PDA

View Full Version : Защо се случи така...



Lord_Nicon
07-22-2006, 13:45
Имам един проблем!

Правихме секс с приятелката ми и на нея и беше за пръв път...нали по принцип трябва да има кръв...та кръв имаше, но не по време на половия акт,а може би час след това и не точно кръв а течност със бледо розов цвят, не съм я виждал, но по думите на приятелката ми...цветът е бил бледо розов, на следващия ден пак по същия начин и е тече и на по-следващия и така 3-4 дни...страх ме е, да не съм и направил нещо?

Бях внимателен и нежен,ако може обаче някои да помогне...това нормално ли е, в смисъл мислех си, че тече примерно веднъж, малко или много-според зависи и толкова...


ПОМОГНЕТЕ!!! МОЛЯ ВИ!

shadow4e
07-22-2006, 13:53
нормално е. при мен беше още 2 дни кървенето,аам то са няколко капчици

Lord_Nicon
07-22-2006, 14:04
И тя ми обясни, че не е по много, но все пак...женски работи-панирам се от тях, защотот немога да ги разбера и за мен това си е нещо ужасно, значи няма място за притеснение, така ли?

Страх ме е пак да го направим, за да не стане пак така...

има ли такава опасност?

shadow4e
07-22-2006, 14:14
нормално е и следващите пъти да кърви, ама то кво толоква няколко капки кръв.То е възмложно и да я боли и следващите пъти.ама минава с течение на времето,аз лично почувствах удоволствие на 3-тия път...

Lord_Nicon
07-22-2006, 14:18
Благодаря за помоща!

И все пак ако някой друг също има мнение по въпроса, на драго сърце бих чул и други мнения!

Мерси шадоуче

shadow4e
07-22-2006, 14:22
е,няма защо,нали за това съм тук да помагам с каквото мога

а ще ти каже, че и при други приятелки беше така. а пък при някои не кървяха на следващите дни,ама тва няма никакво значение

`Death`Whore`
07-22-2006, 14:25
Наранил си я. Малко кръв, смесена с вагиналните сокове и хоп - розово. Щом и други момичета са така, значи ще се оправи.

07-24-2006, 06:58
Awe ne znam normalno li e ili ne e,no pri men nqma6e kruv, da ne bi tova da ozna4ava, 4e o6te sum devstvena? :-k
vse pak ne mislq, 4e si q naranil, normalno e da ima kruv, ne se pritesnqvai

07-24-2006, 07:15
за ърви път и е на момичето не само психически пък и хормонално разпускане е тялото си знае какво прави докато се настрой към промените.

TROY
07-24-2006, 07:44
Ами при нас мъжете как е .Разбрах от 1 мой приятел,че и на мъжа се отделя някаква ципа и първия път е малко болезнено.Това вярно ли е да знам :| Все пак аз съм на 14 години и се чутвам още малък

`Death`Whore`
07-24-2006, 09:54
Ципата може да се разкъса и без кръв. Аз никога не съм кървяла и определено не съм девствена.

TROY
07-25-2006, 17:18
Да де ама аз си мисля да го правя след 1 може би 2 години .Имам си гадже от 3 години .Едно и също ми е .Преди това нямах.Ама наистина си я обичам.Ние се цилуваме и т.н. и сме говори ли по темата за секс,но решихме и двамата да не бързаме.И точно затова де.Искам да разбера повече информация,за да знам как да го правя,как на приятелката ми да и е по хубаво.Моля някой да даде информация по въпроса 8)

krem4et0
07-26-2006, 11:36
Порозрови се във форума и теми за първия път бол.А и още нещо браво не вас щом сте решили така-3 години да сте заедно без секс не е добре ако си на 20,но на 14 е добре така запазвате невиността на тази връзка.Айде след година 2,3 се поразрови и виж.А по темата-нормално е да кърви 2-3 дни,както е нормално да няма кръв.понеже имах сходен проблем ходих на гинеколог и той ми каза,че до първата година от началото на половия живот на момичето е нормално да кърви.Така че споко!

jerry_rsg
07-26-2006, 20:45
Нормално е!

Ollas
07-26-2006, 21:18
Предполагам, че не си я рязал с нож, че да се чудиш какво си й направил. Не мисля, че има място за притеснение.