PDA

View Full Version : Майка ми...



Сдухана
07-22-2006, 10:56
Хора привет!Мисля че майка ми си има любовник.Знам че не беше честно,но веднъж и взех телефона и имаше sms-и,че я обича и някви еротични глупости.Не знам дали е само телефонен или са се срещали.Много съм разочарована от нея и вече не я чувствам толкова близка,а за баща ми ми е ужасно мъчно.Моля ви се дайте някакви съвети.:(

kiki_kokova
07-22-2006, 14:44
Uspokoi se!Maika ti e zrqla jena, na tebe moje da ti e my4no, no m/u va6te moje ne6tata da ne vyrvqt i maika ti da ima nyjda ot nqkoi drug! Za sega si traq dokato ne razbere6 pove4e!

In4iTu_
07-22-2006, 15:43
Сигурна ли си, че смс-ите не са от баща ти? Понякога се случват и такива обърквации...Проучи нещата, ако трябва говори с майка ти, но не споменавай нищо пред баща си . Успех !

maybelline
07-22-2006, 17:15
Жената си има право на личен живот.Дори и да е с любовник,това си е нейна работа.

07-22-2006, 17:18
Жената си има право на личен живот.Дори и да е с любовник,това си е нейна работа.
to moje da si e neina rabota, no e rabota i na muja i, a i na deteto i :!:

maybelline
07-22-2006, 17:35
Това е проблем между мъжа и жената и те сами трябва да си го решат.Детето не бива да се намесва.

Iliqn4eto
07-23-2006, 09:49
добре де ,ако не вървят нещата помежду им защо да си няма друг-нали важното е да са щастливи родителите ти ,и ти покрай тях ,да ги виждаш усмихнати-а как .. това те сами си го решават

ThePainIsReaL
07-28-2006, 20:58
Често срещан проблем в повечето семейства , колкото и да не са информирани децата за това . В повечето случаи след 10 години и повече съвместен живот , възрастните си търсят разнообразие , минали 35те си години,вместо да улегнат , те стават именно сексуално активни и това също има някаква роля , доколкото съм чела по книги и списания. Само да спомена че и в моето семейство имаше подобен проблем , но от страна на баща ми . На майка и дума не й казах , не бих й казала също . Баща ми мисля ,че се промени , всичко беше временно - докато си вземе "мерака" , както казват. Но аз не мисля не си промених отношението спрямо него , за което не съжалявам . Дори и да си има любовница , той е отделна личност със собствен живот , макар и да отговорности спрямо мен , майка и брат ми.

Така че не упреквай майка си , не тъси вина у никого ...

П.П Не очаквам да толерираш държанието й , но недей й дръж сметка за това и онова по-добре . :roll:
Ще стискам палци или да си се заблудила , или всичко да е временна мания

PY_MACKA
07-28-2006, 22:26
ooooooooo
bahti -->ostavi q da si gleda rabotata
ne e vinovna tq 4e na ba6ta ti ne mu sta*a
ostavi gi da si opravqt sami problemite

Novkov
07-29-2006, 05:32
Нищо ново под слънцето...

maybelline
07-29-2006, 06:50
Ако между двамата родители има любов,никой от тях не би тръгнал по любовници.Щом майка ти си е намерила любовник,значи отношенията им с баща ти не я удовлетворяват (физически или емоционално).Помисли и за тях двамата - карат ли се често?обиждат ли се един друг когато спорят?Защото ако да,то е нормално майка ти да предпочете някой,който я боготвори пред някой,който я унижава и се отнася зле.

Loshotia
08-04-2006, 14:53
Не мисля, че трябва да правиш нещо. Остави нещата да се развият. Знам, че е кофти, но ти нищо не можеш да направиш.

PaSsioN_GiRL
08-04-2006, 21:06
Често срещан проблем в повечето семейства , колкото и да не са информирани децата за това . В повечето случаи след 10 години и повече съвместен живот , възрастните си търсят разнообразие , минали 35те си години,вместо да улегнат , те стават именно сексуално активни и това също има някаква роля , доколкото съм чела по книги и списания. Само да спомена че и в моето семейство имаше подобен проблем , но от страна на баща ми . На майка и дума не й казах , не бих й казала също . Баща ми мисля ,че се промени , всичко беше временно - докато си вземе "мерака" , както казват. Но аз не мисля не си промених отношението спрямо него , за което не съжалявам . Дори и да си има любовница , той е отделна личност със собствен живот , макар и да отговорности спрямо мен , майка и брат ми.

Така че не упреквай майка си , не тъси вина у никого ...

П.П Не очаквам да толерираш държанието й , но недей й дръж сметка за това и онова по-добре . :roll:
Ще стискам палци или да си се заблудила , или всичко да е временна мания

Да и във моето семейство има6е такъв проблем.Баща ми имаше любовница майка ми разбра.Повикаха си малко,но след това си поговориха като зрели хора и баща ми разбра всъщност каква грешка прави.Прекъсна връзката си с другата йена и нещата постепенно се нормализираха.Споко :wink:

Палав татко
08-04-2006, 21:14
ами виж не се притеснявай. майка ти е в безопасност с мен и аз имам деца и жена но те нямат нищо против се заигравам и с други майчици

az_slunceto
08-31-2006, 20:17
emi pogovori s maykati. :-D