PDA

View Full Version : Нз какво да правя...



Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 14:21
Значи има едно момче което много харесвам от много време, но напоследък не се връзват нещата...
Та мисълта ми беше, че вчера той замина за морето (искам да подчертая 1-во, че с него сме в една компания и сме непрекъснато заедно, но само като приятели). Замина за морето без да излезе да се видим и си беше в тях. Влязох в skype потърсих го да му кажа поне чао...бключих му се каза ми 2 думи и ми каза чеима гости и трябва да става м се издразних каза ми чао и нищо повече... И сега се чудя до като е на морето да му пиша или не, а той няма да може да ми отговаря(ако изобщо иска де) заото си загубих наскоро телефона...
Въпросът ми към вас е да му пиша или не и ако е да какво?!?! :-k

XXX_f
07-22-2006, 14:43
Ami spored men, trqbva da my pishesh, kaji my che iskash da ste neshto poveche ot priqteli.No pomisli 1-vo , zashtoto tova e mn golqma krachka , sled kato ste priqteli ako stanete i gadjeta sled vreme ako po nqkakva prichina skusate , nqma da moje da se gldate.A ti iskash li tova?

donkihot
07-22-2006, 14:47
ima si pravilo ako iskash da e tvoi badi nedostapna shto shte mu pishesh neka toi vidi kakvo e bez teb i sam shte doide pri teb.s dve dumi ne mu pishi

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 14:47
Не искам да му го пиша това сега искам като си дойде от морето да поговорим питам се дали да му пратя смс сега да го питам пристигнал ли е какво прави нещо такова и ако да какво точно ... #-o

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 14:48
ima si pravilo ako iskash da e tvoi badi nedostapna shto shte mu pishesh neka toi vidi kakvo e bez teb i sam shte doide pri teb.s dve dumi ne mu pishi
Винаги когато му се дърпам идва при мен ние с него и преди имахме една любовна историика но не искам сега да говоря, но вече си мсиля че като му се дърпам така и го отблъсквам от мен

donkihot
07-22-2006, 14:53
mila samo edno shte ti kaja ne mu pi6i sms i nishto kato doide moje da pogovorite no pak badi po nedostapna zashtoto ako ne te haresva shte trqbva da go nakarash da te haresa a poprincip tova e na4ina. uspeh

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 14:54
mila samo edno shte ti kaja ne mu pi6i sms i nishto kato doide moje da pogovorite no pak badi po nedostapna zashtoto ako ne te haresva shte trqbva da go nakarash da te haresa a poprincip tova e na4ina. uspeh
Мерси много за съвета

addictedtou
07-22-2006, 14:55
ima si pravilo ako iskash da e tvoi badi nedostapna shto shte mu pishesh neka toi vidi kakvo e bez teb i sam shte doide pri teb.s dve dumi ne mu pishi

Не бъди таква...сигурна ли си че като му се дърпаш ще те отхвърли...не трябфа да му се дааш лесно...иначе не е инт нито за негу ниту за теб..не му се обаждай...дръш се по дистанцирану...и ше видиш...аку той наистина те харесва...ше започне той да те преследфа..и тогаа ше си с нео..

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 14:56
mila samo edno shte ti kaja ne mu pi6i sms i nishto kato doide moje da pogovorite no pak badi po nedostapna zashtoto ako ne te haresva shte trqbva da go nakarash da te haresa a poprincip tova e na4ina. uspeh
Мерси много за съвета
само че си мислех ако не му пиша да не се разсърди :smt009

donkihot
07-22-2006, 15:17
hm...ne vqrvam da e po-golqm sarditko ot moeto mom4e

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 15:20
hm...ne vqrvam da e po-golqm sarditko ot moeto mom4e
Напрао тфа е най-упоритото и твърдоглаво човече което съм срещала...не съм срещала по-упорит от него

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 15:21
ima si pravilo ako iskash da e tvoi badi nedostapna shto shte mu pishesh neka toi vidi kakvo e bez teb i sam shte doide pri teb.s dve dumi ne mu pishi

Не бъди таква...сигурна ли си че като му се дърпаш ще те отхвърли...не трябфа да му се дааш лесно...иначе не е инт нито за негу ниту за теб..не му се обаждай...дръш се по дистанцирану...и ше видиш...аку той наистина те харесва...ше започне той да те преследфа..и тогаа ше си с нео..
дано [-o<

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 16:00
и все пак да му пиша ли последно или не #-o

cskamoni4ka
07-22-2006, 19:57
Според мен не му пиши.

LP_girl_14
07-22-2006, 20:55
Не му пиши.Ако иска да се свърже с теб,ще намери начин!Малко ли РС зали има на морето?Нека той те потърси!Няма защо да тичаш по него като кученце.Ако усети че му липсваш и иска да ти се обади или да ти пише-ще го направи :!:

honey_reflection
07-22-2006, 21:00
Po dobre ne mu pishi, shtot nqma kak da ti otpishe.. izchakai go da se vurne.. !! Ili moje sashto da mu napishesh priqtelski.. : )))