PDA

View Full Version : vruzki,a sled tova sex



luda`flirtajika
07-22-2006, 10:43
slu4valo li vi se e da imate vruzka s nqkogo,koito kazva,4e vi obi4a i posle (sled vreme) pravite sex i toi vi otrqzva na sledvashtiq den i ako da-kolko vreme sled kato ste stanali gadjeta ste go napravili??? :-k izvinete za tazi tema,no mi e 4udno :P a i stradali li ste ???

maybelline
07-22-2006, 10:46
Ето затова не правете секс след първата среща.То всеки може така - намира гадже,правят секс,зарязва го на другия ден.Егати гадното!Когато решите да правите секс с човека,който обичате,трябва да сте преживели достатъчно(да ходите от доста време),за да сте сигурни,че няма да ви зареже веднага след като му пуснете.

BAD_GIRL_
07-22-2006, 10:46
am xodix s edno mom4e 2 godini i 4 meseca s tva mom4e i toi me skusa zaradi sex nz as sam mno dobra v sex no na nego ne mu ...... i mno se razo4arovax ot nego i mno stradax no ve4e svurshi :wink:

mnogomili4kata-sf
07-22-2006, 10:51
Ми при мен интересното беше,че бях с такова момче,ама реших аз,че не искам повече да спя с него... :-k иначе съм била с такива дето уж мн ти се кефят и айде като легнат с теб и духват-тва е нормално,всеки си е патил от някви такива....за тва на думи вече не вярвам ( а как ми се иска да можех)

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 10:55
Ето затова не правете секс след първата среща.То всеки може така - намира гадже,правят секс,зарязва го на другия ден.Егати гадното!Когато решите да правите секс с човека,който обичате,трябва да сте преживели достатъчно(да ходите от доста време),за да сте сигурни,че няма да ви зареже веднага след като му пуснете.
:!:

mnogomili4kata-sf
07-22-2006, 11:00
Ето затова не правете секс след първата среща.То всеки може така - намира гадже,правят секс,зарязва го на другия ден.Егати гадното!Когато решите да правите секс с човека,който обичате,трябва да сте преживели достатъчно(да ходите от доста време),за да сте сигурни,че няма да ви зареже веднага след като му пуснете.
:!:

Аз пък не мисля така...баси до кога жените ще набъркват чувствата в секса...няма ли да ни е и на нас по-лесно ако не влагаме чувства...аз примерно това правя,доста случай го правя заради тръпката,не заради чувства...

luda`flirtajika
07-22-2006, 11:03
е да но ве4е 6те е гадно,ако е първия ти път

luda`flirtajika
07-22-2006, 11:05
am xodix s edno mom4e 2 godini i 4 meseca s tva mom4e i toi me skusa zaradi sex nz as sam mno dobra v sex no na nego ne mu ...... i mno se razo4arovax ot nego i mno stradax no ve4e svurshi :wink:

леле мацка-2 години??? не се и съмняжам,4е после ти е било гадно,при условие и 4е си добра....тцтц

koalka
07-22-2006, 12:06
Не,не съм имала,а и не искам и да имам.Тези момчета,които го правят да отвратителни и не заслужават нищо.

07-22-2006, 12:25
Не ми се е случвало, защото не се доверявам лесно на някой, че ме обича и да му пусна, първо трябва доста да се поизпоти, за да ми го докаже 8) За това не съм имала много връзки, но поне и не съм страдала, защото съм легнала с някой, който е твърдял, че ме обича и след това м ее зарязал... :wink:

IKisseDAGirL
07-22-2006, 13:43
Аз пък не мисля така...баси до кога жените ще набъркват чувствата в секса...няма ли да ни е и на нас по-лесно ако не влагаме чувства...аз примерно това правя,доста случай го правя заради тръпката,не заради чувства...
а така :!:
тва ми се искаше да чуя :wink:

luda`flirtajika
07-22-2006, 19:39
Не,не съм имала,а и не искам и да имам.Тези момчета,които го правят да отвратителни и не заслужават нищо.

мн си права,но никои не ни пита дали искаме или да-просто си играят и наистина ни6то не заслужават

luda`flirtajika
07-22-2006, 19:42
Не ми се е случвало, защото не се доверявам лесно на някой, че ме обича и да му пусна, първо трябва доста да се поизпоти, за да ми го докаже 8) За това не съм имала много връзки, но поне и не съм страдала, защото съм легнала с някой, който е твърдял, че ме обича и след това м ее зарязал... :wink:

е да,колко дълго трябва да ходите и да ти доказва???има мом4ета,които ходят с някое моми4е-година некъде,после стаа работата и аре ги оставят... ти си късметлиика :) браво

Iliqn4eto
07-23-2006, 09:26
една моя приятелка върве с нейният 3 години и нещо и го направиха и той я заряза ,щото не му било харесало -ами как да му хареса от 1ви път ,а и като знае че тя няма опит -

но добре че не ми се е случвало -иначе никой не е застрахован-на всеки може се случи,но на никому не го пожелавам ..

