PDA

View Full Version : Относно Гърдите



cherinka
07-22-2006, 08:09
Абе да ви споделя и аз нещо. Седа си аз тука и чета из форума.. гледам, повечето момичета казват, че имат малки гърди, че се срамували нз си кво, или пък че не си харесват гърдите и тем подобни. Весно да ви кажа ГОЛЕМИТЕ ГЪРДИ ИЗОБЩО АМА ИЗОБЩО не са за предпочитане. На мен например страшно много ми пречат и чесно да ви кажа искам малки гърди. Не мога така, квато и блуза да облека, ако ще и по бански да съм, имам чуството че ще експлодирам. Не се оплаквам,че са ми виснали ама все пак тва мойто на нищо неприлича. Не съм дебела да кажете, че всичкото тва са ми сланини, просто супер яки са ми гърдите ама вече не си ги ща! Писна ми от тях.. даже по някога не мога да спя по корем.. ужас ужас. А и тия ебавки от сорта " Ще ми прайш турски ч*кйй" напрао ми лазат по нервите.. Хуу, някое момче кат ми харесва гърдите защо тряя да го показва по тоя начин... оф нз, освен да изчакам да порасна и току виш съм се източила, земат малко да си намалят размерите .........

theraven_nz
07-22-2006, 08:25
...а колко още ще има да ги траеш... :roll: :roll: :roll:

Heartbreaker
07-22-2006, 08:31
Абе кво ви става на вас?Не сериозно ви питам вчера един оная работа искал да си реже сега ти се оплакваш от гърдите си , защото са ти били прекалено големи аз съм момче и се радвам на големи гърди затова те съветвам и ти да направиш същото.

theraven_nz
07-22-2006, 08:47
Ми кво да кажем, глупав народ. На мен лично не ми дреме какви са гърдите на едно момиче. Има си доста други фактори, които да определят отношението ми към нея. А онези, които ти правят подмятания са невчесани пуберчета, дето искат ама не им стиска. Ама и ти си си виновна! Щото им се връзваш! :D :mrgreen:

07-22-2006, 09:39
Извинявам се за некомпетентността, ама какво са
турски ч*кйй

cherinka
07-22-2006, 09:52
``mi tva e edin kur kak sa tarka m/u cicite i vliza 4at pat v ustata``

07-22-2006, 10:18
10х за инфото

pfff tapa si
07-22-2006, 10:51
ako si re6ila da sa fali6 nqkade i da si diga6 samo4ustvieto tuka ne e mqstoto!

L!m0nA
07-22-2006, 10:54
Лично аз никога първо не гледам гърдите на едно момиче. [-X
Има много по важни неща от тва!!

BAD_GIRL_
07-22-2006, 11:03
za tva si naisti na prav gardite na edno momi4e ne sa po vajni ot neshto dru

Ice_Queen
07-22-2006, 11:05
Абе айдееееееее бееееее! Повечето момчета във форума казват че за тях "размера на гръдната обиколка нямало значение" -ДА ДА !
За тва по улицата и принципно зяпате само там ...
и да ест. че ако имате 2 момичета - и 2те страшни красавици, НО 1 с малък бюст ,а другата с ГОЛЯМ -естест. че ще си вземете тази с големия!!!!

Ice_Queen
07-22-2006, 11:06
za tva si naisti na prav gardite na edno momi4e ne sa po vajni ot neshto dru
съгласна съм с теб

koalka
07-22-2006, 11:33
I kakuv e smisla na temata?

cskamoni4ka
07-22-2006, 12:31
I kakuv e smisla na temata?
Смисълът е тая да се изфука. :-s

theraven_nz
07-22-2006, 12:37
Абе айдееееееее бееееее! Повечето момчета във форума казват че за тях "размера на гръдната обиколка нямало значение" -ДА ДА !
За тва по улицата и принципно зяпате само там ...
и да ест. че ако имате 2 момичета - и 2те страшни красавици, НО 1 с малък бюст ,а другата с ГОЛЯМ -естест. че ще си вземете тази с големия!!!!




Виж сега душата.... верно че зяпаме и ни текат лигите, но само до там. Циците не са онова нещо, което да определя взаимоотношенията ни с момичетата (е поне не за някои от нас)

И все пак каквото и да говорим, трудно ще те убедим в обратното :-# :? 8)

™bLaCk`RoSe™
07-22-2006, 17:59
ОФФФ всеки с проблема си.Аз си имам достатъчни са ми,нито малки нито големи.Не съм тръгнала да се обеснявам...Ще си ги траеш мила още много години

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 18:36
I kakuv e smisla na temata?
Смисълът е тая да се изфука. :-s
:!:

cvety_i_bebeto
07-22-2006, 18:41
ОФФФ всеки с проблема си.Аз си имам достатъчни са ми,нито малки нито големи.Не съм тръгнала да се обеснявам...Ще си ги траеш мила още много години

saglasna s am s teb..