PDA

View Full Version : Еее, нЕма такава лютеница :shock:



machoka
07-22-2006, 15:22
Ето какво се случи преди 5 мин.

Сядам да обядвам, както всеки ден. Имам едно любимо нещо, което върви с всяка храна, която поемам - и това е лютеницата. Всякакви съм ял - едро смляни, ситно такива, разфасовки от по 2 кила буркан - и такива от по 250гр, пиперки и обикновени, домашни - маркови и всякакви видове.. но това, което се случи днес беше неочаквано.

Извади я майка ми от хладилника, опита се да я отвори, но не успя - отиде до мивката, изми буркана, почука няколко пъти с дръжка на нож по капапчката да се освободи, но пак не успя. Даде ми я, аз седнах на стола на масата, натиснах по-силно и в момента в който я отворих ми плъзнаха по ръката 10-на - 15 малки твари, подобни на хлебарки :shock:
Разтръсках си веднага ръката, те паднаха по пода и по масата и се 'разпълзяха на всички страни'.. каквото можах - настъпах и премазах, ама някои се скриха на някъде.. :?

Марката няма да я казвам, за да не правя анти-реклама, но наистина не беше много приятно. Все пак си изядох яденето, щото не съм гнуслив, но затворих лютеницата, като дори не искам да я ровя за да видя дали няма нещо в нея, щото явно пъплещите насекоми се бяха сврели от опакото на капачката.. Мисля да я метна в първата кофа за боклук.. :?

fake
07-22-2006, 15:25
ОМФГ ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) бахти и гнусотията, на мен ако ми се
случи подобно нещо няма да ям поне седмица
след това ](*,) ](*,) ](*,)
айде кажи коя е лютеницата де...щот и аз обичам...
всъщност отивам да проверя в буркана дерони дето
имаме на масата....тфойта нали не беше дерони??!?
едит : слава богу, в мойта няма

sometimes_
07-22-2006, 15:27
Хах,само ако знаеш как се приготвят 99% от купените лютеници,вярвай ми, малките твари ще са ти най-малкия проблем...

XXX_f
07-22-2006, 15:28
Bulgarska rabota , kakvo drugo da kaja. blqh

fti4ka
07-22-2006, 15:31
коя е тая лютеница бе? за лютеницоманите да споделя има една Рени.. леее копеле е това се казва ЛЮТЕНИЦА! обаче да знаете само в тея верига магазини Фамилия съм я виждала.. :(

RoyTheReaper
07-22-2006, 15:33
кажи коя беше марката да знаем :wink: (почти съм сигурен че е била дерони)

Stasi`f`
07-22-2006, 15:34
Ebasi zastrelqi me :smt017

fake
07-22-2006, 15:34
ЕНЕННЕНЕНЕНЕННЕНЕНЕНЕНЕНЕ НЕНЕ как дерони бе тфа ми е любимата лютеница:(

machoka
07-22-2006, 15:38
Не е дерони.

Някаква 'дипси' ако не се лъжа - разфасовка от кило и 200 някъде, голям буркан, тъмно червена.

Майката отиде в магазина да им направи забележка какво продават и да бъдат по-внимателни.

Иначе 'пиперка' рулзз.. малко бурканче, не се сещам на коя фирма, ама има люто чушле вътре и ... това е лютеницата трепач :) Предизвиква насълзяване 8)

ani7ka
07-22-2006, 15:38
bah tva e golqma gnusotiq,dobre 4e ne qm lutenica i maioneza.a za tova si e nai dobre doma6noto proizvodstvo!!! :smt016

_Jessy_
07-22-2006, 15:42
А според мен трябва да си вземеш бурканчето и вместо да го запратиш в първата кофа за боклук, да го тропнеш на магазинерката, от която сте я купили и да и кажеш кво е станало! ТВА Е АБСОЛЮТНО БЕЗОБРАЗИЕ!!! А имаше и някви телефони за защита на потребителите, що не звъннете и там да кажете, май безплатни бяха!

fti4ka
07-22-2006, 15:44
направо отиваш в бтв новините тамън и пари ше земеш.. :lol:

Mo6no
07-22-2006, 15:44
Само аз ли си мисля, че това с животинките е дело на конкурентна фирма?

fti4ka
07-22-2006, 15:46
Само аз ли си мисля, че това с животинките е дело на конкурентна фирма?

само ти си

hamilcar
07-22-2006, 15:59
И на най-добрите се случва(ахахаха), Трапезна лютеница Стара Загора това е истината.

