PDA

View Full Version : Margarin Flora



07-22-2006, 16:17
Smqtate li,che pomaga?Probvali li ste?Mnogo go hvalqt..Mislite li,che e estestven ?

LuCkY_YoU
07-22-2006, 16:42
mrazq margarin [-(

Dizi
07-22-2006, 16:47
Маргарин за какво да помага освен да си скапеш организма кви отвратителни неща съм чувала за тея маргарини направо........

Krem4eto
07-22-2006, 17:08
Ммм опитвала съм го много е хубав!Има разлика от обикновения!Само,че така и не разбрах дали помага :?

gata4eto`f
07-22-2006, 17:16
pfff margarina si e 4ista plastmasa....i da ima fibri pak e vredna gadost... po-dobre si go spesti ako moje6

™bLaCk`RoSe™
07-22-2006, 17:17
Аз го ям и си като маргарин...незнам дали помага

angelche
07-23-2006, 22:27
една моя съученичка го удеше,но като я гледам май ефекта е НУЛЕВ

playful_baby
07-24-2006, 07:28
opitvala sam go i ne namiram razlika m/u obiknoveniq i nego!!!ne mislq 4e pomaga za ne6to! [-X

SweetBunny
07-24-2006, 07:50
Маргарин за какво да помага освен да си скапеш организма кви отвратителни неща съм чувала за тея маргарини направо........
Оооооо, да, ужасно вреден е! Аз въобще не ям...и тоя с фибрите е пълна простотия :roll:
Пак се дебелее!

vikito_666
07-24-2006, 09:10
opitvala sam go i ne namiram razlika m/u obiknoveniq i nego!!!ne mislq 4e pomaga za ne6to! [-X
i az taka ..... abe ti qj kato lud puk da vidim dali 6te ti pomogne dori i s lajica da go qde6 (koeto e super gnusno.... :smt119 )

Пепи Пекторалиса
07-24-2006, 11:01
Думата маргарин и думата полезност са определено противоположни. Яжте само масло!

`Death`Whore`
07-24-2006, 11:04
Има и масло "Флора", дечица. Аз пък обожавам масло. Ядох веднъж от Флора-та и не знам дали действа.

playful_baby
07-24-2006, 11:21
НАИСТИНА ЛИ МАРГАРИНА Е ВРЕДЕН?ЗАЩО? :shock:

`Death`Whore`
07-24-2006, 11:27
Маргаринът не е естествен продукт.

Пепи Пекторалиса
07-24-2006, 11:35
НАИСТИНА ЛИ МАРГАРИНА Е ВРЕДЕН?ЗАЩО? :shock:
Всъщност не е полезен заради наличието на транс мазнини, както и на изключително много консерватни и стабилизатори. Същото така ако разбереш в процеса на приготвяне на маргарина какво се използва вероятно никога няма да хапнеш. :wink:

ElinoR
07-24-2006, 16:17
Ам...мен ме интересува наистина ли намалява нивото на холестерола?
Ако някой може да отговори нека го направи :) :wink:

Пепи Пекторалиса
07-24-2006, 17:48
Ам...мен ме интересува наистина ли намалява нивото на холестерола?
Ако някой може да отговори нека го направи :) :wink:
Един маргарин не може да го намали. Ще си намалиш нивото на холестерола(то всъщност трябва да се намали нивото на лошия холестерол) чреза диета, а не чрез измислен маргарин. А и нивото на холестерола е генетично установено и дори със стриктна диета не се мени много.

gata4eto`f
07-24-2006, 18:18
abe vie v red li ste?????????????????????????kazah vi ve4e...margarina bez nikakvo zna4enie kakav e...e adski vreden i kalori4en-TFA E PLASTMASA ZA BOGA.....nqma na4in da pomaga za6toto e vredno za holesterola....se pak ne e ni6to prirodno...pfuu nerazbrani hora ste na4i

Пепи Пекторалиса
07-24-2006, 18:48
abe vie v red li ste?????????????????????????kazah vi ve4e...margarina bez nikakvo zna4enie kakav e...e adski vreden i kalori4en-TFA E PLASTMASA ZA BOGA.....nqma na4in da pomaga za6toto e vredno za holesterola....se pak ne e ni6to prirodno...pfuu nerazbrani hora ste na4i
Виж личи ти, че си проста ама не го показвай. Единственото вярно в твоя пост е, че маргарина е вреден. Оттам като прочетох пластмасата и че повишава холестерола... направо мъка... дано си под 14 щото ако си на повече и верно ги мислиш тея неща трябва в помощно даскало да те пратим. [-(

S_L_A_D_U_R_K_A
07-24-2006, 18:50
Много е вкусен, за помагането нз!

