PDA

View Full Version : учете да не плачете после...



fti4ka
07-22-2006, 15:06
.. та мисълта ми е учете докато е време то не точно учете ми изкарваите си хубави оценки дори преписвайте ако щете ма да знаете че като станете кандидат-студенти ще ви трябват оценките от дипломата.. не си мислете че това е някъде в бъдещето.. то и аз така си мислих а е го е дойде и са не мога да вляза маркетинг или финанси или некви по-шукаритетни специалности щото нз си кой акълия го е измислил да ми се взимат оценките по география и чужд език... ](*,) аиде успех ви желая! вие стискайте палци да вляза някъде..;)

ProstoAz
07-22-2006, 15:12
Еми, то така е...
Аз всяка година си викам, че ще почна да уча, ама все не успявам сериозно да се захвана - все ще си намеря някакво по-интересно занимание.
А за преписване и дума да не става - толкова ме мързи, че нито имам нерви да си правя пищови, нито да седя цял час да се потя - "Ще ме хване ли, няма ли да ме хване?". :lol: Единствено по химия и математика си позволявам да преписвам - от съседчетата обаче - защото нищо чудно някоя година и да остана на поправка. Никак не ги разбирам тия. :? Пък другите предмети...все успявам и сама да скалъпя нещо поне като за 3ка. :lol:

did1ls
07-22-2006, 15:31
Ами 7 клас си изкарвах оценките по АЕ с пищови(то целия клас си ги изкарваше така),а по другите предмети съм учила(не много сериозно де :) )Е,бала ми е добър 5,92( =; като се има предвид,че едно момиче от бившия ми клас си искарваше оценките кат припадаше само и само за по-високи оценки)

NeNo_pz
07-22-2006, 20:51
fti4ka,
Евала на такива като теб =D> Точно така =D>

teenage_drama_queen
07-22-2006, 21:01
mn dobar savet 10x O:)

Loshotia
07-23-2006, 21:30
Права си, много малко хора го осъзнават или по - скоро знаят за това нещо, но е така. Сега братовчедка ми кандидатства и точно това ще и намали бала- оценките от дипломата. За петте години е изкарала само петици и сега ако изкара високи оценки на изпитите пак не е сигурно дали ще влезе

egrgergetge
07-23-2006, 21:55
като малка в основното училище другите ме виждаха като зубърче...аз просто си учех...майка ми винаги го е натяквала,че е много важно и то си ми стана съвестно цял живот да си уча..и не сгреших!после в средното училище всички видяха смисъла на това което правя и то особено последните години когато се замисляш колко малко остава да поправиш грешки от минали години...уви,някои не успяха и заради някои оцеки от дипломата не могат да влязат където искат ](*,) други си поправиха до някъде оценките,но можеше и повече ако са мислели навреме...все пак да не забравяме,че балообразуващите оценки ако ти са пълно 6...шанса ти е много голям,движиш се една крачка пред другите...нека това послужи за урок на младото поколение защото за мое съжаление като виждам какво се задава....всичко върви все по-надолу и по-надолу.. [-(

did1ls
07-24-2006, 10:19
Мойта майка много държи да си уча.И първия шамар от майка ми беше,когато не исках да си напиша домашното по математика(тогава бях 2 клас),но повече не ме е удряла.Просто тоз шамар ще го запомня за винаги :)