In4iTu_
07-22-2006, 16:06
Вече се убеждавам, че докато ям не трябва да гледам из форума (все се натъквам на някакви гнусотии) :mrgreen: А пък иначе наистина се обади на това за защита на потребителя да направиш малко шоу... :D

//\\/
07-22-2006, 16:09
tva e adski gadno.ina4e lubimata mi lutenica e olineza doma6na!=]

ledenata
07-22-2006, 16:10
tq ne e magazinerkata vinovna a proizvoditelite prosto tva e ujasno ... ne qm vafla spoko sys fastyci otkato vidqh edna snimka vyv vestnik faltata i vytre v opakovkata nqkaf 4ervei ama mn gnusen i vsqkav vid pukanki ne qm otkato ne gledah po tv v edin paket edna hlebarka mn e gadno tva

goddes_of_the_death
07-22-2006, 16:39
tva za lutenicata e ADSKI gadno i gnusno(osobeno za men az kvato sym gnusliva) oba4e vse pak ne sym sprqla da qm krenvir6i,ka6kaval,pukanki i vaob6te sqkvi takiva, vapreki ,4e v ka6kavala si sym namirala bubole4ka i kosym,v pukanki-kalinka,v kremvir6ite vse o6te ni6to ne sam namirala ama si znam 4e gi praqt ot sqkvi bokluci :-D tai4e ako po4nem da qdem samo tva koeto 100% se pravi v normalni usloviq i na higieni4ni mesta to togava trqq da sprem da qdem vsi4ko osven tova koeto e doma6no(domati,krastavici,morkovi i tqm podobni) :!: :smt012

07-22-2006, 17:49
Za pryv pyt q chuvam taq liutenica, az qm samo olineza ili pyrvomai

миднайт неможе се логне
07-22-2006, 18:03
ако на мен ми се случи такова нещо лютеница в живота си няма да хапна :lol: че може да има некфи НЕчудесни изненади....

Momchence
07-22-2006, 21:13
Бах маа му! Аз си викам ся ше похвалиш някоя лютеница че е била по-необикновенна от всички останали...то не е че не е:lol: ма в позитивна насока...като започнах да чета си викам "ся ше каже че не са успели да я отворят" хахаха а то кфо било...бубуличеки....сладура ки..и бягат милите...баси паниката дет си им вкарал :lol:

Иначе се сетих за един случай когато никой не успя да отвори една бутилка безалкохолно...сичките мъжорляци...с кърпа без кърпа протриха ни се рацете и най-накрая ми просветна че имам тръбен ключ :smt005 та благодарение на мойта неограничена прозорливост пихме задружно безалкохолно... :lol: :smt005

TikvenaElhichka
07-22-2006, 21:38
Блааааа....гадост...Е, виж, можело е и да бъде по-лошо - ако същата тази лютеница, когато я отвореше се разлетеше накъдето и падне (барабар с буболечките) и това да ти се размаца по пода, пердето и тавана, не е весело(случвало ми се е да лети така, нз що).....

guAMaHT
07-22-2006, 21:42
Блях wtf :shock: Отврат не ,честно колкото и да обожавам лютеница особенно зимата повече няма да путна стига бе доповръща ми се...ааааааааааа отврат.......Влизай Тук (http://www.btv.bg) Подавай опкаване таман ще станеш известен :mrgreen: А не к`фо се ебавам не отвратително честно.Блях стига бе ще повърна дори и на 14 години да съм видя ли хлебарка почвам да крещя като луда.Хлебарки мразя аууу и т`ва ти е лазило по ръката.Не честно отивам да драйфам :-&

RedChil
07-22-2006, 21:50
За тва се яде само домашна лютеница.Кой знае кви индивиди се разхождат из заводите където се опакова продукта...

Mo6no
07-22-2006, 22:03
За тва се яде само домашна лютеница.Кой знае кви индивиди се разхождат из заводите където се опакова продукта...
И домашното не е много сигурна...
Кой знае какви индивиди се разхождат в ранчото на баба ми(продуктите и идват от там)?

guAMaHT
07-22-2006, 22:20
За тва се яде само домашна лютеница.Кой знае кви индивиди се разхождат из заводите където се опакова продукта...
И домашното не е много сигурна...
Кой знае какви индивиди се разхождат в ранчото на баба ми(продуктите и идват от там)?ХаХаХа няма ядете лютеница прясно домати РуЛз :mrgreen:

fallen
07-23-2006, 09:19
Благодаря, че го сподели с нас :wink: Аз също съм пристрастена към лютеницата, а купуваме от година някъде (по-редовно де), щото баба ми нямаше пипер предната година и лютеницата стана гадна. Иначе само домашна ядем в нас.
Поне във Варна не съм видяла да има такава лютеница ( [-o< )

navits
07-23-2006, 09:54
off i az sum pristrasten kum lutenica
za men nai-dobra e horo ili neshto takova :-D

DetE-Idi0t
07-23-2006, 10:20
Нито една купешка не е хубава. Домашната няма равна.

Black_Cat
07-23-2006, 10:27
Нито една купешка не е хубава. Домашната няма равна.
mne ne sam saglasna spored men kype6kata e po hubava e zavisi koq de.... smisal po izpipana e :-k

07-23-2006, 12:18
Не е дерони.

