PDA

View Full Version : kolko vreme gore-dolu



07-22-2006, 13:42
emi zna4i iskam da vi pitam kato pravite svirka na priqtelq si, toi vinagi li svur6va? i koga razbirate 4e tova 6te stane?toi li vi kazva?6toto ne iskam da mi svur6i v ustata

SweetBunny
07-22-2006, 14:09
Зависи до колко е възбуден...но при мен винаги свършва (макар 4е вече страшно рядко му духам). От 5 до 15мин свършва...
И когато наближи да свърши, ми казва ;-)

`Death`Whore`
07-22-2006, 14:12
Преди не исках да гълтам и му казвах...и свършваше в кожичката или на земята. Зависи колко време не сме правили секс и не е мастурбирал...и за 2 минути е свършвал, даже доста се учудих.

Lord_Nicon
07-22-2006, 14:15
Мъжа е като бомба със закъснител...натрупването на сперма е постоянно и затова, ако повечко време не е правил секс и не е мастурбирал, то и най-добрия атлет може да свърши и за по-малко от 2 минути...все пак да не забравяме, че и мъжете сме хора и зависи и от моментното емоционално състояние от кондицията...и така нататък

shadow4e
07-22-2006, 14:17
в началото ще ти е по-трудно да го накараш да свърши, ще трябва да използваш доста и ръцете докато се научиш.а иначе то аз абсолютно винаги усещам като ще свърши то си личи и по изражение и по стонове.
иначе моят сам ми казваше и се дръпваше,за да не свърши в устата ми

_Jessy_
07-22-2006, 14:35
Ами аз в повечето случаи усещам кога ще свърши... най-вече по изражението и по това колко твърд става пениса. Но в повечето случаи и той си казва или се дърпа.

shadow4e
07-22-2006, 14:36
и аз усещам по пениса,но от пръвите пъти едва ли ще го усети.

07-22-2006, 14:37
i kakvo to4no kazva??
i dokolkoto znam trqbva da se lapa pove4e glavi4kata nali? a po drugata 4ast s ruce? a testisite? :)

Chiana
07-22-2006, 14:46
Еми казва ми "След малко ще свърша" и това е. Пък и пенисът става по-твърд... Абе усеща се... Ако не искаш да гълташ, като усетиш, че ще свършва, забавяш малко...
Лапаш, смучиш, не само главичката, но и колкото можеш да поемеш... Ако можеш целия - супер, ама малко е трудничко.. Тестисите можеш лееко да ги разтриваш с едната ръка, а с другата да му биеш чикии. Гледаш да го навлажниш повече със слюнка...

SMoKe_BoY
07-22-2006, 15:51
аз мн лесно се вазбуждам .. и ся кат чета и ме дразните .. испалнявате ми сексуалните желания щото повечето неща несам ги пробвал ..
Малко ме е срам да кажа на приателката ми .. по време на акта примерно аи ми подухаш ли как ..дедазнам .. и винаги е стандартен секс и омразва :(

Girlllllll
07-22-2006, 18:02
Ами моят ми казва също, че след малко ще свърши и ме придърпва нагоре към себе си...А и междудругото то се усеща преди да свърши - движенията му, стоновете стават по-различни, а и както някой по-горе написа пенисът става доста по-твърд. А що се отнася до времето- ми като сме в леглото, никой от нас не гледа времето и не засича... :? Но не повечето от 15-20 мин, зависи какво и как точно му го правиш :wink:

Girllll
07-22-2006, 18:06
аз мн лесно се вазбуждам .. и ся кат чета и ме дразните .. испалнявате ми сексуалните желания щото повечето неща несам ги пробвал ..
Малко ме е срам да кажа на приателката ми .. по време на акта примерно аи ми подухаш ли как ..дедазнам .. и винаги е стандартен секс и омразва :(

Ми да, естествено, че еднообразието писва...А как да й кажеш - ами първо, ти одставяш ли и такова удоволствие , т.е правиш ли й фенска любов, второ - направи й намек. Моето гадже никога директно не ми каза прави ми френска любов, а той ме лижеше. Просто няколко пъти направи финни намеци от които на мен ми стана ясно, че много иска и му направих този кеф. Някакси беше добър в манипулациите, защото той дефакто нищо не ми каза, а ме накара аз да искам да му правя и дори сега страшно много ми харесва. :wink:

07-22-2006, 18:07
e az za 20 min 6te se izmorq super mnogo :roll: a i o6te edno vupros4e- qvi put vie izdavcahte li nqkakvi stonove? to ot samo sebe si li stava?tupo li e da mul4i6 i ozna4ava li tova 4e ne izpitva6 ni6to :?:

SMoKe_BoY
07-22-2006, 18:20
аз мн лесно се вазбуждам .. и ся кат чета и ме дразните .. испалнявате ми сексуалните желания щото повечето неща несам ги пробвал ..
Малко ме е срам да кажа на приателката ми .. по време на акта примерно аи ми подухаш ли как ..дедазнам .. и винаги е стандартен секс и омразва :(

Ми да, естествено, че еднообразието писва...А как да й кажеш - ами първо, ти одставяш ли и такова удоволствие , т.е правиш ли й фенска любов, второ - направи й намек. Моето гадже никога директно не ми каза прави ми френска любов, а той ме лижеше. Просто няколко пъти направи финни намеци от които на мен ми стана ясно, че много иска и му направих този кеф. Някакси беше добър в манипулациите, защото той дефакто нищо не ми каза, а ме накара аз да искам да му правя и дори сега страшно много ми харесва. :wink:
Е да и тфа го има .. ще пробвам не се бях замислил \:D/

07-22-2006, 18:26
e az za 20 min 6te se izmorq super mnogo :roll: a i o6te edno vupros4e- qvi put vie izdavcahte li nqkakvi stonove? to ot samo sebe si li stava?tupo li e da mul4i6 i ozna4ava li tova 4e ne izpitva6 ni6to :?:

Ми да, тъпо е да лежиш като пън и да не издаваш и ни най-малък звук, при положение, че ти одставят такова удоволствие. А и на другия му става гадно, че си има сексуален тръп за партньор и започва да си мисли, че проблема е в него...Абе не може да не издаваш звуци, то е естествено просто!

sLaDuR4ItUuU_F
07-26-2006, 22:54
До сега винаги е свършвал.По доста неща можеш да познаеш кога ще свърши(мацките по-горе ти ги изброиха).
По мои наблюдения те мъжете сами си казват преди да свършат или се отдръпват. :P [b]