PDA

View Full Version : Moderated: Когато се регистрирах проверих си пощата и...



sladkataaaa
07-22-2006, 12:54
Zdraveite vuprosa mi e zna4i Kogato se registrirah v www.teenproblem.net proverih si po6tata i mi kazva 4e trqbva da se podpi6e ot roditel Kak ste postupili kajete mi PLS

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

07-22-2006, 12:55
Първо не мисля, че тази тема е за този раздел и второ аз такова нещо нямах :|

thirteen
07-22-2006, 13:06
Защото си под 13 ?

ProstoAz
07-22-2006, 14:02
Защото си под 13 ?

Да. :lol:

Виж какво...за да не се занимаваш с глупости просто се регистрирай наново и натисни "Съгласен/а съм с условията и възрастта ми е над 13 години". Така няма да имаш проблеми. Пък и това дали ще натиснеш, че си под 13 или над 13 никой не го интересува. Във форумите е такава системата явно. :-D
Айде успех и да не посещаваш раздела "Секс"! [-X :lol:

maybelline
07-22-2006, 17:07
Защото си под 13 ?

Да. :lol:

Виж какво...за да не се занимаваш с глупости просто се регистрирай наново и натисни "Съгласен/а съм с условията и възрастта ми е над 13 години". Така няма да имаш проблеми. Пък и това дали ще натиснеш, че си под 13 или над 13 никой не го интересува. Във форумите е такава системата явно. :-D
Айде успех и да не посещаваш раздела "Секс"! [-X :lol:

Ами да:)А относно раздела "Секс",не е лошо от рано да си информирана по някои теми вътре,например за предпазването от забременяване и други такива.Всяко следващо поколение започва да прави секс все по-рано и никой не търси информация.Затова - посещавай си които искаш раздели.Предполагам си на 12,т.е. до 13 ти остават няколко месеца.Едва ли за няколко месеца ще станеш много по-готова за раздела "Секс" от сега.

bulgarche
07-24-2006, 12:08
След като имах банн и при новата регистрация също го имах това, незнам защо. Имам си го даже популнено...от сестра ми :) После незнам как но се регистрирах. А и не съм ббил съвсем на 13 де :)