07-24-2006, 19:03
toq margarin si e palna gavra!! ako iska6 fibri po dobre qj oveseni qdki ili miusli ! ne se zablujdavai te po tapite reklami .

Kam4eto
07-24-2006, 20:02
хех това дори не е маргарин-води се смес за мазане на филийки, но това не звучи добре и затова в началото, когато пуснаха рекламата му викаха маргарин, но ако се загледате сега казват само Флора

hollaback_girl
07-24-2006, 20:48
da verno :) i az zabelqzah.a vmesto da se tap4e6 s takiva gadosti i da 4aka6 da otslabne6 i t.n.... po-hubo si qj istinsko maslo mn e vkusno,nqma ni6to ob6to s amrgarina az nego vinagi sym go mrazela.o6te v dom4eto :P po-hubo mini na dieta ili zdravoslovno hranene,koeto izklu4va qdene na margarin bil toi i FLORA :P

SancheZzZz
07-25-2006, 09:48
Ммммм и аз си купих и е хубав наистина.Не забелязах дали помага ама си има разлика с другите маргарини.Те фибрите по принцип са мн важни за организма, да не се затлъстява и т.н. пък там дали ги има незнам...мисля че да :roll:

Poulet
07-25-2006, 19:10
Маргарин за какво да помага освен да си скапеш организма кви отвратителни неща съм чувала за тея маргарини направо........
Оооооо, да, ужасно вреден е! Аз въобще не ям...и тоя с фибрите е пълна простотия :roll:
Пак се дебелее!
Много ясно-маргаринът е синтетичен,за да се втвърдят растителните масла(които винаги са течни),се слага никел ](*,) ,който се натрупва в организма.По-добре е да ядеш масло-природно е,по-вкусно е и има същата калоричност като маргарина. :idea:

Пепи Пекторалиса
07-25-2006, 19:15
Маргарин за какво да помага освен да си скапеш организма кви отвратителни неща съм чувала за тея маргарини направо........
Оооооо, да, ужасно вреден е! Аз въобще не ям...и тоя с фибрите е пълна простотия :roll:
Пак се дебелее!
Много ясно-маргаринът е синтетичен,за да се втвърдят растителните масла(които винаги са течни),се слага никел ](*,) ,който се натрупва в организма.По-добре е да ядеш масло-природно е,по-вкусно е и има същата калоричност като маргарина. :idea:
Всъщност растителните масла са под всякаква форма. Никел има само в главата ти. Проблема е извличането на растителни масла. Ако растителните масла са добити чрез студено пресоване няма проблем, но това е много скъпо и не е рентабилно. За това се извличат по химичен път като точния начин не мога да го обясня.

08-07-2006, 13:34
na men mi deistva mnogo dobre :D

macy_day_parade
08-07-2006, 13:37
tc tc tc! [-( ne e taka be!Mnogo dobre deistva toq margarin,ne razbirate li!?! To daje ne e margarin a nqkvo mazilo za qdene,p1lno s fibri i naistina namalq holesterola :smt045

impress
08-07-2006, 13:42
Еми хора, както и по-горе казаха, маргарина не е естествен продукт, минал е през сума ти преработки и ала-бала. Ще измине много време докато човечеството измисли панацея, универсалното лекарство. Което всичко да лекува и нищо друго да не разваля :)

reason
08-07-2006, 14:42
Много ми е интересно,че някои хора си мислят,че като се тъпчат с тея боклуци-хапчета,маргарини,златно чудо и какво ли още не-ще отслбнат.Ако искате да отслабнете,спортувайте,яжт е нормално без сладки и калорични неща.Защо трябва да се тъпчете с тея неща на по 16-17 години и като станете на 30 да ревете?!?!

Mystery
08-07-2006, 19:20
Мразя маргарин. Всички маргарини са вредни!

impress
08-07-2006, 23:43
Много ми е интересно,че някои хора си мислят,че като се тъпчат с тея боклуци-хапчета,маргарини,златно чудо и какво ли още не-ще отслбнат.Ако искате да отслабнете,спортувайте,яжт е нормално без сладки и калорични неща.Защо трябва да се тъпчете с тея неща на по 16-17 години и като станете на 30 да ревете?!?!

Т'ва е верно, пичове и пички. Организмът не е вечен - всички тези отрови, които приема, отслабва която и система да се сетите. Друг е въпроса, че освен някакви такива отслабителни глупости всеки ден се тъпчем я с някоя калорийна бомба, пък някои злоупотребяват кораво с цигари, хашиши, алкохол и ала-бала. Вие не слушайте Еминем че иска да живее така, че да умре на 40 години и да не се гърчи на стари години.