много -това са пак глупости.Ти да не си специалист по ДНК и знаеш ли въобще какво значи ДНК?Или прочел недопрочел и пускаш глупости-ако ти си такъв да си всяка вечер с различна-не значи че всички са така.Не всеки е изпушил с главата-има и нормални хора-все още.
И всяка една жена би трябвало да изисква от този с който е-да е само с нея-както и тя само с него-другото са някакви курвенски и курварски историй.

07-22-2006, 22:07
Защото драги ми авторе, ние хората имаме едно чувство - любов.Не сме тигри или вълци, и не сме създадени с пиррода само да мааме за поколение.Не можеш на всяка срещната да сваляш ципа... Чувството при хората е съвсем различно...

ProstoAz
07-22-2006, 22:29
Само да поясня, че авторът е от женски пол.
Талибана, какво означава "има и нормални хора все още"? За мен нормалните хора са хора с човешките си слабости и...склонни към изневяра стига да им се отдаде добра възможност... :?

`Death`Whore`
07-22-2006, 22:30
Имаш интересно разбиране за любовта. Или не вярваш в истинските чувства?

TALIBANA
07-22-2006, 22:39
Само да поясня, че авторът е от женски пол.
Талибана, какво означава "има и нормални хора все още"? За мен нормалните хора са хора с човешките си слабости и...склонни към изневяра стига да им се отдаде добра възможност... :?
Благодаря за пояснението-значи аз съм се объркал-защото по написаното-първата ми реакция беше че е писано от мъж.Нормалните хора са това-един мъж да е с една жена-щом ходи с нея или е женен за нея.Същото важи и за жената.Друг е въпроса ако няма сериозен приятел/ка-тогава може да прави каквото си иска и да ходи с колкото си иска.Това е нормалното за повечето хора-има и малко изключения за някой хора за които например е нормално-да са колкото се може с повече за да трупат бройки.Не е нормално да ходиш с един човек или да си женен за него и да му изневеряваш при всеки удибен случай-това вече е курварство или курвенско.