PDA

View Full Version : Vsi4ko se razpada...



NaDeTy`bE
07-22-2006, 10:15
Imam 4uvstvoto 4e vryzkata mi se razpada ... predi dva dena spodelih s nego 4e iskam malko pove4e vreme za nas {toi postoqnno e na rabota 6 dena v sedmicata} i toi-eto kfo stava to4no tova det ti go kazah predi vreme 4e shte iskash da si izlizash nalqvo nadqsno che nqma da izdyrjish tova naprejenie blq blq ... i ot tozi razgovor se dyrji nqkak stranno ... az sym na 16 toi na 21 ! ... az ne sym iskala vreme s priqtelki a u .. a prosto vreme za nas .. ot tozi razgovor .. ne6tata ne6to ne vyrvqt kogato i da mu se obadq toi se e ne6to razsyrden .. ili ne e v nastroenie .. neznam kakvo da pravq .. obicham go i iskam da sme si zaedno oba4e tova negovo losho nastroenie me pobyrkva :( :(

maybelline
07-22-2006, 10:43
Намери време да сте заедно(а не по телефона) и го гушкай да си оправи настроението.Погледни нещата от неговата гледна точка - представи си,че работиш 6 дни в седмицата,всеки ден се връщаш уморена от работата(да не говорим,че там може и да не се разбираш с шефа и т.н.),всяка вечер нервите ти са опънати,искаш да се видиш и с гаджето,защото много си го обичаш,а като се видите,то започва да ти се оплаква,че не му отделяш достатъчно внимание и макар да знаеш,че то вероятно има право да се оплаква,ти правиш каквото можеш,за да я видиш,но не винаги става,а тя все недоволства.Кажи ми,ти няма ли да се вкиснеш при това положение?От друга страна,да,имаш право да недоволстваш,защото като ходи с някой,всяко момиче иска да му се обръща достатъчно внимание.Нещата във връзката ви явно не са се подредили по най-благоприятния начин,но се опитай да проявиш малко разбиране към него.Не му е много по-лесно.

mnogomili4kata-sf
07-22-2006, 10:57
Ами миличка нормално...21 години.А ти си на 16...сега ти се живее,сега ти се излиза това е ясно.Но той работи все пак разбери го...6 дена,после мн ясно,че ще е скапан и няма да му се мисли за излизане.Но намерете друг начин...гледай да не му го натякваш много това,че те се дразнят повече така и току виж нещата съвсем да се разпаднат...следващия път като се видите му кажи,че не искаш да го притискаш,а просто искаш отвреме на време да имате малко време за двамата,да си почивате заедно примерно ей такива неща

LP_girl_14
07-22-2006, 11:18
Ти си на 16-млада си,искаш да купонясваш,да прекарваш колкото се може повече време със любимия човек,освен тва си и в лятна ваканция!Но при него нещата не стоят така!Той е на 21 и има повече отговорности.Пълнолетен е и като такъв е решил сам да се грижи за себе си,сам да си усигурява парите и да работиза тях.6 дни в седмицата са си доста и би трябвало да проявиш малко разбиране,ако искаш да си с него.Вероятно затова ти с ее разсърдил.Ти искаш да си с него,но той има задължения и му е трудно да ги загурби току така.Остави го сам да прецени кое е по-важно з анего и как да разпредели свободното си време.Дръж се мило с него,показвай му че му влизаш в положението и го остави той да те търси,а не все ти него.Ако се обичате,ще се справите :!:

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 11:49
Ами миличка нормално...21 години.А ти си на 16...сега ти се живее,сега ти се излиза това е ясно.Но той работи все пак разбери го...6 дена,после мн ясно,че ще е скапан и няма да му се мисли за излизане.Но намерете друг начин...гледай да не му го натякваш много това,че те се дразнят повече така и току виж нещата съвсем да се разпаднат...следващия път като се видите му кажи,че не искаш да го притискаш,а просто искаш отвреме на време да имате малко време за двамата,да си почивате заедно примерно ей такива неща
мм да така е :-s

koalka
07-22-2006, 11:54
Той все пак е на 21,а ти на 16.Трябна да го обсъдите и да намерите някакво компромисно решение,ако искате да сте заедно.

Krem4eto
07-22-2006, 16:15
Ам той е на 21 все пак има си задължения...Трябва да му кажеш поне 3-4 пъти в седмицата да сте повече време заедно..Или поне някакво компромисно решение...УСПЕХ!

thirteen
07-23-2006, 18:45
Напрегнато е момчето мислиш ли,че на него не му се излиза , а вече не е на твоите години да има безгрижен живот. :wink: а по колко време и колко често се виждате обикновенно?