PDA

View Full Version : priqtelstvo ili lubov?!



х
07-22-2006, 07:44
spored vas v1zmojno li e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e...ili rano ili k1sno perfektnoto priqtelstvo se prevr16ta v lubov!? :arrow: :?: :arrow: :idea:

Moderated by Tiffany
по т.1 от правилника.

kiki riki
07-22-2006, 07:52
най добрият ми приятел е момче познаваме се от 11 години и отношенията ни са чисто приятелски мисля че такова приятелство е напълно възможно

alkobalko
07-22-2006, 07:56
Приятелство между момиче и момче е възможно. Имам приятел от 17 години и отношенията ни са чисто приятелски. С гаджето ми първолюначално бяхме само приятели, но след това отношенията ни преминаха на "по-високо ниво". :P

priti_kiti
07-22-2006, 09:07
spored vas v1zmojno li e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e...ili rano ili k1sno perfektnoto priqtelstvo se prevr16ta v lubov!? :arrow: :?: :arrow: :idea: И двата варианта са напълно възможни..

TikvenaElhichka
07-22-2006, 09:21
Хм...зависи колко близко е приятелството...Но смятам, че и двете възможности са налице.

cecko_boy
07-22-2006, 10:10
Хмм.. и двете възможности са напълно вероятни :)

machoka
07-22-2006, 10:24
Замислям се..

имам и аз 'само' приятелка от повече от 10 години, но.. при положение, че е извънредно красива и готина, просто на моменти се обажда мъжката природа и.. едвам се сдържам. :evil:

Тя сигурно ме имаше до скоро за неин 'брат' ... но взе, че пък при нея се обади женската природа и.. една вечер направихме неща, които не се правят от 'братче и сестриче'.. /не уточнявам точно какви, но бяха такива/ и какво стана..

.. ми нищо не стана, пак сме си приятелчета, все едно нищо по-различно не е било. От което следва извод:

Каква е границата м/у доброто приятелство и любовна връзка? Ми ние си се целуваме като се видим по бузката, ходим си ръка за ръка или гушнати в известен период от времето, което прекарваме заедно, доверяваме си неща, които и гаджетата не си доверяват... само дето единия секс не правим и не се виждаме точно ежедневно - но пък така не си омръзваме.

Да, онази вечер не правихме секс, но ОПРЕДЕЛЕНО правихме бая... други работи :lol: .. и въпреки всичко си останахме приятели - щото тя с годините имаше много гаджета, но само един истински приятел в мое лице.

Тъй че... какво да ви кажа.. шантава е работата.. Границата е важната, границата.. и да бяхме правили секс, пак щяхме да сме на същите начала. Просто всичко е гъвкаво и зависи от характера на момчето и момичето.. Примерно тя можеше много силно да се влюби в мен и да започне да ме моли да се съберем, да бъдеме 'повече от приятели', същото можеше да се случи и от моя страна.. но не го направихме, щото сме големи хора и знаем, че въпреки повика на хормоните, приятелството е много по-стабилна основа на взаимоотношения между хората, отколкото любовната връзка.

Та.. за пореден път казвам - всичко е строго индивидуално ;)

teenkopele
07-26-2006, 10:35
Напълно възможно е. :wink:

miloto_girl_4e
07-26-2006, 10:40
Еми имам си двама доста добри приятели, единият е най-добрият ми приятел - от 3 години сме приятели и много си го обичкам, но никога не съм гледала на него като за гадже, готин е, но просто ... изградила съм си представата, че той ми е просто най-добрият приятел и.. съм оставила нещата до там, не искам и да стигат по далече :wink:
А другият ми приятел е супер, мега близък за мен човек, но просто.. пак ми е просто приятел и не ме радва като за гадже..
Такаче е напълно възможно ... особено, ако имаш грозни приятели :mrgreen: (ебавам се де :wink: )

the_o.c_girl
07-26-2006, 10:43
възможно е!

Th3WildAng3l
07-26-2006, 11:26
Много зависи от хората. При мен има моменти, в които прехвърчат искри. Даже сега мисля че съм леко хлътнала по един приятел, на който определено не съм му безразлична,ако се съди по поведението му. Но имам и приятели, с които се познавам от много малка и все още поддържаме само приятелство, без да има любов.
Следователно е възможно да има приятелство между момче и момиче.

Mystery
07-26-2006, 12:08
Възможни са и двата вариянта. Може да се влюбиш в някой твой приятел, но е напърно възможно и момче и момиче да имат чисто приятелски отношения.

maldini
07-26-2006, 12:29
spored vas v1zmojno li e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e...ili rano ili k1sno perfektnoto priqtelstvo se prevr16ta v lubov!? :arrow: :?: :arrow: :idea:
Приятелството е хубаво нещо O:) и е препоръчително да имаш приятели от двата пола,така ще бъдеш по навътре с нещата и ще знаеш предимствата на всеки един от приятелите си,според мен това е абсолютно възможно.Приятелството между момче и момиче си е напълно реално и не е задължително да се превърне в тази глупост "любов".Едно приятелство е много по-важно от любовта,защото заради тази любов ти вършиш глупости и си готов да изгубиш всичко само заради някой човек.Абсолютна простотия,затова и никога няма да признавам любовта :---)

TSecret
07-26-2006, 14:02
Spored men si zavisi ot horata i harakterite... mislia 4e vsi4ko e vazmojno i granicata mejdu priqtelstvo i lubov e dosta tanka....