Някаква 'дипси' ако не се лъжа - разфасовка от кило и 200 някъде, голям буркан, тъмно червена.

Майката отиде в магазина да им направи забележка какво продават и да бъдат по-внимателни.

Иначе 'пиперка' рулзз.. малко бурканче, не се сещам на коя фирма, ама има люто чушле вътре и ... това е лютеницата трепач :) Предизвиква насълзяване 8)


е само да попитам какво са виновни продавачите -те са виновни ,ако не се видяли ,че срока на годност е минал и са я продали ,но ТЕ откъде да знаят кви твари има във всеки продукт?

i'm so excited!
07-23-2006, 12:41
о, колко гнусно.
първомай е най-готината лютеница. ние вкъщи като че ли само от нея взимаме. а на баба ми лютеницата е трепач.

guAMaHT
07-23-2006, 19:30
machoka Само един въпрос как може тея твари подобни на хлебарки както каза да са изкочили и да са почнали да пълзят при положение ,че са били затворени без въздух как са оживяли :roll: Би ли погледнал кога е произведена тази лютеница дори и преди 1-2 дена да е била произведена пак няма как толкоз време да живеят :roll:

Communist
07-23-2006, 19:36
Ехх някога бях любител на лютеница.....вече не.
Иначе ям Първомай винаги.

teenage_drama_queen
07-23-2006, 21:48
ujas tva e otvratitelno... ako bqh na tvoe mqsto 6teh da mina pokrai gospodarite na efira , do kolkoto znam te iskarvat kirlivite rizi na takiva proizvoditeli... :-s

guAMaHT
07-23-2006, 22:12
machoka Само един въпрос как може тея твари подобни на хлебарки както каза да са изкочили и да са почнали да пълзят при положение ,че са били затворени без въздух как са оживяли :roll: Би ли погледнал кога е произведена тази лютеница дори и преди 1-2 дена да е била произведена пак няма как толкоз време да живеят :roll: Хлебарките издържат на ядрен взрив пък на няколко дни без въздух няма... :lol:Блях тия индивидчета желязни бре :mrgreen:

Eleonora
07-23-2006, 23:12
Ужассст , много гадно :-&
добре , че навреме си ги видял тия гадинки :shock:

SweetBunny
07-23-2006, 23:16
Ужассст , много гадно :-&
добре , че навреме си ги видял тия гадинки :shock:
Как навреме :shock: Очакваше и да ги изяде ли :lol: Навреме щеше да е, ако ги беше видял преди да отвори буркана.

ЦЦЦ, горкото ми то :cry: :lol:
Аз най-обичам лютеницата на Олинеза :-D

Eleonora
07-23-2006, 23:18
Ужассст , много гадно :-&
добре , че навреме си ги видял тия гадинки :shock:
Как навреме :shock: Очакваше и да ги изяде ли :lol: Навреме щеше да е, ако ги беше видял преди да отвори буркана.

ЦЦЦ, горкото ми то :cry: :lol:
Аз най-обичам лютеницата на Олинеза :-D
не, ама щото така брадчедка ми на морето се беше зазяпала нещо и си хапна близалката и на нея емаше една оса.Аз за тва казвам :-k

thirteen
07-24-2006, 00:13
По-хубаво ли щеше да маже маже и по-надолу види хлебарка!?!
Тва ме подсеща за
"Какво е по-лошо от това да имаш хлебарка в кифлата?"
Отг:Половин хлебарка...

machoka
07-24-2006, 09:51
ми.. върнахме я в магазина и продавачката ни връща парите и вика: "Няма да ти дам друга, защото каква е гаранцията, че и при нея няма да се получи същата история?" :shock:

Иначе все пак си взех Олинеза вчера - за щастие, без инциденти мина изяждането на половината бурканче на обяд 8)

ledenata_kralicA
07-24-2006, 10:00
бляя
честито на печелившите...на твое място доста време щях да гледам всякви лютеници с недоверие...
единственото,което съм си намирала в лютеница,е чушка :wink:

MaD_CaT*
07-24-2006, 10:03
...то кфо било...бубуличеки....сладура ки..и бягат милите...баси паниката дет си им вкарал :lol: ....
:lol: :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
лелееее...тва ме довърши :smt005 :smt005 :smt005
бубличеки-сладуранки :smt005 ахаххаха..нова дума ще си я запиша в речника....нищо лично Димо...просто ми стана супер смешно от описаниетол...на ситуацията :-D :smt005 :smt005

~*~Бриана~*~
07-24-2006, 17:14
Е стига дееее ....

Тъкмо ръфам филия намазана с лютеница..... #-o отврат....

между другото - лютеница Първомай руллллллзззззззз

MimityYy
07-24-2006, 19:05
aaaa !!! vzemi podai jalba !:D