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 09:29
Ето затова не правете секс след първата среща.То всеки може така - намира гадже,правят секс,зарязва го на другия ден.Егати гадното!Когато решите да правите секс с човека,който обичате,трябва да сте преживели достатъчно(да ходите от доста време),за да сте сигурни,че няма да ви зареже веднага след като му пуснете.
:!:

Аз пък не мисля така...баси до кога жените ще набъркват чувствата в секса...няма ли да ни е и на нас по-лесно ако не влагаме чувства...аз примерно това правя,доста случай го правя заради тръпката,не заради чувства...
нали знаеш как се наричат такива жени...
а и все пак всеки е индивидуален

thirteen
07-23-2006, 10:02
Не .. за радост не ми се е случвало.Още съм си с първия ми..
не изчаках много за да му пусна,но пък бях повече от сигурна в него защото се познаваме от много време и го познавам какъв човек е.Ходехме преди и се развиха мн лошо събитията около нас и се наложи секи да си тръгне по пътя и след време като се срещнахме отново ме попита дали съм го направила с друг (дали въобще съм го направила)и се зарадва от отговора ми не... сега сме супер щасливи и се радвам,че той ми е първия..
просто не мога да си представя да го направя с някой,който не обичам...

CRaZy_IKT
07-23-2006, 10:10
Абе дано не ми се случва... :shock:

mnogomili4kata-sf
07-23-2006, 14:44
Ето затова не правете секс след първата среща.То всеки може така - намира гадже,правят секс,зарязва го на другия ден.Егати гадното!Когато решите да правите секс с човека,който обичате,трябва да сте преживели достатъчно(да ходите от доста време),за да сте сигурни,че няма да ви зареже веднага след като му пуснете.
:!:

Аз пък не мисля така...баси до кога жените ще набъркват чувствата в секса...няма ли да ни е и на нас по-лесно ако не влагаме чувства...аз примерно това правя,доста случай го правя заради тръпката,не заради чувства...
нали знаеш как се наричат такива жени...
а и все пак всеки е индивидуален

Хах...абе аз не съм казала "Ходи се еби с всички"...казала ли съм го?!?!?!Просто казах,че като решиш да спиш с някого-що пък да не го направиш за кефа,а не щото сексът непременно трябва да бъде с чувства

luda`flirtajika
07-23-2006, 20:12
da,no to taka prozvu4a... az pitam,zashtoto iskam da sum gotova za purviq put... i iskam da znam,dali ste bili zarqzvani :P

iiirish
07-23-2006, 21:10
[b]аз не съм преживяла това (слава Богу!!!), защото мисля, че първо двамата трябва да се познават, да изградят доверието по между си, да очертаят една обща перспектива пред себе си, за да стигнат до секса. той не винаги е най-важното [-X

luda`flirtajika
07-23-2006, 21:22
suglasna sum s teb

belluci
07-24-2006, 07:07
Nikoga ne mi se e slu4valo,a i tova kazva mi 4e me obi4a ne e dostatu4no po princip.Li4i si koga e taka i koga ne,pone az razpoznavam,taka 4e...o6te pove4e nqkoi da po4ne da ti redi 4e te obi4a o6te ot purvite sre6ti,ne 4e e nevuzmojno,no e dosta sumnitelno v pove4eto slu4ai ,az li4no ne bih se vurzala:)

mnogomili4kata-sf
07-24-2006, 07:35
da,no to taka prozvu4a... az pitam,zashtoto iskam da sum gotova za purviq put... i iskam da znam,dali ste bili zarqzvani :P

Нормално е да има такива хора,които да са зарязвани след първия път...лично аз го направих с човек,когото ме обичаше адски много...но друго нещо имам предвид,че се случва да те зарежат след секс, независимо 1ви,2ри,50ти път да спиш с някого

luda`flirtajika
07-24-2006, 10:30
da,no to taka prozvu4a... az pitam,zashtoto iskam da sum gotova za purviq put... i iskam da znam,dali ste bili zarqzvani :P

Нормално е да има такива хора,които да са зарязвани след първия път...лично аз го направих с човек,когото ме обичаше адски много...но друго нещо имам предвид,че се случва да те зарежат след секс, независимо 1ви,2ри,50ти път да спиш с някого

e da,no e gadno da e pone purviq put,vse pak edno momi4e beshe spodelila kak sa q zarqzali-naskoro,no ne pomnq koq beshe i mi stana mn gadno za neq i sega za tova pitam

SisTeR`oN`MaXa
07-24-2006, 10:34
Emi na men ne mi se e slu4valo takova ne6to..... vsu6tnost to4no obratnoto az skusah s edno mom4e s koeto pravih sex i sled tova go zarqzah... napravihme go kum 2riq mesec..... ama neznam za6to prosto ne iskah da sum s nego vuob6te.....

luda`flirtajika
07-24-2006, 10:37
Emi na men ne mi se e slu4valo takova ne6to..... vsu6tnost to4no obratnoto az skusah s edno mom4e s koeto pravih sex i sled tova go zarqzah... napravihme go kum 2riq mesec..... ama neznam za6to prosto ne iskah da sum s nego vuob6te.....

zashto to li beshe napravilo neshto???

kristini4ka
07-24-2006, 11:23
Emi ne i ne iskam da imam