Black_Cat
07-26-2006, 15:40
spored vas v1zmojno li e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e...ili rano ili k1sno perfektnoto priqtelstvo se prevr16ta v lubov!? :arrow: :?: :arrow: :idea:
amiii na men vinagi mi se sly4va kato mi e fr i da hlutnaa po nego , no sega imah takuva fr no vidqh 4e e nevuzmojno da sme ne6to pove4e ot fr i sega toi mi e kato po golqm brat :::

kristini4ka
07-26-2006, 15:57
Che e vuzmojno-vuzmojno e, no vinagi ima opasnost da se prevurne v lyubov i priqtelstvo sled lyubov ne moje da sushtestvyva

p0w3r
07-27-2006, 10:26
бившата ми най-добра приятелка ... ах ... споделях и всичко ... бяхме толкова близки ... и накрая какво :?: :!: Хванах я с едно момиче , за което знам че ме харесва , да говорят и да разпространяват глупости за гаджето ми :evil: В последствие разбрах че ме харесва (най-добрата ми приятелка) ... :arrow: теглих и майната на бързо ...

kristini4ka
07-27-2006, 10:29
S nai-dobriq mi priqtel moga da spodelqm vsichko...nai-obri priqteli sme ot...2godini a moje i povehce az mnogo si go obicham no samo kato fr i ne mislq che shte stane neshto m/u nas...

freaky_FK
07-27-2006, 11:22
Friendship often ends in love, but love in friendship never! (Charles Colton)

macka123
07-27-2006, 14:16
Приятелство между момиче и момче е възможно. Имам приятел от 17 години и отношенията ни са чисто приятелски. С гаджето ми първолюначално бяхме само приятели, но след това отношенията ни преминаха на "по-високо ниво". :P


с тва се доказва че може да съществува но в същото време от риятели може да се получи нещо

*Sumerian_Haze*
07-28-2006, 12:41
Vsi4ko e vuzmojno ... makar4e , malko trudno se polu4ava priqtelstvo m/y momi4e i mom4e , bez pone ediniq da se vlubi ... :roll:

ANGEL4E
07-28-2006, 13:04
SPORED MEN E VAZMOJNO DA IMA6 NAI DOBAR PRIQTEL OT DRUGIQ POL
daje bih kazala 4e tova sa istinskite priqte li
no trqbva da se vnimava da ne se mine malkata granica mejdu lubovta i priqtelstvoto

Teen_bomba
07-28-2006, 13:10
Friendship often ends in love, but love in friendship never! (Charles Colton)

tva ne vinagi e taka

sLaDicHK{}7{}
07-28-2006, 13:14
да,напълно е възможно и бих казала,че приятелството между момиче и момче е най-искрено,защото момчетата не са като момичетата и няма да правят интриги,докато при приятелството можду момичета нещата стоят другояче...но наистина не трябва да забравяме че може да се породи и любов,а това стане ли след време няма да бъдат същите приятели :(

addictedtou
07-28-2006, 13:18
Много зафиси от тфа как гледаш на най-добрия си приятел..дали като на брат или като на мъж...тфа е индифидуа;ну за секи човек...ако го прие..маш като брат ..просто няя как да префръкнат искри м-у фас...но ако го приемаш..като мъж..ако го заглеждаш....тога...може би ще прерасне ф любоф..
но...тфа си е само мое мнение

MiRaCuLiXbb
07-28-2006, 13:21
ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХХА. Къртиш с тоя аватар! =D> =D> =D>

qgodkata__
07-28-2006, 14:01
Мисля,че е визможно,но наистина е мн вероятно някой от двамата да се влюби.И все пак ако това не стане,такова приятелство е просто супер

CVETELLINA
07-28-2006, 14:24
ами мисля,че е възможно...моят най-добър приятел е момче,познавам го от 15 години хах,т.е от както сме се родили... :-D е естесвено,че в различни периоди е имало и някво харесване помежду ни,но за цялото това време,наистина мисля,че приятелството м/у момче и момиче,е много по-силно,отколкото м/у момичета...:}а за любов м/у приятели- даа,също е едно от най-вероятните неща....почти всяка любов започва с приятелство.. :wink:

koalka
07-28-2006, 15:01
Ами да,възможно е да има приятелство между момиче и момче,но рядко се среща и то да продължи с години...просто рано или късно се появяват чувства от едната страна.Както сами се убеждавате колко теми и постове има точно за това.Колко момичета и момчета търсят помощ какво да правят,за да накарат най-добрата им приятелка/приятел да се влюби в тях.Това е несподелена любов.

yo-ma-nigga
07-29-2006, 10:22
razbira se che e vuzmojno priatelstvo s momche...........prosto ima razlichni hora...i momcheta pri koito ne varvi da si fr s tqh ama kakto kaah seki e razlichen

strange__
07-29-2006, 10:54
spored vas v1zmojno li e priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e...ili rano ili k1sno perfektnoto priqtelstvo se prevr16ta v lubov!? :arrow: :?: :arrow: :idea:

Moderated by Tiffany
по т.1 от правилника.
А възможно ли е от една любов да се премине в невероятно приятелство?!Същия въпрос само,че обърнат :arrow: и двете съм ги преживяла и мисля,че определено е възможно :wink:

GaBITooOoO
07-29-2006, 11:33
ami zavisi oT harakterite i roda na priqtelstvoto.i da, i ne:) no ne e prepory4iteln0! ](*,)

Pretty_Killer
07-29-2006, 16:37
Според мен не съществува приятелство между момче и момиче,защото рано или късно попадат в 'центруфугата' на чувствата и тогава приятелството преминава в нещо по-голямо.това е хубаеата новина,лошата е ,че се случва само с едната страна в повечето случаи... :(...На мен ми се случи!